Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Jim Tonic válasza premete (#1300) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Na, az 1.2-ről nem tudtam. Thx.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1302) Edge válasza premete (#1298) üzenetére


Edge
veterán

camera apk-hoz tudsz adni linket? :R

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1303) userxy


userxy
őstag

Üdv! Ehez a telefonhoz (Motorola Defy) van magyar nyelvű android rendszer vagy gyárilag magyar ?
Válaszotokat előre is köszi.

(#1304) Jim Tonic válasza userxy (#1303) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ezzel az aláírással beírod ide ezt a kérdést. Ehhez kell humorérzék. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1305) userxy válasza Jim Tonic (#1304) üzenetére


userxy
őstag

Elsősorban nem ebbe a témába szoktam fórumozni barátom.
Most szeretném megvenni első androidos készülékem egyben az első okos telefonomat is.
Sony K550i- ről akarok váltani én kérek elnézést ha merek kérdezni.
Minden apró részlet fontos lehet a döntésemben :)

(#1306) rum-cajsz válasza userxy (#1305) üzenetére


rum-cajsz
őstag

olvasd el az első hozzászólást, és javaslom inkább ezt a topicot a kérdésednek: [link] (annak az első hsz-át is ajánlom.

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#1307) Jim Tonic válasza userxy (#1305) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Barátom, hatalmas nagy felkiáltójelek vannak a topik címében, még sem tetted meg. Pedig le van minden oda írva. Mégis neked van ilyen barátságos aláírásod. Most erre mit lehet mondani?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1309) userxy válasza rum-cajsz (#1306) üzenetére


userxy
őstag

Köszi a linket!
Tehát gyárilag nem magyar ez ok.
De ami van főzött rom magyarul az stabil és jól müködik? Megéri rá lecserélni a gyári romot?

(#1310) szabof1 válasza userxy (#1309) üzenetére


szabof1
őstag

Én egy hete tettem fel a CM7 beta6-ot. Minden jól működik. És itt van magyar nyelv.

(#1311) CoolBoy323 válasza credo88 (#1308) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

de megtapogatnám :B

van rá lehetőségem? :P

(#1312) zarew


zarew
senior tag

Sziasztok!
Persze segítséget kérek :B Rootolt 2.2.2 re custom recoveryt raktam mert előzmény:[link] és nem találtam más megoldást,mint a mentés utáni fr.-t.Csakhogy miután telepítettem és minden ok-nak tűnt az újraindítás után jött a bootloop.Sebaj a gyári recovery-ben wipoltam mindent de a bootloop maradt.RDS-el gondoltam újrarakom.Node az rds látja ugyan és látszólag elindul a telepítés,de nem halad tovább a process felirat marad.Itt tartok Az RDS-t már újra installáltam.Valami ötlet gyorsban? :W

(#1313) kano válasza premete (#1285) üzenetére


kano
nagyúr

Na akkor most érdemes feltenni a nordicot vagy nem? Vajon milyen lehet az RC1? Van már valakinek vele tapasztalata?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1314) Edge válasza Edge (#1302) üzenetére


Edge
veterán

köszi mégse kell, rc1-et felteszem

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1315) zarew válasza zarew (#1312) üzenetére


zarew
senior tag

Na ügyes kisfiú voltam.Azért nem hittem volna ezt az .sbf átnevezést.Hogy átnevezem a rohadthosszúnevűt x nek és megy.Pedig igaz!
Ja és nem RDS hanem RSD! Úgy látszik sokat rádiózom az autóban ;)
Most hogy így kinulláztam magam lehet megnézem a CM ot.

(#1316) AizawaKouta válasza kano (#1313) üzenetére


AizawaKouta
tag

CEE-n mint az RC0, csak a kamera zoom jobb. Max 4x nagyítás. RC0-n zöld lencsével ha teljesen felhúztam csíkos lett. Ja és a lényeg müködik az egyéni csengőhang.

(#1317) Edge válasza AizawaKouta (#1316) üzenetére


Edge
veterán

Én is most tettem fel, viszont én nordicra simán felment az updateléssel.
Hát a video továbbra is akadozik :( nem igaz hogy nincs erre vmi megoldás, miui romban úgy láttam megy szépen pedig.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1318) Edge


Edge
veterán

sőt widescreenphoto-t se találom hol lehetne beállítani... nem értem vmit benézek vagy mi?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1319) nandris válasza Edge (#1317) üzenetére


nandris
aktív tag

Szia.
Milyen videót próbálsz, és mivel? Valami adatot adjál, a videóról, és lejátszóról. Hardveres, vagy szoftveres dekódolásra van állítva a lejátszó? Esetleg, egy 30-40 mega részletet tegyél fel valahova. Nekem 2.2- óta nincs gond a videókkal, előtte is csak egy 720p- s klip akadt, amit ma már gond nélkül játszik. Avi, xvid meg más ,,normál'' videókkal soha nem volt gond. SD kártya az eredeti van benne?

(#1320) Narxis


Narxis
nagyúr

Na feltettem az RC1-et FAQ szerint. Wipe cache, dalvik és battery stats úgy, hogy előtte feltöltöttem az akut.

Amit kapásból észrevettem:

-wifi indikátor azonnal érzékeli a jelerősség változást(jeee)
-gyorsabb, pattogósabb a rendszer( nem tudom, hogy placebo-e de nekem tényleg gyorsabbnak tűnik a go launcher, meg minden)
-eddig perfekt minden habár olvastam már pár negatív véleményt az RC1-ről

Remélem a rádió is most már hibátlanul működik, RC0-ban az volt, hogy pl. este elindítottam, elaludtam, aztán arra ébredtem, hogy nem szól de az ikonja ott van az értesítési területen és csak a reboot tüntette el. :)

Thanos was right.

(#1321) premete válasza Edge (#1302) üzenetére


premete
veterán

Ugyanott van, ahol az osszes nightly, .bootmenü, sndinit, stb.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1322) premete válasza zarew (#1315) üzenetére


premete
veterán

Azt hitted, hülyeségből írtam az sbf átnevezést? :)
De Te legalább elolvastad az Igét, észrevetted az RDS/RSD különbséget, ez is jól fog jönni majd egy terminal, vagy adb parancs beírásakor, mert azok nem díjazzák ez egy betű különbséget.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1323) Halo


Halo
senior tag

nálam eddig Nodic volt, arra ment fel az rc0, majd sorra sok nightly, most pedig az rc1.

igen, olvastam a telepítését, csak froyo kell - viszont ha jól olvastam/tudom, áttértek közben a nordicnál újabb froyora a készítők? (a kernelt illetően)

nah, a lényeg: tapasztalatokra lennék kíváncsi: nordic cm7 rc1 vs egyéb froyo cm7 rc1 ügyében :)

akinek nordic volt (99%), és áttért volna másra, kéretik ossza meg észrevételeit! köszönet!

(most működik minden - igaz, megint csak 19 fps-vel rögzít a kamera 640x480-ban, viszont nagy bitrátával... - érdemes legyalulni mindent és a nordicnál újabb froyot felrakni...?)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#1324) morfondőr válasza Halo (#1323) üzenetére


morfondőr
őstag

Feltettem nordic+rc0-ra az rc1-et. Eddig nem vettem észre semmilyen problémát vele. Update előtt és után is wipe cache, dalvik, batt stats 3x! Minden gond nélkül felállt a rendszer.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#1325) Narxis válasza Halo (#1323) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én amikor feltettem a CM7-et először(beta6-nál) a FAQ által ajánlott Nordicot használtam és használom mai napig, ez tűnik a legjobbnak, tekintve, hogy mennyien panaszkodnak ilyen-olyan hibákra, amiket én egyáltalán nem tapasztaltam.

Ettől függetlenül engem is érdekelne ez, hogy most akkor újabb sbf kell-e, jobb-e stb.

Mondjuk lehet nekem azért is kellemesebb a tapasztalatom mert kamerát alig használom...videofelvételt meg főleg nem és filmet se nézek rajta. :))

Thanos was right.

(#1326) forintuser


forintuser
őstag

Én meg feltoltam az 1.6.24-es MIUI ROM-ot.Nordic froyo kell alá, más nem jó.Nyomkodom már egy másfél órája, eddig minden nagyon szép és jó.Fagyás csak az elején, azóta semmi.Baseband swicher az egyetlen olyan dolog amit szükséges felrakni.Wifi, net, ftp, minden ment elsőre.Eddig fivestar. :C Egy két mappa neve kínai betűvel van írva, de sebaj. :DDD

Holnapkészítést vállalok.

(#1327) motokrisz


motokrisz
csendes tag

Sziasztok!Friss Moto-Defy tulajvagyok,még csak kóstolgatom a telt.De idáig nagyon bírom.Egy kérdéssel fordulnák hozzátok,mégpedig az lenne a kérdésem hogy mobil netet használok a telen,ezzel nincs is semmi gondom minden müxik.skyp,E-mail,stb szóval minden.Csakhogy a Marketből nem jönnek le a cuccok amit kijelölök.Azt irja ki hogy Downlod pause(ezt az alkalmazás alá irja ki a marketbe) Ha a wi-fit használtam lejön a cucc.Próbáltam 2.-és3-G-is de semmi.Mi lehet a baj? Köszi a segitséget! :F

(#1328) Edge válasza forintuser (#1326) üzenetére


Edge
veterán

Videofelvétel megy szépen? Quadrant eredmény?

nandris: nem a videolejátszással van gond, a CM7-ben még mindig szar a videofelvevés nincs meg a 25 fps és akadozik, abban reménykedtem hogy ezt az RC1-ben javítják de még nem sajna...

Többiek akik RC1-et feltettek: nálatok is van olyan hogy néha a gombok háttérvilágítása véletlenszerűen elmegy?
Am. ezen felül tényleg jobbnak tűnik az RC0-ánál, Quadrant eredmények is rendben, ugyanannyit hoz kb.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1329) Z0C! válasza Edge (#1328) üzenetére


Z0C!
őstag

Cm7 - 1Ghz - Quadrant: 1957 - 2031 az 5 mérés eredménye....
2031 - Task killer használata után :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1330) Edge válasza Z0C! (#1329) üzenetére


Edge
veterán

nekem 2300 körül, de forintusertől azért kérdeztem mert miui-t tett fel :)

premete: RC1-es a moto-s camera cucc fényképezés vagy videofelvétel után egyből FC-zik, nemtudod véletlen hogy ez RC0 alatt jól működött-e?

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1331) premete válasza Z0C! (#1329) üzenetére


premete
veterán

Ez melyik CM7? RC0-nál nekem 2400-2800 közötti, alulfeszelve, 1 Ghz-n.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1332) Z0C! válasza Edge (#1330) üzenetére


Z0C!
őstag

mi a különbség a Miui és a CM7 között...
XDA-n több helyen láttam Miui ROM-okat..nem igazán jöttem rá, hogy mégis mire épül..

valaki magyarra fordítaná?

Tehát ez egy külön android rendszer, vagy valaminek a valamije :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1333) Z0C! válasza premete (#1331) üzenetére


Z0C!
őstag

7.1.0 RC0 Jordan.

ettől van újabb?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1334) premete válasza Z0C! (#1332) üzenetére


premete
veterán

Régi Quarx-féle CM7 kínai változata, iphone-szerű launcherrel.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1335) premete válasza Z0C! (#1333) üzenetére


premete
veterán

Van, RC1, de annál nagyon megoszlanak a vélemények.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1336) Z0C! válasza premete (#1335) üzenetére


Z0C!
őstag

Köszi a Miui-s infót.

Akkor ez kimarad nálam :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1337) forintuser


forintuser
őstag

Nálam jobban bejött eddig mint a CM7.A GPS-el küszködök egy picit, mert az IG0 mindig eldobja a jelet.De minden másban veri nálam a cyant. Quadrantot majd csinálok.

Holnapkészítést vállalok.

(#1338) balewi válasza credo88 (#1308) üzenetére


balewi
aktív tag

Hogy kell érteni azt hogy "alumínium/szilikon" tok :F

[ Szerkesztve ]

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#1339) forintuser


forintuser
őstag

Quadrant eredmények MIUI 1.6.24

2150

2077

1811

2096

A processzor fel van húzva 1 Ghz-re.

Holnapkészítést vállalok.

(#1340) nandris válasza Edge (#1328) üzenetére


nandris
aktív tag

Gombok fényerő függőre vannak állítva, az nem hiba. amikor megfelelőek a fényviszonyok, akkor halványul, vagy kikapcsol. Valahol láttam a beállítások között a ,,kapcsolóját."

(#1341) Edge válasza nandris (#1340) üzenetére


Edge
veterán

sötétben is elment a háttérvilágítás, szerencsére elég ritkán van sőt pár reboot óta nem volt.

halo: widescreen fotó nálad megy?

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1342) Narim


Narim
tag

Sziasztok!

Ma vettem egy Defy-t, bár nehéz volt meghozni a döntést, a hangszóró hiba miatt. A több helyen is belinkelt kód alapján visszafejtve az enyémet 2011 májusában gyártották. Ha ezzel is lesznek hangszóró hibák, akkor megírom.

Viszont lenne egy kérdésem.
Az akksi "zacskóján" volt egy rajz, hogy ne nyúljunk a 2 kerek biszbaszhoz az akksi felett. (Ezek ott vannak, ahol be lehet nyúlni, amikor kivennénk az akksit.)
Én véletlen benyomtam az egyiket, amikor kivettem az akksit. Ez mit okozhat? Tudja valaki hogy mire jó az a két kis körlap, és miért nem lehet hozzányúlni?

Előre is köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#1343) V.Stryker válasza Narim (#1342) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A több helyen is belinkelt kód alapján visszafejtve az enyémet 2011 májusában gyártották. - Ezt valaki nekem is belinkelné,hogy megnézhessem az enyémet is? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1344) Narim válasza V.Stryker (#1343) üzenetére


Narim
tag

Én ezt találtam tegnap (külföldi fórumon), de most hirtelen nincs meg az oldal, de kimentettem:
Ez a szám az akksi alatt található, 10 jegyű kód, és az 5. és 6. karaktere betű:

"xxxxYMxxxx,

where Y identifies the year (
L-M=2009,
N-P=2010)

and M the month (
A-B=Jan,
C-D=Feb,
E-F=Mar,
G-H=Apr,
J-K=May,
L-M=Jun,
N-P=Jul,
Q-R=Aug,
S-T=Sep,
U-V=Oct,
W-X=Nov,
Y-Z=Dec).

So L012NU4H8T was manufactured in October 2010, just as an example."

Nálam Q és J volt a két betű (tehát xxxxQJxxxx), mivel N-P a 2010-es év, gondoltam, hogy a Q már a 2011-et jelenti, a J pedig a táblázat alapján a május. Én ebből tippeltem be a gyártás korát.

A két kerek biszbaszos dologra van valakinek válasza?

[ Szerkesztve ]

(#1345) Halo válasza Edge (#1341) üzenetére


Halo
senior tag

wide OK, galéria is OK - eddig nem találtam semmi rosszat, sőőőt!!!

a silicon 16 gb-os sd kari se vacakol napok óta!
sikeresen dolgozgattak az sd-kezelésen, vagy csak most átmenetileg jó nálam? remélem még jó ideig így lesz :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#1346) Edge válasza Halo (#1345) üzenetére


Edge
veterán

Akkor egy noob kérdés: hogy a rákba kell a widefotót beállítani akkor? :)

SD speed problémát megoldották már nem kell sd speed fix külső appból, eddig nálam is minden ok.
Viszont egy buggal találkoztam de ez a CM7-et érinti általánosan:
widgetlocker elveszti a widget beállításait, ha nem a system theme van kiválasztva CM7-ben, a widgetlocker fejlesztője nem tudja megoldani mert a widgetlockert blokkolja a widgetektől a CM7 ha a theme chooser használva van.
Launcher pro rebootkor force closol egyet de utána jó, ez RC0án is volt, ez is általános dolog.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1347) Edge válasza Edge (#1346) üzenetére


Edge
veterán

kimaradt: a widgetlocker rebootnál csinálja ezt.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1348) Z0C! válasza Edge (#1346) üzenetére


Z0C!
őstag

CM7 mellett Widgetlocker 2.0át használok...
nekem nincs semmilyen fc..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1349) Halo válasza Edge (#1346) üzenetére


Halo
senior tag

kamera - settings - képméret - 4 mpix (wide)
(lejjebb kell lapozni a felugró menüben.)

nálam tegnap az idokep fc-zett.

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#1350) Edge válasza Z0C! (#1348) üzenetére


Edge
veterán

nem az fc-zik :) widgetlocker reboot után a felületére kipakolt widgeteket elfelejti csak a custom sliderek maradnak ott.(legújabb widgetlocker van nálam)
A launcher pro FC-zik reboot után.
Ez a két dolog mindenkinél így van.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.