Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15001) Topiccsendőr válasza feca81 (#14999) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Elvetemült :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#15002) feca81 válasza Topiccsendőr (#15001) üzenetére


feca81
aktív tag

a szukseg nagy ur.4kor vegzek melohelyen,es a masikon 4kor kezdek.mivel autoval lehetetlen lenne gyorsan aterni a varos egyik oldalarol a masikra,meg nem is tudnam hol tarolni,ezert marad a motor.telen is azzal fogok jarni:) ha nincs ho az utakon,megyek. ezert vettem. bar lehet telire megis inkabb simson lesz,majd meglatom.

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#15003) #25954560 válasza feca81 (#15002) üzenetére


#25954560
törölt tag

stimmel. en aquincumtol jarok be a petofi hidhoz. bkv-val sosem erek ide, kocsival kicsit meg tovabb tart (a hazamenetel meg plane) miota nincs rakpart. szoval moci rulezz. oda-vissza ~28km, tehat nem az az egeszseges tavolsag egy nagymotornak (kb az ut 2/3-anal kezd bemelegedni) de ez van

(#15004) ALI_G válasza Topiccsendőr (#15000) üzenetére


ALI_G
veterán

á, láttad motogp-ben, hogy kell kivédeni :))
tessék használni a technikát.

(#15005) ALI_G válasza feca81 (#15002) üzenetére


ALI_G
veterán

simson + szöges gumi és mehetsz jégen is :D

(#15006) Topiccsendőr válasza #25954560 (#15003) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Én az esős-sózottaszfaltos időszakra veszek egy robogót, annak nem árt, mert a fele műanyag.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#15007) #25954560 válasza Topiccsendőr (#15006) üzenetére


#25954560
törölt tag

en meg befujom alvazvedovel godzillat es azt hasznalom, mert annak sem art :DDD

(#15008) ALI_G válasza #25954560 (#15007) üzenetére


ALI_G
veterán

ez nagyon bomlasztó lesz:
BKV-ról hallottatok már? ;]

(#15009) jasszer


jasszer
senior tag

Téli (-5 fokig) kesztyűt milyet érdemes szerintetek? Haverom az Alpinestars-t javasolja, de azt pölö itthon nem lehet kapni...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#15010) Tüzi válasza Integra (#14963) üzenetére

800as az V4-es. Az 1000es volt V5.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15011) Gaboman válasza feca81 (#14999) üzenetére


Gaboman
nagyúr

De jó neked,ebben az időben nem irigyellek.

Más,akit érdekelnek a supermotok de mégis nem a nyersességet akarja bennük áttélni ez a gép jó választás lehet.
Dorsoduro

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#15012) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

remélem azért lesz még idén is vénasszonyok nyara,
mert nagyon le kéne takarítan a vasat tél előtt...

-= No way back from Here =-

(#15013) Boci_83 válasza [lAyCsI] (#15012) üzenetére


Boci_83
őstag

Én nem letakarítani akarom, hanem még motorozni!!!!!! :O :K

**********

(#15014) jasszer válasza [lAyCsI] (#15012) üzenetére


jasszer
senior tag

Ne viccelj már, ebben az időben még simán lehet tekerni... thermobélés be és gyía. :)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#15015) zsoltee10 válasza [lAyCsI] (#15012) üzenetére


zsoltee10
addikt

hát én meg remélem, hogy lesz még jó idő, mert a 36000-es szervizre még idén el akarom vinni, és még utána is használni akarom, szóval kb még minimum 2-3000 kilit akarok mocizni. :)

(#15016) Kasza08


Kasza08
őstag

Sziasztok!
Volt valaki vasárnap kakucsi Supermoto napon? Aki nem volt, az nagyon bánhatja, én nem vagyok oda az ilyen gépekért, de ez... Akkora élmény, hogy csak még.
Volt egy KTM-es srác, nem volt meg könyöktől lefele a keze, ilyen robot karja volt, vagy csak egy egyszerű fém kar. De versenyzett! Az ilyen előtt azért meghajlok.

Láttunk egy balesetet is, pont előttünk esett el egy Hondás, aztán egy KTM-es még átment a lábán is... :( nem lett baja senkinek hál'istennek.

És persze volt Aprilia is :B :K nem is akármilyen, egy 450-es V2-es veszedelem! Olyan hangja volt, mint egy F1-es kocsinak, természetesen mindig ő nyert - mert hogy ez egy verseny volt -, sőt az egyetlen Kawasakist le is körözte:)
A Kawasakis mellesleg nagyon durván tolja, ő a szerelő, ő a szponzor és ő a pilóta is:)
A végén egy olyan showt toltak, hogy mindenkinél ott volt a kamera meg a telefon.:)

Születtek képek is:

Ő az a hős csávó:

Aprilia:

van még, csak baszaxik az imagesuck :(((

(#15017) CyB0RG


CyB0RG
csendes tag

Nah, ma megtapasztaltam, hogy tényleg veszélyes hobby a motorozás. Szokszor kivédheteten helyzet adódhat.
Ráadásul én voltam a hunyó és négykeréken... :(
Röviden: Város, forgalmas kétsávos útszakasz. Én belsőben megyek, sor nem halad -> kimennék külsőbe.
Nézem a tükröt, távolabb egy robogós (T betűvel), semmi gond. Elnézek oldalra is biztos ami biztos alapon. Mivel nem láttam senkit, index és irány a külső sáv. (sebesség kb. 35-40km/h)
(Abban a pillanatban bevillant, hogy csak 1 robeszost láttam, de mindig párban szoktak járni a T-sek). Ekkor nagy duda, hátulról az oktatókocsi is villogtat és akkor látom hogy már az első kereket szitáva fékezett a másik robeszos. :U Nem sokon múlt, és nem rajtam, hogy nem történt ütközés.
Basszus a vér is meghűlt bennem, olyan szinten a holttérben volt, hogy tényleg nem láttam. Utánna persze ment a vészvillogós bocs, de akkoris...
Azóta ezen filózok, hogy igyekszik mindent megtenni az ember a biztonságos közlekedésért és lám mégis vannak helyzetek melyek csak a jószerencsén múlnak. :(

A dolog pikantériája, hogy tanulóvezető volt a robogós, ha nem az lett volna, tuti nem tudott volna megállni, mert egyébként mennek mint a meszes.
Jah és annak az iskolának voltak a tanulói, ahol kb. 1.5 hónapja szereztem meg én is az A jogsit. :W

(#15018) Boci_83 válasza Kasza08 (#15016) üzenetére


Boci_83
őstag

A srác egy motor balesetben veszítette el a karját. Nekem utolsó gondolataim közt lenne hogy megint motorra üljek... de ő nyomja tovább, nem is akárhogy, igaz én csak filmet láttam róla. Hatalmas respect neki ezért!! :Y :R

[ Szerkesztve ]

**********

(#15019) Gaboman válasza Kasza08 (#15016) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Még jó hogy a Aprilia nyert,te jó ég Van De Bosch Replica,anyám! :Y
Az egy vérbeli versenygép nem igazán lehet semmihez sem hasonlítani a kategóriában.
Az 550-ről közöltek adatokat valamikor még,hát rémisztőek voltak,ezek már tényleg csak versenyzőknek ajánlott motorok.
A KTM-nek is van egy ilyen gépe a 660 SM FR,szívem csücske az a gép,egyszer egy olyan szeretnék majd.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#15020) [lAyCsI] válasza Boci_83 (#15013) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ofkorsz én is szeretnék menni még pár karikát,
csak tavaly is úgy raktam el hogy nem let leganyézva :U

-= No way back from Here =-

(#15021) [lAyCsI] válasza jasszer (#15014) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

jah,
régi szép idők telve lelkesedéssel :))

-= No way back from Here =-

(#15022) ALI_G válasza Kasza08 (#15016) üzenetére


ALI_G
veterán

az aprilia brutálul néz ki.
Kíváncsi lettem volna a hangjukra. A sok supermotonak van ám együttes hangorkánja :))

(#15023) jasszer válasza [lAyCsI] (#15021) üzenetére


jasszer
senior tag

Mondjuk mostanában én is csak közlekedésre használom, túrázni már nincs kedvem elmenni. Lehet h kellene vennem egy robeszt... :F

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#15024) Kasza08 válasza ALI_G (#15022) üzenetére


Kasza08
őstag

Van ám videó is. 0:40-nél és 1:40-nél ott van az Aprilia is:) Jah meg 2:45nél.
Bocs a minőségért, telefonnal készültek. Eddie141-el mentem, ő is csinált videókat, majd ráveszem, hogy töltse fel és linkelje be.

Eddienek Apriliás sapkája van (a máker :((( ) és mondtam neki, hogy kérjünk egy aláírást a sapkájára. Ő egy kicsit fél a "sztároktól" ezért én vittem oda és kértem rá egy aláírást. Azt is hozzátettem, hogy "kurvajóvoltál" :D

[ Szerkesztve ]

(#15025) feca81 válasza ALI_G (#15005) üzenetére


feca81
aktív tag

simson azert tulzas,de azt nem sajnalnam osszessarazni,meg latyakozni,meg minden.+ annak a felujitasi koltsege bagatel,ha a hidegben szetb.szom.de majd ahogy alakul.varoson belul melegebb van,hatha enyhe telunk lesz. jovore meg veszek vmi roncsautot,amit ne mfelek kinthagyni ejszakara,a motor meg teli almot fog aludni:)

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#15026) Kasza08


Kasza08
őstag

Ez meg csak úgy, mert belejöttem a videó feltöltögetésbe :))
Haverom 4 ütemű CBR-je.

[ Szerkesztve ]

(#15027) Gaboman válasza Kasza08 (#15024) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Dettó a hangja olyan mint nekem volt az 550-es RXV-nek,szép hangjuk van nekik.
Ifj Kökényesi ment az Apriliaval?
Ez volt az én gépem.
1

Én most ilyen rendszeren töröm a buksimat.
Kipuf

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#15028) Kasza08 válasza Gaboman (#15027) üzenetére


Kasza08
őstag

Jaja, Kökényesi:R
Uáá..miért nincs már meg a mocid? Nagyon jól néz ki! Ez is V2-es?

[ Szerkesztve ]

(#15029) Gaboman válasza Kasza08 (#15028) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Kökényesi egy vadállat,nagyon jó pilóta,nem csodálkozom hogy ő nyert.
Igen ez is V2,ugyanúgy az a blokk mint az SXV 550-ben.
Azért adtam el mert hiába szépek,meg jól mennek,de van velük gond rendesen.
Helyette lett az MT-03 és az után meg az SMC 625.
Nálam eddig Aprilia vs KTM 0-1 a KTM javára.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#15030) Kasza08 válasza Boci_83 (#15018) üzenetére


Kasza08
őstag

Bizony, nem is akárhogy. 6. lett. ...és még mire lenne képes ha lenne karja!

Gaboman: :Y KTM nem túl szervízigényes? Vagy még így is jobb mint az Aprilia?

[ Szerkesztve ]

(#15031) Gaboman válasza Kasza08 (#15030) üzenetére


Gaboman
nagyúr

A KTM inkább nem az,itt gyárilag 5000km-ként van olajcsere előírva.
Az Apriliskánál meg 15 üzemóra ami 500-1000km között szokott lenni.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#15032) Boci_83


Boci_83
őstag

Lesz még nagyobb akció szerintetek mint most van a Superzoneban..? 100K ért adják a marhabőr Berik ruhákat ami 2007-es, a 2008 ast meg 135K.ért.
Beszéltem Dodorral, a múlt 7végén az oktatáson, azt mondja tudna még kb 20%-ot intézni, úgy ha ő hozza ki a ruhát, de csak a 07-esből.
ellene egy jobb ruha, de nem tudom, idén érdemes-e megvennem, vagy a télen lesznek máshol is akcióban? :F
Ha most meg nem veszem meg, amilyen az én szerencsém, tavaszra meg méretben nem lesz már, vagy csak drágábban...!?! :(((

[ Szerkesztve ]

**********

(#15033) [lAyCsI] válasza jasszer (#15023) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

azt soha!!
inkább egy rollert :K

görögországban béreltem 2 fajtát is,
igaz leharcolt fosok voltak, de most már legalább hondertpercent biztos vagyok benne hogy sosenem vennék robogót :(
városba supermoto való!

-= No way back from Here =-

(#15034) jasszer válasza [lAyCsI] (#15033) üzenetére


jasszer
senior tag

Utoljára 10 éve ültem robin (akkor sem tetszett, szeretem a lábam között tudni a motort (is) ;] ) ugyanakkor 10-15 percekre nincs szívem beindítani a GS-t se (egy supermotot meg pláne), ennyi idő után még fulladozik hűvösebb időben... :(

Lehet h szaladgálni érdemes lenne venni vmi kotvány sámlit.

[ Szerkesztve ]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#15035) ALI_G válasza Boci_83 (#15032) üzenetére


ALI_G
veterán

na és mi volt oktatáson?

keddig nem mond jó időt :(

[ Szerkesztve ]

(#15036) Boci_83 válasza ALI_G (#15035) üzenetére


Boci_83
őstag

Mentünk mint a meszes, néha fellökdöstük a bójákat, meg vészfékezéseket csináltunk.
Hasonló volt mint az előző, csak itt nagy sebességekkel.
Dodor 300-ról állóra fékezte a vasat, 284 méter kellett hogy megálljon. Összességébe jó volt.
Úgy le dőltöttem a vasat hogy leért a lábfékem, rám is szólt hogy jó lenne ha inkább kiülnék a motoron, mert így nagyon feszegetem a gumi tapadás határait. :D :U
Utána azt is gyakoroltuk kicsit. Ettünk fasza pizzát is. :D Volt egy k8-as gixxer 1000 Bódis dobbal. Nem tudtam betelni a hangjával...! :C :R Baszott szép hangja van.
Amúgy durva mikor 300-al eltépnek előtted 5 méterrel. mp-ként 82 méter. :K :Y

Más: Szerintetek ez eredeti lehet?? Vadi új, rendelésre kintről. :U

[ Szerkesztve ]

**********

(#15037) Boci_83


Boci_83
őstag

Honda napon :D

**********

(#15038) Kasza08


Kasza08
őstag

Van valaki pest környékén, aki szeretne folytást kivenni a kipuffomból?:U Természetsen nem ingyen...

(#15039) Topiccsendőr válasza Kasza08 (#15024) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

dupláz

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#15040) Topiccsendőr válasza Kasza08 (#15024) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Kiskökénytől aláírást? :D Kiszel Tüncitől nem kértél? Jól motorozik, az tény, de az itthoni Supermoto szakág úgy elvan b*va, hogy még az MZ Kupásokat is melléjük engedik, mert annyira kevesen mennek, és nincs lóvéjuk... Holott két évvel ezelőtt meg elzavarták őket a búsba. Akkor még jól ment.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#15041) #25954560


#25954560
törölt tag

ma hajnalban mar nem volt jo motorozni. a cegig sem melegedett be a motor es a gumak is csuszkalnak, ha picit sietek. raadasul a sotetbol a muegyetemnel elemugrott ket kivilagitatlan binyiglista :D kicsit megugrott a pulzusom, mire kikerultem oket. aztan egy szembeteherauto elem lokott egy bojat, azon atmentem. szoval stresszes, na. oreg vagyok en mar ehhez :DDD
persu, ma nemaze, de tobb napja nem esik. hmmmm?

(#15042) Topiccsendőr válasza #25954560 (#15041) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ehh, nem esik, de behavazott. :D
Ma én is motorral jöttem, mi lesz a mai program? Megyünk akkor?
Kölcsönkérem főnöktől a fényképezőgépet várjá

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#15043) Topiccsendőr válasza [lAyCsI] (#15033) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Városba széles kormány? Próbáltam, elb*ott egy dolog. KLX 300+egy csokor tükör hazáig.
Miylenekkel mentél? Ugye nem 4T vel, mert az botrányosan rossz. Márkák, típusok?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#15044) #25954560 válasza Topiccsendőr (#15042) üzenetére


#25954560
törölt tag

nemtom meg. egyelore rengeteg a munka. de a pici cuppogosra fujt lanccal lent var a garazsban :)

(#15045) Topiccsendőr válasza #25954560 (#15044) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Talájjad ki gyorsan :D
Egyébként más is jöhet, ha van kedve, csak a lényeg, hogy 14 óra környékén indulok.
A Láncspréről jut eszembe. Valvoline újított, mert most kaptam új sprét, és ennek más egy picit az állaga. Sőt már lassan 400 km óta hozzá sem kell nyúlni. Teljesen meg vagyok lepődve.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#15046) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Adjatok el nekem 180/55-17 gumit! Az sem baj, ha pilotpower 2ct :), meg az sem ha túl olcsó!

Tegnap a defektjavító két órát száradt benne aztán még nagy nehezen kibírt 10 km-et (pont hazaértem vele...

[ Szerkesztve ]

(#15047) Topiccsendőr válasza Boci_83 (#15036) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Bővebben? Miket mondott Dodor, hova terheld a súlyodat, tankra, lábtartóra, mikor hová?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#15048) qpakcovboy válasza Topiccsendőr (#15047) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Egész véletlenül neked nincs motor szállító utánfutód? Nem szeretnél nekem ma délután bérszálítani? :)

(#15049) Topiccsendőr válasza qpakcovboy (#15048) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Van utánfutóm, de elfér azon minden, ninsc átalakítva pont motorszállításra. Viszont autóm nincs. Meg mikor kellene?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#15050) #25954560 válasza qpakcovboy (#15046) üzenetére


#25954560
törölt tag

valami ott nem tokeletes. en mar haromszor fujtam defektjavito habot a gumabaimba, de mindig megoldotta a problemat. felreall, guma beallit ugy h a luk legalul legyen, fejreforditott flakonbol felfuj, picit var, elindul lassan (egy-ket perc csigazas) majd hazaszalad. volt ami ket hetig sem engedett le :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.