Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) dni


dni
őstag

Sziatok!

FF 4b10-et használok kis ikonokkal, az így a fejlécbe került fülsor üres részére jobb gombbak kattintva a menü elemek testre szabása jön elő, ha pedig dupla kattint csinálok a bal gombbal akkor kis méretűre ugrik az ablak. Megoldható valahogy hogy az egész fejléc új viselkedjen, mintha könyvjelző eszköztár lenne.

Válaszaitokat előre is köszönöm.

(#16452) BullZeye válasza BullZeye (#16397) üzenetére


BullZeye
veterán

Van akinek EZ működik? Baromira idegesít az a fölösleges csík alul, mert csak a helyet foglalja, mivel tudnám azt egy kis lebegő valamivé alakítani? Tényleg csak engem zavar ez? :)

(#16453) adyh


adyh
tag

Sziasztok!

Van valami kiegészítő amivel az olyan képeket meg lehet jeleníteni, tehát lelehet tölteni amit egyébként nem. Talán flash-esek vagy milyenek, nem tudom.
Meg tudná mondani valaki melyik ez a kiegészítő?

"Az akaraterő megteremti az utat"

(#16454) BullZeye válasza BullZeye (#16452) üzenetére


BullZeye
veterán

Oké, mint kiderült azt az alsó csíkot ami miatt berágtam a CuteButtons csinálta -.- azon belül is az "Állapotsáv ikonok" a beállítások között... mind1, legalább megoldódott. :D Így már értem miért nem zavart senkit egy kb 5 pixel vastag csík alul fullscreenben XDDD

(#16455) adyh válasza BullZeye (#16454) üzenetére


adyh
tag

Közben megtaláltam, FlashGot a neve.

"Az akaraterő megteremti az utat"

(#16456) vante válasza BullZeye (#16454) üzenetére


vante
aktív tag

Van már megoldás a Tab Mix Plus-os fülek alatti vonalra? 110131-es végű buildet használok, és még sajnos mindig ott van :/

(#16457) Steelmanus válasza BullZeye (#16454) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Koszi a linket a lebego csikkal kapcolatban, nalam mukodik, eltuntette ezt:

[ Szerkesztve ]

(#16458) BullZeye válasza vante (#16456) üzenetére


BullZeye
veterán

Persze hogy van.
Profil \ Extensions \ {dc572301-7619-498c-a57d-39143191b318}.xpi
Azon belül:
chrome \ tabmixplus.jar
Azon belül:
skin \ tabmix37.css

És AZON belül:
/** for Firefox 4.0 **/

/* check if we need this for all theme in firefox or just clasic ? */
#tabbrowser-tabs[tabsontop="true"][classic37][multibar]:not(:-moz-lwtheme),
#tabbrowser-tabs[tabsontop="true"][classic37] > .tabs-frame:not(:-moz-lwtheme),
#tabbrowser-tabs[tabsontop="true"][classic37] > .tabs-frame:not(:-moz-lwtheme) > .scrollbox-innerbox {
/* padding-bottom: 1px; */
margin-bottom: -1px;
position: relative;

Kiemelt részt /* */ közé teszed, elmented, újracsomagolod, és visszamásolod a helyére.

Vagy letöltöd ezt az XPI fájlt, amit most raktam fel data.hu-ra, és abból telepíted tab mixet (vagy simán felülírod extension mappában levő XPI-t).

(#16459) Steelmanus válasza Steelmanus (#16457) üzenetére


Steelmanus
addikt

Afenebe, lejart a modido, szoval csak felulre helyezte, hogyan lehet kinyirni?

(#16460) BullZeye válasza Steelmanus (#16457) üzenetére


BullZeye
veterán

Nem erre, nekem úgy nézett ki, hogy volt egy vastag csík, ahogy a képen is látható, ami eddig nem volt ott. (Az a vastag csík alul nem az addons bar, ha azt mutatná, akkor keresés mezővel együtt alul már 3 ilyen vastag bar-t mutatott volna).

Csináltam róla képet, szóval így nézett ki cute buttons miatt, Fentről lefelé:
Connection Status Bar, Search Bar, Addons Bar.

Ha téged zavar az, hogy mutatja a betöltődést, akkor tedd fel ezt. Itt alapból 2.5 másodpercig nem mutat semmit, azaz ha 3 másodperc alatt tölt be egy oldal, akkor kb fél másodpercig mutatja csak ezt. De túlképp növelheted a végelenségig, vagy kitörlöd a megfelelő mezőt, és nem mutatja soha. :D

Ha az Addons Barra gondolsz, és az nem szimpi, akkor ajánlom ezt. Kb az összeset kipróbáltam ami addons bar-t javítja, és mind bugos volt, vagy csúnya, vagy ormótlan nagy, ez pedig picike, és nagyon szépen slideol elő mikor oda viszem az egeret.

szerk.:
Igen, fentebb írtam miatt nem működött nálam az a stylish, de már minden renden van vele :) CuteButton-s eelég csúnyán betett nekem :)

[ Szerkesztve ]

(#16461) Steelmanus válasza BullZeye (#16460) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ah igy mar ertem.

{-moz-transition: visibility 0s 2500ms !important; }
Ugye erre a sorra gondolsz, vagyis eleg csak a "2500ms "- torolni, vagy az egesz sort.

(#16462) BullZeye válasza Steelmanus (#16461) üzenetére


BullZeye
veterán

Az egész sort töröld, akkor elméletileg jó lesz.

(#16463) Steelmanus válasza BullZeye (#16462) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ha az egesz sort kitorlom akkor nem mukszik, vagyis megjelenik a Connection Status Bar.
Hogy mindig uj neveket kell megtanulni :)
A ertek negyszerese allitottam be, 10 000 ms igy mar jo, vagyis pl. a PH mar gyorsan toltodik
igy nem latom vegre Connection Status Bar-t.
Es remek a masik Stylish fajl is, az Addons Bar kicsinyito (képző) :)

Koszonom a segitsegedet!

[ Szerkesztve ]

(#16464) fatal`


fatal`
titán

Van valami addon ami elszűrkíti a hátteret oldalon belüli keresésnél és csak a találatokat emeli ki? (Úgy, ahogy Operában van alapból)

(#16465) F34R válasza fatal` (#16464) üzenetére


F34R
nagyúr

Az operánál fícsör , nem gondolom hogy megoldható lenne

(#16466) F34R


F34R
nagyúr

most már pre12 jött le update-n keresztül nightly-nál , azt jelenti hamarosan beta 11 ?

(#16467) xabolcs válasza F34R (#16466) üzenetére


xabolcs
őstag

azt bizony!

User Agent Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:2.0b11) Gecko/20100101 Firefox/4.0b11

mar a nemhivatalos build2 van fonnt a gepemen. [mozilla-central]

melegen ajanlottak hozza BullZeye altal emlitett userstyle-ok. :(

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#16468) Zola007


Zola007
veterán

Hát gyerekek, tanács kellene :)
Adott egy firefox 3.6.13 + windows 7 ultimate. A rendszer tiszta, nem buherált, Comodo és NOD32 fut az rendszeren felül, a többit kilőttem.

Ez a munkagép, tehát nincs telerakva minden szrral.

Firefox tegnap elkezdett "homokórázni", egyes lapoknál csak teker körbe körbe töltés helyett, de ha átrakom új lapra akkor néha betölti vagy sem. Azt hittem net gond, de ma reggel is művelte + másik gépen minden rendben, tehát nem a hálózat/router rosszalkodik.

Flashre gondoltam, de újraraktam és akkor sem javult. Illetve szinte csak szövegeket tartalmazó vagy egyszerű lapoknál is beáll néha (pl googlet vagy PH-t néha abszolút nem hozza be, csak gondolkodik.

Cookiek, előzmények, stb törölve lett, a végén már újra is raktam a Foxot kiegészítők nélkül.

A rendszer 3 hetes telepítés és azért aggaszt, mert tavaly is így kezdődött XP alatt és bármit csináltam vele, 1-2 hóanp alatt eljutott odáig hogy nem töltött be semmit és csak a rendszer újrahúzása segített.

gép elméletileg kártevőmentes, spybotot lefuttattam

Ha van valakinek ötlete, megköszönném!

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#16469) Siriusb válasza Zola007 (#16468) üzenetére


Siriusb
veterán

"homokórázni" helyett homokrókázni -t olvastam. Fél percig röhögtem amire rájöttem hogy én vagyok a hülye :))
Tegnap este a PH! nálam is kínlódott.

(#16470) koshmar


koshmar
őstag

Szerintem is valószínű, hogy a PH! miatt volt.
Vagy más oldalakat is csak homokórázott?

Tegnap engem is nagyon felidegesített, hogy beírtam a Google-be, hogy Logout, rányomtam a linkre, és kettő percig csak töltött... a nagy semmibe.
De utána meg megjavult.
Mintha azt mondták volna, hogy javítják/fejlesztik az oldalt, így elnézhető. ;]

WonderCSabo: Az mitől, hogy az oldalak között a Firefoy lényegesebben gyorsan navigál, mint a Chrome?
Oldalbetöltésen lassabb, de ha pl. a Vaterán megnézek egy terméket, és aztán Fox-nál nyomok egy vissza gombot, kb. 0,1 sec alatt már ott is van a találati oldalon, tehát gyakorlatilag abban a szempillantásban. A Chrome-nál ez egy hajszálnyival hosszabb idő...de még ott sincs egy fél másodperc sem.
Úgy láttam, te elég jól a Fox mögé látsz, hátha tudsz magyarázatot. :)

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16471) Zola007 válasza Siriusb (#16469) üzenetére


Zola007
veterán

Nem csak a PH-val van gond, 8-10 egyéb honlappal is csinálta.
pl tamron-usa.com
ebay.com
index fórumok
google.hu
photozone.de
nvidia.com
mail.yahoo.com

A "töltés" közben ilyenkor nincs is adatátvitel, a netmeter egy bájtot sem jelez!!

Van olyan oldal amit 10 perc alatt sem hozott be, fél órával később 2 sec alatt, ma reggel ismét nem, tehát nem valószínű hogy a htmlben van a hiba.

speedtesttel lemérve hozza a szokásos sebességet, de egyes oldalakat mégis darabosan tölt be

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#16472) canniball válasza koshmar (#16470) üzenetére


canniball
nagyúr

Bizony, kalapáltak/kalapálnak rajta.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#16473) koshmar válasza canniball (#16472) üzenetére


koshmar
őstag

Hmmm, tetszetős ez az új dizájn!! :)
Úgy látom, kicsit feljebb vitték a betűméretet, rövidlátóknak előnyös!! :DDD

Viszont továbbra is villámgyors!! :R

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16474) pete_21 válasza Zola007 (#16468) üzenetére


pete_21
addikt

Másik böngészővel is jelentkezik a hiba?

(#16475) Zola007 válasza pete_21 (#16474) üzenetére


Zola007
veterán

nem

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#16476) koshmar


koshmar
őstag

16470) Szerk.: Az oldalbetöltési sebességén nem lehet valami trükkel javítani?
Mert gondolom ez az about:config-os dolog nem használ- legalábbis ezt mondtad.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16477) F34R válasza koshmar (#16476) üzenetére


F34R
nagyúr

De lehet keress rá a pipeling és max connection szavakra (about:config)

(#16478) pete_21 válasza Zola007 (#16475) üzenetére


pete_21
addikt

Mentsd le a profilod pl. Mozbackup-pal, utána töröld a Firefoxot, Appdata\Roaming-ból komplett az egész Mozilla mappát, hogy semmi nyoma ne maradjon. Tedd újra a Firefoxot, és új profillal fogsz kezdeni, nézd meg így, hogy működik-e.

[ Szerkesztve ]

(#16479) koshmar válasza F34R (#16477) üzenetére


koshmar
őstag

Ezt még régen csinálgattam, de WonderCSabo szerint nem használ semmit.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16480) egykori válasza Zola007 (#16468) üzenetére


egykori
őstag

Érdekes, nekem is belassult tegnap, de ma már semmi probléma sincs. Ha Neked még ma is szórakozik a 3.6.13, próbáld ki a 4-es bétát. Ha még ez sem jó, akkor máshol kell körbenézni, mert nem rókabaj van.

(#16481) BullZeye válasza Zola007 (#16468) üzenetére


BullZeye
veterán

Pár napja nem is ugyanezt kezdte el, igaz csak ritkán, de akkor is. Várok oldalra 20-30 másodpercet semmi, leállítom a betöltést, és frissítek, és fél másodperc alatt betölt mindent. :D úgyhogy a probléma nem annyira egyedi, igaz ritka, azaz kb minden 20. oldal csinja ezt kb.

Bár ez up-to-date nightly FF4, és nem 3.6.

[ Szerkesztve ]

(#16482) WonderCSabo válasza F34R (#16477) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem, nem, nem! Azokat ne használjátok, legtöbbször csak ront a helyzeten. Nem véletlenül az a default beállítás, ami.

(#16483) koshmar válasza WonderCSabo (#16482) üzenetére


koshmar
őstag

Rendben, akkor hanyagolom a tuningot. :)

Régen bezzeg jól összekavartam mindent az about:config-ban. ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16484) Zola007 válasza pete_21 (#16478) üzenetére


Zola007
veterán

Roamingból kiszedi az uninstall magától.
Tudom, mert már nyomtam egy unistallt mielőtt megírtam a hsz-t :D
Épp ezért kerülgetett az idegbaj, hogy mi miatt lehet.

Egyébként szerintem meg van a ludas. Kedves kis Thomson routernek kellett némi rest, restart, kábelkihuzogatás.

(#16481) BullZeye: FF4 bétát még nem próbáltam. Csak kezdtem attól parzáni, hogy ugyanúgy járok mint tavaly. Akkor széttúrtam a registryt + az öbótkonfigot is, de nem sikerült helyrerakni. Úgyhogy ment újra az XP is, mert elég sokat ülök neten, explorert rühellem, a chrome pedig még fejlődjön egy kicsit.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#16485) artiny


artiny
őstag

Mivel lehet meggyorsitani a firefox 3.6.13-ast?
[http://logout.hu/cikk/rejtett_firefox_beallitasok/teljes.html] probaltam ez szerint mukodni,de nem talaltam meg pl:
user_pref(''content.interrupt.parsing'', true);

about:config
itt probaltam volna a filterbe keresni,de nem taltam se user_prefet,se content......

egy youtube video szerint ezt modositottam eddig:
about:config
network.htttp.pipeling >>>true -ra allitottam
network.htttp.pipeling.maxrequest >>>250-re.alitottam :U bar nem tudom,hogy ez hasznal e :F

UPC chello 10mbit netem van

[ Szerkesztve ]

(#16486) WonderCSabo válasza artiny (#16485) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#16487) CPT.Pirk válasza artiny (#16485) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A pipelineing tényleg gyorsít, ezt minden gépen éreztem eddig. Viszont a beállításáról sok fals információ van neten.

Így kell: [link]

network.http.keep-alive - true
network.http.pipelining - true

Ha proxy mögött netezel, akkor network.http.proxy.pipelining is legyen true, egyébként mind1.

És a fő beállítás, ez feltétlen 8 legyen maximum.
network.http.pipelining.maxrequests - 8

Ezek mellett ami gyorsít, ha a helyek adatbázis tisztítva van, van arra kiegészítő, "vacuum places improved" [link] néven, tedd fel, be lehet állítani x időközönként automatikus tisztításra.

Ezek kipróbált beállítások, mindenféle konfigon érezhető gyorsulást jelentettek.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#16488) WonderCSabo válasza CPT.Pirk (#16487) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Pedig hidd el, nem, nem feltétlenül gyorsít, sőt. Rosszabb esetben mind a hálózatot, mind a távoli szervert is feleslegesen terheli. Nem véletlenül nincs bekapcsolva alapból, még most is dolgoznak rajta.

(#16489) CPT.Pirk válasza WonderCSabo (#16488) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen, nm hagynának ki egy ekkora ziccert, mint a pipelieing, ha nem lennének bajai. Viszont nagy számú gépen állítottam már be, mindenhol gyorsult tőle a böngészde. Most, h. ez mit jelent szervereknek, valszeg otthoni 1-2 gépes esetben semmit, de azt el tudom képzelni ha mondjuk 100 rókás gép 1 hálózati eszközön át netezik, és hirtelen nem 100 kapcsolat lesz, hanem 800, az komoly gondokat okozna.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#16490) pete_21


pete_21
addikt

Tényleg, a Vacuum Places kiegészítő már ugye feleslegessé vált, mert már alapból megcsinálja az Fx a tisztítást? Legalábbis ebből kiindulva. Azt lehet tudni, hogy milyen gyakran csinálja meg?

(#16491) F34R


F34R
nagyúr

Ez mióta van hogy ha F11-t nyomok ilyen lesz a titlebar

ilyenről

ilyenre

(#16492) Sweet Lou 6 válasza F34R (#16491) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

úgy emlékszem, hogy az F11 a teljes képernyő gyors billentyűje.

sweetlou6.wordpress.com

(#16493) F34R válasza Sweet Lou 6 (#16492) üzenetére


F34R
nagyúr

igen az eddig felhúzta és teljes képernyős volt viszont most ezt csinálja , lehet egy userjs a baja

mod: jó most már csak nem tudom miért csinálta :F

[ Szerkesztve ]

(#16494) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Egy kis infó:
[link]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#16495) leviske


leviske
veterán

Másnál is elkezdett sakkozni a kedvencek sáv tartalmával a Fx? Először akkor jött elő, mikor tegnap újratelepítettem és a Sync rossz sorrendben pakolta ki őket.

MOD: Amúgy a Mozilla csinálja a Nokiának az összes platformra a böngészőket? Csak mert a fb logjából az jött le, hogy valószínűleg nem csak az N900 böngészője Mozilla gyártmány.

[ Szerkesztve ]

(#16496) F34R válasza leviske (#16495) üzenetére


F34R
nagyúr

ha a fennec -re gondolsz akkor igen

(#16497) leviske válasza F34R (#16496) üzenetére


leviske
veterán

Nem a Fennecre gondolok. Az N8 böngészőjét is Mozilla-nak érzékeli a fb. Bár aztán lehet, hogy csak a motort licencelik és a fejlesztők az S60 esetében a Nokia dolgozói közül kerülnek ki.

(#16498) fatal` válasza F34R (#16465) üzenetére


fatal`
titán

Tudom, hogy beépített feature, de sok operás feature van, ami fxben addon. :)

(#16499) Pet'ke


Pet'ke
csendes tag

Üdv!

Olyan problémám lenne, hogy a Firefox 3.6-ban, meg lehet e oldani azt, hogy ha a címsort lenyitom, akkor szimpla felsorolásban legyenek a honlapcímek (mint a régi 2.0-ás verzióban) és ne úgy mint a sima 3.6-osban...
Esetleg valami beállítási lehetőség az "about:config"-ban?

Köszi előre is!

(#16500) pete_21


pete_21
addikt

A 3-as Fx-ben ha F6-ot nyomtam, az url egyből ki lett jelölve, és újat tudtam beírni. Azt lehet tudni, hogy a 4-esből ezt miért vették ki?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.