Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Szabolcs_76


Szabolcs_76
csendes tag

Na, ma ráuntam a 2.1-re, és feltettem a CM7-et. A mai nightly-t tettem rá, ez idáig tökéletesen szuperál, hibát nem tapasztaltam. Azért a gyári cucchoz képest nem is egy kategória... Így most akkor a 2.2 nekem kimarad az életemből, eltekintve attól az átmeneti 10 perctől, amíg rootoltam és feltettem a 2ndInit.apk-t.
Na de amiért írok: Mindenkinek köszönet a részletes leírásokért, nyilván jók, ha nekem 1 darab kérdés vagy akadás nélkül elsőre felment minden. És az egész cakk-pakk 2 órámba telt, pedig megrágtam mindent alaposan. Úgyhogy köszi még egyszer, megyek telepítgetni!

(#302) Nferi1


Nferi1
csendes tag

Hol lehet megnézni hogy ezek (NIGHTLY-Jordan verziók) között mi a különbség?
Ma már 2 verzió jött ki és szeretném tudni, hogy érdemes e felrakni az újabbakat.

[ Szerkesztve ]

(#303) rum-cajsz válasza Nferi1 (#302) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Tipp: letöltöd mindkettőt, kicsomagolod, és összehasonlítod őket alkönyvtárastól, pl ezzel: [link]

Így néz ki:

=======================================

Akit eddig a Custom recovery menüje tartott vissza a rom cserétől, íme egy teljes leírás:
[link]

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#304) sub71 válasza premete (#290) üzenetére


sub71
aktív tag

szia premete!
"A módosított zip fájlom a signtools/sign rom mappában van, ez, vagy másik nightly ott szerkeszthető, apk-k ki-be, majd a sign.bat parancs készít egy signed update.zip fájlt, ami már feltehető a recoveryből"

próbaképp betettem sign rom mappába a cm7 beta 6.zip fájlt beletettem egy-két programot. a sign.bat elindít megjelent egy új ablak, kiírta Signing Complete, de nem találom az ...update.zip fájlt. hova menti el ?

[ Szerkesztve ]

(#305) CoolBoy323 válasza rum-cajsz (#303) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

dezsávűű :DD

(#306) rum-cajsz válasza CoolBoy323 (#305) üzenetére


rum-cajsz
őstag

akkor figyelj, most nyúltak bele a mátrixba! :)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#307) Edge


Edge
veterán

miui még mindig xarabb mint a cm7? egyik desis ismerősöm nagyon dicséri a miuit...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#308) premete válasza sub71 (#304) üzenetére


premete
veterán

A bemeneti fájlnak update.zip néven kell lennie.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#309) sub71 válasza premete (#308) üzenetére


sub71
aktív tag

Tényleg működik! Köszi a sok HASZNOS hozzászólásod a fórumhoz!

(#310) Gaberiellb


Gaberiellb
senior tag

cm7 alatt a gmail miért nem szinkronizál? Bevan kapcsolva a background data, meg a szinkronizáció is. :F

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#311) Tex válasza premete (#290) üzenetére


Tex
senior tag

Akkor ha jól értelmezem a 9. lépésben a cm7.zip lehet a 0530-1247-x.zip?

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#312) premete válasza Tex (#311) üzenetére


premete
veterán

Lehet az is, az megy és nem találtam benne hibát (eddig).
Majd ugyanott tudod a következőeket is farigcsálni, átnevezed update.zip-re, bele tudsz tenni, illetve kivenni ezt-azt, majd szignálás után fel tudod tenni a custom recoveryből.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#313) Tex válasza premete (#312) üzenetére


Tex
senior tag

nordic már elindult! :C

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#314) Repp válasza Edge (#274) üzenetére


Repp
tag

Egen :)

(#315) atedg válasza pivi.l (#300) üzenetére


atedg
tag

ebből látszik hogy mennyire muszáj mert nagyban csinál a fejünkre a moto

(#316) sub71 válasza premete (#312) üzenetére


sub71
aktív tag

A módosított update-signed.zip fájlt fel lehet tenni, ha már fent van a cm7, vagy csak a szűz 2.2 rom-ra ? Ha igen a beállítások maradnak, vagy előről kell kezdeni?

(#317) premete válasza sub71 (#316) üzenetére


premete
veterán

Biztosabb "szűzre" és elölről kezdeni, volt, amelyik ráment simán, volt, amelyik nightly a wipe-ot sem csinálta meg rendesen.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#318) Tex válasza premete (#317) üzenetére


Tex
senior tag

Tetszik a bootanimáció. Köszi a segítséget! :R

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#319) premete válasza Tex (#318) üzenetére


premete
veterán

Nincs mit. Légy szíves, nézd meg, hogy az sms és e-mail értesítések mennek-e, mint
gotmail.ogg
femalesms.ogg
leveledj.ogg
hahosms.ogg
jmail.ogg

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#320) Tex válasza premete (#319) üzenetére


Tex
senior tag

Oks. Azokat hol tudom megnézni?

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#321) premete válasza Tex (#320) üzenetére


premete
veterán

Pl. sms/beállítások/értesítési hangoknál rábökésnél szól-e, illetve ott van-e.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#322) Tex válasza premete (#321) üzenetére


Tex
senior tag

Igen működnek. :K
A gotmail mondjuk csak addig hogy "you have new...." a vége lemaradt szerintem. A többi jó.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#323) Zolás


Zolás
addikt

A nem nightly CM7 akkuideje, kalibrálás, és két teljesen kikapcsolt állapotba történt feltöltés után. Szerintem ez egy ilyen szintű telefontól nagyon jó.
Folyamatosan 3g, 1x10 perc wifivel, amíg az Asphalt5 demót leszedtem.(Nekem nem jön be a játék)
A kép elkészítése, és elküldése után 1perccel kikapcsolt a készülék.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#324) Halo válasza premete (#290) üzenetére


Halo
senior tag

:C :R

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#325) RootRulez válasza Zolás (#323) üzenetére


RootRulez
félisten

:DDD

═════════════════════════════════════════

(#326) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Kedves topiklakók!

A FAQ író csapatunk kibővült tzl kollegával, ez úton is köszönet neki, és ABE-nak is, hogy segítettek gatyába rázni az első hsz-t.
Sok hasznos infóval kiegészült, azoknak is érdemes elolvasniuk, akik már egyszer átrágták magukat rajta.

Alap fórum: [link]
Mélyvíz: [link]

Jó olvasást!

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#327) midnightstar válasza rum-cajsz (#326) üzenetére


midnightstar
tag

jó lett, minden benne van az első hsz-ben! Gratula az íróknak!

VAC up blyat

(#328) Szabolcs_76


Szabolcs_76
csendes tag

Valaki help pls!
Amióta feltettem a CM7-et, nem bírja megtartani az otthoni wifit. Már mindent megpróbáltam a routeren is a telón is, de csatlakozás után olyan 20-30 másodpercenként eldobja majd újra csatlakoztatja a wifit. Amellett, hogy idegesítő, nem mennek a letöltések sem így, megszakadnak folyton. Nincs valakinek ötlete erre? Mindkét fórumot átnéztem, de nem akadtam rá a megoldásra.

(#329) Gaberiellb


Gaberiellb
senior tag

valaki a 310-re???

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#330) premete válasza Gaberiellb (#329) üzenetére


premete
veterán

Beállítások/Fiókok és szinkronizálás/Fiókok kezelése/Kattints a gmail fiókra/Gmail szinkronizálása menüpont/Kipipálás.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#331) rum-cajsz válasza Gaberiellb (#329) üzenetére


rum-cajsz
őstag

volt már ilyen problémája valakinek, ha nem lett kikapcsolva a szinkronizálás, akkor esetleg a FR...

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#332) mukika009


mukika009
tag

Hogy tudom kikapcsolni a mobil net elérést 2.2 nordic alatt ?:O nem engedni sehol sem :S

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#333) tzl válasza rbalint88 (#263) üzenetére


tzl
senior tag

Brando shopból rendelve az ultraclear 7$+3$ szállítás. Jóval olcsóbb, mint a sebességboltban és házhoz jön.
Shop.brando.com

És egyébként ez nagyon nem mélyvizes téma, legközelebb az ilyeneket inkább a döfibe Írd. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#334) tzl válasza Edge (#269) üzenetére


tzl
senior tag

Lockscreen azért laggol, mert beállítottad a vsel1-et offscreenre. Idő, amíg feljebb veszi a procit a képernyő bekapcsolására. Hívásnál is okozhat gondot.

(#335) premete


premete
veterán

Van új alapsáv átkapcsoló, mellétettem még egy magyar sms-értesítőt és a Gyalog Galoppból a klasszikus, "Leveled jött, Uram" értesítőt, CM7-nél a /system/media/audio/notifications mappába akarmi.ogg néven beilleszthetőek, illetve az sd-n audio/notifications könyvtárban is megtalálja az "értesítő hang kiválasztása" az sms, vagy gmail beállításokban. [link]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#336) tzl válasza premete (#299) üzenetére


tzl
senior tag

A gtalk hiánya nem borítja meg időnként a marketet neked? A market gtalk állapot alapján dönti el, hogy online vagy-e, főleg webes market használata esetén. Ha nincs gtalk, nem tudsz webről telepíteni push módszerrel.

(#337) Wajk válasza rum-cajsz (#1) üzenetére


Wajk
addikt

köszönet érte! nagyon precíz :K

premete: én a magyar SMS felolvasónak adtam meg, hogy "Hmm, figyelj csak, sms érkezet xx.xx mobiljáról, szerintem érdekes lehet. Azt írja, hogy" előtte meg az volt, hogy "Hahóóó..., hahóóó..., ide figyelj, nem oda, én vagyok a telefonod, csak azért szólok, mert xx.xx írt egy smst. azt írta, hogy" :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#338) Wajk


Wajk
addikt

egy újabb 2.3-as ROM szivárgott ki az Orange-től, verziószáma: 2.3.3/ 4.5.1-112 (az előzőé 4.5.1-85 volt)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#339) sub71


sub71
aktív tag

premete leírása alapján próbálgattam a cm7 rom szerkestését. tökéletesen működik a programok, csengőhangok stb... módosítása! szerettem volna, ha tudom párosítani vezeték nélkül a tv-vel, ezért beletettem a dlna.apk,dlnasystemservice.apk,mediashare.apk programokat is. minden más általam berakott progi tökéletesen feltelepült, ezek nem. ott vannak a system/app mappában,de mégsem látom őket a programok között. valakinek van hasonló tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#340) midnightstar válasza Wajk (#338) üzenetére


midnightstar
tag

ez még mindig használhatatlan a hétköznapokban?

VAC up blyat

(#341) premete válasza tzl (#336) üzenetére


premete
veterán

Webről még nem telepítettem, a készüléken pedig megy a marketből gtalk nélkül is. Viszont a gtalk az akkuidőre nagyon negatív hatással van.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#342) premete válasza sub71 (#339) üzenetére


premete
veterán

Az a DLNA csak bluros cuccon megy, próbáld meg a marketből az iMediashare-t.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#343) Wajk válasza midnightstar (#340) üzenetére


Wajk
addikt

javítottak már benne sokmindent, de azért ez még mindig egy fejlesztői verzió :K
- zöld kamerával továbbra sem működik
- 3g-hdspa, gps működik már szépen
- az térerő kijelzés is
- vissza lehet lépni simán 2.2-re

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#344) sub71 válasza premete (#342) üzenetére


sub71
aktív tag

Köszi, ezt is próbáltam már, de nekem a gyári szimpatikusabb volt. akkor nem probálkozom tovább, marad az iMediashare.

(#345) tzl válasza premete (#341) üzenetére


tzl
senior tag

Igen, a készüléken magán megy, hiszen látja, hogy online van a telefon. Megpróbálsz egy webes telepítést? Bármit, csak, hogy kiderüljön, letolja-e gtalk nélkül is? Nem vagyok benne ezer százalékig biztos, hogy gtalk nélkül nem tolja le, csak a gyanúm erős, mert csak akkor indult el mindig a letöltés webről a telefonra, ha a gtalk bejelentkezett.

(#346) premete válasza tzl (#345) üzenetére


premete
veterán

Működik, letöltötte és kiírta, Successfully installed. Csak ki kell választani, hogy melyik készülékre telepítse az előző cuccaim felsorolásából.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#347) tzl válasza premete (#346) üzenetére


tzl
senior tag

Akkor jóság van. Nálam csak akkor indul el a letöltés webről, ha a gtalk bejelentkezik. Pl. munkahelyemen le van tiltva a gtalk (jabber) portja, így ha melóhelyen akarok telepíteni webről, akkor előbb ki kell kapcsolnom a wifit, gtalk kapcsolódik és ahogy bejelentkezett, már indul is a letöltés.

(#348) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

Nekem is 2.51 CEE hivatalos rom van még fent, de már nem igazán bírom kivárni a froyot. 1. hsz nagyon-nagyon jó, a sima defy topikban is, köszönet érte a szerzőknek. Annyi a kérdésem, hogy ha nordic 2.2-t akarok feltenni először, ahhoz nem szükséges rootolni a telefont, elég csak RSD lite-tal feltenni a nordic romot, ugye? Más: moto handset drivert mindenképp telepíteni kell? Mert letöltéskor be akar léptetni. Nem gond, ha regisztrálni kell, de eddig a teló gond nélkül csatlakozott a PC-hez. Ha külön telepítés nélkül bootloader módban dugom a pc-re a defy-t és a gép felismeri, akkor nincs gond, igaz? Kicsit sok a kérdés, de pls nézzétek el nekem.

Köszi

(#349) tzl válasza johnny82 (#348) üzenetére


tzl
senior tag

Ha omap3630 flash device-ként ismeri fel, akkor ok, menni fog az rsd lite. Ha nem így ismeri fel, akkor telepítsd a drivereket. Nem kell root a nordichoz.

(#350) johnny82 válasza tzl (#349) üzenetére


johnny82
őstag

Egyébként regisztrálni kell és úgy letölteni a szükséges drivereket? Vagy elég letölteni a "Download Motorola 5.0 Driver with MotoHelper"-t?

Mod: ha megpróbálom bootloader-ben pc-re csatlakoztatni és nem omap3630-at ír ki, akkor simán ki lehet lépbi a bootloader módból?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.