Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10001) Topiccsendőr válasza jasszer (#10000) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Esetleg a referenciavideók elkészítése előtt egy péniszmérést is közbe kellene iktatni. Átmérő és hossz.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10002) bajnokpityu válasza Jodanovich (#9954) üzenetére


bajnokpityu
félisten

én dodornak adtam volna a 8 évet.azzal is egyetértek,h fölösleges lenne 4 évnél többet adni a péci gyereknek.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10003) bajnokpityu válasza feca81 (#9974) üzenetére


bajnokpityu
félisten

11ig.2009től az uj forgalomba helyezetteken kötelező a rendszám.mármint a robiknál.de gondolom a quadokra is igaz ez.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10004) bajnokpityu válasza ALI_G (#9995) üzenetére


bajnokpityu
félisten

volt igen pozitiv tapasztalat is.azaz 1ről biztosan tudok.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10005) ALI_G válasza Topiccsendőr (#9997) üzenetére


ALI_G
veterán

tudom, hogy kiveséztük, az alianzról beszélek, hogy egyik se siet fizetni. Bár kitudja, ha az az egy miliárd nem szivárog el akkor mi van.

(#10006) Flashback


Flashback
addikt

Csütörtök Ering: Allday bike day :) Jólenne ráérni, és egész nap húzni :)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#10007) ALI_G válasza Flashback (#10006) üzenetére


ALI_G
veterán

és mennyi? Délután 6k, vagy hogy is van?

(#10008) sowi válasza dabadab (#9982) üzenetére


sowi
őstag

nope, pitbikeot eladtam meg januarban vagy mikor, csak eppen dublinban campelek, szal ide nincs messze par ora hajoval, nem nagy cucc :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#10009) Flashback válasza ALI_G (#10007) üzenetére


Flashback
addikt

Motor
Egész nap: 15.000 Ft
Délelőtt: 9.000 Ft
Délután: 11.000 Ft
1 óra: 6.000 Ft

MOD: A versenypálya reggel 09 órától este 18 óráig tart nyitva.
Az ártáblázatokban feltüntetett délelőtti időszak 09 órától 12 óráig, a délutáni időszak pedig 13 órától 18 óráig értendő.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#10010) Topiccsendőr válasza sowi (#10008) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Mit csinálsz odakünn?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10011) Integra válasza Flashback (#9987) üzenetére


Integra
titán

a mávos ügyfelek miért aggódnának?
fizetnek ugyanannyit és ugyanolyan kondíciókkal tovább, illetve válthatnak ha akarnak.
amúgy vicces, mert a köbe még olcsóbb is mint a máv...
én nem tudom eldönteni hogy sikkasztás vagy a többi biztosító akarja tönkre tenni..
simán lehet a második is

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10012) Tüzi válasza ALI_G (#10005) üzenetére

Elárolok egy titkot.
Egyik sem akar sietni a fizetéssel. De ha Te késel, akkoraztán irgumburgumteringettét. (anyádat :) )

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10013) Integra válasza sowi (#10008) üzenetére


Integra
titán

talán jövőre...
bittinek ezerre drukkolj:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10014) Tüzi válasza Flashback (#10009) üzenetére

w00t xD 6ezerből tankolok 20 lötyit a gépbe amiből elmegyek 400km-t :D
LeHúzom Bt...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10015) Integra válasza Topiccsendőr (#9997) üzenetére


Integra
titán

na pont ez az...
most hirtelen miért a máv lett a public enemy no1?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10016) Tüzi válasza Jodanovich (#9990) üzenetére

30%-a a saját hibájából. 70%a meg autóséból.
Akkor ki a balfasz? :U

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10017) Jodanovich válasza Tüzi (#10016) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

nem tom, szted?

Life is Short... Ride Hard!!!

(#10018) Integra


Integra
titán

[link]
"A Mabisz szerint az egyesületi formában működő biztosítótársaságoknak nem kellene megengedni a felelősségbiztosítások kötését."

ez tuti, csak fizessünk 3x annyit és NEKIK...

"A MÁV-nál a függő kártartalékban feltárt hiányt a szakma ma már minimum 3-4 milliárd forintra teszi; a Mabisz szerint aggályos, hogy ilyen hiányt bárki át akarna-e venni az állományátruházás során."

a "szakma".... ki a szakma? kik? név szerint szeretném olvasni a neveket..
én is tudok ilyet mondani, pl, hogy korrupt geci mind és KARTELL van a piacon, mert telített és kell a profit, mert abból sosem elég.

" A szövetség április végi elnökségi ülésén olyan vélemény fogalmazódott meg, hogy az állományátruházást segíthetné, ha az átvevő biztosító a tartalékhiányt - évekre elhúzva - a felügyeleti díj csökkentésével tölthetné fel"

szerintem már rég el van döntve ki és mit és hogy csinál és tesz zsebre

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10019) jasszer válasza Topiccsendőr (#10001) üzenetére


jasszer
senior tag

Akár. Aztán ezeket már csak meg kell szorozni az egyenesben mért legnagyobb sebességgel, a motor árával, löktérfogatával, illetve a videó alatt megszerezhető büntetőpontok maximumával és ki is jön h ki a legmenőbb...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#10020) sowi válasza Topiccsendőr (#10010) üzenetére


sowi
őstag

dolgozgatok, meguntam az otthoni banant, itt nyugi van...

bittinek johogy drukkolok, remelem talan meg osszefutni is sikerul vele...ha igen akkor kozos kep ofkosz :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#10021) zsoltee10 válasza endeavoring (#9877) üzenetére


zsoltee10
addikt

Nekem a motor sokminden, de sosem éreztem lelkifurdalást miatta. Én vadiújan vettem az enyémet, és amennyibe van a ruhával, beletankolt benzinnel, már vehettem volna egy normális autót, de az nem tett volna boldoggá, és ez a lényeg. Az ember azért küzd egész életében, hogy boldog legyen. Kinek mi a fontos, mi teszi boldoggá? Mindenkit más. Fontos a család, meg lakás, ház, de mindennek megvan a maga ideje. Ha most (24 vok) nem vettem volna meg, akkor soha nem lett volna később. Párom pedig megértette ezt, és nemhogy lebeszélt volna, de inkább rábeszélt, hogy vegyem meg azt, ami igazán tetszik, és vegyek újat, hogy hosszú távra tervezzünk vele, egy kikötése volt, hogy ABS-es legyen. :) Ő is megszerette azóta, mert nagyon sok szép helyre vitt el kettőnket, ahova egyébként nem is biztos, hogy elmentünk volna. Így meg csak felültünk, és már ott is voltunk. Bejártuk vele a Balatonfelvidéket, körbe a Balatont, Alföldet, Északi-Középhegységet, sokszor voltam fennt nála Pesten motorral (Pesten dolgozik már, én meg vidéken még), és tegnap jöttünk haza Prágából. Nekem a motor nem csak magányos hobbi, hanem élvezetes közlekedési eszköz kettőnknek. Egyébként én nem találkoztam ilyen negatív véleménnyel, mint te, még az ismerős öreglányok is megcsodálják, dícsérik, és örülnek, hogy vettem. (Ehhez hozzátartozik,hogy én nagyon óvatosan vezetek, nem gyorsulgatok, nem állatkodok, nem vívom ki a környezetem ellenszenvét.)

(#10022) bajnokpityu válasza Tüzi (#10012) üzenetére


bajnokpityu
félisten

a legdrágább biztik sem fizetnek,és pláne nem 1-2 nap alatt kárfelmérnek.nemtom,ez a cikk erősen marhaság...
engem valamelyik nagy drága bankos cascos tört meg anno,2x kért kárszakértőt,4 hétig vitáztunk az áron,és éppcsak kijött a javitás közepesnél rosszabb minőségben.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10023) dabadab válasza bajnokpityu (#10022) üzenetére


dabadab
titán

"a legdrágább biztik sem fizetnek,és pláne nem 1-2 nap alatt kárfelmérnek."

Nekem ketszer fizettek, az elso alkalommal kb az elso munkanap kijott a karfelmero, a masik esetben meg ugy egy ora alatt lezavartuk a dolgot.

"4 hétig vitáztunk az áron,és éppcsak kijött a javitás közepesnél"

Mert gondolom, ahelyett, hogy elvitted volna egy rendes szervizbe, szamlaval, mindennel, nekialltal "okosba" megoldani.

DRM is theft

(#10024) Topiccsendőr válasza dabadab (#10023) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nekem eddig egyszer volt dolgom ezzel a nagy biztosítóval és mocskosul hülyének néztek. Addig amíg ismerős nem szólt mindenféle ürüggyel elhajtottak, pl a rendőrségi határozat után - ami bizonyította, hogy a macisajt ellenére elém hajtott ki a paraszt, szabálytalan irányban kezdett kanyarodni is ráadásul - azt mondták, nem fizetnek, mert meg kell nézni a kérokozó autóját. A 120 000 forintos bukómért 20 000 forintot akartak adni, ha leadom. A 150 000 forintos bőrruhám javítását 15 000 forintban állpította meg a kárügyintéző. Vagy leadhatom 30 000 éert. Ezzel az összeggel talán a szagot lehet belőle eltávolítani, de újrafesteni, varrni nem. Kb 3 hónapig minden héten rátelefonáltam, míg azt mondtam, leszarom, egy ügyvéd majd elintézi. Ekkor jött egy ismerősöm aki ott dolgozott, és utánakérdezett. Azonnal megjött a pénzem. Kérdeztem. Megnézték végül a károkozó autóját? A válasz természetesen nem volt. Szóval ha nem véresszájú ügyvéddel megy oda asz ember akkor lemondhat minden kártalanításról.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10025) bajnokpityu válasza dabadab (#10023) üzenetére


bajnokpityu
félisten

köszi a bizalmat,h mennyire értek a témához, teljesen korrektül kivántam intézni.csak amikor felét kinálják,mint amiből meg lehet csinálni,azt is 2 hónapos határidővel...
egyszer véletlenül elszólta a csávó magát:irdatlan kárt kellett a károkozónál kifizetni(8 légzsák durrant ki 1 egy hetes mamakedvenc fiacskájánál),és nem volt elég kedvük az én öreg buzukimra.ne felejtsd el,h vidéken lassabban intéződik minden.nem lehet tudni,h a cikkben jelzett esetek hol történtek. többek között ezért sem korrekt leszólni az ócsó biztositókat.pláne,h itt gyakorlatilag simán működhetett volna a máv is tovább,ha nem nyúlja le a főnökség.

örülök,h azonal leszólsz,mikor nem is ismersz...

alapvetően a nagy magyarságunk az oka,h ezek a dolgok igy mennek. az,h lehet sérült idomokat bérelni,hogy a rendőr dija 40e Ft egy nemistörtént helyszinelésnél.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10026) feca81 válasza bajnokpityu (#10003) üzenetére


feca81
aktív tag

ha hinni lehet az indexnek, akkor a mar forgalomban levo quadok 2009 majusatol

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#10027) dabadab válasza bajnokpityu (#10025) üzenetére


dabadab
titán

Nem akartalak leszolni, viszont ha szamlara csinaltatod, akkor nincs olyan, hogy a felet akarjak adni, akkor annyit fizetnek, amennyi a szamlan van (es a szervizek meg a nagyobb biztositok szoktak szerzodni is, vagyis nem is neked fizetnek, hanem kozvetlenul a szerviznek, igy erre kulon nem is kell varni).
Egyebkent meg kosz az inszinuaciot, hogy pesti lennek ;)

Egyebkent meg nyilvan bele lehet futni barmi szarba nagy biztositonal is, de az is lehet, hogy tenyleg gordulekenyen mukodnek a dolgok.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#10028) ALI_G válasza Flashback (#10009) üzenetére


ALI_G
veterán

ezeket összekéne gyűlyteni és berakni 1. hsz-be, mert én mindig elfelejtem és mindig megnézem a honlapot, majd megint elfelejtem :DDD

tüzi, írtam is, hogy egyik se siet :)

[ Szerkesztve ]

(#10029) ALI_G


ALI_G
veterán

ezt mindenkinek mondom, a kis 23 éves (holnap 24 :((( ) fejemmel, hogy ahol fizetni kell, ott nem sietnek. Persze én a csekkel rohanjak a postára, mert fizethetem a kamatot.

aki ebbe beletud kötni, abba a beton kössön :P

(#10030) ALI_G


ALI_G
veterán

4 nap alatt 4 motoros baleset volt, 3x volt hogy autó nem adta meg az elsőbséget. (mr2 petőfi)
ja és mondták az autós statisztikát, 4 nap alatt 62 baleset + nemtom hány halott.

[ Szerkesztve ]

(#10031) bajnokpityu válasza dabadab (#10027) üzenetére


bajnokpityu
félisten

lehet fiatal nem avult járműnél igy működik,de nálunk folyamatosan két vonalon adtak ajánlatot,saját szervizük és nem saját szervizük által.és igy is kellett alkudozni,szó sem volt róla,h annyit fizetnek,ami a számlán szerepel...
mivel a szerelőt jól ismertük,rá kellett még tenni pár tételt,hogy a biztositó által lealkudva még éppen ne kelljen sokat fizetni rá.

öreg autónál vagy beszállok az avulás értékével,vagy utángyártottat kapok.e a következő köcsög dolog.utángyártott sosem lesz azonos értékű.pedig gyakorlatilag pár karc hiján gyári állapotú törésmentes kocsi volt alig kilóméterrel.

ezek után csoda,h nem akarok magas összegű kötelezőt kötni?ebben az országban aki nem akar lopni(lebiztositózott uj járművel) az jó eséllyel pórul jár.biztositótól függetlenül.valamiből ki kell gazdálkodni a másfél millás "törött" gixereket.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10032) Tüzi válasza ALI_G (#10030) üzenetére

Hullik a nép.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10033) Kasza08


Kasza08
őstag

[link]
erről mi a véleményetek? miért lehet ilyen olcsó? főleg ez. rengeteg tuning cucc és 14 HP :Y

[ Szerkesztve ]

(#10034) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Mostanában mindenkit ezzel molesztálok, egy kérdésre várnám a véleményeket:

SV-re múlt héten vettem egy Laser doutech nyitott dobot. Fel is tettem mintha rá "öntötték" volna. A teljesítményén szinte semmit sem nyomott, a fogyasztása maradt ugyan annyi, viszont a hangja az valami észbontó. Motorféknél, mondjuk 6000-8000-ről visszaengedve viszont olyanokat durrog, mint egy mozsárágyú.

Ez hosszútávon károsíthatja e a motort, illetve a szelepeket, vagy sem? Semmi sem lett elállítva, halottam, hogy szokták a szelepeket,-injektrot utánaállítani, de én nem nyúltam semmihez.

(#10035) sowi válasza qpakcovboy (#10034) üzenetére


sowi
őstag

a kipufogoszelepek eleghetnek konnyen, nekem is ez volt a bajom a dr650-el anno....

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#10036) ALI_G válasza qpakcovboy (#10034) üzenetére


ALI_G
veterán

a dobhoz hozzá kell hangolni ilyenkor a motort, akkor nem fog durrogni.
Okosok mondták :)

(#10037) bajnokpityu válasza sowi (#10035) üzenetére


bajnokpityu
félisten

konkrétan meg is történt?
F2esem olyan volt mint a sorozatlövő mozsárágyú(vagy a KTMek mind ilyenek) hörgött durrogott mint egy WRC,és kutya baja...

azt tudod,h nem a sok benya,hanem pont a szegény keverék miatt van?
szinkronnal sokat csendesedett,de teljesen megszüntetni nem lehet.
szinkronolni lehet ám injektorosat is(pillangó ugyanugy van rajtuk)

a 96os SR azért ennyi,mert egy vénség.és azért van ennyi tuningcucc,mert minden gyári alkatrész már elhasználódott.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10038) sowi válasza bajnokpityu (#10037) üzenetére


sowi
őstag

ja, leszakadt a kipufogoszelep, bele a hengerbe, volt nagy boldogsag

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#10039) Tüzi válasza qpakcovboy (#10034) üzenetére

Baja nem lesz, mert a nyomás a kipuff fele fog eltávozni, nem a szelep fele.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10040) bajnokpityu válasza sowi (#10038) üzenetére


bajnokpityu
félisten

hmm,és valaki megállapitotta,h ezért történt?
anyaghiba,mint olyan?ez ugyan ritkán,de gyári dobos motorokon is előfordul.leglábbis,az a 3 motor,amiről tudok,h történt vele ilyen,pont mind gyári dobbal üzemelt,és mind 8év fölötti jószág volt.
és a millió nyitott dobos kollégának meg percei vannak hátra?
sajnálom,ha a mai anyagfeldolgozási teknológia mellett ilyen előfordulhat :(
nem épp jó pont a szuzukinál...

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10041) Tüzi válasza sowi (#10035) üzenetére

Kipuff szelep akkor ég el, ha kifú' a lóerő a szélei mentén. De normális időközönkénti szelepállítással ez nem fordulhat elő. Kis durrogás meg nem fogja tudni visszanyomni, mert a rugü nem engedi. Ergó kifele fog durrogni.
Legalábbis ha logikámat követem, akkor ez jön ki ^^

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10042) sowi válasza bajnokpityu (#10040) üzenetére


sowi
őstag

ez valami kotvak utangyartott dob volt, nem azt mondom, hogy mindegyikkel megesik az ilyen, meg az egyhengeres kulon sztori a motorok kozott

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#10043) Flashback válasza Tüzi (#10014) üzenetére


Flashback
addikt

De pályán nem jönnek szembe, van bukótér, jó az aszfalt mindenhol, minden fél órában takarítják, térdig borithatsz kockázat nélkül, van mentő és tűzoltó is, pályabírok etc. etc.
Rettenetesen sokat lehet tanulni egy ilyen pályázás alkalmával. Retteneteset. De tény nem olcsó egy hétvége. Akinek drága az Ering, Hring annak ott van Kakucsring. Az is nagyon jó pálya csak nagyobb gépekkel állítólag fárasztó.

Nem győzködöm többet a pályázásról. Ez ennyi... ki kell próbálni aztán lehet szeretni/nem szeretni.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#10044) ALI_G válasza Flashback (#10043) üzenetére


ALI_G
veterán

én mennék. Most hétvégén, vagyis pénteken lett volna alkalmam menni, ha nem borult az ég meg lóg az eső lába egész vasárnap. Szóval lejöttem volna masinával szegedre, pénteken meg mennem kell pestre. Akkor már úgy gondoltam, fel pest mocival, hazafelé menet meg beugrottam volna kakucsra vagy eringre. Pont útba esnének :(

(#10045) qpakcovboy válasza Flashback (#10043) üzenetére


qpakcovboy
őstag

12-én hétfőn elvileg nem kell dolgozni azt írják nyílt nap lesz a pályán, és ha nem is fog esni és Te is mész akor csatlakoznék :)

(#10046) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Azt mondták az okosok a márkaszervízben, hogy nyitott dob esetén kell csinálni egy injektor szinkront. A jobb oldali kipufogó ezért kormos a másik meg tiszta, a másik hátránya, hogy ilyenkor az egyik henger jobban melegszik, elégeti az olajat, ezért lehet az, hogy az olajszintem drasztikusan csökkent.

(#10047) Topiccsendőr válasza qpakcovboy (#10046) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Dehát nincs köze a nyitott dobnak a henger melegedéséhez, hiszen a hátsó henger mindig jobban melegszik V2nél...

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10048) Topiccsendőr válasza Flashback (#10043) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nah azé Euroringen ha a driftesek után felzavarják a motorosokat, ott nagyon szépen lehet csúszkálni. A pályatakarítás meg nem az erőssége annak a bandának, akárcsak a gondolkodás. Ha néhány parádézós fickó még telibe is ver hátulról - mint Zolihaveromat :DDD - akkor jobb esetben fékkarért szaladgálsz szombaton, nem fejidomért. :D Szóval elég necces a helyzet, de az utcánál még mindig jobb. Egy paraszthajszállal. Az Euringesek meg lehúzós balfékek. És télleg többet lehet tanulni ott, mint egy szar közúton.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#10049) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Írtam egy kis szösszenetet a hétvégén megejtett prágai kirándulásunkról az er6.hu-ra. Akit érdekel, olvassa el. :)
Prága a kétarcú város

[ Szerkesztve ]

(#10050) rebel56 válasza zsoltee10 (#10049) üzenetére


rebel56
tag

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.