Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50001) lamathosz válasza toth_janika (#49995) üzenetére


lamathosz
csendes tag

Megpróbáltam most, hogy formázom az SD kártyát. Így se indult el viszont most motorola logonál lefagy 30perc után sincs semmi. Recovery log hátha érti valaki:

Starting recovery on Thu Nov 8 19:14:00 2012
can't open /dev/tty0: No such device or address
framebuffer: fd 19 (480 x 854)
I:/sys/board_properties/virtualkeys.qtouch-touchscreen: found 4 scancodes
Bootmenu ICS Recovery v5.6.7
recovery filesystem table
=========================
0 /tmp ramdisk (null) (null)
1 /boot emmc /dev/block/mmcblk1p15 (null)
2 /recovery emmc /dev/block/mmcblk1p16 (null)
3 /devtree emmc /dev/block/mmcblk1p12 (null)
4 /logo emmc /dev/block/mmcblk1p10 (null)
5 /pds ext3 /dev/block/loop7 (null)
6 /cache ext3 /dev/block/mmcblk1p24 (null)
7 /data ext3 /dev/block/mmcblk1p25 (null)
8 /system ext3 /dev/block/mmcblk1p21 (null)
9 /sdcard vfat /dev/block/mmcblk0p1 /dev/block/mmcblk0
10 /sd-ext ext3 /dev/block/mmcblk0p2 /dev/block/mmcblk0

I:Completed outputting fstab.
I:Processing arguments.
I:Got arguments from /cache/recovery/command
I:Checking arguments.
I:device_recovery_start()
Command: "/sbin/recovery"

ro.secure=1
ro.allow.mock.location=0
ro.debuggable=0
persist.service.adb.enable=0
ro.factorytest=0
ro.usb_mode=normal
ro.bootmode=powercut
ro.baseband=unknown
ro.carrier=unknown
ro.bootloader=0x0000
ro.hardware=jordan_umts
ro.revision=0

I:Checking for extendedcommand...
I:Skipping execution of extendedcommand, file not found...

(#50002) (jan) válasza jety91 (#49999) üzenetére


(jan)
őstag

Mennyit ment a kijelző ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#50003) lamathosz


lamathosz
csendes tag

Kénytelen vagyok visszatenni a wajk 2.10.27-et :( pedig nagyon kipróbáltam volna az új kernelt.

(#50004) jety91 válasza (jan) (#50002) üzenetére


jety91
őstag

1ó 39p

(#50005) Tex válasza lamathosz (#50003) üzenetére


Tex
senior tag

Először nekem sem akart felmenni (soc-os 23 hónapos), ezért felraktam Somi JB-s qiss romját azután a 10.18-as v4 uppal csont nélkül felment pitos led talán egy percig volt. Próbáld meg hátha neked is bejön.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#50006) toth_janika válasza lamathosz (#50001) üzenetére


toth_janika
őstag

Érdekes... Nekem megy, bár iszonyat laggol, és lassú....
Sztem én is kukázom ezt a nightly-t.... De maradok a CM vonalon! :DDD

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#50007) Nyiaz


Nyiaz
aktív tag

Én azt tapasztaltam hogy a qcmx frissítés után nagyon eszi az akksit.

(#50008) Dudi08 válasza Tökmindegy (#49992) üzenetére


Dudi08
tag

Google logo-->kék led villan, utána piros led világít és a kijelző kikapcsol. A piros led miközben világít a kijelző háttérvilágítása bekapcsol, majd az alsó gombok villannak egyet. Ha így csinál a telefon, akkor tutira fog indulni. A piros led-től nem szabad megijedni.

bootloopos kollégáknak:
Én most raktam fel a 11.02-es verziót az update-el és nekem is újraindulgatott a boot animáció után. Wipe cache, wipe dalvik cache megoldotta, de az akksi ki-be is segíthet.

A javított 11.02-es verziót pedig köszönöm -inferno- kollégának. :R

[ Szerkesztve ]

(#50009) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Segítsen valaki, hogy aki CMX 11.02+update-t használ annak amikor USB mass storra rakja akkor le tudja simán OK-zni? mert nekem nem érzékel ott, csak nagyon nehezen!
és amikor írok akkor meg az O betönél nem érzékel...

Bug vagy az új fólia miatt lehet?

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#50010) polcsa válasza hargitomi (#49993) üzenetére


polcsa
aktív tag

A mágneses tok téves dokkolása okozza. Nem találtam rá megoldást, csak a hosszú visszás bezárást.
Talán majd javítják.

Esetleg az óra alkalmazás eltávolítása segíthet, mert a car dockra nem csinálja csak a media dockra, amire meg az óra jön be. Dock nothing nem segít. Viszont nekem kell a gyári ébresztő.

[ Szerkesztve ]

(#50011) Dudi08 válasza skidrowkill (#50009) üzenetére


Dudi08
tag

Charge only-t is és a mass storage módot is nagyon könnyen ki tudom választani és OK-ra is könnyen tudok bökni. Mindent egyből bevesz a készülék.
A teljes billentyűzetet végignyomtam és mindenhol normálisan érzékel.
Fóliát sosem használtam, nincs tapasztalatom vele, de elképzelhető,hogy amiatt bohóckodik nálad.

(#50012) skidrowkill válasza Dudi08 (#50011) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

köszi az infót :)
megpróbálom levenni a fóliát(úgyis szilikon alapú, és visszaragaszthatom)

SZERK:levettem a fóliát, és a t-től a P-ig nem működik a gombsor :( ott nem érzékel), nem tudom miért..nem tudom kideríteni h szoftver vagy ott tényleg nem érzékel semmit,
Mert ha elfordítom akkor megy szépen minden gomb

[ Szerkesztve ]

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#50013) lamathosz válasza Tex (#50005) üzenetére


lamathosz
csendes tag

Megpróbáltam Somi féle Qiss JB-s romot én is feltenni. Qiss boot animációig eljutok és 10 perce megy az animáció de nem indul el. Nem akarnak menni a JB-s romok valamiért.

(#50014) lamathosz válasza Dudi08 (#50008) üzenetére


lamathosz
csendes tag

Boot animációig nem jutok el. Motorola logo--> kék led-->piros led> képernyő feketén világít 20-25másodpercig gombok nem villannak fel és restart.

Nem segít a wipe cache aksi ki-be semmi.

[ Szerkesztve ]

(#50015) Dudi08 válasza lamathosz (#50014) üzenetére


Dudi08
tag

Még a 2ndinites cm10 romok csináltak ilyet nálam. A teljes rom zipről való telepítése után már indult.
Ha ez se segít, akkor sajnos nincs ötletem.

(#50016) kakukkmarci


kakukkmarci
senior tag

Miui-Wiui vonalon több CPU beállítással, több ROM-mal és több kamera App-pal is meg-megakad a videóelvétel. Mi lehet ennek az oka, mvel tudnám javítani ?
Nagyon bosszantó... :(((

noob... rooter... geek

(#50017) zjani007 válasza mm89 (#49947) üzenetére


zjani007
csendes tag

mm89: v1.6-os Mokee-t használok (SOC)Defy-n.
Ha az auto fényerő egyedi beállítása alatt, azt érted, hogy kézzel felül lehet bírálni (manual, 50%, stb.)
akkor az működik.

Nagyon jónak találom az aksi fogyasztást!
Feltettem rá a 11.07.-ei frissítést, remélem nem negatív irányba fog változni a fogyasztás :))

[ Szerkesztve ]

(#50018) zjani007 válasza lamathosz (#50014) üzenetére


zjani007
csendes tag

talán ha 0-ról indulnál, tiszta lappal:

full gyári sbf –ből indulva, (vigyázz mi teszel fel!) root ha kell, 2nd Init, stb.
és végül 11.02.-ei qcmx

segítségedre lehetnek : szabof1 kolléga leírásai

(#50019) ccs2929


ccs2929
senior tag

Sziasztok!

Fent van a legújabb qcmx a telón, de a gombok fényerejét nem tudom szabályozni!? Valakinek ötlete????
A build.prop-ot átírtam, de még mindig 100%-on világítanak! Sajna a home gombom világítása már elszállt :W , igaz nem most, és akkor még csak nem is 100%-on volt a világítás, de nem örülnék, ha a többi is elszállna!

#49999 jety91 Ezt azért nem nagyon akarom elhinni, akármilyen akksid is van, tudom, ezt az akksiidőmutogató szir-szart könnyű átverni..... :DDD csak annyi az egész, hogy szgépről kell usb-n tölteni, de nem 100%-ra... :DD, így akár 10 napos akksiidőt is könnyű elérni, ha odafigyel az ember.... :K

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#50020) Tökmindegy


Tökmindegy
senior tag

Urak. A 02 11 update -t mikor kell felrakni ? Gondolom utána de jobb ha megkérdezem:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#50021) ccs2929 válasza Tökmindegy (#50020) üzenetére


ccs2929
senior tag

Igen utána.

Én speciel így csináltam:
- recovery
-wipe cache
-wipe dalvik cahe
-install zip--> CM10-20121102-NIGHTLY-mb526.zip
-wipe cache
-wipe dalvik cahe
-install zip-->update_for_02.11.zip
-wipe cache
-wipe dalvik cahe
-restart

várakozás, és műxik :DD

Én gapps-ot nem telepítettem, mert az már fent volt, na meg persze előtte is QCMX volt fent :D!

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#50022) Tökmindegy válasza ccs2929 (#50021) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Köszi már működik is.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#50023) Black Phone válasza ccs2929 (#50019) üzenetére


Black Phone
senior tag

7. kei frissitést feltetted?'ha igen tedd fel az én javitott cm10 zet és utána a frissitést, ja amugy rosszul csináltad cm10 után is kell restart és csak utána szabad a frissitést rátenni amikor már felállt a rendszer

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#50024) Tökmindegy válasza Black Phone (#50023) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Azt hol találom? Bár most úgy tűnik eddig jó.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#50025) Black Phone válasza Tökmindegy (#50024) üzenetére


Black Phone
senior tag

először próbáld feltenni újra a frissitést csak. egyébkénr 2-3. kai hozzászólásoknál keresgélj.most nem tudok linkelni,bocs

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#50026) Tökmindegy válasza Black Phone (#50025) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Ok:) akkor felteszem újra a frissítést,de úgy is műkszik ahogy a kollega írta.Legalábbis eddig:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#50027) mm89 válasza zjani007 (#50017) üzenetére


mm89
őstag

köszi, akkor felrakom majd én is, mert ez csinál furcsákat.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#50028) R19


R19
senior tag

Mokee V1.6-ról kérnék egy kis összefoglalót: stabilitás, akksi idő, nyelv, GPS, stb.
Néhány screenshot-ot is nagyra értékelnék.

Köszi!

(#50029) teo77


teo77
őstag

Sziasztok! Valaki egyszer kérdezte, hogy ha van, akkor hol található mobiltelefon-összerakó oldal. Na, én akkor tudtam, és linkeltem is, de már nem jut eszembe, mi volt az! :) Segítsetek, legyetek szívesek, hol találok ilyet! Az arukereso nem a legjobb erre, nem elég részletes nekem. Köszönöm!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#50030) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok!

Erősen gondolkodom az első custom rom telepítésén.
Esetleg van köztetek Szombathely - Sárvár környéki szaki, aki tudna segíteni romcserében, ha tönkrevágok valamit? :)

Egyébként milyen romot javasoltok, ha nem akarok nagy vizuális változást, kb olyan egyszerű legyen, mint a mostani froyo, csak gyorsabb, esetleg megbízhatóbb?
CM7?

(#50031) szabof1 válasza Cyborg (#50030) üzenetére


szabof1
őstag

Ebben az esetben CM7.2 (leírás). Gyors, gördülékeny, hibátlan és alap Android kinézet.

(#50032) StefanBraun válasza Cyborg (#50030) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

CM7 Euroskank...gyors,stabil és a legtöbb beállítást sima cm7 vonalon ez a rom tartalmazza.Esetleg nézz be blogomba ott pár romról írtam már saját véleményt plusz fotók is vannak stb.

[ Szerkesztve ]

(#50033) (jan) válasza Cyborg (#50030) üzenetére


(jan)
őstag

wr 1.7.1

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#50034) kutga


kutga
nagyúr

Ma reggel fogta magát a WIUI és újraindult, miközben egy sms-t próbáltam volna elolvasni. Vagy háromszor felvillant a droid felirat meg az animáció mire elindult.

Azóta nem csinált ilyet, remélem csak egyszeri alkalom volt.

Let the Zone take me if I am.

(#50035) nash13 válasza Cyborg (#50030) üzenetére


nash13
aktív tag

Nagyon nem tudod elrontani ha követed Szabóf1 leírásait. Arra vigyázz, hogy Defy+ romot ne tegyél Defy-re, mert oda lesz a kamerád. Egyelőre tudtommal nincs rá megoldás, amúgy minden mást helyre lehet hozni.
Én szombathelyi vagyok ha nagyon nem menne segítek, de tényleg butabiztos Szabóf1 leírása screenshotokkal.

iPhone 7

(#50036) ccs2929 válasza Black Phone (#50023) üzenetére


ccs2929
senior tag

Milyen 7-i frissítésre gondolsz???Hol találom az általad javított cm10-et? Mit javítottál rajt?
Eddig működik hiba nélkül így is ahogy leírtam! :D
Csak a gombok világítása nem kóser :F

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#50037) Black Phone válasza ccs2929 (#50036) üzenetére


Black Phone
senior tag

amit quarx töltött fel,keresőbe beírod,hogy javitott cm10 és előhozza. mobilról irok,igy nehézkés lenne belinkelni. gombok fényerejét és a file managert cseréltem ki benne

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#50038) Black Phone válasza Black Phone (#50037) üzenetére


Black Phone
senior tag

tessék [link]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#50039) polcsa válasza hargitomi (#49993) üzenetére


polcsa
aktív tag

Van már javítás rá. Frissíteni kell csak.

(#50040) polcsa válasza kutga (#50034) üzenetére


polcsa
aktív tag

Melyik WIUI?
Nekem 2.10.27 volt fent és nekem is újraindult néha. Más is jelezte, hogy együtt él a problémával.
Viszont megint másoknál nem jelentkezik.

(#50041) kutga válasza polcsa (#50040) üzenetére


kutga
nagyúr

2.9.27, és csak akkor jött elő amikor a lock screenen az sms alkalmazásba léptem bele, de akkor egymás után kétszer is ugyanaz.

Nem csak ez volt a bajom vele, úgyhogy most épp visszatettem a gyári Froyot, lehet megnézek egy CM7-et.

Let the Zone take me if I am.

(#50042) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Szeretem a DEFY-m de elegem lett belőle!!!!!!!
2 hete hoztam haza a szervíznből, és már megint vihetem vissza, és úgy hogy amit javítottak csak sz@rabb lett(sokkal nehezebben megy a lefele gomb mint a felfele)...szerintetek telefont cserélik vagy mit cserélnek ilyenkor garanciába?
Nem érzékel egy 2 cm x 1 cm-en

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#50043) CoolBoy323 válasza skidrowkill (#50042) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

vidd vissza nyilván, és kérd a cserét!

de át sem kellett volna venni :/

(#50044) mm89


mm89
őstag

Mokee v1.1 re felnyomtam a v1.6 ot. Gondoltam úgy megy mint másik romoknál ha updatelek. Nem csináltam factory wipe-ot, csak cache-t és dalvikot. A kedves telepítő viszont megcsinálta a data wipe-ot is :(((
Kár érte, pedig alapvetően tetszik a rom, bár sok kis idegesítő hibát találtam benne:
- auto fényerő állítása nem igazán akar az én beállításaim szerint működni, vagy fc-t dob a beállítások app amikor menteném, vagy ha engedi menteni akkor meg fullon világít minden pedig az érzékelő azt jelzi hogy alacsonyabb értéket kéne használnia a táblázat szerint (még akkor is 255 ön megy a kijelző, ha a legnagyobb érték kevesebb ennél)
- a gyári tárcsázó elég lassan jön elő, exdialert raktam fel, de az is belassult rajta.
- holo launcher, adw ex szintén belassul rajta (cm 7.2 höz viszonyítva)
- alapból a programok megnyitása tovább tart mint kéne, kevés a szabad ram (beállításokban lévő futó szolgáltatások menüpont szerint 100-130 között, advanced task killer szerint viszont 60-100 között alakul)
- tegnap többször előfordult, hogy magától átlépett repülőbe, ami azért nem túl jó dolog... Feljebb vettem a vsel értékeket 2 vel és így ma nem csinálta

Ha már megvolt a data wipe, akkor ránézek a QCMX-re is, hátha az jobban bejön, esetleg a Wajk féle JB-t is megpróbálom.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#50045) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Miután visszatettem a stock Froyot a Defyre (3.4.2 179-002 CEE Deblur) a Google Play alkalmazás helyett Android Market van fent, annak ellenére hogy a google szerint utóbbinak kellene előre telepítetten fent lennie. Hogy tudok váltani rá?

Let the Zone take me if I am.

(#50046) kutga válasza kutga (#50045) üzenetére


kutga
nagyúr

Megvan.

Let the Zone take me if I am.

(#50047) Rysy


Rysy
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan gondom van,hogy qcm10 en miután szeretném befejezni a hívást, a piros mezöt kétszer kell megérinteni., hogy megszakad a hívás. Esetleg van valakinek erre valami ötlete?

(#50048) jety91 válasza Rysy (#50047) üzenetére


jety91
őstag

Közelségérzékelő (proximity sensor) késleltetve van a kijelzőébredéshez képest, így max azon tudsz állítani kicsit, hátha jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#50049) Rysy válasza jety91 (#50048) üzenetére


Rysy
csendes tag

Azt még nem csináltam, mi annak a módja?

(#50050) wPityuka


wPityuka
tag

Van mai cm10! [link]

[ Szerkesztve ]

Luke, én vagyok az apád! Defy soc> CMX [JB] 12.29 - 2ndboot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.