Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21001) [lAyCsI] válasza Topiccsendőr (#20988) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

bruhaha :O
hát ezé tartunk??? ;]

-= No way back from Here =-

(#21002) Gaboman válasza zsoltee10 (#20995) üzenetére


Gaboman
nagyúr

A CBF600N-ről csak annyit mondanék hogy ami havernak van 2008-as az 100-ról 6-ban én meg a SMC-vel 5-ben csuma gáz 150-ig és épp hogy el tudok menni tőle,pár méter előnyt tudok csak kicsikarni.
Pedig az SMC megy rendesen ezt elhiheted nekem,igaz hogy a szűkítés még a csonkban benne van.
De akkor is jól tol a CBF600N,3-ban nem tudok tőle elmenni 60-ról ott van mellettem végig.
Amiben kicsikét kevéske az a 0-ról való gyorsulás ott kap 150-ig egy 20-30m tőlem.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#21003) zsoltee10 válasza Gaboman (#21002) üzenetére


zsoltee10
addikt

a legzsírújabb CBF-ről nem tudok nyilatkozni, csak az előző karbis verzsönről, szal hiszek neked. :)

(#21004) Gaboman válasza zsoltee10 (#21003) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ezt mondták is hogy jól sikerült az injektoros CBF,mindenhol jobban megy de az alsó,középső tartományban javítottak sokat az elődhöz képest.
De ez így van tényleg,6-ban 50-el simán lehet vele totyogni és gázra szépen meg is indul.
És meglepődtem amikor mentem vele nagyon jó motor,egyedül a súlya ami nem tetszik benne,nekem túl nehéz,jó persze mondom ezt egy Supermoto után.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#21005) zsoltee10 válasza Gaboman (#21004) üzenetére


zsoltee10
addikt

222kg az abs-es menetkész tömege, nem vészes, bár nem egy könnyű motor. az er-6 202kg abs-el.

(#21006) Gaboman válasza zsoltee10 (#21005) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Akkor én meg sem szólalok a 145kg-os megtankolt állapotú motoromról. :B

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#21007) zsoltee10 válasza Gaboman (#21006) üzenetére


zsoltee10
addikt

persze, az nagyon más. :)
de azzal nem indulsz el 2-3000km-es túrára, és nem tudsz kényelmesen 150-es utazót menni pályán, az szerpentinen való csapatásra, meg városi küzdelemre való. :D
én az er-6-tal főleg túrázom, idénre van tervben egy Magyarország kerülő túra kb 2000 kili és egy nagy Balkán túra a Boszporuszokig, kb. 5000 kilivel kalkulálunk. :)

(#21008) Gaboman válasza zsoltee10 (#21007) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Az gyönyörű,én is elmennék de hát oda tényleg más motor lenne szükséges,ez nem arra való!
120-130 utazó az még épp jó rajta,felette már le akar szedni a szél és az első sárvédő is vitorlaként viselkedik,elkönnyül az eleje.
Amúgy 300km túrákon nincs gond vele,mármint az üléssel nincs,persze egy 1hengeres motoron jobban elfárad az ember a rezonancia végett is.
Mert azt tegyük hozzá hogy van rendesen,kész mámor! :D
Viszont kanyarvadászatban isteni,eszméletlen jól lehet dönteni főleg a szűk kanyarokat élvezem vele igazán.
Autópályán voltam már vele 130-al 50km mentem nem volt semmi bajom vele csak unalmas volt.
A szerpentines,erdős,kanyargós utakon nagyon vagány közlekedésre kínál lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#21009) bajnokpityu válasza ferkoboy (#20998) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nagyon sokan használtuk a csóka cuccát,beszállitó a redbaromnak is.(ez mondjuk indifferens).VFRhez is létezett nyugat európában normális sorozatgyártott feszszabi,de akkoriban egyértelműen drágább volt.meg ha lehet támogatom a hazai minőségi kisipart.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#21010) TayRol


TayRol
veterán

Na, beszereltek a fokozatkijelzot, es tenyleg jobban gyorsul a motor 1-2-ben. :)

(#21011) zsoltee10 válasza TayRol (#21010) üzenetére


zsoltee10
addikt

mitől gyorsul jobban a motorod 1-2-ben? valamiről lemaradtam. :)

(#21012) TayRol válasza zsoltee10 (#21011) üzenetére


TayRol
veterán

Kiveszi a kornyezetvedelmi tiltast 1-2-3-ban. :)

(#21013) zsoltee10 válasza TayRol (#21012) üzenetére


zsoltee10
addikt

jaaaa, a tiedben már van ilyen? nem enged nyélgázt 1-2-3-ban???

(#21014) TayRol válasza zsoltee10 (#21013) üzenetére


TayRol
veterán

Igen, gyarilag ilyen. Ellenben ez (Gipro) a kis kutyu kiveszi a tiltast.

(#21015) zsoltee10 válasza TayRol (#21014) üzenetére


zsoltee10
addikt

azért az érdekelne, hogy a gyorsulást 100-ra hogyan mérték a gyáriak.....tiltással vagy anélkül? :)

(#21016) TayRol válasza zsoltee10 (#21015) üzenetére


TayRol
veterán

Nalatod, ez jo kerdes, es bar meg sosem mertem, szerintem tiltassal.

(#21017) Boci_83


Boci_83
őstag

FélOFF :C :Y

**********

(#21018) Boci_83


Boci_83
őstag

FélOff2 :C

**********

(#21019) Topiccsendőr válasza Gaboman (#20989) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Euroringen láttam egy MT klubos csókát, annak a bukógombája ért le folyamatosan.
Jah de most olvasom, hogy ezt írják. Kicsit csöpögős a cikk, nem is tudom, yamakkások írták, látszik.:D Kozma Tamás szerelte az én motoromat is, meg Integráét is. :D
Epert láttam Euroringen, egy gyönyörű fikázását supermotoval, tényleg gyorsan ment ott a srác, de Kakucsringen annyira nem tolta neki. Szerintem ő a supermotonál maradna :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#21020) Topiccsendőr válasza [lAyCsI] (#21001) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Én kérek elnézést :D

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#21021) TayRol


TayRol
veterán

Nabazz, ma hoesesben jottem motorral melozni... Pedig jo idot mondtak.

(#21022) ALI_G válasza Gaboman (#21008) üzenetére


ALI_G
veterán

Mámor ahogy a zacsidat rezgeti? :DDD

(#21023) Gaboman válasza ALI_G (#21022) üzenetére


Gaboman
nagyúr

De az ám,még nő sem kell ki is veri! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#21024) [lAyCsI] válasza Gaboman (#21023) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

megfelelő nagyságú a lik a kipufogoón? :DDD

-= No way back from Here =-

(#21025) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Szimpatikus a cucc...

-= No way back from Here =-

(#21026) Integra válasza [lAyCsI] (#21025) üzenetére


Integra
titán

tényleg jó :K
de mondjuk a kommentekben ott a tuti: először a normális öltözéket kéne kötelezővé tenni..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21027) [lAyCsI] válasza Integra (#21026) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ofkorsz :K
meg a bő negyed mihályos vételárat elérhetőbbé tenni,
mert azért ebben a formában az emberek kb 90%-ában nem a megfizethető kategória...

-= No way back from Here =-

(#21028) Gaboman válasza Boci_83 (#21017) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ez a Quad is tudhat valamit! :N

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#21029) emvy


emvy
nagyúr

Lidlben motoros napok vannak, olcson lehet venni elsosegelycsomagot, kesztyut, ilyesmit.

while (!sleep) sheep++;

(#21030) Integra válasza emvy (#21029) üzenetére


Integra
titán

nekem valami pöpec nyári kesztyű kéne, valami crossos cucc:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21031) TayRol válasza emvy (#21029) üzenetére


TayRol
veterán

Masik forumon olvastam, hogy nem erdemes meg elmenni sem a boltba, gagyerak cuccok voltak. (asszem az esokesztyu volt csak turheto)

(#21032) emvy válasza TayRol (#21031) üzenetére


emvy
nagyúr

En egy esokesztyut vettem (6000 penz, annyiert boven megerte), egy tarcsafekzarat robogora (2000 forint), meg elsosegelycsomagot (1300 forint).

while (!sleep) sheep++;

(#21033) TayRol válasza emvy (#21032) üzenetére


TayRol
veterán

6000-ert esoruhat lattam kompletten az ujsagaban. A tobbi ok.:)

(#21034) emvy válasza TayRol (#21033) üzenetére


emvy
nagyúr

Az is van, de ruhat nem veszek felprobalas nelkul.

while (!sleep) sheep++;

(#21035) [lAyCsI] válasza Integra (#21030) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

vegyél rendeset...
azok a vékony fosok hajítófát sem érnek ha végigcsusszansz benne a flaccon :(

-= No way back from Here =-

(#21036) Gaboman válasza emvy (#21029) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Én is holnap benézek a Lidlibe mert van headsett azt akarok venni.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#21037) zsoltee10 válasza Gaboman (#21036) üzenetére


zsoltee10
addikt

én vettem tavaly tavasszal, akkor 1500 volt. :)
nem próbáltuk ki végül, de az én bukómban nem fért el a fülhallgató, az asszonyében viszont kényelmesen.

(#21038) Gaboman válasza zsoltee10 (#21037) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Megnézem,beviszem a bukót azt belepróbálom! :)

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#21039) zsoltee10 válasza Gaboman (#21038) üzenetére


zsoltee10
addikt

az a baj a füldugó részénél, hogy nagyon kilóg, mert ahhoz van rögzítve a mikrofon. jobb lenne egy sima füldugó+ csiptetős mikrofon megoldás, de hát ez van.

(#21040) DigitXT válasza zsoltee10 (#21039) üzenetére


DigitXT
félisten

Akkor passzentos bukóban felejtős? Kár.:(

(#21041) Integra válasza [lAyCsI] (#21035) üzenetére


Integra
titán

no para, hidd el, nem takarítós gumikesztyűt fogok venni:DDD
jelenleg elkezdek utána járni mik vannak, aztán ez is alakul.
de nyárra azért az fontos, hogy ne izzadjak bele, ne csúszkáljak, de megfelelő védelme is legyen

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21042) zsoltee10 válasza DigitXT (#21040) üzenetére


zsoltee10
addikt

ha a fülrésznél nincs kiképezve üreg a bukóban, akkor kegyetlenül fogja nyomni a füledet, és nem vállaltam volna be egy 100km-es gurulást se, nemhogy egy Prága utat, ezért nem lett kipróbálva sem végül. asszony bukójában viszont volt elég hely a fülnek kiképezve.

(#21043) Integra válasza zsoltee10 (#21042) üzenetére


Integra
titán

én semennyire se vagyok meggyőződve, hogy a mobilfüles jó ötlet bukóba motorozás közben...
eltereli a figyelmet és ráadásul az egyensúly érzéked is keményen befolyásolja.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21044) zsoltee10 válasza Integra (#21043) üzenetére


zsoltee10
addikt

én szoktam a teló headsetjét néha a fülembe dugni, egyáltalán nem zavar, ha telefonálok, vagy zenét hallgatok. viszont kivett hangtompítóval értelmetlen bármilyen füles használata. :D

(#21045) TayRol válasza Integra (#21043) üzenetére


TayRol
veterán

Majd meglatod forgalmi motorozas kozben...! ;] ;)

[ Szerkesztve ]

(#21046) Kevo


Kevo
tag

Jó estét!

Én is bevásároltam ma a Lidlibe, vettem 2 vesevédőt (istenszerű cucc :K ), egy szél elleni maszkot és egy tárcsafékzárat, nagyon jó áron voltak. Néztem a fülest is, de az én bukómba nem férne el, meg ugye full madzagos a cucc és elképzelni sem tudom, hogy lehetne ezt kényelmesen beüzemelni. A többi viszont a "must have" kategória, csak ajánlani tudom :K

Integra: egyetértek a fülesről alkotott véleményeddel, elég mindenre kell figyelni amúgy is.

[ Szerkesztve ]

(#21047) zsoltee10 válasza Kevo (#21046) üzenetére


zsoltee10
addikt

holnap benézek én is maszk ügyben, kitágult a bukóm, talán a maszkkal megint passzentos lesz, most nem akarok pénzt költeni bukóra, válság van. :)

a vesevédő kötelező. :K szokott lenni térdmelegítő, hűs időben az is frankó cucc, bár én már vettem gyapjú betétes aláöltözőt.
a füles kényelmesen berakható egy tanktáskába, csak amikor az utas leszáll, érdemes kihúzni előtte.

(#21048) jasszer


jasszer
senior tag

Egy maszkot szerintem én is veszek, meg egy tárcsafékzárat a meglévő mellé - jól fog jönni ha végre meglesz a robogó.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#21049) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Nem tudom mennyi az igazságtartalma, de ez jooo :D

[I]JOGOSÍTVÁNYUNK VÉDVE VAN!!!

Egy 70 km/h Max. sebességű útszakaszon, 250 km/h sebességgel radarba futó autós védőbeszéde a bíróságon :

"Tisztelt bíróság, valóban láttam egy fehér alapú, kör alakú táblát, amiben a 70-es szám volt, de nem volt semmilyen mértékegység mellette.
Ahogy önök is tudjak, az 1837. július 4-i törvény kötelezi országunkat a metrikus mértékegység használatára. Továbbá az 1961. május 3-i 65/501 számú törvény kimondja, hogy a hosszúság mértékegysége a méter, és az idő mértékegysége a másodperc. Én el sem tudom képzelni, hogy a Belügyminisztérium nem tartja tiszteletben a Köztársaság törvényeit. Tehát logikus, hogy ha nincs odaírva a mértékegység, akkor a sebesség alapértelmezés szerint m/sec-ban értendő. A 70 m/sec maximális sebesség, megfelel 252 km/h-nak. A rendőrök azt mondták, hogy 250 km/h sebességgel
autóztam. Nem is vonom kétségbe a rend őreinek pontosságát. Tehát 2km/h sebességgel a sebességkorlát alatt voltam. Így tisztelettel kérem a bíróságot, hogy adják vissza a jogosítványomat, amit egy sajnálatos tévedés folytán vettek el a rend éber őrei."[/I]

All Black...

(#21050) DigitXT válasza Stalker-2572 (#21049) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem tudom mennyi az igazságtartalma
Annyi, hogy ez egy vicc.;) Annak jópofa.:D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.