Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31001) Shyciii válasza domerator (#30999) üzenetére


Shyciii
veterán

Akkor próbálj ki egy deblur cee-t:
JRDNEM_U3_3.4.2_179-002_DEBLUR_CEE.sbf

Ha már úgyis olyan jó hangulatban vagy :P

[ Szerkesztve ]

(#31002) Shyciii válasza RootRulez (#31000) üzenetére


Shyciii
veterán

Ez így van.
Enyém blur-os France volt, volt kollégámé meg blur nélküli CEE (Vodafone-tól)

(#31003) domerator válasza Shyciii (#31001) üzenetére


domerator
veterán

Kössssz... nem, feladtam...

Van olyan progi, amivel meghatározott processzt (appot, akármit) kényszeríteni lehet, hogy bennmaradjon a memóriában, de maga a droid se lője ki?... vagy ha nem program, akkor módosítás build propban, akárhol, mittomén...

A Mokee-nak ez az egy nagy baja van a szememben, hogy állandóan betölti a jó nagy névjegyzéket és ettől 4-5 mp vagy több, amíg a tárcsázó, vagy a contacts megjelenik. Ha bent lehetne tartani a memóriában, akkor talán ugyanolyan gyors lenne, mint a többié (ettől áll meg az eszem... teljesen tök vagyok az informatikához és a droidhoz, de komolyan... van egy tök jó rom és az nem működik benne rendesen,ami az ÖSSZES többiben alap) :O :O

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31004) hokins


hokins
addikt

Van mai CM9: [link]

(#31005) natë válasza domerator (#31003) üzenetére


natë
nagyúr

[link]

[ Szerkesztve ]

(#31006) domerator válasza natë (#31005) üzenetére


domerator
veterán

Köszi

Ezt honnan lőtted? Xda-n még nincs. Kipróbáltad?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31007) natë válasza domerator (#31006) üzenetére


natë
nagyúr

Privátban kaptam ;)

Még töltöm, lassan csorog le a melós neten.
A beta jelző ne zavarjon, elméletileg RC, csak a német nyelvet érintő változtatások lesznek benne még, esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#31008) fuze válasza natë (#31005) üzenetére


fuze
őstag

Na tegnap meg tegnapelőtt engem pont ez a rom idegelt ki. El is mesélem mert nagyon furcsa!

Szóval feltettem a pikachu-t nagy boldogan. Jó is volt. Elsőre nem tetszett a miui launcher ezért feltettem az adw-t. Közben meggondoltam magam és le akartam törölni az adw-t. Nem tudtam hogy kell aztán bénázás helyett inkább nyomtam egy factory resetet (romon belül!) Ezután már kicsit ráéreztem a MIUI launcher varázsára és tök jól belaktam a telót. ITT jön a legfontosabb! ELTŰNT A TOP BAR. a többi akku jelzés működött, de ha kiválasztottam a top bart semmi sem volt ott. Ez még nem is volt olyan nagy baj, de ugyanitt a fölső sávon nem írta ki a dátumot ha lehúztam a sávot. Widgetet meg nem tettem volna be ilyesmi miatt, meg egyébként is szúrja a szemem az ilyen apróság. Ezért csináltam egy biztonsági mentést, majd recoveryből wipe-ok. Még mindig kaki volt. Ezután megint wipe majd rátelepítettem újra a pikachut az előzőre. Még mindig bugos... mondom ilyen nincs :DDD .
Ezután mérges lettem és feldobtam a domerator mokee hun androidját. Egyszerűen tökéletes volt, de hiányoltam a miui kényelmi funkcióit és a menürendszerének a logikusságát.
Na most jön a durva! :D
Szabályosan SEA alapra minden wipe-ot elvégezve telepítettem fel a pikachut! (Sőt újra le is töltöttem a zip-et) ÉS MEGINT BUGOS VOLT! Na itt fogtam magam letöltöttem a miui.hu-ról a legújabbat és a pikachut alapként használva tettem fel. Na ez most jól működik, bár a Pikachu kicsit gyorsabb volt.

Ha ezt valaki megmagyarázza nekem kap tőlem egy tortát :C

Ja hogy ez nem az a verzió. Én az xda-sról beszéltem ami eddig kint volt :)

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#31009) natë válasza domerator (#31006) üzenetére


natë
nagyúr

Első blikkre k**vagyors!

(#31010) VMatteo


VMatteo
őstag

Baj van! Tegnap estére eltűnt a Marketem ésa Youtube alkalmazásom is!Az app managerben ott vannak, de elindítani onnan nem lehet. Csináltam már wipe chache-t és wipe dalvikot is, de semmi eredmény! :F

Tisztelet a Gépésznek!

(#31011) Joke21 válasza domerator (#31003) üzenetére


Joke21
aktív tag

Én felraktam az exDialert, nekem azzal nem tököl és újraindítás után is megy rendesen.

(#31012) Shyciii válasza domerator (#31003) üzenetére


Shyciii
veterán

Sajni ilyen programról nem tudok. De ilyen művelethez igencsak rendszerszinten kellene megreguláznia. Viszont maga a romot meg lehetne így írni, ha akarnák...

(#31013) SalvadorLynx


SalvadorLynx
aktív tag

cm 7.1 stable van a telón. Első indításkor be tudtam álítain csengőhangot. Egy mp3-at a az sd-m ről. Azóta letörtöltem azt a lemezt és nem tudok beállítani mást, még a rendszer által felkínált förmedvények sem szólalnak meg. Semmi kedvem ezért mindig újratenni a telefont

(#31014) kanyazsombor válasza domerator (#30989) üzenetére


kanyazsombor
tag

Arról beszélek, hogy mondtad, hogy mik nem tetszenek a romokban. A cmről azt mondtad, hogy fekete. Na erre mondtam (ha nem is pont szó szerint), hogy dobj fel egy cm-et, mondjuk a nyulat (mert ott nem kell gapps, nem kell kiigazodni a száz féle változatban), és dobd rá az xdaról linkelt (előző hsz-om) miui témát Zdunex25 tollából. Ezután szerintem egy gyenge mosoly azért ki fog ülni a fejedre, mert így már nem olyan ugly a CM, nem?! :)

De bármelyik CM témát meg lehet mókolni egyedi settings és egyéb háttérileg, pont mint amit mokee-n csináltál. Onnan jött az ötletem :D . Erre volt a screenshotom. Persze rossz volt mert elég fekete, de ha jobban megnézed, akkor az csíkos, tehát nem az alap CM feketeség.

Most egy olyat csináltam, ami transparent, tehát a háttérben a wallpapper látszik. Ez jelenik meg a settings hátterében, a CPUSpy hátterében... meg mindenhol, ahol az alap CM fekete háttér volt használatos.

Előttem nagyot nőtt a CM kinézete ezzel a testreszabhatósággal. (majd Tarnagy megkérdezi, hogy milyen hatóság? :) )

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#31015) domerator válasza kanyazsombor (#31014) üzenetére


domerator
veterán

Na jó, láttam, hogy nem fekete a háttér és ez a zöld már sokkal jobb, de hogy csinálod meg? :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31016) kanyazsombor válasza domerator (#31015) üzenetére


kanyazsombor
tag

Itt a téma ami a shoton szerepel:

[link]

(jó ez a minus :R thx to Lacopapi & Domerator)

Hogy, hogy csináltam az kicsit hosszú lenne most, de írtam, hogy talán 7végére leírom ;)

Motorola Defy :)

(#31017) fa4hu válasza SalvadorLynx (#31013) üzenetére


fa4hu
őstag

Tedd fel a Zedge nevű alkalmazást vagy a Handcent SMS-et, azt választva a csengőhang-beállításnál be tudod tallózni az mp3-aid.

(#31018) крокодил


крокодил
tag

Most fog lemerülni teljesen a telcsi (2%) és utána szeretném kalibrálni.
Elmondanátok, hogy kell pontosan? Visszaolvastam, de nem találtam hasznos hsz.-t. :(

(#31019) Narxis


Narxis
nagyúr

Hw acceleration van már a legújabb CM9-ben?

Thanos was right.

(#31020) natë válasza Narxis (#31019) üzenetére


natë
nagyúr

:(

(#31021) tarnagy válasza domerator (#30932) üzenetére


tarnagy
aktív tag

domerator
Ezt a Win 8-hoz való 5.0-ás drivert (32 biteshez) el tudnád juttatni nekem (ill. a lelőhelyének a linkjét?

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#31022) slecht válasza крокодил (#31018) üzenetére


slecht
aktív tag

Mintha akkor is neked válaszoltam volna. :Y [link]

[ Szerkesztve ]

(#31023) domerator válasza tarnagy (#31021) üzenetére


domerator
veterán

A defy. prisonblock.hu oldalon megtalalod.

Visszaraktam mukit.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31024) крокодил válasza slecht (#31022) üzenetére


крокодил
tag

Köszi mégegyszer. Már megint be vagyok rúgva... :R

(#31025) Shyciii


Shyciii
veterán

Kipróbálná nekem valaki, hogy a linken szereplő lockscreent beállítva, majd aktíválva ahogy húzzuk a lockscreen háttérképét felfelé - de még nem oldjátok fel - mögötte nektek az aktuális háttérkép kezd látszani, vagy az asztal rajta a widgetekkel, ikonokkal?

(#31026) natë


natë
nagyúr

Meg kell, hogy mondjam az új pikacsu letaglózott.... :Y

(#31027) hokins válasza natë (#31026) üzenetére


hokins
addikt

És van benne magyar nyelv? Lehet kicsit hűlyének tűnök de én szeretem ha anyanyelvemen komunikál a telefonom.

(#31028) Jowanson


Jowanson
tag

Sziasztok

Meggyűlt a bajom a defy-mmel. Amit tudni kell róla:
- gyári 2.2 rom, rootolt, SetVsel értékek: 26/300, 36/600, 56/1000
A problém a következő: a bluetooth nem hajlandó bekapcsolni. Akárhogy próbálom, widgetből, bluetooth file share app-al, settings-ből, benyomom és kb 10 másodperc után visszadob a képernyőre ugyanúgy kikapcsolt inaktív bluetooth-al...
Ahogy ez a helyzet előállt: ismerős szintén defy telefonjával megpróbáltuk összekapcsolni, én meg is találtam az ő telefonját, majd a "pairing"-be valahogy belehalt a telefonom. Onnantól kezdve a discoverable-t is ha benyomtam megállt 120 másodpercen és nem számolt vissza.
Ezután újraindítva a telefont a Device name-em kitörlődött és beállt "no name set, using account name"-re, valamint az eddig felismert bluetooth eszközök listája is felszívódott.
Amivel próbálkoztam:
- Kikapcs/bekapcs
- settings/applications/manage appcications/running-on belül a Bluetooth low battery, Bluetooth share és BluetoothDun app-okra nyomtam egy clear data-t meg egy force stop-ot, de ez se változtatott semmit. Ha ezután újra próbálkozok a bluetooth bekapcsolásával ezek újra elindilnak rendre 0k-s data foglalással, egyedül a Bluetooth share foglal 8k-t.
HELP! :F

A segítséget előre is köszönöm :R

(#31029) tarnagy válasza domerator (#31003) üzenetére


tarnagy
aktív tag

domerator
Szerintem a MuKI-ban ez a telefonmizéria Nálad készülékfüggő lehet. Nálam ugyanis sem az eredeti sem az ExDialer nem csinálja, minden megy, ahogyan annak menni kell...
Egyébként pedig én is ott tartok, hogy lassan elegem van a ROM-olgatásból, valószínűleg választok egyet és egy jó darabig nem cserélem (inkább a Win 8-cal babrálgatok...)

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#31030) Vukmir


Vukmir
aktív tag

Valaki találkozott olyannal, hogy Cm9-en így megbolondult a kijelző ? 4 érintő ponton van és néha így behal meg utána elkezd magától minden ökörséget csinálni

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#31031) tarnagy


tarnagy
aktív tag

Mozzarella
Melyik Pikachu taglózott le? Hol található? A Pikachut még nem próbáltam - lehet, hogy ez lesz az igazi?

Ezer bocsánat: már töltöm is, megtaláltam a linket fentebb!!

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#31032) Nandivagyok


Nandivagyok
aktív tag

Valaki erre tudna válaszolni?
köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#31033) fuze


fuze
őstag

Hogyan tudok appokat elrejteni a miui launcher drawer-éről ami ugye egyben van az "asztallal" (miui 2.3.2). Egy kettőt talán ki is írtanék. Mit szoktatok ehhez használni?

adms.hu | UI Designer

(#31034) G3kko válasza Jowanson (#31028) üzenetére


G3kko
tag

nálam ez megoldotta a problémát, tedd fel marketből, hátha... (root kell hozzá)

(#31035) Vukmir


Vukmir
aktív tag

Az megoldható hogy a jelenleg felrakott programokat lementem egy az egyben és a kövi ROM-ra visszarakom?

Csak azért mert ki szeretném próbálni a Mokee Os-t, feltéve ha találok valami naprakész linket :)

[ Szerkesztve ]

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#31036) VMatteo


VMatteo
őstag

eltűnt a marketem, mi tévő legyek? :(

Tisztelet a Gépésznek!

(#31037) RootRulez válasza Vukmir (#31035) üzenetére


RootRulez
félisten

Titanium backup-pal vagy MyBackup-pal

═════════════════════════════════════════

(#31038) G3kko válasza fuze (#31033) üzenetére


G3kko
tag

nálam wiui, launcherPro alatt, ha hosszan lenyomva tartok egy ikont, akkor felugrik a szerkesztés, azon belül van egy "change shortcut / ikon cseréje" ezt majd a "empty / üres"-t választva eltűnik a drawer-ről az ikon.

[ Szerkesztve ]

(#31039) fuze válasza G3kko (#31038) üzenetére


fuze
őstag

Igen de ez a MIUI launcher. Itt sajnos nincs ilyen.

adms.hu | UI Designer

(#31040) Lacopapi válasza VMatteo (#31036) üzenetére


Lacopapi
addikt

Tegyél fel egy gappsot...

Nandivagyok...azt csak az égiek tudják megmondani,mi mindent zsúfolt oda az andro...szerintem a mappának csak a tartalmát töröld. Valószínűleg elvész néhány fontos hivatkozás,meg bélyegkép,meg link meg ilyenek....a rendszer attól még megy. Mondom én.
CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE !!

[ Szerkesztve ]

(#31041) Jowanson válasza G3kko (#31034) üzenetére


Jowanson
tag

Megoldotta, köszönöm!!! :R

(#31042) hokins válasza Lacopapi (#31040) üzenetére


hokins
addikt

De ha formatálod a kártyát akkor is eltünik minden és mégis müködik rendesen tovább a vas.

(#31043) Lacopapi válasza fuze (#31039) üzenetére


Lacopapi
addikt

Elrejteni sehogyan sem,ha törlöd,akkor törlődik az app is,tehát csak óvatosan. Én be szoktam rakni egy közös mappába,aztán az ott elvan..

hokins...igaz,tehát akkor törölhető,én is így gondolom,de ilyesmit nem szívesen ajánl az ember...egyrészt. Másrészt meg mérnem te válaszoltál akkor neki ? :DD

[ Szerkesztve ]

(#31044) VMatteo válasza Lacopapi (#31040) üzenetére


VMatteo
őstag

Recoveryben telepítsem? De az appmanagerben ott van!Ezért nem értem, hogy egyik percről a másikra magától tűnt el...

Tisztelet a Gépésznek!

(#31045) G3kko válasza fuze (#31039) üzenetére


G3kko
tag

talán működő alternatíva

Jowanson: szívesen!

(#31046) Lacopapi válasza VMatteo (#31044) üzenetére


Lacopapi
addikt

Azzal ne foglalkozz,lehet,hogy csak szellemkép,nyomj fel egy gappsot,aztán jóvan...

(#31047) hokins válasza Lacopapi (#31043) üzenetére


hokins
addikt

Mert én közben az inhalátort raktam össze a gyereknek.

(#31048) Lacopapi válasza hokins (#31047) üzenetére


Lacopapi
addikt

Komolyan ne vedd,hé....ott a vigyori a végén :DDD Jobbulást neki,egyébként,természetesen...

[ Szerkesztve ]

(#31049) hokins válasza Lacopapi (#31048) üzenetére


hokins
addikt

Nem vettem komolyan :N Csak siettem és így lemaradt a smiley. Köszi.

(#31050) Vukmir válasza RootRulez (#31037) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Köszi szépen! Már csak jó Mokee Os linket kell találnom

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.