Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) ballaz válasza ballaz (#1450) üzenetére


ballaz
csendes tag

..de kb 10 perc és legyalulom az egészet, hiába debugolom, nem mutat értelmes dolgot

(#1452) vétó válasza Narim (#1447) üzenetére


vétó
aktív tag

az engedélyezés az csak egy dolog, megfelelő APN beállítások is kellenek, és a szolgáltatás megléte. ha tudod használni böngészővel a mobilnetet, akkor ez a rész rendben van.

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#1453) Narim válasza vétó (#1452) üzenetére


Narim
tag

A böngésző működik, a mibilnettel nincs gond. Mégis fél-1 perc, míg megtalálja a GPS, hol vagyok (Olyan térképen, ami már be van töltve, tehát azt már nem kell leszednie a netről).

(#1454) #11527168 válasza ballaz (#1451) üzenetére


#11527168
törölt tag

SD kártya nélkül próbáld meg. Ha úgy nem csinálja, az lesz a baj. Nálam a Nokia E52-ből való SD csinálta a rebootokat. Kicseréltem A-Data 8gb Class 10 kártyára, azóta semmi problémám.

Narim: töltsd le a Marketről a "Fasterfix" nevű progit és állítsd át a szervert Europe-ra. Ha úgy sem jobb megpróbálhatod a "Germany"-t is. Nálam így gyorsult a műholdkeresés.

[ Szerkesztve ]

(#1455) vétó válasza Narim (#1453) üzenetére


vétó
aktív tag

ha csak ennyi, hogy lassú, akkor az azon okból is lehet, hogy ahol próbálod, nem jó a rálátás a műholdakra. szabad téren próbáld ki. és szerintem ezzel a problémával menj(ünk) inkább át a másik defy topikba, mert ez nem igazán az a "mélyvizes" téma.

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#1456) Narim válasza vétó (#1455) üzenetére


Narim
tag

oké, rendben, akkor lezárom itt ezt a témát :)
Közben egy sima telefon újraindítással sikerült újra életet lehelnem a GPS-be, de még mindig lassú. Igaz, most is épületben vagyok. Kipróbálom nyílt téren is (bár egy autó belseje sem éppen nyílt tér :) )

Akkor továbbra sem tudom, mi az a két körlap a telefonban, de a GPS-t sem teszik tönkre (hacsak nem azok finomhangolnak valamit, amit elállítottam, és ezért lassú...)

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

u.i: melyik másik Defy-s topicra gondolsz, ahol még lehet ilyen "kissé hülye" kérdéseket feltenni?
Talán a "döfi"-s re? :)

(#1457) Wajk válasza #11527168 (#1446) üzenetére


Wajk
addikt

ez nem éppen a legutóbbi verzióhoz van.
tesztelted?

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#1458) #11527168 válasza Wajk (#1457) üzenetére


#11527168
törölt tag

A nevében persze nem az új verzióhoz való, sőt elvileg a Galaxy S-hez van, de gond nélkül működik Defyn és minden más készüléken, minden verzióval! Teszteltem. A nyelvi fájlokat írod felül, azok meg verziófüggetlenek. Persze előfordulhat, hogy egy újabb verzióban van valami szövegeltérés és az angol marad, de én eddig nem találkoztam ilyennel.

(#1459) Wajk válasza #11527168 (#1458) üzenetére


Wajk
addikt

azt tudom, hogy működik más készülékleken is, olvastam, de megnéztem a zip tartalmát és abban apk-kat látok. Én eddig úgy tudtam, hogy azok komplett programot takarnak.

vagy ezek az apk-k úgy működnek, hogy kiegészítik a már meglévő programot?

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#1460) rum-cajsz válasza ballaz (#1448) üzenetére


rum-cajsz
őstag

nem tudom ez a lengyel honnan jön, az én dobozomon ez van:
"SM, MB525, PL, RETAIL, LIC, TABLET" ennek ellenére CEE volt a rom rajta.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#1461) vétó válasza Narim (#1456) üzenetére


vétó
aktív tag

http://mobilarena.hu/tema/re_motorola_defy_ez_aztan_dofi/friss.html

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#1462) Stauffenberg válasza rum-cajsz (#1460) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem is ez áll a dobozon. Bár lehet, hogy a PL valóban lengyelt jelent, de szerintem ez csak egy logisztikai jelölés. Lehet, hogy a CEE (Central-East-Europe) területre szánt modelleket a Motorola lengyelországi logisztikai elosztójából küldik szét.

Lényegi különbség szerintem nincs.

Amúgy a korábban feltett kérdésemre írhatnál valamit. (Dualboot elméleti működése)

(#1463) rum-cajsz válasza rum-cajsz (#1460) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Megkerestem, build.prop fájlomban ez állt egész pontosan, amikor megkaptam:

Moto_Version.2.34.1.MB525.Retail.en.CEE

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#1464) zarew válasza Amarton (#1444) üzenetére


zarew
senior tag

Szasztok!
Nekem is CM 7.1.0 van fent,mit Rum-cajsz is leírt.Vagy van ennél jobb?Minden wipe olva volt.Naponta 2-3 x újraindul,jellemzően a navi használata közben,legutóbb a fél napig állítgatott go launcherem 5 db képernyőjét gyalulta le tarra.Nem tűnik gyorsabbnak nekem mint a sima nordic volt.Szóval ha lesz egy kis időm,alvás helyett visszapakolom.Az a baj a családom helyett a legtöbb időt a telefonommal töltöm.

(#1465) forintuser válasza zarew (#1464) üzenetére


forintuser
őstag

Ezzel nincs semmi baj. :C

Én is több időt töltök az telóval mint az asszonnyal. :DDD

Holnapkészítést vállalok.

(#1466) lmisi válasza zarew (#1464) üzenetére


lmisi
senior tag

Ugye tiszta nordicra tetted fel a cm7-et és nem Pays vagy egyéb moddolt romra?
Teszteld végig a telepített appokat. Pl a jorte anno hajlamos volt 15 percig is szinkronizálni a háttérbe, na ez nem tett jót a stabilitásnak, főleg navi mellett.
Ugye nem IGO-t használsz? Az egy ősrégi app, ráadásul csak illegálisan használhatod Defy-on.
Nekem a nordic produkálta önmagában, de a cm7 beta5 emberi szintre redukálta az újraindulásokat. Aztán a beta6 upgrade, cash partició - dalvik cache többbszöri törlés után heti 2-re csökkentette a rebootot jellemzően játékok után. RC0 upgrade elött dalvik és cache...kb. heti 1 reboot, de csak deszkás.
A dalvik és cash partíciót amúgy reboot után is törölheted, háha javít a helyzeten.
Egyébként rendszeres memória törléssel (System panel app and all gomb) megszűnik az újraindulás. Sajnos az Android memóriakezelése középszerű, de inkább pocsék. Az alkalmazások mindenáron memóriába töltése a bajok okozója, igaz ez gyorsít sokszor, de lassít is amikor egy appnak hirtelen memória kell és előbb fel kell szabadítani és ha ekkor valamelyik service éppen szinkronizál....

Anno 2.1-nél nem volt reboot csak akksikivevős fagyás, na ezt előzi meg a reboot.

[ Szerkesztve ]

(#1467) YAS-dude válasza zarew (#1464) üzenetére


YAS-dude
őstag

Elképzelhető, hogy a cm7 által belőtt cpu sebesség/feszültség értékek a te telefonodnak nem megfelelőek? Főleg ha ahogy mondod erősebb igénybevétel (navigálás) közben indulgat újra.

(#1468) zarew válasza lmisi (#1466) üzenetére


zarew
senior tag

Ok.próbálgatom.Jortém is van,meg a naviban is igazad van.De ügye a régi 25.1 alatt minden jól működött.
Ja és belövöm a proci értékeket is az ajánlottra. Most vettem észre,a gépelés is akadozik,kissé.

(#1469) nandris válasza Narim (#1456) üzenetére


nandris
aktív tag

Szia
a GPS-t, NE épületen belül használd, mert szabad rálátása kell, hogy legyen a műholdakra. Az internet esetleg azért kell, hogy a net-ről letöltött pozíció alapján sokkal gyorsabban találjon jelet, műholdat. Net nélkül is egy-két percen belül beélesedik, amennyiben megfelelő rálátása van műholdakra. Amikor elindul, akkor már három négy elérhető műholdból is nagyon pontosan meghatározza a pozíciód. A gépkocsi szélvédőjén (vagy közelében) már megfelelő mennyiségű jelet képes fogni. Azonban vannak bizonyos autó típusok,(francia autó típusokról hallottam) amelyek szélvédő gyártásánál, valami fémréteget használnak fényszűrő gyanánt, ott előfordulnak vételi gondok. Ezeknél a típusoknál külső GPS antennával megoldható a megfelelő működés.

(#1470) #11527168


#11527168
törölt tag

Akinek elromlik a hangszórója:

Sony Ericsson K770/K850/T650-hez való hangszóróra cserélhető a gyári Defy-s és jobb lesz a hangminőség plusz nagy valószínűséggel nem fog többet elromlani (hát igen, a SE még mindig jobb alapanyagokkal dolgozik). Akinek esetleg van szervizes ismerőse vagy ért az elektornikához megjavítatthatja ezzel a módszerrel :)

(#1471) Jim Tonic válasza nandris (#1469) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

higanygőzölés a neve.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1472) jeni válasza #11527168 (#1470) üzenetére


jeni
félisten

(#1473) ballaz válasza ballaz (#1451) üzenetére


ballaz
csendes tag

...miután sem új SIM-el, sem másik SD-vel, sem reset után nem változott a helyzet, továbbra is újraindult 20 percenként, bevittem a T-be, szó nélkül 7 nap után kicserélték...

(#1474) Wajk válasza ballaz (#1473) üzenetére


Wajk
addikt

helyes :K

én feltoltam a MIUI-t, eddig tetszik. CM lesz majd belőle, de mindenképpen meg akartam nézni ezt a ROMot is. Akárki akármit mond, szerintem akkor is méltó ellenfél ez a vonal, bár szerintem egészen más usereket szólít meg. Menüből lehet nagyon sokmindent állítgatni, nem kell hekkelgetni össze vissza. (pl hívás némítás lefordítással, témázgatás...)

még hagytam a gyári launchert, de az cserélve lesz. marad pár hétig a ROM mert nekem tetszik a koncepció (nem az IOS másolására gondolok, hanem az átgondolt menüstrúktúrákra és a tweakekre :K )

az 5 pontos lockscreen amit korábban linkeltem meg tényleg állat :B

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#1475) kano válasza Wajk (#1474) üzenetére


kano
nagyúr

Nincs szó arról, hogy ne lenne jó csak ez az agyontömjénezés már kicsit sok volt. Pláne, hogy ez még tényleg a régi CM7 ROM-ból van "fejlesztve".
Valami bug? Lehet, h én is feldobom, de én alapban utálom az iPhone feelingjét.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1476) Wajk válasza kano (#1475) üzenetére


Wajk
addikt

felslisszant mint az állat, szóval megnézni nem sokba tart. nekem tetszik az iPhone felleing meg gondolom a homescreen miatt lehet érezni erősem, de Launchert ugye nem kell mondanom mennyibe tart cserélni.

A menükre is rá lehet fogni hogy iPhone feeling, de szerintem szimplán átgondolt, témák meg vannak ezererel, nekem nem jutott eszembe, hogy iPhone miközben használom.

eddig bug nincs, az elején kellett pár restart mire mindent beállítottam, de Market ok, Wifi Ok, hanghívás, kihangosítás ok, FC eddig nincs, böngésző sima, menük Kontaktok gördülnek mint állat, zenelejátszó kézreálló. nekem tetszik a design...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#1477) kano válasza Wajk (#1476) üzenetére


kano
nagyúr

Kínai nyelvű menük?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1478) Wajk válasza kano (#1477) üzenetére


Wajk
addikt

akkor nem maradt volna fent egy percig sem :DDD
szépen megcsináltam a lépéseket, aztán az Angol addon után nyomtam még egy Wipe meg Dalvik cache törlést is, aztán kész :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#1479) kano válasza Wajk (#1478) üzenetére


kano
nagyúr

Fotó rész milyen? WVGA megy? Video résznél milyen a felbontás/frame?
Köszi

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1480) Narim válasza nandris (#1469) üzenetére


Narim
tag

Köszönöm a választ.

Igazából kipróbáltam villamoson, és gyalog is, de nem tökéletes.
Villamoson volt, hogy már majdnem elértük a másik megállót, és még mindig az előzőnél mutatott, volt, hogy ment rendesen, csak 20m-es delay-el követte a valóságot (le volt maradva a térkép).
Gyalog is érzékelhető volt a lemaradás, mintha túl ritkán frissítené a jelet. Meg néha az épületben mutatott, amikor a járdán sétáltam.

Tegnap beszéltem egy ismerősömmel, akinek Nokiája van, ő autóban valamilyen nokiás navigációt használ és azzal tökéletesen megy neki. Kipróbálta google maps-el ő is, és neki is össze vissza ugrált.
Lehet hogy ennyire navigációs sw függő a dolog? Lehet, hogy ha feltennék valamilyen navigációs sw-t, akkor jobban menne nekem is? Vagy ha ez a gyári google maps-es dolog rossz, akkor valami gond van a GPS-emmel?

Más kérdés még: a Wifi-vel volt már gondja valakinek? Eddig 2 helyen próbáltam, nálam otthon simán ment, de egy ismerősömnél hiába csatlakoztam fel a routerre, a net nem ment a telefonon, neki pedig simán ment az iPhone-jával.

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#1481) Wajk válasza Narim (#1480) üzenetére


Wajk
addikt

én helyedben csinálnék backupot, aztán nyomnék egy FR-t. gyaluljon le mindent. aztán nézd meg mi hogy megy úgy szűzen. mert ez nem normális működés :N
a GPS státuszt rakd fel (tudom ismered) az FR utén ott látszik, hogy hány műholdat lát és mennyi idő alatt csatlakozik, plusz mondjuk a villamoson látod, hogy megszakad-e a kapcsolat.

én ezt tenném. ha továbbra is rossz, akkor meg vinném vissza :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#1482) Narim válasza Wajk (#1481) üzenetére


Narim
tag

Kösz, akkor ezt lehet, hogy kipróbálom. Szóval villamoson is rendesen kellene mennie...
A Factory Reset-hez van valami extra követelmény? (pl. kivenni a SIM kártyát, vagy leválasztani a memória kártyát, akármi?) Vagy csak simán rányomok, és pár perc alatt legyalul mindent?

(#1483) Wajk válasza Narim (#1482) üzenetére


Wajk
addikt

:K

memkártyához nem nyúl, visszaállítja az adott ROMot alapállapotba

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#1484) #11527168 válasza kano (#1477) üzenetére


#11527168
törölt tag

Látod, vagytok néhányan akik váltig ragaszkodnak ahhoz, hogy rossz a miui. Adatot lop, kínai menü, bugos, mert cm7-re alapul (ezt már elmondtam párszor, hogy cm7 lib-et használ, mert nincs kiadva a Defy forráskódja és attól még nem lesznek ugyanazok a hibák benne, de hiába ...

(#1485) forintuser


forintuser
őstag

Èn mondtam hogy jó.Ès nègy nap alatt se hiba, se FC nem jelentkezett.A CM7-röl ugyanez nem mondható el.

Holnapkészítést vállalok.

(#1486) kano válasza #11527168 (#1484) üzenetére


kano
nagyúr

Idézd már légysz amikor én azt mondtam, hogy rossz a MIUI! Azt mondtam, hogy kínai (CM7) és mint minden kínaitól tart az ember. Az adatlopás pedig ki tudja, hogy igaz-e vagy sem. Mivel a Google is logol bizonyos infókat így beleférhet, hogy a MIUI is. Ráadásul ismerve a kínaiakat (mindent ellopnak amit csak lehet) továbbra sem bízom benne. Persze ettől még ki fogom próbálni. Ha tetszik akkor marad, ha nem akkor megy a levesbe. :K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1487) Narim válasza Wajk (#1483) üzenetére


Narim
tag

Most nincs nálam a leírás a telefonhoz, ezért kérdezem:
A FR-et csak elindítom a menüből, és kész, ugye? Semmi másra nem kell vigyázni, figyelni?

Mennyi ideig tart a dolog kb?

Most dolgozom, még nem telepítettem saját programot a telefonra, ha most lefuttatom a FR-et, akkor elvileg az elmentett képeim sem sérülnek (mert a kártyán vannak), ha minden igaz.
Így akkor minden következmény nélkül lefuttathatom, ugye?

A Factory Reset a "Settings/Privacy/Factory data reset"-et jelenti, ugye? (Tudom, hogy elég hülye kérdés, de biztosra akarok menni)

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1488) kano válasza Narim (#1487) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, az az.
Kb. 1-2 perc. Indítsd el és ne nyúlj hozzá. Várj türelemmel, lesz egy reboot és utána egy droid figura jelenik meg a kijelzőn. Majd kb. 1 perc múlva megint újraindul. Ha felállt a rendszer egyszer még indítsd újra és kész. De semmiképpen ne piszkáld közben!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1489) Wajk válasza Narim (#1487) üzenetére


Wajk
addikt

persze, jobb kérdezni mint szívni.
amúgy minden úgy van ahogy mondod, hamar végez egyébként, menüből, onnan indíthatod, akkor csináltál mindent jól ha a kis zöld robotot látod meg először a bootlogó után... :K

update: kano megelőzött, az SMS-t tesztelgettem miközben írtam a hsz-t :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#1490) Narim válasza kano (#1488) üzenetére


Narim
tag

Köszönöm mindkettőtöknek a gyors választ :)

(#1491) Wajk


Wajk
addikt

megjelent a CM7 RC1 v2, azt mondják rendbetettek benne pár dolgot, ha van valakinek élménye vele kapcsolatban, ne tartsa magába :)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#1492) CoolBoy323 válasza forintuser (#1485) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

az 3 hét alatt 2-3-at FCzett, az is szerintem programhiba végett...

szal nem kell a CM7et se leszarozni szerintem ;)

most nagyon belendült megint Quarx gyerek :P nem jobb lenne, ha kiadna egy verziót egy héten, ami már tökéletes-közeli? jobb minden nap kiadni vmi toldozottat??

bár nekem az RC0 CEE alapos annyira megfelel, hogy csak na :D

(#1493) Wajk válasza CoolBoy323 (#1492) üzenetére


Wajk
addikt

szerintem maradjunk annyiban, hogy mindent el lehet szarni :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#1494) kano válasza CoolBoy323 (#1492) üzenetére


kano
nagyúr

Ha jól tudom akkor a nightly-kat nem ő / nem csak ő fejleszti. Igazából most többen fejlesztenek. Akkor tűnt összeszedettebbnek a CM7, amikor csak ő fejlesztett.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1495) Narim válasza Wajk (#1481) üzenetére


Narim
tag

A GPS Status & Toolbox-ra gondolsz?

(#1496) rum-cajsz válasza kano (#1494) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Többször írta Quarx és Epsylon is az xda fórumban, hogy visszaportolják a CM7 fejlesztői ágba a Defy romját, valószínűleg egyszer lesz majd hivatalos CM7 Defyre is.
Az RC0 az utolsó "Quarx kiadás", utána már a backportolt változatok jelennek meg, így az RC1 is az.
Hogy mennyi az eltérés/új hiba emiatt, azt nem tudom, csak az XDA fórum alapján tájékozódom.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#1497) Wajk válasza Narim (#1495) üzenetére


Wajk
addikt

:K

ha még gond lenne érdemes törölnöd az adatokat vele (teljes hidegindítás)
úgyy tutira mennie kell

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#1498) CoolBoy323 válasza rum-cajsz (#1496) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

pedig engem pont az érdekelne, hogy mi haszna van a visszaportolásnak :P

(#1499) Wajk válasza CoolBoy323 (#1498) üzenetére


Wajk
addikt

"valószínűleg egyszer lesz majd hivatalos CM7 Defyre is."

update: ha jól láttam feltöltött valaki egy CM7 RC1 sbf-et...
"Signed SBF created from cm7.1.0-RC1-jordan-signed.zip + JRDNEM_U3_3.4.2_177-005"

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#1500) rum-cajsz válasza Stauffenberg (#1462) üzenetére


rum-cajsz
őstag

"Amúgy a korábban feltett kérdésemre írhatnál valamit. (Dualboot elméleti működése)"

Bocs, erre elfelejtettem válaszolni eddig.

Azt gondolom, mivel ez is egy linux, ahol ezt nagyon egyszerűen megoldható, így itt is működne.
Az az elképzelésem, hogy az SD kártyán létrehozol két ext3 partíciót (defy ugye nem yaffs-t használ, hanem ext3-at) ahová a system és a data kerül majd, és a 2nd-bootban két profilt kell létrehozni, az egyiknél az egyik párost mountolod fel, a másiknál a másik párost.

De mint mondtam ez teoretikus, nem próbálkoztam még a bootmenü babrálásával.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.