Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) domerator válasza Heimdallr75 (#7995) üzenetére


domerator
veterán

Köszi a jótanácsot, de egyelőre marad a gyári... lefagyasztottam vagy 10 appot, amire semmi szükségem (Kindle, Voice search, voice command, maps, stb.) és így használom most egy darabig (ahogy magamat ismerem előbb-utóbb úgyis romolok :DDD de mostanában elég sokat bütyköltem a blédet, úgyhogy most kicsit back to real life...) :D

Azonkívül a bléd esetében nincsenek jó tapasztalataim a cm nightlykkal kapcsolatban, szóval maradok itt... már csak valami világosabb téma kellene, mert a gyári az iszonyat szutyok sötét... néha csak reflexből nyomok OK-t egy-egy gombra.... tudom: MIUI... de arról meg azt olvastam, hogy még bugos.

(#7996) chab7: Nandroid backupot csak a blédes reflexek miatt erőltettem... "tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés" :DDD :DDD

(#7997) szabof1: No akkor nem én vagyok vakegér... részemről ezennel köszönöm a részletes leírást (bár a kétszeri rebootnál kicsit kavarogtam, aztán meg csak jött ki a szemem, mint az éticsigának eső után, amikor az első reboot után no service fogadott... de minden rendben van már) :R :R :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8002) forintuser válasza domerator (#8001) üzenetére


forintuser
őstag

Nos a legújabb WIUI eddig nálam tökéletes.... :U

Holnapkészítést vállalok.

(#8003) domerator válasza forintuser (#8002) üzenetére


domerator
veterán

Köszönöm az infot, ha MIUI, akkor WIUI lesz.

Más... CPU a gyári romban hogyan van szabályozva? (governor, frekik)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8004) kano válasza chab7 (#7998) üzenetére


kano
nagyúr

Hali!
Mi a véleményed az új romról? Érdemes felrakni vagy inkább a régit (4.5.3-63;66) favorizáljam?
Köszi

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8005) pekom2 válasza Wajk (#7966) üzenetére


pekom2
csendes tag

Felraktam az új WIUI-t, a markettel nekem sincs gondom, de a GO SMS használata közbeni újraindulás megmaradt. :R

Ami elromolhat, el is romlik!

(#8006) chab7 válasza kano (#8004) üzenetére


chab7
addikt

Én most a 109-en maradtam. kevesebb hack kell hozzá ;) elég a greenbreadmod és a 3d fix a zöldeknek.
Egy kis ízelítő a rádióból:

És az about

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8007) kano válasza chab7 (#8006) üzenetére


kano
nagyúr

Piros kamerásoknak működik rendesen a 720p? Videót, hogy játszik le? Spontán FC mennyi volt? GSM térerő, WIFI érzékenysége milyen?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8008) chab7 válasza kano (#8007) üzenetére


chab7
addikt

Pirosaknak biztos. Nekem nem az van így ezt nem tudom. Videót ugyanúgy ahogy a többi, tehát soft decode módba kell tennem a lejátszást és akkor nem fagy bele a léptetésbe.
Wifi GSM pedig mint minden romnál, ha megfelelően a Central Eu, HongKong blabla van megadva akkor jól működnek.

Az FC-kről pedig csak annyi, hogy nálam még egyik romon sem volt sosem (azaz a 66-os walter romon volt az fm rádióban ha mentett csatornát választottam, de egy app cache törlés és wipe dalvik (nem tudom melyik javitotta) után az is jó volt.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8009) Heimdallr75 válasza domerator (#8001) üzenetére


Heimdallr75
őstag

itt használható a cm7 :D nem blade feeling... :D

végulis ha van cwm akkor 5 perc míg felteszed egy próbát megér :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#8010) chab7 válasza Heimdallr75 (#8009) üzenetére


chab7
addikt

és ráadásul a cm7 itt nem hogy használható, hanem 100X jobb mint a gyári.

új nightly, új funkcióval:
CM 7.1 NIGHTLY 110916
Nightly build, this version will NOT upgrade kernel and common modules. New in this nightly: charge only mode also for standard usb cable if device is off, Email sync fix test, 16bpp alpha

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8011) nbukta77 válasza chab7 (#8010) üzenetére


nbukta77
addikt

magyarul?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#8012) Heimdallr75 válasza nbukta77 (#8011) üzenetére


Heimdallr75
őstag

charge only mode also for standard usb cable if device is off, Email sync fix test, 16bpp alpha

melyik részét nem érted ? :(

talán így:[link]

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#8013) piktorius válasza rum-cajsz (#1) üzenetére


piktorius
csendes tag

sziasztok!valaki segítsen,nagy szarban vagyok úgy érzem...felraktam a 2.2.tőt,de nem adja be a menüt.a telefon tölt,ha a fenti menüt lehúzom az jó,és ott van nekem a vírusírtó ikonja,ha arra rákatt,és onnan egy vírusírtó frissítésre,még a netet is beadja......tehát működik,csak nincs menüm,meg háttérkép stb....mi van most???????

(#8014) Nxn908xxx válasza piktorius (#8013) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

indítsd újra.
megvoltak a wipeok ill. factory reset előtte utánna?Csináld meg még1x.
Ha nem javul, rakd fel újra a 2.2-t.

[ Szerkesztve ]

(#8015) piktorius válasza Nxn908xxx (#8014) üzenetére


piktorius
csendes tag

már sokszor újra indítottam,de ugyan az...

(#8016) mira72 válasza piktorius (#8013) üzenetére


mira72
őstag

androidra vírusirtó?
kicsit olvass vissza.. az összes vírusirtó rá vírus .. meg kamu meg adathalász.
miért kell linuxon is winfosos "aggyal" "gondolkodni" ?

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#8017) mszl


mszl
aktív tag

Sziasztok!

Lehet valahogy szerkeszteni az sbf fileokat?
Hogy lehetne kigyomlálni ROM telepítés előtt a fölös progikat?

Köszi!

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#8018) piktorius válasza Nxn908xxx (#8014) üzenetére


piktorius
csendes tag

nem voltak meg....az a baj?mielőtt feltettem a 2.2 nem csináltam a factory resetet.most mit tegyek?

(#8019) piktorius válasza Nxn908xxx (#8014) üzenetére


piktorius
csendes tag

http://mobilarena.hu/tema/re_motorola_defy_ez_aztan_dofi/hsz_27212-27212.html
ez alapján raktam fel a 2.2 .mostmár a motorola software update sem ismeri fel....:( igy hogy telepítsem újra?

(#8020) Nxn908xxx válasza piktorius (#8018) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Valszeg ez a baj.
Lépj be a motorola saját recorveryjébe, csináld meg a wipeokat, factoryt, és tedd fel újra rds-el.

androidunderground.info/motorola-defy/motorola-defy-felkeszules-a-cyanogenmod-7-cm7-illetve-a-miui-rom-telepitesere-kezdoknek

szabof1 leírása.1-1.10. pont!

[ Szerkesztve ]

(#8021) Lacopapi válasza piktorius (#8018) üzenetére


Lacopapi
addikt

FR és újra a 2.2...még van annyi energia a telóban..

(#8022) nbukta77


nbukta77
addikt

ti milyen bongeszot hasznaltok?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#8023) Nxn908xxx válasza nbukta77 (#8022) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Opera mini, de sztem a Dolphin brovser HD a leggyorsabb, viszont az Opera kevesebb adatforgalmat csinál, és szimpatikusabb mint a delfin:)
Bár a flash hiánya néha zavaró:(

[ Szerkesztve ]

(#8024) RootRulez válasza nbukta77 (#8022) üzenetére


RootRulez
félisten

web

═════════════════════════════════════════

(#8025) piktorius válasza Nxn908xxx (#8020) üzenetére


piktorius
csendes tag

hogy kell belépni a recorverybe?

(#8026) kano válasza piktorius (#8025) üzenetére


kano
nagyúr

1. hsz. :(((

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8027) evitiguF


evitiguF
senior tag

Üdv!

épp CM7 felrakása előtt állok, és inkább kérdezem, minthogy baj legyen. Utána olvastam már a dolgoknak, szóval nem csak idepötyögök egy kérdést...
A Nordic ajánlott ugye alapnak, hogy annak a kernelét használja. Namármost a kérdésem az lenne, hogy mi a különbség az ITT illetve ITT linkelt Nordic között? mert az első méretben majdhogynem duplája a másodiknak...
illetve alapból 2.2.2 van már a telómon, feltétlen szükséges-e a nordic, tapasztalok-e különbséget?
ha minden igaz, ez van most a telón: JOREM_U3_3.4.2_179-2

(#8028) Nxn908xxx válasza evitiguF (#8027) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

A linkelt két rom ugyan az, csak az egyik tömörítve van. :D
Egyébként a legjobb alap az amelyik a te telódon van, tehát a JRDNEM_U3_3.4.2_179-002 .nem kell semmit felfalshelned, mehet a gyári 2.2-re, az a legjobb kezdésnek!

[ Szerkesztve ]

(#8029) chab7 válasza evitiguF (#8027) üzenetére


chab7
addikt

Így van, ez a legfrissebb közép-európai rom. Ez az ajánlott kezdésnek ami neked is van !!!!

(#8028) Nxn908xxx? Kis kínai kollega nagyon belejött. Csak úgy osztogatja a tanácsokat. ;) És jókat !!!! :R :R :C

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8030) Nxn908xxx válasza chab7 (#8029) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Köszikee!! :R
Látod, nem az életkor számít! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8031) piktorius válasza Nxn908xxx (#8030) üzenetére


piktorius
csendes tag

igazából tudok vele netezni,tudom tölteni,működik,csak a menü nem jön be,,,szerinted?amit belinkeltél az alapján újra rakjam az egészet?

(#8032) Nxn908xxx válasza piktorius (#8031) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Szerintem igen!Úgy legalább egy használható telefont kapsz. :) de te tudod. :)

(#8033) Halo


Halo
senior tag

WIUI
transparent tweak - tudna valaki küldeni / kitenni valahova egy olyan átlátszó lockscreenre való háttérképet?
nincs programom hozzá csinálni, meg nem is értek hozzá :(

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#8034) kano válasza chab7 (#8029) üzenetére


kano
nagyúr

Feltettem a Defy+ ROMot. Hol tudom beállítani, hogy a videolejátszó szoftveres dekódolást használjon? Sehol sem találom.
Érdekes, hogy ez a ROM és a 63-as is azon 4db névjegyet akinek a vezetékneve egyezett egyszerűen összefűzte és egybe tette. :F
Gyári launchert használsz? Hogy lehetne a menübe lépő gombot a jobb széléről valahová áthelyezni? Eszméletlen, hogy semmire nem jövök rá ebben a ROMban. :W

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8035) chab7 válasza kano (#8034) üzenetére


chab7
addikt

Sajna olyan módosításokra nincs lehetőség a launcherben amit szeretnél. Ez negatívum, bár nekem jó ahogy van, csak lenne 5 sor a home-on ne 4 mert így nagy a szünet a sorok közt.
Moboban a settingsben van lehetőség állítani a soft decode-t mint default.
(A három pöttynél van a settings)
Nekem nem fűzi össze a neveket. Lehet mert keresznév szerint van sorakoztatva. (Amúgy meg DW Dialert használok, abban becenére is lehet sorakoztatni.)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8036) w333


w333
félisten

Na most raktam fel a koléga defy-re az uj wiui-t eddig minden tökéletes :) :R

Csatlakozom a mélyvizhez ezek után a stock 2.2 kuka :)

Később az enyémre is rakom fel ,mert atomstabil ,és szupergyors ... de előbb root, 2ndinit, és jöhet a lényeg :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#8037) nbukta77


nbukta77
addikt

cm7 gyerekek cm7

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#8038) Wajk válasza Halo (#8033) üzenetére


Wajk
addikt

;)

nbukta77: no komment.... :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#8039) w333 válasza nbukta77 (#8037) üzenetére


w333
félisten

Nem kell az erőszakos ADW ,és a wifi bug sem hiányzik :)

Wajk: milyen launcher-el fut most a wiui ? és még egy kérdés gyári böngésző is van benne ?
jah és telepités után már nem jött be a recovery hanem egyből indult a wiui :) ez normális ? :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#8040) nbukta77 válasza w333 (#8039) üzenetére


nbukta77
addikt

nekem semmilyen bug nincs. nalam a miui bugos. tele hibakkal.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#8041) Wajk válasza nbukta77 (#8040) üzenetére


Wajk
addikt

te nem vagy vagy mérvadó, ne aggódj :DDD

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#8042) RootRulez


RootRulez
félisten

Srácok!

Mit kell állítani (CM7-en), hogy megkapjam az MMS-eket? Mert mindig jön SMS, hogy kaptam MMS-t és a Telenor oldalán megnézhetem. :(

═════════════════════════════════════════

(#8043) Lacopapi válasza Wajk (#8041) üzenetére


Lacopapi
addikt

Erről aligha lehetne vitát nyitni,tekintve,hogy a CM7 nálam is tökéletes és a MIUI (bár nem a Tied),bizony nem a legjobb.....nem minden telefon ugyanolyan,rájöhetnénk már végre...

RootRulez...a szolgáltatónál engedélyezve van?

Halo....igenis van gond,ha mégoly pontosan telepítesz is...nem tudom miért,de ez van.

[ Szerkesztve ]

(#8044) Halo válasza nbukta77 (#8040) üzenetére


Halo
senior tag

semmi baj - mivel akik betartják a leírások szerinti telepítést, azoknál nincs gond.
szóóóval...
vagy végig követed lépésről-lépésre egy 2.2 felrakását és arra a WIUI telepítését, vagy pedig...
ne beszélj kérlek butaságokat. :B

érted miért örültem volna a telefoncserédnek ? ;]

Lacopapi:
a tö...ltőtollam rakom rá, hogy user error miatt bugzik nála...

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#8045) pallacko válasza Wajk (#8041) üzenetére


pallacko
tag

Szia!
Régóta használom a MIUI romokat a Te verziódban!
A mostani legfrissebbet ugyanúgy tettem fel , mint a többit eddig.
Az install zip után végigfut, majd automatikusan újraindul (szerintem nem fejez be mindent).
Kezdetnek feltelepítem mindig az Appbackupot, majd abból a Titaniumot.
Minden Miui romnál és CM -nél így csináltam eddig!
Ma azonban a Titanium nem akar elindulni, mondván nincs rootolva a telefon!
Ma mielőtt nekiláttam a telepítésnek visszatettem a gyári 2.2 -t és úgy indultam neki "szűzen" a telepítésnek!
Van ötlet, hogy mi lehet a baj?
Köszönöm:
pallacko

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#8046) kano válasza nbukta77 (#8037) üzenetére


kano
nagyúr

Neked a CM7, de miért kell ezt reklámozni. Semmivel nem jobb a CM7 mint a MIUI megnyugtatlak. :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8047) nbukta77 válasza Halo (#8044) üzenetére


nbukta77
addikt

ha vissza olvasol nem csak nalam van vele gond. van akinek a cm7 van akinek a miui wiui vonal jo. de az biztos,hogy a defyk nem egyformak.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#8048) pekom2


pekom2
csendes tag

CM7 - WIUI kinek mi jön be, az én Defymen WIUI van a férjemén CM7, mindkettő megbízható jól működő, kár őket versenyeztetni. :)

Ami elromolhat, el is romlik!

(#8049) Halo válasza pallacko (#8045) üzenetére


Halo
senior tag

telepítéses újraindulás:

Ez és EZ

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#8050) Lacopapi válasza Halo (#8044) üzenetére


Lacopapi
addikt

Na akkor leírom mégegyszer: 3 féle CEE-re minden előírást betartva MIUI-t telepítve elsőre jó,aztán pár nap és folyamatosan újraindul,amiből már nem is lehet visszahozni....ha előtte bármelyik CM7 vagy nightly volt,akkor ugyanez,esetleg hamarabb....tévedés ne essék,nekem nagyon tetszik a MIUI és annyira vagyok,hogy most a nordic-on próbáltam megint...egyelőre megy.Ha tetszik,ha nem,a Defy-k NEM egyformák,tekintve,hogy CM7-el soha semmi gondom nem volt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.