Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) rum-cajsz válasza Brawo (#1788) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Elölről kell kezdened az sbf felrakásával.
Jó lenne tele aksival belevágnod.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#1802) Wajk válasza kano (#1800) üzenetére


Wajk
addikt

azt nem írják, hogy kell...
de mind1, a lényeg az, hogy megy mind2 verzióval, azt teszi fel aki amit amikor ahol akárhogy akarja... :))

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#1803) kano válasza Wajk (#1802) üzenetére


kano
nagyúr

Próbálta már valaki MIUI alatt a GPS-t? Csak mert nekem nem talál műholdat kb. 1 perc után sem.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1804) Edge válasza kano (#1800) üzenetére


Edge
veterán

Nem azt még egyáltalán nem tud, mondjuk nekem sose lesz mert zöld+SOC :) de pont olyan vagyok akinek nem kell 720p szerencsére :D

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1805) kano válasza Edge (#1804) üzenetére


kano
nagyúr

A MIUI-nak nálam nem megy a GPS-e. Nekem nem talál egyetlen holdat sem.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1806) mmm123 válasza kano (#1763) üzenetére


mmm123
csendes tag

Rendben, köszönöm a segítséget!

(#1807) forintuser válasza kano (#1805) üzenetére


forintuser
őstag

Nálam megy :-S

Holnapkészítést vállalok.

(#1808) kano válasza forintuser (#1807) üzenetére


kano
nagyúr

És talál műholdat is vagy csak aGPS-re támaszkodik. GPStest nevű prg. a Marketen.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1809) Edge válasza kano (#1808) üzenetére


Edge
veterán

GPS status-t próbáld.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1810) forintuser válasza kano (#1808) üzenetére


forintuser
őstag

Az 1.6.24-es ROM nekem sokkal stabilabbnak tűnik mint az 1.7.1-es.Nem tudom hanyadik FC, kifagyások random be nem töltések....

Persze aGPS is kell hozzá.A nélkül cirka ~jó pár perc mire talál holdat.

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#1811) kano válasza Edge (#1809) üzenetére


kano
nagyúr

Na megvan a hiba. Nem volt beállítva, hogy használja a GPS holdakat. De mi értelme van ezt kikapcsolni (pláne alap esetben kikapcsolva tartani a szoftverben)?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1812) Wajk válasza kano (#1811) üzenetére


Wajk
addikt

biztos arra gondoltak, hogy nem olyan nagy dolog bekapcsolni :DDD

tudom androidnál bekapcsolva sem fogyaszt ha nem aktív, ellenben ha ki van kapcsolva általában előugró ablakkal szól, hogy kapcsold be, mert használná. Valszeg átugrottad... ;)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#1813) kano válasza Wajk (#1812) üzenetére


kano
nagyúr

A GPStest nagyon alul írta ki és nem figyeltem. :B

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1814) brslck


brslck
csendes tag

Hello!
Nekem az lenne a kérdésem, hogy a telefon néha kikapcsol vagy pedig nem vagyok elérhető valamikor napokig rendben működik valamikor pedig 1 este alatt többször is kikapcsol mi lehet a gond? és mi rá a megoldás? Előre is köszi.

(#1815) kariad


kariad
senior tag

Sziasztok!

Melyik free GPS navigáló progi a legjobb?

(#1816) forintuser válasza kariad (#1815) üzenetére


forintuser
őstag

Amelyik neked szimpatikus. ;)

Holnapkészítést vállalok.

(#1817) PapG.


PapG.
tag

Hello ismét :)

Valaki hozzáértő ránézne plz az előző #1786 kérdésemre? Beleírtam egy párbeszéd közepébe, osztán' semmi reply.. Hátha csak valami beállítást nem találok ami kiszúrja a szemem :))
Köszi :R

(#1818) Edge válasza PapG. (#1817) üzenetére


Edge
veterán

Baseband beállításod?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1819) lmisi válasza kariad (#1815) üzenetére


lmisi
senior tag

waze egész jó, bár házszámra nem lehet navigálni, csak utcára.
Online, viszont közösségi így forgalmi adatokat is ad.
Azért nem egy Aura :N

(#1820) PapG. válasza Edge (#1818) üzenetére


PapG.
tag

Baseband: Közép-Európa RT 2.34.0 (900/2100)
De müködik is rajta sim pin kikapcs mellett. csak ha sim pin bekapcs, akkor repcsi üzemmódbol nem jön vissza. Nálad / nálatok vissza jön?
Mintha nem kezelné jól a sim kártyát valamiért.. (azt se tudom milyen folyamat kezelné egyébként a sim kártyát, vagy azt hogy lehet előcsalni (?)),, mert hogy nem véletlenül kellett átpakolnom másik teloba a simet és ott pin kód off, mert a defyben a beáll/hely-bizt/sim kár./ - kártya lezárása - feloldásánál be van ilyenkor biggyesztve a pipa hogy kéri a pint, de kikapcsolni nem tudom. kikapcsolnám, kéri a pint, megadom de pipa marad. hehe. szándékos rossz pinnél is marad a pipa, semmi hiba üzi. :F

(#1821) kariad válasza lmisi (#1819) üzenetére


kariad
senior tag

Köszi!

Nekem olyan kell ami házszámot is ír és a műholdat használja csak! Mo-térkép bőven elég! De Bp-i lenne a legszükségesebb amúgy! :R

(#1822) rum-cajsz válasza PapG. (#1820) üzenetére


rum-cajsz
őstag

passz, lehet, hogy egy bugot találtál. érdemes lenne bejelenteni.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#1823) PapG. válasza rum-cajsz (#1822) üzenetére


PapG.
tag

Lehet hogy tényleg bug, de akkor reprodukálható kellene hogy legyen más cm7 -es defyken is.

Valaki esetleg nem tenné meg hogy kiprobálja és beszámol róla?

(#1824) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

tudtok olyan lehetőségről, h FM transzmitterként üzemeljen a ketyerém??

kocsiba kéne vmi kihangosítás-féle, de a buzi GPSemben nincs BlueTooth :( :W

(#1825) YAS-dude válasza CoolBoy323 (#1824) üzenetére


YAS-dude
őstag

Nincs ilyen lehetőség. Elvileg benne van a SoC-ban az fm traszmitter, de nincs semmi antennára kivezetve, szóval hiába lenne hozzá driver meg szoftver.

(#1826) CoolBoy323 válasza YAS-dude (#1825) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

A gyari fules nem antenna neki?

(#1827) tyll30


tyll30
tag

Ahogy írtam korábban CM7 RC1 v2 próbálgatom kb 1 hete !
Sajna néha csinál hívás közben és utáni újra indulásokat! (De mind ha csak akkor fordulna elő amikor az aksi 10 % alá megy !)

Nem igazán tudom mit csinál pontosan a Dev Tools nevü progi !
Mi az a DSP manager alkalmazás !
Ennél a kettőnél szokta írni hogy " folyamat váratlanul leállt " :(
Valakinek van ötlete mi lehet a probléma ?

Segítséget előre is köszi!

(#1828) Halo


Halo
senior tag

ma reggel másfél percet vettem fel a legújabb NB-vel.

kerékpározs közben, jobbra-balra mozgatva a telefont , jelentem minden ok :)

tesztelni nem tudom napközben, melózok, de estére visszanézem, amit felveszek.
29 fps-vel vett fel a ketyere.

teszteljétek, légyszi! :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#1829) Kroni1


Kroni1
veterán

A setVsel progiban a min kbyte 4096 bepipálása ugyanazt eredményezi mintha a sysctr config progiban állitanám be? Mert akkor a második progit nem is tenném fel.

(#1830) kano


kano
nagyúr

Megint fagyott a MIUI-m reggel. :(( Nem leszünk így jóban.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1831) Edge válasza Halo (#1828) üzenetére


Edge
veterán

ok tesztelem, sztem a fényviszonyok is számítanak, eddig csak este próbálkoztam.

MIUI: a miui-s launcher hogy viseli a live wallpapereket? mondjuk egy ilyen combosabbat. Röcög picit akad vele az is? vki kukkantsa már meg plz :R

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1832) kano válasza Edge (#1831) üzenetére


kano
nagyúr

Megnéztem, nem röcög sehol. Legalább is nekem nem tűnt fel.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1833) kano


kano
nagyúr

Bocsi, letelt a szerk. idő.
Ma megjelenik a MIUI 1.7.8. Kíváncsi leszek. [link]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1834) Edge válasza kano (#1832) üzenetére


Edge
veterán

Mondjuk nemtudom hány képernyőd van és teli van-e ikonokkal meg widgetekkel, nálam launcher pro van 7 képernyő teli zsúfolva, észrevehetően smoothabb ha csak sima kép a háttér.
De ha nálad is így teli van pakolva akkor a miuis launcher faszán van optimalizálva, köszi hogy megnézted.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1835) forintuser válasza kano (#1833) üzenetére


forintuser
őstag

Vègre.Elèg bugos az 1.7.1-es kiadás.

Holnapkészítést vállalok.

(#1836) kano válasza Edge (#1834) üzenetére


kano
nagyúr

Várj! Én kifejezetten utálom a telepakolt képernyőket. Go Launcher EX-em van és nincs telepakolva, így OK. Lehet, hogy ha tele lenne pakolva akkor akadna.
forintuser
Nem annyira gáz szerintem. 1-2 fagyás megy 1-2 FC, de ez még belefér. A fényképező Camera 360-al működik rendesen (csak a vaku kiégeti a képeket, ha közelit fotózom).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1837) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

CM7 RC0 CEE alapos

ez a romom, és hívás közben az elsötétül kijelzőnél nem tudom állítani a hangot még mindig!!!!!!! mostmár idegesít!!!!

újraflasheltem a romot, de semmi javulás...

mi lehet a gondja??? nem hiszem, h köze van ahhoz, h a hangerő gombok is felébresztik a kijelzőm... vagy mégis?!

(#1838) YAS-dude válasza CoolBoy323 (#1837) üzenetére


YAS-dude
őstag

Ha nem hiszed... ki ne próbáld, idegeskedni mindig jobb. Meg a beragadt felkiáltójel gomboddal is csinálhatnál valamit :P

(#1839) YAS-dude válasza CoolBoy323 (#1826) üzenetére


YAS-dude
őstag

Az az fm rádió _vevő_ antennája, az adóé nincs kivezetve.

(#1840) Edge


Edge
veterán

Találtam egy egész jó scriptet, ki is próbáltam és működik tényleg több a szabad ram és ugyan a cm7 elég gyors de mintha gyorsított volna még rajta:
[SCRIPT] The Best RAM Optimization
(init.d van CM7-ben)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1841) Edge


Edge
veterán

Hoppá, vick33 xda-n videofelvételről:
"me too getting frozen frames with stock settings and app but with lgcamera at 25 fps and mp4 instead of h264 it is fluet"
"The recording is ok with h264 too the 30 fps gave me the freezes on 24 fps no more stops"

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1842) sztyuii válasza kano (#1833) üzenetére


sztyuii
csendes tag

hogy kell frissíteni a MIUI t ? csak simán letölteni sd re és futtatni recoveryből ? Ilyenkor elvésznek az adatok ?

(#1843) volvoguy


volvoguy
addikt

üdv! Ha megnyitom a Sysctl Config-ot, akkor ott a következő érték szerepel a Min Free KBytes-nál:
2845

Ez a gyári Defy érték, vagy ezt csak felajánlja a program? Ha átállítom a számot, hogyan tudom a későbbiekben visszaállítani a gyárira? beírom (mennyi a gyári érték?), törlöm a programot, avagy hogyan?

Köszi! üdv

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#1844) forintuser válasza sztyuii (#1842) üzenetére


forintuser
őstag

Ha nem nyomsz wipe data-t akkor nem.

Holnapkészítést vállalok.

(#1845) Avela40


Avela40
csendes tag

Hali!
3 napja vettem a defym ma rootoltam meg a gyari 2.2.-es androidot es a procit felhuztam 1200 mhz-re 56vsel mellet stabil volt stability testben 15 percig futtattam szerintetek hosszutavra egeszseges oc ez meg a procinak vagy vegyem vissza 1ghz-re? Ja es felraktam chainfire 3d-t h faszan menjenek a tegras jatekok a bennelevo cf3d drivert ga felinstallalom nem bassza el a telot? Mert azt irja veszelyes lehet a keszulek mukodesere nezve.
A valaszokat elore is koszonom.

Udv Avela40!

[ Szerkesztve ]

Battlefield 4 nick: Caprin05

(#1846) zsirfecske


zsirfecske
addikt

na emberek, akiben van hajlandóság segíteni a cm7 magyar nyelvének javításán, az ide beírkálhatja a talált furcsaságokat (nem muszáj rögtön javítási javaslatot adni).

még nincs lebeszélve senkivel a készítők részéről (lévén hogy még nem használok cm7-et), ebben is lehet besegíteni. ne hozzunk már szégyent kis hazánkra. pont a magyar nyelv legyen béna? nemáá :))

(#1847) Z0C! válasza Avela40 (#1845) üzenetére


Z0C!
őstag

én nem hinném hogy az 1,2Ghz jót tenne neki...az 1Ghz sztem épp "optimális" :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1848) Tomi_Sci válasza Avela40 (#1845) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Nem lesz baja tőle, mondjuk nekem nem kellett 56 vsel. 15 perc kevés, nekem volt, hogy 2 órát ment hibátlanul, és mégis újraindult néha.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#1849) kano


kano
nagyúr

Megjelent az új MIUI.
Mindjárt próba! Valakinek valamilyen tapasztalata van vele?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.