Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28101) TayRol válasza emvy (#28097) üzenetére


TayRol
veterán

5 ora alatt ertem haza tegnap, BP-Zeg. Deli part, megalltunk parszor. Holnap eszakin vissza. 8-ast nem szeretem, de lehet valamikor meglesem, milyen.
Ma bunoztem, rovidnadrag-pooloban mentem le a varosba, kb 10 percre. Kenyelmesebb, mint beoltozni, es fura volt, hogy a nehez borruha nincs rajtam, de azert maradok a borruha kombonal.
Tegnap hazafele jopar motoros megelozott amikor 95-100 korul mentem, es rendszerint szinten lenge oltozetu utasaik voltak.

(#28102) Integra válasza TayRol (#28101) üzenetére


Integra
titán

végülis miért vegyenek az alkalmi dugó csirkékre drága bőrt, ők se hülyék.. az alkalmi dugó csirkék a hülyék, de hát ez van..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28103) jasszer válasza SzalaiG (#28088) üzenetére


jasszer
senior tag

Áhh, ez komolytalan. Ellentétben a Yamasaki-val. ;]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#28104) Picco


Picco
addikt

tegnap megcsinaltuk a kipufogo dobjaimat, hat mit ne mondjak, elegge hangos lett baromisok gyapottal is, lehet h hosszu turakra keszitek bele egy szukitot :)

a motor nyomatekosabb lett alul, nem olyan veszes mar az egyhengeresekre jellemzo rangatas kis fordulaton :))

remelem a sündőrök nem fognak basztatni :B

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#28105) emre


emre
veterán

Üdv Urak!
Én tegnap közel 600km tekertem le, Balatonfüredig társasággal, aztán meg szólóban, egy Yamaha FZ 750-el. Estére teljesen szétültem az ülepem :B

Az útvonal:
Kaposvár, Siófok, Balatonfüred, Veszprém, Zirc, Kisbér, Komárom, Dorog, Zsámbék, majd az M7-esen haza Kaposvár, de szerencsére csak pozitív tapasztalataim voltak.

Szégyen vagy sem Zirc környékén és a Pilisben még nem voltam, és annyira magával ragadott a táj, hogy szinte toltak le az útról. De hát vagy kanyarodok vagy nézelődök... :B

Az egész napos túra alatt egyetlen parasztal akadtam össze az is a Szántódi Shell kút melletti parkolóban. Simán kivágott elém, és egy másik kocsi elé. A másik faszi még biztatott is hogy ne hagyjam annyiban.

Különben ilyen tapasztalatom régen volt, az út egésze alatt egyetlen türelmetlen agresszív, stb motorossal, autóssal nem futottam össze. Mindenhol csak a kölcsönös tiszteletet, és a figyelmet érzékeltem, még akkor is mikor Balatonendréd környékén a felezővonalon közlekedtünk. Győztem köszönetet integetni a bazinagy BMW-s AUDI-s arcoknak, mikor lehúzódtak hogy elférjünk.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28106) TayRol válasza Integra (#28102) üzenetére


TayRol
veterán

igen, ezt jol megfogalmaztad! :K

(#28107) Integra


Integra
titán

r6r trix-m

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28108) ALI_G válasza Boci_83 (#28090) üzenetére


ALI_G
veterán

Meg is találtam neten:
[link]

7-800 Ft, elég jól zárt így nem fér be semmi a szemedhez. Igazából van hogy már zavaró, mert a szempillám is hozzáérhet, elképzelhető, hogy megszokást igényel, de én ebben úszok, csúszdázok, motorozok meg minden :) szóval nekem bevált. SKF-ben amúgy sem árulnak sz@rt.

(#28109) ALI_G válasza Integra (#28093) üzenetére


ALI_G
veterán

öreg vagy már :)) De én is, tegnap 10-re sikerült odaérnem a haverokhoz a kocsmába és 2 ásványvizet és egy szódát ittam (meg egy paprika pálinkát :DDD ), aztán persze két sört is meg kellett már inni, mert b*zinak néztek.

(#28110) ALI_G válasza Integra (#28107) üzenetére


ALI_G
veterán

Már szériában is jó, de így, a Trix-M által felkészítve olyan, mint a spáros Nagymama lekvárja azzal szemben, amit tényleg a nagymama csinál. :C nagy szöveg

(#28111) Picco


Picco
addikt

[link] :(

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#28112) ALI_G


ALI_G
veterán

2001 és 2005 között folyamatosan, száz százalékkal megnőtt a motorosok által okozott balestek száma Magyarországon. Az elmúlt három évben, ha nem is jelentősen, de csökkent a szám – ennek ellenére a European Transport Safety Council aktuális statisztikája szerint országunk a kontinens harmadik legveszélyesebb országa a motorosokra nézve. A legbiztonságosabb évek óta Norvégia.

forrás: MTI

(#28113) ALI_G


ALI_G
veterán

vérpulyka támad motorosra. :Y

(#28114) Picco


Picco
addikt

ilyen lett a motorom hangja :)

ALI: ezt en is lattam, halali :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#28115) Prof01 válasza Picco (#28114) üzenetére


Prof01
veterán

Szépen muzsikál! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#28116) Picco


Picco
addikt

volt bent nalam a kuton Boci forumtars :)

furcsa ugy latni valakit forumrol eloben egyaltalan nem hasonlit az avatarjara :))

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#28117) Topiccsendőr válasza ALI_G (#28112) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Már nemazé, de a legveszélyesebb érdekes módon Írország. Pedig a legrégebbi motoroskultúra van ott.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#28118) Prof01 válasza Picco (#28116) üzenetére


Prof01
veterán

Gondolom te sem vagy hóember. :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#28119) Boci_83 válasza ALI_G (#28108) üzenetére


Boci_83
őstag

Hát 700 Ft-ért ha 2 hétig használom akkor is megéri.
Picco: :))

**********

(#28120) Picco válasza Prof01 (#28118) üzenetére


Picco
addikt

sosenemtudhatod :DD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#28121) Kasza08 válasza Picco (#28120) üzenetére


Kasza08
őstag

na jah, de te is meglepődnék ha tankolnék aztán leveszem a bukót és így mosolygók rád szőrös fejjel:DDD

TayRol: Túl a sövényent még mindig nem nézted meg fogadjunk :((( :D

(#28122) ALI_G válasza Topiccsendőr (#28117) üzenetére


ALI_G
veterán

És azt hogy csinálták?
Meg hogy lehet ezt országok között összehasonlítani? :F

boci: én eddig 4-et vettem összesen, 1-et elhagytam, egyet muter használ (unisex napszemcsi powa) és van egy sárga színűm szürkületben való vezetéshez. Ja és volt pofám ÁFÁ-s számlát kérni :) mivel védőszemüveg.

[ Szerkesztve ]

(#28123) TayRol válasza Kasza08 (#28121) üzenetére


TayRol
veterán

ciki, de nem. :B

ma hazafele eszaki-part volt egy kis Bakonnyal meg 8-as uttal es irgalmatlan dugokkal. tobb is volt, Tihanytol 5 km-es sor, Varpalotanal a lampa fogta meg a nepet, Martonvasartol Erdig...
eszmeletlen. nyugdijas-nezelodos-megallos tempoban 5 es fel ora alatt ertunk haza. szetultem a sejhajom.:)
es rajottem, hogy a tanktaskam 150 felett atvaltozik szarnyas betete, mert a ket magneses fule ugy felhajlott, hogy alig birtam lefogni. :))

mod: ismet egy adminisztracios hiba miatt 2 db. augusztusi Superbike magazint kaptam. valakinek egy bontatlan szam?

[ Szerkesztve ]

(#28124) [Vazz] válasza TayRol (#28123) üzenetére


[Vazz]
tag

Tegnap este is szopcsi volt érdnél, le volt zárva egy szakaszon a 7-es út.

Az augusztusi Superbikeon már túl vagyok, szeptemberi nincs? :P

(#28125) [Vazz] válasza ALI_G (#28108) üzenetére


[Vazz]
tag

ALI_G ezt a szemcsit hol lehet megvásárolni úgy helyileg? Bocinak már úgy is beigértem egy hátsólámpabúrát, meg akkor már viszek neki egy szemcsit is, meg ha üres a hűtő otthon, megejtek egy tecskós bevásárlást is. :P

(#28126) ALI_G válasza [Vazz] (#28125) üzenetére


ALI_G
veterán

Én eddig akárhány SKF csapágyboltban voltam, mindenhol volt ez a fajta. Azt, hogy a közeledben hol van, azt nem tudom, de próbálkozhatsz a honlapjukon keresni (nekem nem sikerült).

(#28127) TayRol válasza [Vazz] (#28124) üzenetére


TayRol
veterán

erdtol a 6-oson jottem be, ember nem volt rajta.

nem, csak az augusztusi van..:)

(#28128) ALI_G


ALI_G
veterán

Na nagy kálvária után végre kiderült, hogy a givi féle csomagtartót 75000 Ft-ért tudná nekem legyártani az ürge rozsdamentes cuccból. Gyári a hondánál 100000 és ebből indult ki. höhöhö.
49.000-ért megrendeltem louis-on keresztül.

(#28129) [lAyCsI] válasza SzalaiG (#28088) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Nekem a Kong gyártósorról a kedvencem a SUKIDA:D

-= No way back from Here =-

(#28130) emvy válasza TayRol (#28123) üzenetére


emvy
nagyúr

En vevo lennek a Szuperbajkra. :)

while (!sleep) sheep++;

(#28131) TayRol válasza emvy (#28130) üzenetére


TayRol
veterán

okker.:) szerdatol szabin vagyok, barhova el tudom vinni.:)

(#28132) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Tegnap mi is gurultunk egy jót a Bakonyban,először Litérre ugrottunk be két cimbiért azt onnan goo 8 főút,de a nagy dugó végett lementünk Pétfürdő irányába azt úgy be Palotára,így kikerültük a forgalmat.Fehérvárról irány be a hegyekbe szerpentinezni Zirc irányába.
Jó móka volt,közben kipróbáltam ismerős CBR600F gépét. :K
Sok motorossal találkoztunk tegnap,8as főúton a Mol kútnál várakoztak velünk együtt jó páran.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#28133) TayRol válasza Gaboman (#28132) üzenetére


TayRol
veterán

en a varpalotai lampa elott jopar kilometert a kocsik mellett mentem, es be kell valljam, maximalis respect az autosoknak, mindenki felrehuzodott, pedig csak 30-cal rotyogtem el mellettuk asszonnyal a hatso polcon. es ez a figyelmesseg volt Martonvasarnal is.
ja, szinten rengeteg motorossal talalkoztam, jo volt.:)

[ Szerkesztve ]

(#28134) emvy válasza Gaboman (#28132) üzenetére


emvy
nagyúr

Milyen a CBR?

while (!sleep) sheep++;

(#28135) [Vazz] válasza TayRol (#28127) üzenetére


[Vazz]
tag

Tárnok felől volt lezárva a 6-7-es szakasz, be volt terelve a forgalom érdre, olyan félkilenc körül este. Érdtől a hatos valóban nem volt gáz.

(#28136) Kasza08


Kasza08
őstag

mi meg szombaton gurultunk 27-ed magammal:D Szinte csak 125-ösök, R125-ök, CBR125, RS, XT és volt egy RG is :Y
Ezenkívűl volt még egy SV650, és egy ER-5.
Képek.
Felmentünk Dobogókőre, majd át Esztergomra, visszapedig Visegrád és Szentendre.

(#28137) TayRol válasza [Vazz] (#28135) üzenetére


TayRol
veterán

oo, en mar 7-kor hazaertem. akkor azert nem eszleltem abbol semmit.

(#28138) ALI_G


ALI_G
veterán

Pénteken megyek Dédestapolcsányba. Mátrát bejárjuk a hétvégén idén is.
Aki gondolja szombaton vagy vasárnap csatlakozhat Eger-Hatvan szakaszra, esetleg meglesz Szlovákia is (innen tudtok adni jó útvonalat? mert tavaly ahol voltunk az fasza, csak szar az útminőség és rövid a durván szerpentines rész -na de az nagyon durva-).
Mit érdemes még ott letolni? Hátha van olyan ahol még nem voltunk.

(#28139) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Új Norton CR :K :R

[link]

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#28140) Integra válasza [lAyCsI] (#28139) üzenetére


Integra
titán

nagyon begyere!!:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28141) feca81 válasza Tüzi (#28075) üzenetére


feca81
aktív tag

asszonnyal es anyosomekkal mentem.raadasul vittek,nem tudtam lelepni.pedig eszemben voltal.
amugy abaszalokra megyek hetvegen a galambvadasszal.ha esetleg vki arra fele jartas...

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#28142) ALI_G válasza feca81 (#28141) üzenetére


ALI_G
veterán

Galambvadásznak nevezted el? :DDD wehh, azért többet ne üss el. Még kihalnak.

(#28143) feca81 válasza ALI_G (#28142) üzenetére


feca81
aktív tag

jaja,olyan szep nyomott hagyott az a rohadt galamb rajta,h maradt ez a neve:)
amugy haverom meg mult heten utott el egyet a tukrevel:)

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#28144) ALI_G válasza feca81 (#28143) üzenetére


ALI_G
veterán

az legalább visszahajlik. De az idom törik :( Még sisakkal lehet jó.

(#28145) TayRol válasza ALI_G (#28128) üzenetére


TayRol
veterán

nemolcso a cucc.

(#28146) ALI_G válasza TayRol (#28145) üzenetére


ALI_G
veterán

:W ez van, péntekre kell, különben francnak vettem meg a két dobozt. Én balga meg azt hittem, hogy 20.000-ért megcsináltatom. f@szt.

(#28147) feca81 válasza ALI_G (#28144) üzenetére


feca81
aktív tag

ezt en tapasztalatbol mondom:) az o turke visszahajlott,az en lampam mellett eltort az idom.nem hegesztem meg.meghagyom ugy,h figyelmeztessen,akarhanyszor latom, tudni fogom, milyen konynen torik a muanyag es a csont. persze ne mhat meg,ugyanugy megyek,de legalabb tudom :DDD

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#28148) ALI_G válasza feca81 (#28147) üzenetére


ALI_G
veterán

Tudom, még tán képet is mutattál róla, hogy hol hatolt volna be a galamb :)

(#28149) Boci_83 válasza Kasza08 (#28121) üzenetére


Boci_83
őstag

Én már igen! Jó kis mese! ;)

**********

(#28150) Gaboman válasza emvy (#28134) üzenetére


Gaboman
nagyúr

A CBR 600F egy jól kezelhető dinamikus motor,eléggé aprócska nekem,elveszik alattam,főleg a Fazer után tűnt annak.
Teljesítménye magasabb fordulaton jelentkezik 8000től 14000ig keményen tol.
Alsó,középső tartományban kicsikét visszafogott,haver CBF600N lendületesebbnek tűnik alul és középen.
De ezt írták is tesztekben hogy a CBF-et alsó tartományra gyúrták rá.
Futóműve és a fékei kiválóak,összességében nagyon jó motornak tűnik így próba alapján.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.