Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37001) Integra válasza Daywalker (#36996) üzenetére


Integra
titán

amikor bekötöttük a szivargyújtót, akkor már láttam, hogy nem egy egyszerű művelet az idom lebontása.. :DDD
na mindegy, találtam a közelben egy honda kereskedést, majd ott felrakják.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37002) Djuree


Djuree
félisten

venni akarok hátsó dobozt a motorra. ez hogy megy? venni kell külön szereléket meg külön a dobozt? vagy a dobozhoz jár szerelék? és ezt a szereléket hogy kell rögzíteni? át kell fúrni a farokidomot? remélem nem....
ha külön van a szerelék hol lehet kapni? rendelnék azt is....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37003) GabN73 válasza yodamastah (#37000) üzenetére


GabN73
addikt

áá,csak jövőre :))
addig is gyakorlok sokat :K :K

köszi a segítséget :R :R

[ Szerkesztve ]

(#37004) Tüzi

Meglestük a Honda új zászlóshajóját, az 1.2-es vfr-t.
Ennyit tudok rá mondani:
Gyász...

rip Honda

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#37005) runner 125 válasza Djuree (#37002) üzenetére


runner 125
nagyúr

A márkásabb egyedekből általában konzollal együtt tudsz választani. Milyen géped is van? Mert kb. mindre máshogy kell felrakni. Az enyémen pl. ki kell fúrni a farokidomot. :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#37006) Gaboman válasza ALI_G (#36964) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ha ilyen motorokra vágysz akkor ezeket tényleg nem kell sajnálni:
LC4.1LC4.2

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#37007) Djuree válasza runner 125 (#37005) üzenetére


Djuree
félisten

600-as yamaha fazer
én is attól félek hogy ki kell fúrni :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37008) TayRol válasza runner 125 (#37005) üzenetére


TayRol
veterán

altalaban a hatso kapaszkodo es a hatso labtarto kornyeken vannak a gyari felfogatasi pontok. eleg gaz lenne, ha furni kellene.

(#37009) TayRol válasza Tüzi (#37004) üzenetére


TayRol
veterán

a mult heten a Szentendrei uton ment elottem, bordo szinben, ugy tetszett, de kozelrol meg nem volt alkalmam megvizslatni.

(#37010) ALI_G válasza Integra (#36995) üzenetére


ALI_G
veterán

Hely ez honnan van? Ilyen nekem is kell az enyémről :D

(#37011) ALI_G válasza Gaboman (#37006) üzenetére


ALI_G
veterán

Ezek nem nagyon régiek már? Mondjuk konkrétan azt se tudtam, hogy lc4 ilyen régóta létezik, de jó tudni.

Ezekben mi megy tönkre leghamarabb?

Djuree: nekem nem kellett fúrni, cserébe elég formányosan van felcsavarozva a konzol, de gyári (nem honda, az horribilisen adná). Így se volt olcsó.
Itt feltudod mérni a helyzetet: [link]; [link]

[ Szerkesztve ]

(#37012) TayRol válasza Gaboman (#37006) üzenetére


TayRol
veterán

az elsot en is elfogadnam, kezdesnek eleg jo. csak tenyleg picit oreg.:)

(#37013) Djuree válasza ALI_G (#37011) üzenetére


Djuree
félisten

köszi :R
givi oldalán meg is van mi kell nekem: 340F tipus. 20k forint és még doboz nincs is :O
jajj de fincsi :( na mind1, ami kell az kell....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37014) Djuree


Djuree
félisten

ez a mágneses tanktáska mennyire jó? elég erős a mágnes? nem karcolja a tankot? kéne egy ilyet is vennem...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37015) ALI_G válasza Djuree (#37014) üzenetére


ALI_G
veterán

Szeritnem jó. Elég erős, ügyelni kell, hogy ne ejtse rá az ember, mert koppan elég komolyat :) Általában nem karcolják, bár mikrokarcok keletkeznek.
Ha nagyon pro vagy akkor ragasztasz oda átlátszó fóliát (öntapadós), kb. minden motoros boltban árulják. Nekem nincs, és 3 után se látszódik a nyoma, igaz elég ritkán használom. Ajánlott felhelyezés előtt tisztára pucolni a tankot és jól kikötözni (feszesre) a kormányhoz, ami része szerintem mindnek.

(#37016) Integra válasza Djuree (#37014) üzenetére


Integra
titán

melyikre gondolsz az ezzel?
teljesen jó a fézeren, nyugodtan használhatod.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37017) TayRol válasza Djuree (#37013) üzenetére


TayRol
veterán

nezegess hasznalt cuccokat is, pl. a sportmotoron.

(#37018) Djuree válasza Integra (#37016) üzenetére


Djuree
félisten

csak úgy általánosságban "ez" :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37019) Tüzi

póverkommándőr ecsém, az eredeti áz gágyi'

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#37020) yodamastah válasza Tüzi (#37019) üzenetére


yodamastah
őstag

Ismerem a ceget aki ezeket gyartja. Ez a doboz egy olyan kutyu ami arra szolgaltatott, hogy a motor azt gondolja hogy folyamatosan 4.ben van a valto es igy maximalis teljesitmenyt ad le allandoan. (ez motoronkent valtozhat, de pl suzukin igy van)

Ehhez 1 darab ellenallasra van csak szukseg. Nyilvan igy is szep lehuzas, de nem arrol van itt szo, hogy a semmit adjak oda 15ezerert. Egyszerusen csak csinaltak a par szaz forintos ellenallasnak egy kamu dobozt :)

[ Szerkesztve ]

(#37021) Djuree válasza Tüzi (#37019) üzenetére


Djuree
félisten

lol :DDD :C

yodamastah: azért akkor is durva :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37022) ALI_G válasza Tüzi (#37019) üzenetére


ALI_G
veterán

nájsz :)
Ilyet hol árulnak? :)

(#37023) Integra válasza Tüzi (#37019) üzenetére


Integra
titán

azzzigen... :(((

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37024) TayRol válasza yodamastah (#37020) üzenetére


TayRol
veterán

ezek az esztergomiak?

(#37025) Tüzi válasza yodamastah (#37020) üzenetére

Majdnem tök mindegy, hogy van-e benne valami, vagy nincs.
Pofátlan lehúzás így is, úgy is.
Adnák 2ezerért, semmi probléma nem lenne vele.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#37026) Nippon válasza TayRol (#37024) üzenetére


Nippon
őstag

Nem, ez nem az esztergomi cucc!! Az a cég a Prop-Tech a kütyü neve pedig Gear 2 Dash.
Korrekt kis cucc, a környezetvédelmi kiiktató jelenlegi változatával már működig a gyári fokozatkijelző is.
GSX-R 1000 K7-K8-nál 1-2-3 ban +18 LE a 750-nél olyan 4-5 LE amit hoz.

A Prop Tech-es srácok nagyon korrektek, és segítőkészek. Hetekkel ezelőtt Esztergom felé motoroztunk egyik vasárnap és láttuk, hogy mozgolódás van náluk. A barátom motorja meg szarakodott, néha gázadásra megfulladt. Bementünk hozzájuk és belőtték a kipufogó szelepet (K6 750), feszes volt a bowden. Nem kértek érte pénzt, és alig akarták elfogadni amikor adni szeretett volna nekik.
Magyar cég, rendes műszerekkel, saját fejlesztésű elektronikákkal, végtelenül korrekt hozzáállással. :R :R :R

(#37027) TayRol válasza Nippon (#37026) üzenetére


TayRol
veterán

ezert is kerdeztem, mert en eddig a Csunderlik Csabiekrol rosszat meg nem hallottam.

(#37028) Daywalker válasza Nippon (#37026) üzenetére


Daywalker
addikt

Csak annyit, hogy én is a Prop-Tech-es srácokhoz járok. Pont ma vittem oda a gépet szelephézag állításra.
Képes vagyok oda járni Pestről, mert jó áron és jól dolgoznak, totál korrektek. Akkor esett le az állam először és járok oda szervizre, amikor a lánc, lánckerekek, olaj, olajszűrő és fékfolyadék cseréért elkértek 8 ezer forintot - máshol csak a lánc cseréje 10-12 ezer, ami rohadt nagy lehúzás. Nem sok helyet láttam, ahol nyomatékkulccsal és menetrögzítővel huzigálják a csavarokat...na náluk igen.
Ja és persze jól fel vannak szerelve, homokfúvótól a centírózó gépen át a ram air-es teljesítménymérő padig. Nem riadnak meg, ha hozzá kell nyúlni a blokkhoz vagy az elektronikához, nem csak az olaj- és fékbetét cseréhez értenek, mint rengeteg helyen.
Marha sok melójuk van, gyakran egy héttel előbb be kell jelentkezni.
Szóval nagy :R a Prop-Tech-es srácoknak.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#37029) yodamastah válasza TayRol (#37024) üzenetére


yodamastah
őstag

Nem nyilatkozom :D A lenyeg hogy ez a kutyu jo lehuzas, de nem atbaszas.

A Prop Tech valoban korrekt banda, nekem is segitettek mar ebben/abban.

[ Szerkesztve ]

(#37030) Gaboman válasza ALI_G (#37011) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Régiek már persze,de az LC4 blokktól nem kell félni,a világ legjobb 1 hengeres erőforrásaihoz tartoznak,ő húzta ki anno KTMet a csőd elkerülésétől.
Nagyon jó igénytelen blokkok,ez azt jelenti hogy időtállók,olajszintre odafigyel a tulaja,sok gondja nem lehet vele.
Ezek a motorok pályázni,esni,kelni,megtanulni stoopizni,kerekezni,kanyarban csúsztatni teljesen ideálisak lennének.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#37031) runner 125


runner 125
nagyúr

Fu ma jól beszoptam, bár csodát nem várhatok az tény.

Ugye írtam, h lejárt a gép műszakija. Felhívtam a legközelebbi szervizt, h mikor tudják vizsgáztatni, stb. Adtak időpontot.. gondoltam ma azért elmegyek kocsival, megkérdezem a xenon-t. A fickó azt mondta, ha még csak nyomát is látják a xenonnak, vagy éppen bent van, de a másik világít helyette, akkor sem megy át.
A sportkipufogóról nem is beszélve.

Úgyhogy most szoptam 1 órát, míg visszaraktam a gyári dobot és megbontottam az elejét.
A gyári izzókat visszaraktam volna, de ahogy néztem a xenon izzó egybe van az egész vezetékkel, és csak úgy simán "lehúzni" nem lehet. Ahhoz, meg h kikössem az egészet kb. az egész motorról le kell bontani az idomokat.
..úgyhogy gyorsba telefon, egy másik helyen egy kis ellenszolgáltatás fejében átengedik xenonnal. :U Mást sajna nem tudok csinálni. :O

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#37032) zsoltee10


zsoltee10
addikt

No, mi megjártuk ma Pestet, a Bázismotornál sikerült venni Katának ruhát. Probiker Lausanne dzseki lett, és hozzá való nadrág, meg vettünk vanucci kesztyűt. Nagyon kellemes meglepetés, hogy a szellőző rendszer hibátlanul működik a kabáton meg a nadrágon is.

(#37033) Djuree válasza zsoltee10 (#37032) üzenetére


Djuree
félisten

ez mind szép és jó, na de ki az a Kata? :DDD a szomszéd Kata, a pepsis? :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37034) Integra válasza Djuree (#37033) üzenetére


Integra
titán

pfffffffff, hallod, te aztán nem semmi vagy.. :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37035) Djuree válasza Integra (#37034) üzenetére


Djuree
félisten

miért, tényleg foggalmam sincs ki az :U biztos kimaradtam mikor az észt osztották :P
legalább megmondanád ki az, nem pfffff-őznél itt :U na mind1....biztos könnyebb volt leírni...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37036) SzalaiG válasza Djuree (#37035) üzenetére


SzalaiG
addikt

Neszóljábe!!! Főleg Intinek ne!!! ;]

Inkább figyelj! :)

(#37037) Gaboman válasza SzalaiG (#37036) üzenetére


Gaboman
nagyúr

De nem ám,mert aztán kap/kapunk a pofánkra a kötekedő stílus/stílusunk végett. :DDD

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#37038) Ferdzsoo válasza Gaboman (#37037) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Meg a rendszámtáblánk az ülés által bezárt alacsony szöge miatt... :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#37039) Djuree válasza SzalaiG (#37036) üzenetére


Djuree
félisten

nem szólok én be, csak a saját stílusában válaszoltam. miért nem lehet egy normálisan feltett kérdésre válaszolni :F a 2. mondat meg csak poén lenne :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37040) TayRol válasza Djuree (#37033) üzenetére


TayRol
veterán

ocsem... :N nemtokmindegy? :)

(#37041) Djuree válasza TayRol (#37040) üzenetére


Djuree
félisten

végülis de, jegeljük is a témát :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37042) Picco


Picco
addikt

vasarnap felszaladtam ismeroshoz matrafuredre fagyizni(~6km). meg csak 1 eves a jogsim, utassal voltam, nameg zarovonalon elcsorogtam egy idegesen mocorgo, lassitos-gyorsitos auto mellett) 65-el, pont fured vege elott rendorok, na mondom szupi.
meglepodtem h a 15-20 autobol egy sem villogott :F

motoros rendorok voltak, nem trafiztak de kapok egy szabalysertesit a fent leirtak miatt... :(
sikerult kifogni a legnagyobb paraszt rendort....o volt az aki tavasszal a locspocsba a full gyari aprilia SR50 ala majdnem befekudt h "biztos h 50-es?" mert 120-ig van irva a gyari oraja....meg a kollegainak a nagyresze is kop a neve hallatan....

ez van, szabalytalanul mentem az teny, kivancsi vok mekkora lesz a bunti :U

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#37043) ALI_G válasza Gaboman (#37030) üzenetére


ALI_G
veterán

Hű, de 15+ évesen? ott már lennie kellett mindennek. Nyilván ha egy pár LE-vel kevesebb meg kicsit zörög az még oké, de fogalmam sincs, hogy ha megveszem, nem költök rá még1x ennyit, ami már borsos és annyiért sokkal fiatalabbat lehet kapni.

igazság szerint rendszám nélkülit szeretnék, de se kocsim, se utánfutóm :)

Djuree: szerintem vicces volt :)) Amúgy én se tudom ki a Kata, de gondolom a barátnője.

[ Szerkesztve ]

(#37044) TayRol


TayRol
veterán

ma ultem egy uj ducati multistradan. hat, ize... lehet hogy azt valasztanam az 1200 gs helyett.:D

(#37045) Ferdzsoo válasza TayRol (#37044) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Uh én azt már régebben is nézegettem. nagyon jónak tűnik.
Mesélj róla kicsit bővebben pls... :K

mod.: Jah nem mentél vele, csak ültél rajta... :DD

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#37046) TayRol válasza Ferdzsoo (#37045) üzenetére


TayRol
veterán

kicsit nagy volt az arcom, ugyanis csak allo helyzetben ultem ra. :DDD

190 vagyok, pont teli talppal leer a labam, az ules kicsit kemeny, de kenyelmes, az ulespozicio meg olyan, amivel ki lehet menni a vilagbol.

(#37047) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Mint ahogy azt sejthető volt, Kata a párom, csak most kivételesen név szerint írtam be. :)

Igazából a hsz lényege az volt, hogy csajnak ez a Probiker szett tökéletes, és nagyon jó az ár/érték aránya. Tartósságról még nem tudunk mit beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#37048) TayRol válasza zsoltee10 (#37047) üzenetére


TayRol
veterán

mennyibe is kerult? ha meg szabad kerdezni.

(#37049) Integra válasza TayRol (#37046) üzenetére


Integra
titán

ez már az új amin szintén van sok-sok mód kapcsoló?:)
gondolom az ülést lejjebb lehet ereszteni.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37050) TayRol válasza Integra (#37049) üzenetére


TayRol
veterán

igen azaz, a legujabb. az ulest nem tudom, de szvsz par centit biztosan lehet mozgatni.

OFF: aki meg nem latta, TomTom GPS Darth Vader hangjaval, zsenialis. :DD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.