Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29001) Davebowman válasza Davebowman (#29000) üzenetére


Davebowman
senior tag

Pimp my cpu a neve. Ha a játékokat 1100-ra, minden mást 700-ra teszek, lenne értelme?

Vargalex 1.1.7

(#29002) mm89 válasza haxxika (#28990) üzenetére


mm89
őstag

Szia!
Valószínűleg itt sem fogsz rá választ kapni...

Más:
Domi!
Felraktam a zipből flashelhető music playert. Nem tetszik... Nekem az az egyik gondom a mokee-sal is hogy nem lehet mappákat lejátszani vele. (A wiui lejátszójában volt egy olyan hogy mappát játszott le.) Ezen kívül nem is látja az összes zenémet, pedig a mukis látja..
De ez legalább tud dalszöveget, bár azt nem sűrűn használom :D
Az is jó benne, hogy lockscreenre is kiül.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29003) Tex válasza TripleB (#28994) üzenetére


Tex
senior tag

A Mokee update-t jegeld akkor nem jön elő.

Más: A fehér nyulat felraktam tegnap, de a 17-ei mukiról csináltam egy nandroidot, mert az nálam nagyon jó volt. A nyuszi egy Kang féle CM7, de gyors szépen megy rajta minden eddig, de igazából majd ma indul a teszt. Külön tetszik ez a telepítő cuccos minden szakácsnak ajánlani tudom. Ja, ha az angol telepítést választja az ember akkor abban van magyar nyelv is. :K

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#29004) mm89 válasza Tex (#29003) üzenetére


mm89
őstag

Mit tud ez a "telepítős cuccos"? Ez az aroma installer?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29005) gkrisz78


gkrisz78
tag

Most látom, hogy holnap pedig ez várható:

WajkIUI 2.2.24 HybridICS (GB)
- framework based on Galnet's framework
- highly modded default ICS theme (based on MinimalICS, BlackICE, MIUI v4 theme)
- ICS animations
- ICS Calculator
- ICS analog clock
- ICS wallpapers
- ICS ringtones
- ICS bootanim
- added MIUI v4 theme
- LauncherPRO
...

Meglátjuk...

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#29006) TripleB válasza Tex (#29003) üzenetére


TripleB
senior tag

Nagyon köszönöm, megtettem!
Remélem beválik! :)

mm89
Tolj fel egy mortplayer-t. ;)

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#29007) bladesks007 válasza szabof1 (#28909) üzenetére


bladesks007
tag

Sikerült tegnap az első custom romozás, köszi. Az lenne a kérdésem, hogy a cm7.1.0-RC1.5-jordan-signed-hez van esetleg teljes magyarítás? A menüpontok egy része ugyanis angol maradt.

(#29008) szabof1 válasza bladesks007 (#29007) üzenetére


szabof1
őstag

Ami a romban van, annyi van magyarítás.
Mintha a későbbi változatok már teljesebbek lennének.

Javaslom, hogy tedd fel a CM7.2 maniac-féle friss (KANG) romját. Az RC1.5 már elég régi.
Felmásoltam a defy.prisonblock.hu-ra.

(#29009) AdamP900 válasza gkrisz78 (#29005) üzenetére


AdamP900
tag

Erre kíváncsi leszek! A kernelről tudsz valamit? Változik majd vagy nem? A visszatérés miatt érdekelne korábbi WajkIUI -ra.

-- Nagy Ádám

(#29010) FearTomi válasza szabof1 (#29008) üzenetére


FearTomi
őstag

Most miért élteti mindenki a Kang féle romot? 1 hónapja még azt mondta mindenki, hogy szar...

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#29011) szabof1 válasza FearTomi (#29010) üzenetére


szabof1
őstag

Ha majd végre (1-2 nap múlva) lesz időm feltenni, akkor meg tudom mondani...
Én Mozzarella véleményére sokat adok (neki is BAYER modulos Defyje van, mint nekem) - ezért merészeltem immár ezt és nem az Epsylon-féle 120102-es nightlyt ajánlani. :)

[ Szerkesztve ]

(#29012) FearTomi válasza szabof1 (#29011) üzenetére


FearTomi
őstag

:D ez vicces én pont Kangéról tértem rá a Nightlyra mert azt mondták, hogy sokkal jobb, de lehet, hogy akkor visszapakolom:)

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#29013) RootRulez


RootRulez
félisten

KANG-ból van 22-ei is. :K

═════════════════════════════════════════

(#29014) szabof1 válasza RootRulez (#29013) üzenetére


szabof1
őstag

Hát én nem tudom. Én azt a változatot figyeltem, amelyet Mozzarella linkelt ([link]) és ebből még nincs.

(#29015) крокодил válasza gkrisz78 (#29005) üzenetére


крокодил
tag

Ezt hol találtad? Csapnál egy linket?

Ok, megvan... :)

[ Szerkesztve ]

(#29016) hodostamas


hodostamas
addikt

Még mindig a miui.hu-n, rég volt már restart, azóta semmi fc vagy bug(az ismerteken kívül...), akku tökély.

(#29017) RootRulez válasza szabof1 (#29014) üzenetére


RootRulez
félisten

Na vájjál... Akkor a KANG-osból is többféle van? :F Mert akkor komolyan mondom, falnak megyek... :W

:DDD

═════════════════════════════════════════

(#29018) FearTomi válasza RootRulez (#29017) üzenetére


FearTomi
őstag

Persze, ezért kérdeztem meg pár napja, hogy most mi van, mert már semmit sem értek:D

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#29019) tarnagy válasza CoolBoy323 (#28986) üzenetére


tarnagy
aktív tag

CoolBoy, öregfiú!
Az irónia nem erősséged...

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#29020) gkrisz78 válasza AdamP900 (#29009) üzenetére


gkrisz78
tag

Csak ennyit tudok róla, és itt olvastam:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1161110&page=285

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#29021) baal-amiga válasza Lacopapi (#28694) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Ehhez kell előbb a cm7 stable? Vagy simán mehet cee-re?

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#29022) kanyazsombor


kanyazsombor
tag

Nem szeretek appot ajánlani, mert ugye mindenkinek más a szája szaga, vagymi az íze :D

de, ha valaki szeretne gyorsabban elérni az alkalmazásait, vagy gyorsabb ALT-TAB élményre vágyik, mint a HOMElongpress, az szerintem nézze meg ezt:

SwipePad

[market link]

[jútyúb]

Az alap ingyenes is jó, ezzel 12 appot tudunk bárhonnan, bármilyen appból elérni (mivel ez egy overlay, minden ablak fölötti - mint a gyűrű, egy mind felett :) ).

Én még mellétettem a Dynamic pads addont, így bármilyen appból egy a képernyő jobb szélének felső feléről a képernyő közepe felé irányuló szwájppal elérem a nemrég használt appok listáját (ekkor még nem engedtem föl az ujjam a gorilla glassról), majd amelyik appon elengedem a screent az elindul. ez szabatos lett :DD Persze, hogy mihez honnan szwájpolsz az állítható a program beállításaiban.
Plusz feltettem a MoreSpace addont is, így különböző helyekhez (képernyő bal és jobb, alsó és fölső ... része) különböző "pad"-okat tudok tenni, amelyekre egyenként 12 általam meghatározott app, shortcut (ezen belül ugye Contact Call shortcut) kerülhet.

Már egyszer próbáltam ezt a progit, de akkor nem volt türelmem hozzá, és nem kaptam rá a lényegére. Most igen.
Gyakorlatilag a launchert sokkal ritkábban használom így. Az app drawerben már nem keresgélek ikonok után, a MENU gomb hosszú nyomva tartására meg már rá sem áll a kezem :)

(azért egy hátránya csak van. mivel ez minden ablak fölött van, ezért ha pl portrait-ban(ben - a nyelvészek kedvéért :) ) a képernyő hosszabb oldalának alsó részére van beállítva egy hotspot, és pötyögsz a billentyűzeten, akkor a szélső betűk helyett sokszor ez jön elő, mert ugye kicsit lefedi őket. Bár kis hozzászokás után nem okoz gondot, tehát ettől használható teljesértékűen a bill. De biztos ami tuti, ezt kivédendő én csak a left-right uppert használom)

enjoy

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#29023) szabof1 válasza baal-amiga (#29021) üzenetére


szabof1
őstag

Nem kell hozzá a stabil, mert a zip "bootos".

(#29022) kanyazsombor:
Tényleg jó program a SwipePad. Én is használom a legfontosabb 12 program gyors eléréséhez (csak 1 lapot használok).

[ Szerkesztve ]

(#29024) tarnagy


tarnagy
aktív tag

domerator

A Fehér Nyulat letesztelted? Most töltöm le (persze, csináltam egy nandroid backupot a MUKI 17 ről!) kíváncsi vagyok rá. Végre egy normális elnevezés, csak az a kérdés, hogy élő nyúl-e vagy döglött :((
(Lassan eltolódom a CM felé? Hogy mik vagynak...!)

MÁS:
Egy érdekes vagy inkább fura dolog: ma éjjel este 11-től töltöttem a telefont, s hajnalban felébredve, természetesen már teli volt, zöld LED-del. Azt tettem, amit Te tanácsoltál - lehúztam a töltőről, majd visszatettem töltésre reggel 7-ig.
Nos, reggel már nem zölden, hanem fehéren világolt a LED, s meglepetésemre 99 %-ot mutatott (kikapcsolva töltöttem).
Bekapcsoltam, újra levettem és vissza a töltőre, ekkor kis idő elteltével mutatott fullt.
A Battery Calibrationt elindítva az 100 %-ot mutatott 2164 mV-tal, ám szokásától eltérően nem csipogott, hogy teli az akku!! Mindegy, lenyomtam a kalibrálást, azt mondta succes, kihúztam a töltőt, visszament 99 %-ra, mint máskor, ám meglepően keveset mutatott, csak 2115 mV-ot. Bedugtam ismét, visza 100-ra, nem csipog, s csak 2162 a mV! Vissza a töltés, majd lehúzom, 99 %, és már 2118 mV (persze, ez sem sok, de mitől változott?!).

Nos, ez vajon mi az ördög? Miért csinálta ezt az egészet?!
Kérlek, gondosan böngészd végig a folyamatot, mert szerintem összefügg az egész valamiképpen.

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#29025) kanyazsombor válasza tarnagy (#29024) üzenetére


kanyazsombor
tag

A kétezer nem négyezer?

Motorola Defy :)

(#29026) tarnagy válasza kanyazsombor (#29025) üzenetére


tarnagy
aktív tag

De, természetesen az! Pardon!
A lónak is 4 lába van, mégsem asztal.

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#29027) canniball válasza Repp (#28527) üzenetére


canniball
nagyúr

Nekem semmivel sem tűnik gyorsabbnak mint pl. a DO.
No mindegy, majd meglátom miként orvoslom a dolgot..lehet a végén visszatérek gyári ROM-ra. ;]
Azért ha valaki rájön hogy lehet helyretenni a dolgot ne tartsa magában!

szabof1, RootRulez, Repp, Cimi86 (meg akit esetleg kihagytam)!
Köszönöm! :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#29028) domerator válasza tarnagy (#29024) üzenetére


domerator
veterán

Túlzás lenne azt mondani, hogy leteszteltem... 3-4 órát volt fenn talán, eközben netezgettem, állítgattam (egy-két settings pont fczett, de nem jegyeztem meg melyik), rádiót, zenelejátszót néztem, de ez nem teszt. Mindenesetre szerintem a fehérnyúl nagyon ott van, ráadásul aki még nem látott aroma telepítőt, az bekészítheti a liberót a rom flashelés előtt :DDD

A töltős folyamatot gondosan végigböngésztem, de ha agyonvernek sincs kommentem hozzá... ma akarok egy hasonló "kalibrálást" csinálni (bár a mokee szerintem marhajól fogyasz így kalibráció nélkül is... mindjuk pont ezért vagyok kíváncsi) és akkor én is így fogom megcsinálni.
Tehát ha jól értelmezem:
battery calibrator programot telepítetted
feltöltötted bekapcsolva fél éjjel
kikapcsoltad és visszadugtad tölteni
reggelre fehér led fogadott
bekapcsoltad és 99%-ot mutatott (na itt ha jól értem maradt töltőn)
Batt calib nem csipogott
kalibráltad és a fura értékek jöttek ki

Na mindegy én nem fogok mV-okat nézni most már... egyszerűen csak kalibrálom és kész..

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29029) AdamP900 válasza FearTomi (#29010) üzenetére


AdamP900
tag

Most tettem fel amit szabof1 linkelt KANG -romot. Fainul működik. Talán jobban van magyarítva mint az eddigiek. Ebbe az ADW beallításai is azok. Mstmár csak abba bízok, hogy amit linkelt szabof1 az nem egy piros lencséshez való volt, mert akkor sikeresen feltúrtam az egybként zöld lencsés Defy -re. :D

-- Nagy Ádám

(#29030) tib78 válasza domerator (#28875) üzenetére


tib78
tag

Emiatt most elgondolkoztam, hogy lecserélem a nagyon jól működő, teljesen személyemre szabott atomstabil domiuimat. Csak a kíváncsiság kedvéért.

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#29031) kanyazsombor


kanyazsombor
tag

WIUI 2.2.17 alatt vissza lehet varázsolni a compass calibratort, ha a miui launchert LP-re cseréli az ember (xda-n 2.postban van az LP)

Gondolom most tömegeknek segítettem :))
Főleg, hogy holnap jön vmi csuda wijui

/szerk/

ÉÉÉÉÉS

Hiányolta még vki itt az új WIUIkból a notif led settingst. A fenti módszerrel az is visszajött

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#29032) domerator válasza tib78 (#29030) üzenetére


domerator
veterán

Én meg azon gondolkodtam el, hogy csinálok egy domiuiDSJ1.11.25 RELOADED verziót... :-)

(egyébként jó hallani, hogy azóta is használod és atomstabil) :C

-----------------------------------------

(#29031) kanyazsombor

Nem semmi felfedezés.. :Y vajon ez hogy van összefüggésben?

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29033) FearTomi válasza AdamP900 (#29029) üzenetére


FearTomi
őstag

Hm...na jó, de nekem a Nightly is jól működik:D Angol nyelven használom a telefont, szóval nekem a magyarítás az mind1:) Csak szeretném tudni végre, hogy mi a fene különbség van a CM 7.2-k között:)

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#29034) крокодил válasza gkrisz78 (#29005) üzenetére


крокодил
tag

Ha RSD Lite-al visszateszem a gyárit, arra mehet majd ez az új Wajkiui, vagy jó alapnak ami most van?

[ Szerkesztve ]

(#29035) Cyrin válasza RootRulez (#29017) üzenetére


Cyrin
addikt

nálam ezek a linkek vannak lementve CM-hez, kis összefoglaló gyanánt is írom be, hogy meglegyen egyben:
Epsylon
Quarx
maniac
kang

hogy az utóbbi kettő miben különbözik, vagy különbözik-e egyáltalán azt nem tudom, nem próbáltam még őket, mindenesetre méretben mást írnak.

(#29036) torok0087 válasza Wajk (#200) üzenetére


torok0087
csendes tag

Valaki tudja hogy mi ez???
2.3.7-es androidom van a defymen, miui sw.

És kb minden 5.-ik hivásnál lefagy a hivás közben,és ezt irja ki:

A(z) Com.android.phone folyamat nem válaszol.

Bezárás Várakozás.

Mindegy mie nyomok a hivást fel sem tudom venni,és újra kell inditani. Van hogy egymás után többször is megjátssza ilyenkor mindig újra kell inditani,de van hogy 1-2 napig nem csinálja. Mi rossz?? Új szoftver kell rá mert ez vacak? vagy új lancher??

A gyári rom magyarositott verziója merre van fent?? Lehet feltenném hogy ne fagyogassak állandóan. A miuira simán vissza lehet tenni a gyári sw-t?? nem kell semmit tenni?

(#29037) kanyazsombor válasza domerator (#29032) üzenetére


kanyazsombor
tag

Bevallom nem én fedeztem fel, hanem xda-n kaptam a fülest. Az összefüggés egyszerű: MIUI bug :)

Motorola Defy :)

(#29038) Tex válasza mm89 (#29004) üzenetére


Tex
senior tag

Nekem tetszett hogy szépen össze van szedve benne minden fontosabb beállítás, és te szépen el tudod dönteni kell-e neked vagy sem pl.:akarsz-e gapps-ot vagy nem. És nem utolsó sorban frankón működik a kijelző nem a hangerő meg a bekapcs gombot kell nyomogatni.
Nekem nagyon bejön! :C

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#29039) domerator válasza kanyazsombor (#29037) üzenetére


domerator
veterán

Én is láttam a compass calibrator - launcherpro összefüggést az xda-n, de a led beállítás visszatérését azt te fedezted fel... :R

Várom én is a holnapi wiui-t de igazából annyira jól elvagyok ezzel a mokee-vel, hogy nem is biztos, hogy felteszem egyelőre... megvárom mit mondanak a népek. :DDD :D

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29040) Cyrin válasza Cyrin (#29035) üzenetére


Cyrin
addikt

itt is össze vannak szedve a nightly-k:
[link]

(#29041) Davebowman válasza torok0087 (#29036) üzenetére


Davebowman
senior tag

Fogadok be van kapcsolva a hívás elfogadásnár a kis rezzenés. Hát AZÉRT fagy. Nekem is ez volt wi-domiui alatt.

Vargalex 1.1.7

(#29042) крокодил


крокодил
tag

A holnapi Wajkiui alapjának jó a mostani ROM-om vagy flash-elnem kell újra?
Valaki szúrjon be pár szót legyen szíves. :R

(#29043) domerator válasza крокодил (#29042) üzenetére


domerator
veterán

Elvileg simán mehet rá cache és dalvik wipe után... ha viszont bármilyen fagyást, fc-t, hibát tapasztalsz, ne rögtön a romra fogd, hanem akkor csinálj egy full törlést és úgy is próbáld meg.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29044) RootRulez válasza Cyrin (#29035) üzenetére


RootRulez
félisten

Ne az az, már a KANG-ból is kétfélét látok. :(

:DDD

═════════════════════════════════════════

(#29045) крокодил válasza domerator (#29043) üzenetére


крокодил
tag

Köszönöm az információt, Ja igen, eddig nem különösebben fogott meg a jazz, de ez a csajszi és a brigádja tudnak valamit... :R

(#29046) domerator válasza крокодил (#29045) üzenetére


domerator
veterán

Na... örülök, hogy tetszik... elég speckó zene, de patika... (vagy hogy mondják...) :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29047) крокодил válasza domerator (#29046) üzenetére


крокодил
tag

Maximálisan rendben van. Bódító hatású magában is, de 1-2 pohár Gere Kopárral is tesztelni fogom. :)

[ Szerkesztve ]

(#29048) Cyrin válasza RootRulez (#29044) üzenetére


Cyrin
addikt

az xda-s link alapján tényleg kétféle van belőle.

legközelebb a maniac-ot fogom feltenni, annyian dicsérik, de a quarx-al sincs semmi gondom...

(#29049) Imdre


Imdre
aktív tag

Az ondemand-nak melyik scaling érték felel meg?

(#29050) domerator válasza Imdre (#29049) üzenetére


domerator
veterán

A 2-es

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.