Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) pengemetal válasza kano (#649) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Pontosan ezt tervezem én is! Aztán jöhet a CM7 :)

[ Szerkesztve ]

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#652) morfondőr


morfondőr
őstag

Kipróbáltam több baseband-et, és nem működik az SMS küldés! Többször wipe-oltam a cache-t is. Aki Telenor-os, mit használ?
Megőrülök!! :W
Meg miután átváltottam RC0-ra eltűnt a háttérvilágítás az alsó gombsorról...

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#653) rum-cajsz válasza SzaboZE (#601) üzenetére


rum-cajsz
őstag

külön alkalmazást találsz rá a marketen, sajnos a CM7-ben nincs ilyen lehetőség.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#654) rum-cajsz válasza Edge (#640) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Az FC az FR akart lenni? :)
(Fc=Force Close, FR= Factory Reset)

Első körben próbáld kikapcsolni a setvsel-t, mert tényleg okozhatja az is a hibát, de a dmesg-re sosem késő ránézni. Nálam is előfordultak akadások, szóval tényleg lehet az SD kártya is.
Úgy látszik a CM7 igényesebb az SD kártyák terén, vagy a Motoroláék tesznek bele valami sd kártya javító algoritmust.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#655) rum-cajsz válasza morfondőr (#652) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Ellenőrizd, hogy az APN beállítások helyesek-e.
A Telenornak más telefonokon is szokott gondja lenni az SMS küldéssel custom romok telepítése után.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#656) morfondőr válasza rum-cajsz (#655) üzenetére


morfondőr
őstag

Ez már meghaladja a tudásom! Hol tudom ezt megnézni, és mit kell megadni benne?
Előre is köszi!!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#657) morfondőr válasza morfondőr (#656) üzenetére


morfondőr
őstag

Na meglett a hiba!! Az SMSC szám nem volt beírva! A CM7 fórumán írta valaki, hogy az lehet az oka.

Akkor már csak azt kérdezném, hogy az alsó gombsornak (softkey) miért nincs háttérvilágítása. Tudom, hogy bug, de hogy lehet kikerülni? Ha kikapcsolom az auto brightness-t, akkor világít, de ha visszakapcsolom, akkor nem. Én elvagyok az auto br-el, nem akarnám kilőni...

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#658) vazzz válasza tzl (#636) üzenetére


vazzz
őstag

Nem olvasgatom naponta az 1hsz-t. Amikor elolvastam nem volt még benne, vagy csak nem emlékeztem rá... mindegy. Azért remélem nem nagy baj, hogy segíteni akartam. Egyébként nem működött minden verzióval, hiába indítgattam újra, töröltem a cachet, wipeoltam. Próbáltam, tudom, mit beszélek. :)

[ Szerkesztve ]

(#659) johnny82 válasza johnny82 (#632) üzenetére


johnny82
őstag

(#660) beers


beers
addikt

Felraktam a nordic-ot és a cm7-et!
Minden megy egyelőre, a wifi valóban light-osabb, mint a 2.51 alatt :S, de legalább nekem megy!
Lenne egy kérdésem:
Az ADW-t le lehet szedni valahogy, vagy muszáj fent hagyni?

M&N

(#661) Edge válasza rum-cajsz (#654) üzenetére


Edge
veterán

Igen az akart lenni :) Factory Reset.
Pont ezaz hogy setvsel nem volt fent és úgy is lagolt, és ez csak nordic froyo, nem cm7.
Annyit már megtettem, hogy launcher pro-t újrahúztam, meglátom segített-e azóta nem jelentkezett a dolog. De dmesg-et is vizslatom közben.

lmisi: launchert újrahúztam meglássuk mi lesz.

thx a tippeket!

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#662) koveradam


koveradam
tag

Tegnap este felraktam Nordicra CM7 RC0-át! Hát valami hihetetlen jó lett a Döfyke! Reggel 8 tól megy a Wifi-n a net rádió folyamatosan közbe kb fél óra beszélgetés, reggel 10 perc mobilnet és 55% akku! Sebessége bámulatos még a régi SGS el is paliba van bőven!
Riptide GP tökéletesen megy akadás nélkül!

Szuper jó lett

(#663) tzl válasza vazzz (#658) üzenetére


tzl
senior tag

Persze, hogy nem gond :) Csak gondoltam, szólok, hogy ne fuss felesleges köröket, gondolom, nálad is az idő a legkorlátosabb erőforrás :)
Eclairen nem tudom, hogy működik-e, de Froyon simán, FIN romon, nordicon, FR, gondolom GB-n is.

(#664) oligee


oligee
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Ti mien vagy melyik op. rendszer alol csináltátok a felrakást?
Mukodik Win7 alol vagy jobb hozzá az XP?

Koszi!

[ Szerkesztve ]

Élj úgy mint nem akárki, és halj meg úgy mint bárki!

(#665) CoolBoy323 válasza oligee (#664) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

megy win7 alól teljesen jól, én 64bitről nyomtam, de vannak 32bitről eredményes jelentések is :D

(#666) oligee válasza CoolBoy323 (#665) üzenetére


oligee
csendes tag

Koszonom :R asszem este nekiszaladok :))

666. comment ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Élj úgy mint nem akárki, és halj meg úgy mint bárki!

(#667) premete válasza CoolBoy323 (#665) üzenetére


premete
veterán

Attól is függ, hogy lambéria, zsindely, tampon vagy műszempilla felrakásról van szó. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#668) Repp válasza beers (#660) üzenetére


Repp
tag

Letöltesz marketről másik launchert, installálod, aztán reboot. Meg fogja kérdezni újraindulás után, hogy melyik launchert akarod használni, ott kiválasztod (pipát is tehetsz a jelölőnégyzetbe, és akkor mindig azt fogja használni). Utána Titanium Backuppal leszedheted az ADW-t.

premete: :DDD :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#669) Wajk


Wajk
addikt

két kérdés CM7-ről:

- A Theme Chooser -hez letölthető cuccokhoz. az alap ADW kell igaz?
- ha másik launchert teszek fel attól lehet még felrakni TC-s témákat? (úgy értem, hogy akkor a launchert nem témázza át, de mondjuk a rendszerbe belenyúl?)

köszi

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#670) CoolBoy323 válasza Repp (#668) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ettöl van sokkal egyszerübb mod is... pl HomeSwitcher

(#671) Repp válasza CoolBoy323 (#670) üzenetére


Repp
tag

Minek annyira urizálni? Elég egy launcher is egy telefonra nem? :)

(#672) Edge válasza Wajk (#669) üzenetére


Edge
veterán

Ha jól tudom azok CM7 theme-k, nem ADW-sek, vagyis ha lecseréled a launchert attól még azokkal játszhatsz.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#673) premete


premete
veterán

Van DACH 2.2 update: [link]
JRDNEM_U3_3.4.2_177-003_BLUR_SIGN_SIGNED_
UCAJRDNEMARAB1B80AA03A.
0R_PDS03C_USAJRDNFRYORTDACH_P014_A009_HWp3_Service1FF.sbf
Számok alapján a kernel és a baseband a Nordic-kal megegyező.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#674) forintuser válasza premete (#673) üzenetére


forintuser
őstag

Örülhetnek a fritzek.. :C

Holnapkészítést vállalok.

(#675) premete válasza forintuser (#674) üzenetére


premete
veterán

Aki a Motokertől vette, az is, azokon Motodefy with Motoblur DACH retail Lic. van a dobozon.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#676) premete


premete
veterán

Közben kicseréltem a Nordic.sbf-et DACH.sbf-re. A Tízparancsolat:

1, Custom recoveryből nadroid backup
2, Gyári recoveryből wipe all/wipe cache
3, RSD Lite-tal DACH.sbf fel
4, Usb debugging és unknown sources engedélyezése a settings/Applications menüpontból
5, Rootolás SuperOneClick-kel
6. Restart
7, SndInit 1.42 apk telepítése, futtatása,
8, Normál restart
9, Restart Custom recoverybe, wipe minden (biztos, ami biztos alapon)
10, Az 1. lépésben készített backup visszaállítása és újraindítás.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#677) forintuser válasza premete (#676) üzenetére


forintuser
őstag

De ha valaki nagyon mazochista, lehet simán RSD -vel is feltolni nem?Akkor minden nulláról indul igaz? Úgy értem nem muszáj nandroid ha nem akarsz?

Holnapkészítést vállalok.

(#678) premete válasza forintuser (#677) üzenetére


premete
veterán

Lehet simán rsd-vel is, de a full wipe előtte is javasolt. Ha felment, akár lehet használni úgy is, sem a rootolás, sem a custom recovery, sem a cm7 nem kötelező.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#679) johnny82 válasza johnny82 (#632) üzenetére


johnny82
őstag

Most akksit teljesen feltöltöttem, volt dalvik, cache, battery stats, FR wipe. Minden programot újból felraktam. Remélem rendben fog most már működni. A 2.2 alatt lévő beszédfelismerésre senkinek nincs ötlete, hogy van-e CM7 alatt, vagy nincs?

(#680) Brumi˘


Brumi˘
addikt

Megosztanám veletek én is az aksim használódását.
CM7 beta6 2 átlagos hétköznapot kibír wifivel, mobilnettel, film nézéssel, telefonálással, kis játékkal. (2.1-es gyári droid estére mindig lefeküdt ilyen mértékű használattól.)

és egy kis ráadás a főképernyőről:

(#681) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

segítsééég!!!

eltűnt a "start" gombom :F :Y

reboot nélkül h lehetne visszavarázsolni?

ez a CM7 ilyen önálló lény, h gondol egyet, és eltünteti? vagy ez egy fícsör töltés közben?

(#682) SzaboZE válasza CoolBoy323 (#681) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ha az applications gombra gondolsz, akkor tegyed ki shortcutként a háttérre (mint a widgeteket) és húzd a "tálcára". Nem magától tűnt el, valószínüleg nyomva tartottad és véletlenül kukába került :)

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#683) CoolBoy323 válasza SzaboZE (#682) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

hülye azért nem vagyok :))

tök magától eltűnt a marhája :DDD

rebúút megódotta

[ Szerkesztve ]

(#684) chesterboy válasza vazzz (#616) üzenetére


chesterboy
aktív tag

koszi jol mukodik a dolog.

(#685) premete válasza CoolBoy323 (#683) üzenetére


premete
veterán

"Magától" semmi sem tűnik el, de mindent el lehet qrni, csak akarni kell. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#686) Zolás válasza Brumi˘ (#680) üzenetére


Zolás
addikt

Nem is tudtam hogy Maglódi vagy :DDD Tesvíír, hát de kicsiny ez a falu he :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#687) rbalint88


rbalint88
addikt

visszajött asszony telefonja érintőpanelcseréről (idézném, "típushiba"- lassan ott tartunk, hogy mi nem? egyébként szart már be valakinek? ez a szélein nem működött)
és fritz o2 froyo volt rajta. lestem egyet ezen azért. a blur tényleg szar, lassú.
ezen felbuzdulva kapott izibe' nordicot és cm7 rc0-t, egészen süteményes, én is frissítettem rá.
az angry birdsök közül most csak a sima nem állítódott vissza, abban meg még úgyse jutottam sokáig. valami tipp, hogy ez mitől lehet?

(#688) johnny82 válasza premete (#685) üzenetére


johnny82
őstag

De, van, ami eltűnik magától. Nekem az érintési energia widget tűnt el tegnap is, pedig nem kapcsoltam ki a Cyanogenmod beállításokban. Volt nekem már magától kikapcsolásom is,csak senki nem foglalkozott velem,hiába írtam be ide.

(#689) CoolBoy323 válasza premete (#685) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

androidról beszélünk kolega :D

komolyan hozzá se nyúltam, egyszer csak használnám, és nincs ott az a kis sáv :Y

lehet, sőt biztos, h a töltés miatt tűnt el, mert más dolgot nem csináltam vele, ami rendkívüli lett vóna

(#690) premete válasza CoolBoy323 (#689) üzenetére


premete
veterán

A launcherpro szokott ilyeneket csinálni, nem tetted fel véletlenül? Vagy esetleg több launcher is fenn van?

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#691) CoolBoy323 válasza premete (#690) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

csak az alap CM7 van fent, azaz ADW

(#692) morfondőr válasza CoolBoy323 (#689) üzenetére


morfondőr
őstag

Nálam is előfordult ilyen párszor! Általában baseband váltás, vagy cache törlés után szerintem csak egyszerűen nem tölti be a launcher az ikonokat, vagy a dock hátteret. De újraindítás után minden ott van újra a helyén! GO Launchert raktam egyébként fel...

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#693) premete válasza CoolBoy323 (#691) üzenetére


premete
veterán

A másik hibapont ha az új sbf, majd a cm7 telepítése előtt nem volt full wipe, és ott maradt egy csomó felesleges cucc az előző telepítésekből. Biztosra menni csak 2x wipe data, wipe cache, wipe dalvik cache, és az összes backup visszaállításának mellőzésével lehet (kivétel a tökéletesen működő rendszerről nandroid backup visszaállítása ugyanarra az sbf-re).

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#694) Gork


Gork
tag

Srácok, hadd kérjek pontosítást a CM7 telepítése előtt azzal kapcsolatban, hogy a Titanium Backup esetén a nem fizetős verziónál hogyan kell lementenem a programjaimat. Melyik menüpontot választjátok ki? (Nekem valami olyasmit is magyarázott, hogy a nonpaid verzióval csak egy progit lehet menteni.) Illetve ha jól értem a telepítést követő teljes wipe után rootolok, TB visszatelepít, és akkor ő látni fogja a mentéseket és egyenként minden vissza tudok állítani SD-ről?

(#695) Crondore válasza CoolBoy323 (#691) üzenetére


Crondore
tag

ADW : 2.1 alól is előjön ez az eltűnési hiba, megoldás ADW settings tiltani, és engedélyezni az alsó dockbart és ismét elő jön, nekem 2.1 alól az volt a jellemző hiba hogy időnként bellasult az ADW, ezért lecsréltem Go-ra...

(#696) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Quadranttal csináltam tesztet, még 2.51-en, a miheztartás végett... Most, hogy fent van a hivatalos 2.2, csináltam még egy tesztet és sokkal kevesebb pontot kapott (azaz lassult a teló) előtte: 1030, most meg: 750 pont
2.51.nél csináltam egy mentést MyBackupPro-val a programokról és adatairól. Ha most csinálok egy FR-t, akkor vissza tudom majd állítani a 2.51-es mentéseim vagy most 2.2őn megint kéne mentést csinálnom, mert majd csak azt tudom visszaállítani?

Köszi: RR

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#697) RootRulez válasza RootRulez (#696) üzenetére


RootRulez
félisten

Hmm, csináltam még egy quadrant tesztet, hátha azóta valami javult. És most 1205 pontot kapott. :)) Nem értem, pedig amikor 700 pontot kapott, akkor se egyből frissítés után csináltam, hanem minimum 1x-2x tuti újra volt indítva...

═════════════════════════════════════════

(#698) avukovics válasza RootRulez (#696) üzenetére


avukovics
csendes tag

Szia!
Kérdésedre nincs válaszom, kapcsolódó tapasztalataim vannak.
Tegnap telepítettem a Retail.en.DE-re a frissítést. Sajnos előtte nem mértem, viszont érezhetően gyorsabb lett, és a rádiót is ki tudom kapcsolni.
Frissítésre a mérés:
- mindenféle alkalmazást futtatva: 1057
- killelve minden alkalmazást: 1160
- kicsit várva, hogy minden összeszedje magát: 1190
Üdv,

(#699) rbalint88 válasza johnny82 (#688) üzenetére


rbalint88
addikt

nekem is volt magától kikapcs, pedig a telefon tök új...

(#700) rum-cajsz válasza CoolBoy323 (#681) üzenetére


rum-cajsz
őstag

go launchert használsz, vagy ADW-t?
van-e sajt témád, vagy teljesen alapbeálíltások.
lehet, hogy nem tudta olvasni az sd kártyád a launcher.....

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.