Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29051) ALI_G válasza TayRol (#29048) üzenetére


ALI_G
veterán

Ennek az AXO-nak csak a csizmái tetszenek. Ugye nekem primato-m van :) 3 éve 36-ért vettem, jól felment az ára.

(#29052) Gaboman válasza Nippon (#29050) üzenetére


Gaboman
nagyúr

ZRX 1200 teszt.
Bandit-XJR-ZRX összehasonlítás.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#29053) TayRol válasza ALI_G (#29051) üzenetére


TayRol
veterán

nekem meg az a narancssarga kabat, csak 50 ropi az ara.:) fele annyiert erdekelne.:)

(#29054) nobika1


nobika1
tag

Hali!

Yamaha XT600E-re keresek tuning dobot.
Minden dob érdekel ami legalább 55cm hosszú és 10-12cm átmérőjű, lehet az gyorsasági dob is.

Ha van eladó dobod, akkor privátot írj lécci!

06-70-419-1638

(#29055) Integra válasza TayRol (#29045) üzenetére


Integra
titán

nem, ott komolyan kell venni:)
amúgy meg vollgas ha látod a fehér kör alakú táblát fekete csíkkal áthúzva, onnantól mehet a következő 120-as tábláig a banzáj:K
szokom a parkoló házakat, egy fél emeleten átlag 6 porsche áll, elképesztő.. brutális géppark van, motor viszont meglepően kevés van.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29056) emvy


emvy
nagyúr

A duplakuplungos video alapjan ugy szamolom, hogy az uj VFR1200-nek 300 alatt lesz a vegsebessege (hatosban a redline 300-ra jon ki, es azt nem biztos, hogy leforogja).

while (!sleep) sheep++;

(#29057) Picco


Picco
addikt

hello mindenki

megtortent az elso komolyabb motoros balesetem :(
szerencsere senki sem serult!
matrahaza elott felfele meno savban 150m hosszu olajcsik...nem vettuk eszre, en is es a baratom is elestunk rajta. :(((
auto nincs meg, rendort azert hivtuk, holnap teszunk vallomast is.

kerdes h van e eselyem biztositonal?
(jott egy buszos es mondta h tettek bejelentest utkarbantartoknak az eset elott kb 3 oraval)
de azok basztak kijonni.

es most igy az eteren keresztul uzenem annak a felelotlen f@sz-nak akinek elfolyt az olaja es nem szorta le homokkal h vegyen a kisfianak egy motort es kuldje fel a matraba nyugodt szivvel motorozni.... :W

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#29058) emvy válasza Picco (#29057) üzenetére


emvy
nagyúr

Az is lehet, hogy direkt locsoltak fel. Matraban szokas.

while (!sleep) sheep++;

(#29059) emvy válasza Picco (#29057) üzenetére


emvy
nagyúr

dupla..

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#29060) Picco válasza emvy (#29058) üzenetére


Picco
addikt

valszleg nem, de h 4-5l olaj elment az tuti, megyunk este matrahazara, hatha talalunk nyomot, holnap meg kerdezoskodni.(matrahaza elott volt kozvetlen, buszmegallo utani nagy jobbos)
remelem h imadkozik otthon az illeto h ne talaljuk meg, mert ha sikerul akkor mar az imadkozas nem fog segiteni rajta :(((

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#29061) emvy válasza Picco (#29060) üzenetére


emvy
nagyúr

Kotelezo biztositas nem lesz ervenyes, a kozutkezelot lehet szorongatni.

while (!sleep) sheep++;

(#29062) Topiccsendőr válasza Nippon (#29034) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Továbbra sem értem, mi az, hogy gyenge váz.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#29063) Boci_83 válasza Picco (#29057) üzenetére


Boci_83
őstag

Nah baszki... azért jól vagytok? Motor nagyon lezúzódott..?

**********

(#29064) bajnokpityu válasza Nippon (#29050) üzenetére


bajnokpityu
félisten

itt jön be,h izlés dolga.nekem a CB1.3 kockaidommal,meg a ZRX kockaidommal a két legszebb csupasz motor.bandit nekem annyira nem tetszik,pláne a fejidomos.

CBvel mentem,azóta érzem,hogy felnőtt fejjel ilyesmi kéne.ZRXel nem mentem,mert senki havernak nincs,elég ritka.viszont pl a hátsó villája nem azt sejteti,hogy tré lenne.pár éves tesztek sem irják róla,hogy végzetesen elavult lenne.

tényleg lehet szeretni a hárlit is.úgy ültem fel én is a street rod-ra,hogy miez a fos,és úgy szálltam le róla, egyből leültem a blokk mellé csodálkozni.pedig teknikailag,sem sebességben egyáltalán nem aduász.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#29065) bajnokpityu válasza Picco (#29057) üzenetére


bajnokpityu
félisten

részvétem!
sajnálom...
amúgy,ha még bejelentés is történt,szerintem el fogod tudni intézni.
haveromnak a GSXR600 első felnije törött el az útfelület(és a rosszul megválasztott sebesség) miatt.ő valahogy kártéritést kapott az útkarbantartó irányából.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#29066) Gaboman válasza Picco (#29057) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Még jó hogy nem esett komolyabb bajotok!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#29067) zsoltee10 válasza Picco (#29057) üzenetére


zsoltee10
addikt

jó ég! még szerencse, hogy ti jól vagytok. motoron mi sérült?

(#29068) theartofdota


theartofdota
tag

nemtudom endurosok /crossok menynire vannak jelen a topicba. nekem eddig aprilia tuareg rallym volt 160-as polini tuninggal (aki ismeri a kétütemet az tudja h adogatja :)..
lényeg h most tavasszal szeretnék venni ujra versenyendurot. kawasaki kdx, honda crm 125, husqvarna WR naés persze aprilia rx :) amihez a szivem igazán a legjobban húz
legszívósabb márka szerintetek melyik ? alkatrészellátás minél olcsóbban a legfontosabb szempont.

(#29069) Tüzi válasza Picco (#29060) üzenetére

Közútkezelőt perel.
Amikor anno Persuekkal elnyaltam kötforgalomban, engem elkergettek azzal, hogy "nem a látási, és útviszonyoknak megfelelően közlekedtem"...
Azóta kiokosodtam, és vissza kell mondani a rendőrnek, meg a közútkezelőnek (!), hogy a jogszabály folytatása: "a közút kezelője viszont köteles az utat balesetveszély-forrás mentesen, közvetlen környezetét pedig kultúráltan és tisztán tartani".

Ez simán nyert ügy, főleg ha bejelentés is volt órákkal előtte... Ez esetben még gondatalan közúti veszélyeztetés is felmerülhet. Erre ügyvédek harapnak, tuti nyert ügy.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29070) .mf válasza emvy (#29058) üzenetére


.mf
veterán

:Y :((( Idáig süllyedni... ez már gyilkossági kísérlet!

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#29071) Picco válasza Tüzi (#29069) üzenetére


Picco
addikt

koszi mindenkinek, halistennek jol megusztuk.
itt van nehany kep

kerdes h karfelmerest hol es hogyan vegeztessek?
vagy szerintetek mi ilyenkor a teendo?

emvy: ez nem szandekos locsolas volt, mint pl haza utan a terelovonal meghosszabbitasa a szalagkorlat iranyaba... :W

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#29072) emvy válasza Picco (#29071) üzenetére


emvy
nagyúr

Uh, rosszul nez ki szegeny gepezet :(

while (!sleep) sheep++;

(#29073) Picco válasza emvy (#29072) üzenetére


Picco
addikt

fejjel elore erkezett az arokba...szeginy vaddiszno :O

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#29074) emvy válasza Picco (#29073) üzenetére


emvy
nagyúr

En remenykednek a helyedben, a kozutkezelonek fizetnie kell elobb-utobb. A problema az, hogy inkabb utobb.

while (!sleep) sheep++;

(#29075) Integra válasza Picco (#29071) üzenetére


Integra
titán

csodás:(
rohadtul sajnálom.
lényeg, hogy jól vagytok!!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29076) Integra


Integra
titán

disznó jól néz ki:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29077) ALI_G


ALI_G
veterán

Sorry az offért, de
ki tud szerezni nekem Cowboy kalapot ami nem ez a valódi bőr, hanem valamilyen színes műszálból van? Legénybúcsút szervezek és marhapásztor kalapban akarunk menni :)
Egyszerűen sehol nem kapok :(

hú de disznó az a BMW :)
apropó, haverom akit elütötttek, most vesznek 3 misiért 2008-as k1200s-t :) Levették a gipszét, de annyira nem fullos a csuklója.

[ Szerkesztve ]

(#29078) ALI_G válasza Picco (#29073) üzenetére


ALI_G
veterán

közútkezelőt basszát meg rendesen. Fos banda. :(

(#29079) Prof01 válasza Integra (#29076) üzenetére


Prof01
veterán

Fújj de csúf! :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#29080) Picco


Picco
addikt

ha valakinek van otlete h pontosan hova is kell menni asztalt csapkodni kerem ne tartsa magaba, tenyleg nem tudom h kit kell megszorongatni ahhoz h esetleg kifizessek a motorban keletkezett karokat....
(kesztyu, pancel, nadrag, polo, cipo-rol nem is beszelve, sisak szerencsere egyikonknek sem ert foldet)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#29081) bajnokpityu válasza Picco (#29071) üzenetére


bajnokpityu
félisten

rendőrségi jegyzőkönyv volt akkor?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#29082) Picco válasza bajnokpityu (#29081) üzenetére


Picco
addikt

ahha, szerencsere egy normalis rendort fogtunk ki, segitokesz volt nagyon.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#29083) runner 125 válasza Integra (#29076) üzenetére


runner 125
nagyúr

..épp' jönni akartam egy BMW-s kérdéssel. :))

A BMW R1100S-ről mi a vélemény? Úgy általánosságban a boxermotorról, illetve a típusról, mennyi a fogyasztása egy ilyennek?

Tetszetős darab, ez a példány még árban is király.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#29084) Picco


Picco
addikt

uj fejlemeny, tegnap voltunk bent a volannal, ill a rendorsegnel(vallomasfelvetel).

kiderult h 12:30kor a buszon ult egy rendor aki leszolt gyongyosre h kuldjenek ki egy KPM-es autot, de valszleg ez nem jutott ki a gyongyosi rendorsegrol :'( (a baleset 15:50kor volt)
mi ilyenkor a teendo? szvsz eselyem a karteritesre kozelit a 0-hoz :(

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#29085) Topiccsendőr válasza runner 125 (#29083) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ez a motor nekem is nagyon tetszik, majd ha öreg túrás leszek, egy ilyennel fogok huligánkodni. Telelever-paralever, olyan nagy melléfogás nem lehet. Persze meg kell nézni alaposan. Fogyasztása meg kit érdekel? Jól néz ki baromira :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#29086) Topiccsendőr válasza Prof01 (#29079) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

jóaz hidd el.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#29087) Topiccsendőr válasza bajnokpityu (#29064) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

jah csak egyesek szerint olyan jó futóművel mint a ZRX, semelyiket nem pakolták fel. Namost akkor igazodj el azon, amit mások mondanak. Ezt mindenkinek magának kell kipróbálnia, ennyi. Másoktól én biztos nem kérnék motorvásárlási tanácsot. :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#29088) runner 125 válasza Topiccsendőr (#29085) üzenetére


runner 125
nagyúr

..akkor nem vagyok egyedül, nekem is bejön. :)
Nah jah, egy ilyen feelingű motornál valóban nem számít". :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#29089) emvy válasza Picco (#29084) üzenetére


emvy
nagyúr

Probald megszerezni a helyi KPM-esek telefonszamat.

while (!sleep) sheep++;

(#29090) ALI_G válasza Picco (#29084) üzenetére


ALI_G
veterán

Sajnos polgári peres eljárást kell indíts ellenük. Minden közutat a Magyar Közútkezelő kht. tart karban (vagy nem). Van jogi topic itt PH-n, ingyen adnak tanácsot PH-s ügyvédek. Délután megkérdezem barátnőmet, most fog polgári jogból államvizsgázni.

(#29091) Picco válasza ALI_G (#29090) üzenetére


Picco
addikt

koszonom szepen, felkeresem a jogi topicot :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#29092) Prof01


Prof01
veterán

Haverom öccse tegnap elütött egy autót. :( [link]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#29093) Picco válasza Prof01 (#29092) üzenetére


Picco
addikt

szegeny, remelem felepul :(

ez nem az XT-k hete...

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#29094) Prof01 válasza Picco (#29093) üzenetére


Prof01
veterán

Kéztörés, agyrázkódás meg zúzódások mindenhol, de úgy tűnik rendben felépül.
Am. DT 50-es volt. Pont múlt héten mentem vele egy kört. :(

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#29095) TayRol válasza Picco (#29071) üzenetére


TayRol
veterán

uhh, szegeny, jobbulast!:(

Prof01
: neki is jobbulast!

Inti: de ha latsz motort, gondolom az is inkabb BMW vagy valami felsobb kategorias.:)

(#29096) Prof01 válasza TayRol (#29095) üzenetére


Prof01
veterán

Köszi! :R

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#29097) bajnokpityu válasza Topiccsendőr (#29087) üzenetére


bajnokpityu
félisten

teljesen egyetértek.mindenki másra figyel,és mindenkit más zavar.
és igen,én is csak tippeket kérek.pl a TLS is jó tippnek tűnik.

azt nehezen hinném el,hogy egy alapvetően modern gép(utóbbi 15évben sztemmind ilyen)váza tekeredne.a rugóstagokból meg akármit ki lehet hozni.namost,ha én erre az alakra gerjedek,innentől már nem zörget.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#29098) Integra válasza TayRol (#29095) üzenetére


Integra
titán

nem láttam még bömös motort, kapaszkodj meg..
japán szupersport gépek vannak, postás japán gépek ütve-vágva, m-es bömös autók roskadásig, x-ek, de motort még nem láttam egyet sem:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29099) TayRol válasza Integra (#29098) üzenetére


TayRol
veterán

no, ez erdekes. lehet, ok is tudjak, mi a jo?:D

(#29100) Integra válasza TayRol (#29099) üzenetére


Integra
titán

passz, szerintem itt inkább mindenki autóra gyúr. máshol tuti sok motoros van, de nem itt.
beszarás a géppark, london sehol sincsen hozzájuk képest.
itt nyugalom van, csönd, lazaság, nincsen stressz (leszámítva az utolsó két nap utcai harcait, ami itt standard minden évben), legalábbis ahogy mi ismerjük, úgy nincsen. kabriók, roadsterek, a gépek nagy része csúcs felszereltségű vagy tuning.. az idősebbek nem motoroznak, de a fiatalok is autóznak inkább, mindenki luxusautózik, vagy sportautózik, viszik a nőiket, akik persze nagyon sokszor jóval fiatalabbak.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.