Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34001) Lacopapi válasza kanyazsombor (#34000) üzenetére


Lacopapi
addikt

Remek,bár gondolom akkor is mondtam,hogy én wifit soha nem használtam és talán nem is fogok,emiatt nem tudhatom,mi van a menüben.
Megnéztem,csakugyan :)

(#34002) kanyazsombor válasza Lacopapi (#34001) üzenetére


kanyazsombor
tag

Nem dorgálásnak szántam áám :N :DD
Csak hirtelen megörültem a felfedezésnek

Motorola Defy :)

(#34003) hodostamas válasza kanyazsombor (#34000) üzenetére


hodostamas
addikt

Minden ROM-ban bent van ez a funkció, 2.1-től biztosan. Esetleg kínai márkáknál lehetséges hogy nem úgy működik mint ahogy kell :DDD

(#34004) sensejke


sensejke
aktív tag

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség. Barátnőm telefonja kezd bajlódni így gondoltam felteszek neki egy cm vagy miui-t. A alap android helyett már ez alapján a 2.2 magyar van fenn. Na innentől kellene nekem a segítség. Melyiket kövessem?

ezt
ezt vagy
ezt

Vagy ha tud valaki jobbat szívesen hallgatom.

[ Szerkesztve ]

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#34005) kanyazsombor válasza sensejke (#34004) üzenetére


kanyazsombor
tag

először a felkészülés
aztán a cm7, vagy a miui tetszés szerint :)

a cm9et nem javaslom, ha nem vagytok nagy hekkerek (bár azt mondják már vannak biztató változatok belőle)

De a jelenlegi 2.2 magyart én gyalulnám. azaz mindenben követném a felk. leírást, tehát alapnak egy gyári 2.2. Ez biztos módszer.
De majd megerősítenek, vagy cáfolnak a többiek.

Motorola Defy :)

(#34006) Kroni1


Kroni1
veterán

Azt vettem észre hogy a CM7 alatt a gmail sync on esetén sem frissit az uj emailekre, csak ha nyomok egy refresht, gyári rommal pedig szinte egyből jött a mail. Ez direkt van igy, ki lehet esetleg küszöbölni valahogy?

Amugy akksi nagyon jó vele, 2 nap éppen kijön számomra átlagos, visszafogottabb használattal, 1-2% éjjel repülő üzemben, sőt! multkor standby módban kellett éjszaka hagyni, 5 óra alatt ugy is csak 3%-ot merült! :D

(#34007) Jaffa75 válasza kanyazsombor (#34005) üzenetére


Jaffa75
őstag

Szia!

Most vettem le az uccsó cm9-et... stabilnak stabil, nem fagy, no hotboot és fc! Viszont csipegeti az akksit szépen lefelé, és annyira óriási dobások nekem nem voltak benne...

(#34008) Crondore


Crondore
tag

1.4 nyúl nálam bootloop -ol install után, bármire telepítem, 1.3 -as simán megy 1.4-es nem, full wipe/cache törlés volt. Azt vettem észre, hogy installáláskor dob egy hibát a valamilyen opt állományt hiányol, de ezt leszámítva nincs hiba. 5letek? Tapasztalat? Ja igen SEA az alap nálam, most.

(#34009) Shyciii válasza |AP| (#33988) üzenetére


Shyciii
veterán

pollai

Konkrétan azt értem, hogy nincs már rá fejlesztés. Több fórumon láttam. Amúgy ha megnézed a legutolsó változatokat (GB természetesen), akkor láthatod, hogy csak 1-2 hibajavítás volt már eddig is bizonyos telókra, szal semmi újat nem hozott.

kanyazsombor

Benne van, csak nekem nem működött 1-2 napig, de utána meg igen. Azóta sem értem, hogy mitől volt rossz, és mitől lett jó :)

[ Szerkesztve ]

(#34010) kanyazsombor válasza Shyciii (#34009) üzenetére


kanyazsombor
tag

[link]
Nem kötözködés, csak nem szeretem hülyének erezni magam. :)
Akkor azt irtad nincs benne.
Részemről lezártam. Peace

Szerk: no prob :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#34011) Shyciii válasza kanyazsombor (#34010) üzenetére


Shyciii
veterán

Akkor elnézést, rosszul emlékeztem.

(#34012) kanyazsombor válasza Nyiaz (#33991) üzenetére


kanyazsombor
tag

Bélám: elkeserítelek. gps ok. Igaz wajk gps.conf -ját tettem bele. De az eredetivel is jó.

Crondore:
Nálam nem volt hiba. Minden jól működik. Én is seavel ágyaztam a nyúlnak.
Csekkold az install zip md5 sumját, hátha sérült. Nem piszkáltad a zipet?
Tiszta telepítés volt Szabof1 leírása alapján?

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#34013) Nyiaz válasza kanyazsombor (#34012) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Köszi! Akkor este újra nekifutok.

(#34014) teo77


teo77
őstag

Szòval eddig ùgy àll a helyzet, hogy a(z ùj) "nyùlon tùl" nem nagyon erdemes keresgélni, annyira fajának mutatja magát? Tehàt: "a nyùl az!" eddigi legígéretesebb mòdosìtott ROM? :-)

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#34015) Davebowman válasza teo77 (#34014) üzenetére


Davebowman
senior tag

Röviden? IGEN!!!

Vargalex 1.1.7

(#34016) RootRulez válasza Davebowman (#34015) üzenetére


RootRulez
félisten

Minden elfogultság nélkül?

Inkább, bővebben?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#34017) Davebowman válasza RootRulez (#34016) üzenetére


Davebowman
senior tag

Semmi elfogultság, miui vonalról jöttem mokeere(ami hybrid) aztán a nyúl. Ma reggel 1óta van fent. Hibbbbátlan minden elsőre. Stabil alacsony proci vselekkel is, nem akar merülni pedig belaktam reggel és 67% on van. Tényleg teccik, pedik mokee 1 hónapig volt fent előtte(gondolhatod azt hogy belaktam már)

Vargalex 1.1.7

(#34018) Crondore válasza kanyazsombor (#34012) üzenetére


Crondore
tag

Minden más fel megy(cm7.2RC1,MIUI,nyúl 1.3)! 1.4 többször letöltve zipet ellenőrizve meg nem ennyi a tapasztalatom...

(#34019) vornia


vornia
senior tag

Sziasztok!!

Nagyon elnézést ha rossz helyre írok be, de kérek egy kis segítséget..

feltettem a cm9-et.....öö izéé.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1386680

ezek alapján de ..hát...na.. :Y

Immediately after, flash this 2.3 kernel zip.

ezt simán kihagytam....szóval, bejött, működik eddig, de ez mit fog okozni?Vagyis ennek a hiánya?

CM7 volt rajta stable..még a 7.1-es

Nagyon szépen köszönöm előre is a megvilágosításokat!!!
:)

(#34020) Shyciii


Shyciii
veterán

Én meg törlöm a nyulat. Számomra még mindig borzalmas a kinézete, színvilága. Rádásul bugos nálam. Jópár menüponton hiába változtatok, visszaáll az eredeti beállításra. A telepítés tiszta volt, de mindegy is. Miui, wp7 sokkal letisztultabb kinézetü. Cm7 statusbar kinézete egyenesen borzalom.

(#34021) sensejke válasza kanyazsombor (#34005) üzenetére


sensejke
aktív tag

Azt jó lenne tudni, hogy tegyem e vissza az alap verziót vagy sem, mert a magyar már rootolt, superuser már fenn van. Valaki segíthetne ez ügyben, hátha tud valamit mondani. :F

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#34022) Joke21 válasza sensejke (#34021) üzenetére


Joke21
aktív tag

Teljesen felesleges felrakni az alapot, csináld innen.

[ Szerkesztve ]

(#34023) hokins válasza vornia (#34019) üzenetére


hokins
addikt

Ha a CM7 7.1stablera rakod a CM)-et akkor nemkell a kernel

[ Szerkesztve ]

(#34024) sensejke válasza Joke21 (#34022) üzenetére


sensejke
aktív tag

Akkor innen a 3. lépéstől mehet ugye?

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#34025) Joke21 válasza sensejke (#34024) üzenetére


Joke21
aktív tag

Igen.

(#34026) Joke21


Joke21
aktív tag

Járt már úgy valaki, hogy megvett egy programot, nem ment rendesen, letörölte és mikor újra leakarta tölteni, azt írta a market, hogy meg kell venni? Aztán jön a levél, hogy a vásárlást a google play-n törölték. Na de ki? Mert én tuti nem. Ja, meg mennyi idő, míg visszakapom a pénzem? Mert addig tuti nem veszem meg még egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#34027) kanyazsombor


kanyazsombor
tag

Az érdekelne, hogy az új nyúlnál előforduló hibák összefüggésben vannak-e a defy lencséjével?
Szóval akinek a WR1.4el gondja van, bootloop, fc-k, beállítások elmásznak... az írja le a hibát és hogy zöld vagy piros. Mindezt privatban, hogy ne piszkoljuk a mélyvizet :)

Motorola Defy :)

(#34028) baal-amiga válasza Joke21 (#34026) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Én szombaton megvettem a Carnival of Horrorst; elakadt a letöltés, egyből refoundoltam; megvettem újra, 1 óra múlva megjött a refoundolt pénz. Nálad gondolom nem refound volt, csak törlés a telefonon?

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#34029) RootRulez válasza Joke21 (#34026) üzenetére


RootRulez
félisten

Szia!

Ezt itt talán jobban tudják majd. :K

═════════════════════════════════════════

(#34030) baal-amiga válasza Shyciii (#34020) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Nyúlban van theme chooser? Gondoltam feldobom, de én sem szeretem a kriptahangulatot; akkor lehet variálni világos témára is, meg teljes guit cserélni.
Illetve bejövő hívásnál késés van-e?

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#34031) kanyazsombor válasza baal-amiga (#34030) üzenetére


kanyazsombor
tag

Theme chooser van, késés nincs. Nálam.

szerk:
Én a blogomban lévő transparent témát használom. Te hogy otthonosítod? (gui csere? )

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#34032) baal-amiga válasza kanyazsombor (#34031) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Más md5sumos wr rom van xda-n most, mint tegnap este; változott valami? Olvasgatom a topicot, de nem látok ilyesmit...
Egy nandroid után felpróbálom.
A tegnap esti: 188345137 Kb, a mostani 188345124 Kb.
Témákat, ikonokat variálok csak meg adw-exet, színekkel nem babrálok mélyen; lényeg az egységes és lehetőleg világos, minimál stílus - ez miuin szuper volt. Van 1-2 jó xda theme topicban.
Van miui téma port, de a menüre sajnos nincs sok hatással. Lehet bele kellene nyulkálni, de erre nincs idegrendszerem.

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#34033) teo77 válasza baal-amiga (#34030) üzenetére


teo77
őstag

A gui-csere esetén a menü szisztémája is vàltoztathatò? (pl miui-szerűre)

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#34034) bruti01 válasza teo77 (#34033) üzenetére


bruti01
őstag

piros lencsés vagyok cee alapon hibátlan

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#34035) kanyazsombor válasza bruti01 (#34034) üzenetére


kanyazsombor
tag

Én meg zöld, sea alapon és hibátlan
Nem a lencse lesz ez :)

Motorola Defy :)

(#34036) bruti01 válasza kanyazsombor (#34035) üzenetére


bruti01
őstag

bár azt meg kell mondjam hogy az első white rabbit picit jobbnak tünt.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#34037) Shyciii válasza baal-amiga (#34030) üzenetére


Shyciii
veterán

Theme Chooser van (nézegettem milyen témák vannak, de felejtős, meg eleve nem szeretem, ha egy rom akkor lesz szép, vagy használható, ha agyon állítgatom. ennyi erővel egyszerűbb olyat használni, ami alapból tudja).
Késés nincsen hívásfogadáskor, és amúgy menü, és programindulások is szép gyorsak. De ilyen gondom a Pikachu-nál sem volt.

(#34038) VMatteo


VMatteo
őstag

Sziasztok! Ma a Mokeem nem tudott 2 wifi hotspot közül egyikre sem csatlakozni, pedig mindkettő működött idáig!Próbáltam újraindítani de semmi, holnap csinálok egy wipe, dalvik cache-t is :F

Tisztelet a Gépésznek!

(#34039) somi52 válasza VMatteo (#34038) üzenetére


somi52
őstag

33890hszolàsnàl link szedd le azon jo a wifi h

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#34040) VMatteo válasza somi52 (#34039) üzenetére


VMatteo
őstag

Köszi, de ez béta verzió.Nem baj?

Tisztelet a Gépésznek!

(#34041) somi52 válasza VMatteo (#34040) üzenetére


somi52
őstag

Nem

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#34042) Nyiaz válasza kanyazsombor (#34035) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Én is zöld vagyok és a gps a végső 1.4 ben sem jó. Az 1.3-ra ha ráteszem elrontja. Mi a fene lehet ez? Tiszta telepítésnel sem jó!
???????

(#34043) hokins válasza VMatteo (#34040) üzenetére


hokins
addikt

Ha a somimookeről van szó akkor tedd fell nyugodtan. Énis tesztelte/tesztelem és tökéletesen működik

(#34044) motodefy


motodefy
tag

Az mi hogy teszem fel a wr 1.4-et és újra indításnál 2.2 jön be? valamit írt, hogy a bootnál állítsam be de nem emlékszem nem tudjátok?

(#34045) VMatteo


VMatteo
őstag

Szeretném ha a a programok, meg ilyesmik megmaradnának. Mehet erre a Mokee-ra az új?Wipe cache és dalvik után?

Tisztelet a Gépésznek!

(#34046) somi52 válasza Nyiaz (#34042) üzenetére


somi52
őstag

elözö rom beállitásai szemetei benne mardnak full wipe után menj a mounts and storage nyomj egy format cashe format sd ext

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#34047) motodefy


motodefy
tag

please reboot your device once you have boot into the system to activate second boot settings!

és mégis hol találom a második boot beállítást?

(#34048) somi52 válasza VMatteo (#34045) üzenetére


somi52
őstag

nem fog megmardni én az app backuppot használom pillanatok alatt lementheted vele full wipe után menj a mounts and storage nyomj egy format cashe format sd ext akkor tuti jo

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#34049) hYpa


hYpa
csendes tag

Sziasztok!
Segítségeteket kérném! Kaptam amerikai T-Mobilos Defyt, amin van MOTOBLUR! Szeretném itthon használni, a 16 számjegyű unlock code már be lett ütve elfogadta, azonban a MOTOBLUR bezavart és nem engedi használni, amíg be nem írok egy beregelt e-mail - jelszó párost. Mi tévő legyek ilyen esetben, mert picit megakadtam hogyan tovább! köszi a helpet!

(#34050) hokins válasza hYpa (#34049) üzenetére


hokins
addikt

Regisztrálni kell a motoblurra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.