Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22001) Integra válasza .mf (#21986) üzenetére


Integra
titán

ezt a brake by wire abs tortenetet kizart, hogy utolag feltudjuk szerelni.. :(
es ha megis, amennyibe az kerulne...
remenykedjunk, h a honda par even belul csak ezt fogjs hasznalni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22002) Dirtyz válasza eddie17 (#21992) üzenetére


Dirtyz
őstag

Olaj-levegős GSX-R

Védd a fákat, egyél hódot!

(#22003) Topiccsendőr válasza ALI_G (#22000) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Az volt a taktika, hogy mivel án elfelejtettem a jogsit magammal hozni, ezért án hátul megyek. + még motort is cseréltünk, tehát én mentem az YZF 1000 el. Kicsit figyelmetlen voltam, hát nem beértem egy autót? :D Egy meg villogott, gondoltam beállok &rew mellé, nagyban mutogatom neki, hogy mostantól easy, mert villogtak. Hátam mögül meg ott villog a motorosrendőr :DDD

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#22004) Topiccsendőr válasza ALI_G (#22000) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nem mentem el, mert egyedül nem jaszkarizok, ha elesek ki hív rám mentőt, stb.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#22005) Integra válasza Topiccsendőr (#22003) üzenetére


Integra
titán

ezt rohadt olcson megusztad:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22006) Topiccsendőr válasza Integra (#22005) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

jaja, mondta a rendőr, hogy az ünnepekre való tekintettel ennyi :DDD Rendes volt, na.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#22007) eddie17 válasza Dirtyz (#22002) üzenetére


eddie17
addikt

GSX-R stimmel de nem olaj-levegős(már ha ez a hűtésre vonatkozik.)
Na nem húzom tovább a dolgot.
Ez egy 1995-ös Suzuki GSX-R 1100W (Kaliforniából hozatták be, itthon úgy tudom nem is került hivatalosan forgalomba) kis yoshimura-val megbolondítva. 2002 körül lett itthon forgalomba állítva. Persze nem gyári, mert az első idom összetört, a lámpa is más. Többi része eredeti.
Van rajta egy kis plexi, tiszta naked bike:) De hogy ez a gép hogy húz az hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#22008) Boci_83


Boci_83
őstag

Húúú én most jöttem haza, karcoltam egy jót. Lassan meg is lesz az első ezer km. Fent voltam a Mátrában, fél 7 után már nem nagy motoros élet van, mentem 1-2 kört próbáltam a ruhát is nyújtani, mert kiülni elég nehéz benne, még nagyon kemény. Amúgy határozottan hidegebb van fent. :U
Hazafelé a pályán jöttem... ;] Jut eszembe, nem tudjátok véletlenül hogy az M3-ason, illetve az M7esen vannak telepített trafik? Holnap mennék le a Balatonra, és nem azt mondom hogy száguldozni akarunk, de jó tudni hol nem szabad túllépni a megengedett sebességet... :B

eddie17 Ez biza olaj levegős! :K

[ Szerkesztve ]

**********

(#22009) TayRol válasza Topiccsendőr (#22003) üzenetére


TayRol
veterán

nemegyszeru :DDD

Boci: en tegnap vettem fel eloszor a borruhamat, hat jah, kicsit meg merev volt, de osoket vartam Zegrol, bementem varosba elejuk, Andrassyn vegig, ki Rakospalotara, de mivel nem szakadhattam el toluk, alltam a penteki csucsdugoban, nyari melegben. :) Szoval mire hazaertem, frankon rampuhult a ruci:D

[ Szerkesztve ]

(#22010) eddie17 válasza Boci_83 (#22008) üzenetére


eddie17
addikt

Nem értek a lovakhoz, mit takar itt az olaj-levegő kifejezés?:)
Az biztos, hogy a W a vízhűtést jelenti a nevében, és ezt ellenőriztem, rajta van:D

(#22011) NINJA_V válasza Topiccsendőr (#22004) üzenetére


NINJA_V
tag

Most nem is tudnál itt menni mert gokart verseny van/lesz...
Ma Halasról jöttem vissza kecsóra de valami hihetetlen milyen őrültül mentek a motorosok! :(

Boci: ez már a vizes

[ Szerkesztve ]

Two Strokes and Four Jokes

(#22012) ALI_G válasza Topiccsendőr (#22003) üzenetére


ALI_G
veterán

És nem mondott semmit a jogsira? :F Vagy a 3k-ban az is benne volt? :) esetleg nagyon lassan mentél (90)?

kakucson azért csak lett volna valaki...next time mikor érsz rá?

NINJA_V: Kecsóringre jönnél ha megyünk?

[ Szerkesztve ]

(#22013) ALI_G válasza Boci_83 (#22008) üzenetére


ALI_G
veterán

vazze, mindenkinek új ruhája van? :) enyém is még merev, 300 km van a ruhámban, de most úgy néz ki, hogy kicsi. A gatya belmagaságával van a legnagyobb probléma, meg le kéne vágni a szárából egy 5 cm-t, mert nagyon leér...

(#22014) Boci_83 válasza NINJA_V (#22011) üzenetére


Boci_83
őstag

De ugyanúgy van annak is olajhűtője, vagy nem is..?

**********

(#22015) ALI_G válasza Boci_83 (#22014) üzenetére


ALI_G
veterán

Én nem látok olaj hűtőt. Ha vizes akkor biztos nincs rajta.
Én csak olaj és levegőhűtős banditot ismerek. De az se víz+olaj hűtős. :F Na mind1. :)

(#22016) TayRol válasza ALI_G (#22013) üzenetére


TayRol
veterán

az enyem olyan, mintha ramontottek volna:)

(#22017) Topiccsendőr válasza ALI_G (#22012) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Jövő héten hétköznap ki akarok nézni Kakucsra, mert lesz verseny, és megfűztem egy versenyzőkollégát, hogy menjünk le tézével edzeni, mutassa meg a hiányosságaimat.
Kicseréltem végre az első gumit, most már nem kell félnem a célegyenesre ráfordítóban :D Addig be kell szereznem egy nagygázkart. Ha gondolod kijöhetsz, de tézével leszek, meg nemtom milyen lesz a tempó... Bár a tézém kicsit odavan... Az igaz,hogy szeptember óta be sem volt röffentve, meg kint volt a hóban, fagyban, kb a 6. rúgásra beindult, de csörög csattog. Az is eszembe jutott, hogy a régi benzinnel mentem, hülye fejjel, mit csodálkozom, ha detonál? :D De már hajtókaros valószínűleg.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#22018) jasszer válasza ALI_G (#21995) üzenetére


jasszer
senior tag

Nekem köbö mindegy merre megyünk. Asszony tuti otthon marad, 100 km-es táv fölé nem szeretek utassal menni...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#22019) NINJA_V válasza Boci_83 (#22014) üzenetére


NINJA_V
tag

Igen van egy kis olajhűtője is a radiátor alatt....

Ali_G: kimehetek de nem tok mivel menni, robogókat össze kéne raknom, meg most autót kellene vennem, max ősszel lesz valamikor meg a ducati, de még filózok rajta hogy mit is kellene, attól függ mi lesz akkor jó biznicc :DDD

Two Strokes and Four Jokes

(#22020) eddie17


eddie17
addikt

Ilyen állapotban lett megvéve, na most ezen kell egy kicsit faragni. Szerintem így feketén szebb lett, főleg, hogy már nem matt. De a gyári állapotól, mint a képen is látszik iszonyat messze van. Ezen a képen még a régi légszűrő is látszik.
Annyi borítékolható, hogy nem egy tucat motor.

[ Szerkesztve ]

(#22021) Tüzi válasza Topiccsendőr (#21998) üzenetére

Hehehehe...
Csapjunk a lecsóba :) Vegyél nekem egy fejidomkonzolt, meg két tükröt, és csaphatunk a lecsóba :))

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#22022) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Na sikerült venni végül egy (nekem) tetszetős sisakot :DDD

Roof Boxer, szerintem állat, persze biztos lesz aki ki nem állhatja:
[link]
[link]
[link]
A plexije nagyon jó, nem torzít. A plexi tartó szerkezeten szinte nincs olyan rész ami eltörik/elromlik. Plexitől függetlenül hátrahajtható az állrésze, nekem bejön. Szerintem a szellőzése sem rossz :)

[ Szerkesztve ]

(#22023) Beowulf_78 válasza Boci_83 (#22008) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Hogyne lennének. :U Az M3 úgy tudom nincs, de az M7 tele van. Kétoldalas traffi, nem tudod hogy hátulról vagy elölről fog sztárfotót csinálni. Előtte mindenképpen sarazd be a rendszámodat! ;) Mi volt hogy jöttünk vissza a tatai tó felöl, és mivel nem nagyon volt forgalom állatkodni akartam. Félreáltunk az autópálya felhajtónál az RSV-s barátommal és a csajokkal, és elkezdtünk vegyészkedni...1 rész ásványvíz+1 rész föld. :DDD Az autósok akik arra jöttek először nézték mi a jó istent csinálunk, amikor kapcsoltak, volt nevetgélés bőven... :DDD
Aztán természetesen kb. 220-as átlaggal hazarongyoltunk. Persze a traffik előtt lenyeleztem. ;] :DDD Ha villant, akkor olyan 260-270 közötti piros fekete elmosódott csíkot örökíthetett meg. :DDD Faszom fog azon stresszelni hogy villant vagy nem villant. Jön e bírság vagy nem...fizetek teljesítményadót gyári 160LE után amivel 288 km/h tudott a motor. Most 175LE lehet keréken és így 310-315km/h tud. Akkor egy kis homokozás ne legyen már gond. Ha 25 irányból lerántják a motorostársadalmat. :(((

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#22024) DigitXT válasza Beowulf_78 (#22023) üzenetére


DigitXT
félisten

260-270 között
Mindezt utassal?:(

(#22025) Beowulf_78 válasza DigitXT (#22024) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Gyorsan hazaértünk, kb. 60km a sztráda. És egyébként is. Keménynek kell lenni. Már mint a csajomnak. Én kemény vagyok. :DDD Az az igazság ha szoktadod moagad a tempóhoz, a reflexek és az idegpályák ahhoz fognak fejlődni. Ezért lehet hogy a 120 nekem altatós tempó. Persze, mert ami másnak 120, az nálam 150-160. 260-ról pedig visszalassulni 170-180-ra olyan érzés mintha frankó 120-al mennék. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#22026) TayRol válasza DroneZ^ (#22022) üzenetére


TayRol
veterán

ismerem ezt a bukot, nekem nem tettszik, de ahogy tudom, nem olyan olcso, szoval rossz nem lehet:)

Beowulf_78: csak mondom, azok meg 300-nal is eles kepet keszitenek. :K

(#22027) Beowulf_78 válasza TayRol (#22026) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Legalább látnak egy szép motort bent az örsön... :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#22028) Boci_83 válasza Beowulf_78 (#22025) üzenetére


Boci_83
őstag

Nem hajlik be a tükör ilyen sebességnél neked??

**********

(#22029) dokar


dokar
addikt

lehet, hogy vennék egy kismotor munkába járáshoz. egyedül szoktam beautókázni, oda és vissza napi 7 km. talán motorral olcsóbb lenne.

sok az emelkedő a városban és ezért egy erős 50ccm-es robogót szeretnék. mit tudtok ajánlani? melyik a legerősebb? :B

extra - SEXRay

(#22030) Gaboman válasza Beowulf_78 (#22027) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Szerintem ez azért nem annyira vicces,meg számodra sem lenne az!
Azért nem ártana elgondolkodni egy kicsikét! :(

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#22031) DigitXT válasza dokar (#22029) üzenetére


DigitXT
félisten

Itt szerintem jobban szakértenek a témában.:D

(#22032) SzalaiG válasza DroneZ^ (#22022) üzenetére


SzalaiG
addikt

Pofás. ;]

Az ára?

(#22033) SzalaiG válasza Beowulf_78 (#22023) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mindezt milyen motorral?

(#22034) ALI_G válasza Topiccsendőr (#22017) üzenetére


ALI_G
veterán

Mármint neked fog kezdődni a versenyszezon vagy neki? Ő is MZ kupás?
Mi az, hogy nagy gázkar? nem bírod eléggé eltekerni? ;]

NINJA_V: vazze, minek neked autó? Úgyis csak két kereked van! :)
mod: vagy jön a gyerek? :DD

[ Szerkesztve ]

(#22035) ALI_G válasza jasszer (#22018) üzenetére


ALI_G
veterán

Ki merre szeretne?
Mindenki mondjon valamit, aztán választunk.
Én Egerre szavazok, tegnap hívott haver, hogy új aszfalt van néhány helyen! A 4 sávoson Egertől délre tuti!

(#22036) SzalaiG válasza ALI_G (#22035) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hétfőn voltam arra. Kerecsend - Eger közt nagyon jó az új aszfalt. :D
Kár, h kocsival voltam.

(#22037) jasszer válasza ALI_G (#22035) üzenetére


jasszer
senior tag

Részemről oké. Találkozzunk Egerben, onnan könnyed közös gurulás + ebéd vhol?

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#22038) ALI_G válasza jasszer (#22037) üzenetére


ALI_G
veterán

Egerben én azt a giroszost imádom ami a belvárosban van valamilyen templom mellett. Igaz gyors kajálda, de legjobb girosz állítólag egerben.

(#22039) .mf válasza Beowulf_78 (#22023) üzenetére


.mf
veterán

220 -- 260-270 utassal?

Öreg, ésszel... :-/

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#22040) emvy válasza SzalaiG (#22033) üzenetére


emvy
nagyúr

1000-es Gixxer, ha jol tevedek.

while (!sleep) sheep++;

(#22041) emvy


emvy
nagyúr

Ma gurultam a kornyeken egy 80-ast, vannak eleg szar utak, rendesen ereztem a hatam a vegere. :(

while (!sleep) sheep++;

(#22042) SzalaiG válasza emvy (#22040) üzenetére


SzalaiG
addikt

Arra utas??? Mazohista esetleg... ;]

(#22043) TayRol


TayRol
veterán

Ime ket kep, felszenvedtem a felnicsikokat :)

(#22044) Integra válasza TayRol (#22043) üzenetére


Integra
titán

dögös!!!!
pirosban is van ilyen? hol? mennyiért?
nagyon terror volt felfabrikálni?:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22045) TayRol válasza Integra (#22044) üzenetére


TayRol
veterán

Koszi!:)

Jaja, van. Danger Bikes-nal vettem, 2000 huf volt akciosan, amugy 3000, es adtak hozza egy 'applikatort', ami megkonnyiti a felrakast. Na, azt en ugy eldobtam, hogy atszallt az utca tuloldalara. Az egy fos.
Amugy ketten asszonnyal kb. 40-45 perc. Egyedul kinszenvedes lenne. Ez fenyvisszaveros, en direkt ilyent kerestem.

Neked ez kell (enyem ugyan ez, csak feherben). ;)

mod: kozeptamasz rulezz! :D (anelkul tologatni kellene a szekeret, hogy fel bird tenni)

[ Szerkesztve ]

(#22046) Topiccsendőr válasza Beowulf_78 (#22023) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nem fikából, de addig amíg nincs róla papírod nem vonnék elhamarkodott következtetéseket a lóerőkről. Egy fékpadi mérés meglepiket okozhat. Keréken 175ló az főtengelyen kb190ló. Egy PC nem tud ennyit rárakni egy rendszerrel meg légszűrővel sem. 30 lóerő+? Khm, ahhoz egy kicsit kevés lóvét öntöttél rá :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#22047) Topiccsendőr válasza ALI_G (#22034) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Igen, jönnek a versenyek. Ő egy öreg róka, Mz Kupába is jön. Nagy gázkar annyi, hogy kisebbet kell tekerni rajta. :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#22048) Integra válasza TayRol (#22045) üzenetére


Integra
titán

na ez volt az első gondolat nálam is, hogy vajon a piros is fényvisszaverős lehet?
mikor? még most is 2rugóért elhozható? bár igazából nem azon az 1 ezresen múlik, de akkor is:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22049) TayRol válasza Integra (#22048) üzenetére


TayRol
veterán

oszinten? karacsonykor vettem, de csak most volt idom :DDD
van sok-sok fajta, a legtobbje nem fenyvisszaveros, de ez igen (a piros is az).
de van pl. olyan, aminel egy kereken belul 3 reszre van osztva a kor, es 3 szoveg is van benne. ime.

[ Szerkesztve ]

(#22050) Integra válasza TayRol (#22049) üzenetére


Integra
titán

hát ez a csudának kéne, de az hogy íves alapból, nem buta gondolat. de felirat nem kell nekem, minek?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.