Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1121) mixyboy


mixyboy
tag

Hali!
Bocs, előre is, hogy nem olvasom végig a fórumot. De Ti már sokkal rutinosabb androidosok vagytok. Szóval csomó gondom volt a gyári rom-mal, sok fagyás, ezért váltottam. Elkezdtem kicsit böngészgetni, hogy tudnám frissíteni. Mivel nagyon kevés időm volt erre, nekilendültem. Már önmagában a "JRDNEM_U3_3.4.3-11_BLUR_SIGN" feltöltése hatalmas előnyére vált a telefonnak, de akadtak gondok, éjszakai képet nem lehetett vele csinálni. El is telt így egy hónap. Aztán ráakadtam ismét a CM7 oldalára, láttam, hogy a verzió már RC0. Letölt, feltölt, telepít. Minden szép és jó, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Egész este nyomkodtam telót, teszteltem, tökéletes. Aztán másnap megyek melóba. Szomszéd település. Nincs térerőm. Egész délelőtt nem voltam elérhető. Este szórakozás vele ismét, letöröl, újrarak, mi lehet az oka, nem jöttem rá. Meló, megintcsak nem tudtam használni, és ez tényleg munkaeszköz számomra. Az átverés az, hogy itthon pont tudtam használni, de sehol máshol szinte nem. Most már lehet, hogy megvan ennek az oka. Mindegy. a lényeg, nagy baj van. Pánikroham, stb, próbáltam stock rom-ot visszarakni, bevallom úgy, hogy nem olvastam a fórumot. Szóval frissítés, kiírta rsd lite, reboot, majd finished, meg pass. De a képernyőm azóta fekete, nem reagál a teló. Semmilyen sbf-et nem fogad el, mindegy mit töltök rá. végigmegy az SW upgrade a képernyőn, de aztán hiába kapcsolom be, nem jelenik meg a motorola logo. Tudtok valamit segíteni? Tipp, ötlet, vagy valami, amivel vissza tudok rá tölteni valami működő rendszert? Bocs, hogy ilyenekkel rinyálok, de időhiányom miatt nem tudtam az egészet átnézni, csak idegesített, hogy szarul működött a defy a 2.1-gyel. Szóval help? Ötlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.