Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44001) szabof1 válasza Ivanovich (#44000) üzenetére


szabof1
őstag

Akkor kell, ha Defy-re Defy+ főzött romot akarsz telepíteni (a Defy+ romokban 99%-ban nincs kernel) vagy egy ilyen Defy+ rom után újra sima Defy főzött romot akarsz feltenni (és ebben a Defy romban nincs benne a kernel). Más esetben teljesen felesleges szerintem.

(#44002) Ivanovich válasza szabof1 (#44001) üzenetére


Ivanovich
csendes tag

Nekem főzött van fenn és nem tettem fel kernelt mellé. Az a kernel van amit ott írtam, akkor most ez az alap vagy már benne lehetett a főzöttben?

(#44003) szabof1 válasza Ivanovich (#44002) üzenetére


szabof1
őstag

Tudom én fejből a kernel verziószámokat? :DDD

Na most megnéztem az enyémet: White Rabbit v1.6 (sima Defy) és az enyém is 2.6.32.9
Ezek szerint a tiéden is sima Defy kernel van.

(#44004) Ivanovich


Ivanovich
csendes tag

2 óra 17 perc alatt 2% ot merült a Defy-m Battery Monitor Widget Pro szerint.

-0,9% / óra úgy hogy megy a wifi folyamatosan :)
Telefonáláskor fullos fényerőn 1,3% / óra

Ilyen sokat segített az, hogy töröltem a Battery stat ot recoveryből?

(#44005) KaiotEch válasza Ivanovich (#44004) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Aham és mindjárt beesik úgy 80%-ot :C

(#44006) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Használja valaki a SEA-t magyarosítva?

Na!!!

(#44007) Dojjcyka válasza #40993792 (#43990) üzenetére


Dojjcyka
csendes tag

Uhhh az szuper tudtok kuldeni valami linket ahol megtalalok mindent hozza hogy feltegyem?

Dojjcyka

(#44008) Hafy75 válasza Dojjcyka (#44007) üzenetére


Hafy75
aktív tag

JB 4.1.1

Na!!!

(#44009) vornia


vornia
senior tag

Sziasztok!

Azt áruljátok már el, legyetek szívesek hogy adatforgalom nélkül nem lehet GPS-t használni?
Nekem sosem sikerült a térképen bepozícionálni magát.
Csak ha WIFI vagy mobiltnet aktív...

(#44010) rothadt


rothadt
aktív tag

üdv, nem tudom valaki tud-e a témában segíteni:
a google play webes elérhetőségén belül az android alkalmazásaim alól lehet valahogy törölni, vagy van valami ilyen lehetőség? mert újratelepítésnél tök egyszerű lenne, ha csak onnan vissza kattintgatnám, de már olyan hosszú a lista, hogy (mivel abc szerint rendez) csak a p-betűig jutok el, ami az után van, csak emlékezetből rakom újra....
nem más megoldás érdekelne, hanem az, hogy lehet-e ott törölni az előzményekből?
köszi

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#44011) szabof1 válasza rothadt (#44010) üzenetére


szabof1
őstag

Én is így jártam és még én sem találtam rá megoldást. :(

(#44012) szabof1 válasza Dojjcyka (#44007) üzenetére


szabof1
őstag

Motorola Defy és Defy+: A CM9 telepítése kezdőknek - ez jó CM10-hez is (a címét sajnos nem tudom módosítani).

(#44013) Dojjcyka válasza Hafy75 (#44008) üzenetére


Dojjcyka
csendes tag

Koszi. Aranyos vagy :)

szabof1 : koszi atolvasom.

[ Szerkesztve ]

Dojjcyka

(#44014) Drago36 válasza Hafy75 (#44006) üzenetére


Drago36
csendes tag

Én már használtam, de hosszú távon a CEE-t jobban tolerálja a készülékem.
Mi érdekelne?

[ Szerkesztve ]

(#44015) Mano_01


Mano_01
tag

Hali!

WIUI_v4_Defy_2_8_2 van fent a Defymen, és play store-on nem enged csak wifivel letölteni, hogy tudnám beállítani hogy hálózatról nyomja?
Már minden beállítást megnéztem..

[ Szerkesztve ]

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#44016) hodostamas válasza szabof1 (#44012) üzenetére


hodostamas
addikt

Már tudod :DDD

Ez a CM10 nagyon jónak néz ki, semmi fura akku anomália, jobban fogyaszt kb mint a miui/wiui vonal nálam. Restart/fagyás sincsen. Azt hiszem maradok a napi használatánál továbbra is :)

(#44017) Ivanovich válasza KaiotEch (#44005) üzenetére


Ivanovich
csendes tag

Igo telepítés után, meg antutu után most beállt tasbilan 5,0% / órára

(#44018) Z0C!


Z0C!
őstag

Bekapcsoló gombot kehet valahogy házilag javítani?...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#44019) Sajátos


Sajátos
csendes tag

Sziasztok, segitseget szeretnek kerni!

Közelebbröl, keresek egy "baksmali"-t illetve utana, gondolom szuksegem lesz egy "smali"-ra is. Utana neztem, fogalmam is van, egy keves, hogy mi celt szolgalnak.
Ha valaki tudna adni egy tippet, hogy hol talalalok olyan programokat, annak halas lennek. Windows XP a futtato kornyezet, illetve .apk az allomany!

Konkretan ezt szeretnem megcsinalni JB-re:
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=28621811&postcount=1

Elore is köszönöm.

(#44020) Halo válasza Sajátos (#44019) üzenetére


Halo
senior tag

ehhez kapcsolódik, hogy néztem az extra phone settings nevezetű programot CM10 alá, viszont nem vibrálgat, nem teszi a dolgát - valószínű, hogy a JB miatt, mivel korábban működött.

esetleg hozzáértő jelezhetné Quarxéknak, hogy jó lenne ez a vibra funkció a JB alá.

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#44021) Sajátos válasza Halo (#44020) üzenetére


Sajátos
csendes tag

Én mar irtam Quarkxnak, de eddig semmi, persze nem PM volt, Wajkra is gondoltam, mert Ö megiscsak kozelebbi szemely.

Nekem szemely szerint ez a vibralas illetve a notLED lenne a fontos, jelenleg CMX alatt egyiksem megy :\ LEDbe mar beletorodtem, h valoszinu, hogy mas a hardvere a defymnek, vagy nem tudom, de a lenyeg, hogy nem megy korrektul.

(#44022) teo77 válasza Mano_01 (#44015) üzenetére


teo77
őstag

Szia!
Kellene lennie egy kapcsolónak a Letöltések nevezetű alkalmazásban, alul. Az lehet a bűnös!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#44023) Mano_01 válasza teo77 (#44022) üzenetére


Mano_01
tag

Köszi :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#44024) fkrinya válasza R19 (#43910) üzenetére


fkrinya
tag

Nekem most egész jó. Egy napja és 10,5 órája megy és még 14% van az akksiból.
Viszont a BetterBatteryStats ennyi idő alatt az Alarms menüben 126-ot mutat az Androidra és ez csak az 5.
Ez után jön a Köpönyeg widget 138-cal, de annál majd ritkábbra veszem a frissítést.
Utána van egy olyan, hogy com.google.android.gsf, ez nem tudom mi, de 152-t mutat.
Aztán jön a Handcent SMS 207-tal, amit nem értek...
És végül a Facebook, ami durva, 1534 :Y
Mi a rák van ezzel a Facebook-kal??

(#44025) Hafy75 válasza Drago36 (#44014) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Csakúgy, keresem a megfelelő romot :) Sea volt már fent, de nem magyarul. :)

Na!!!

(#44026) bexxter


bexxter
tag

Érdekes, tényleg kivették a 0808cm10ből a képernyőmentést.. de nem hiányzik.
Ellenben az igen, hogy a bootmenüben a cpubeállítást nem tudom elmenteni, mert nem lehet "legörgetni" a menü aljára. ez másnál is van? Egész gyors 1000mhzen is, de kiváncsi lettem volna 1200ra is.

(#44027) Dojjcyka válasza Hafy75 (#44025) üzenetére


Dojjcyka
csendes tag

nekiálltam letölteni a cm10-hez a fájlokat de elakadtam eddig letöltöttem a:
-CM10-20120808-NIGHTLY-mb525.zip.md5sum
-CM10-20120808-NIGHTLY-mb525.zip

és most jönne a gapps de nemtudom hogy melyik lenne az igazi :( valaki tudna segíteni?

a telefonra telepített programok/ játékok elvesznek? mivel tudnám őket elmenteni?

bocsi Hafy75 nem neked ment :$$

[ Szerkesztve ]

Dojjcyka

(#44029) unyadavid


unyadavid
senior tag

Hali, az mitől van, hogy most felraktam a wajk féle miui-t viszont fagyogat meg úgy viselkedik mintha érintő hibás lenne a teló (néha megnyomja magát ilyesmi...)

(#44030) bexxter válasza Dojjcyka (#44027) üzenetére


bexxter
tag

gapps minimal tökéletesen elég.

Zsolt_72: Köszi, kipróbálom újra.. :)

[ Szerkesztve ]

(#44031) Dojjcyka válasza bexxter (#44030) üzenetére


Dojjcyka
csendes tag

oké köszi.

a programokat/játékokat mivel tudnám lementeni? titanium backup fenntvan de csak a free és azzal egyesével lehet csak és a 1xx program sok lenne :D

[ Szerkesztve ]

Dojjcyka

(#44032) fuze válasza fuze (#43994) üzenetére


fuze
őstag

Erre valami ötlet? (#43994)

adms.hu | UI Designer

(#44033) bexxter válasza Dojjcyka (#44031) üzenetére


bexxter
tag

Most milyen rom van fent?
Hm, titanium pro.. könnyen beszerezhető. Mondjuk nem nagyon foglalkoztam ilyesmivel, azt a 6-8 appot amit használok, egyesével is fel tudom tenni, ha nagyon kell.

(#44034) Dojjcyka válasza bexxter (#44033) üzenetére


Dojjcyka
csendes tag

cm 7.1

Dojjcyka

(#44035) KaiotEch válasza Dojjcyka (#44031) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Beszarok... egy csaj(?) aki tudja kezelni az androidos mobilt! :Y

(#44037) Hello_bello válasza fuze (#44032) üzenetére


Hello_bello
tag

Válts romot :) De komolyan..Vagy telepitsd újra és ha ugysem ok akkor szerintem próbálj ki egy másik romot is. White Rabbitnak van cm7 es és wiui s változata is és ezek elég jó romok.

[ Szerkesztve ]

(#44038) Ivanovich


Ivanovich
csendes tag

Kalibrálás óta ment a telefon 3 óra 8 percet. Ebből Awake 47 perc (24%) Sreen on 35 perc (18%) Wifi on 1 óra 6 perc (35%) illetve ment az Igo Primo is 7 perc 47 mp-et.

Jelneleg az aksi 83%-on van és 1 nap 4 óra van hátra a lemerülésig (megközelítőleg).

Wifivel -3,1% / óra az aksi.

Ez azért elég jelentős növekedés a battery stat reset óta :) [Cm7]

(#44039) fuze válasza Hello_bello (#44037) üzenetére


fuze
őstag

Viszont eddig jó volt! Csak feltettem a frissebb 0804-eset. Ott nem volt jó a gps ezért visszatettem a 0802-eset tiszta telepítéssel! (SEA alapra) Erre most nem jó! Na ez az amit nem értek.

adms.hu | UI Designer

(#44040) Hello_bello


Hello_bello
tag

Egy furcsa kérdésem lenne.Valaki megtudná mondani hogy a gyári froyo 2.2 mondjuk 1000 és 1200 MHZ en mit produkál?Antut vagy quadrant ban pl.Illetve Froyo meddig birja ezen az értékekeken"úgy értem üzemidő"

(#44041) KaiotEch válasza #40993792 (#44036) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

El-elboldogulnak, nade ROM-csere és társai, az már nem az alapfok. :N

(#44042) Hello_bello válasza fuze (#44039) üzenetére


Hello_bello
tag

A magán tapasztalatom az hogy nem mindig az újabb a jobb !Én evvel úgy vagyok ha valami beválik nem frissitgetem naponta,inkább várok vele pár hetet mikor már lényegesebb változás lesz.Én egy időben naponta cserélgettem de már elég lett.Ezek a romok néha x-akták.Próbálj ki egy másik romot továbbra is az a tanácsom.Én sokat bosszankodtam de most amióta White Rabbit van elég minimál lett a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#44043) KaiotEch válasza Hello_bello (#44042) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én meg majd akkor állok neki újra belakni egy rom-ot, mikor epsy kicseréli a f@szom CM9-es bootképernyőt(amit én már lecseréltem) és az LBE(vagy vmi alternatívája) működni fog!

(#44044) Z0C! válasza Hello_bello (#44040) üzenetére


Z0C!
őstag

nemhiszem, hogy egy Antutu vagy egy Quadrant határozná meg egy ROM használhatóságát, milyenségét, üzemidejét.

régóta nem méricskélek ilyeneket, mert az általam használt/kipróbált alkalmazások sebességében sem tesz különbséget ha 1mp helyett 1,2alatt nyit meg dolgokat :)

semmit em fogsz észrevenni :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#44046) Hello_bello válasza Z0C! (#44044) üzenetére


Hello_bello
tag

Én nemis a felhasználhatóságrol beszéltem.Én a pontokra lennék kiváncsi,és az üzemidőre persze nem pontosan csak kb pl egy cm7 hez képest.Csupán érdekesség képpen.Valamit félreértettél.

[ Szerkesztve ]

(#44047) Z0C! válasza Hello_bello (#44046) üzenetére


Z0C!
őstag

egy 2.2 egy CM7hez képest óriási lépés. Már csak a kompatibilis alkalmazások miatt is.
felhasználhatóság. Itt kb 100 ROM kipróbálása után csak annyi a véleményem erre a méricskélésre, felhasználhatóságról, hogy oly mind1, hogy mit teszel fel, csak a saját tapasztalataid alapján fogszróla tudni beszélni.

volt CM7em, MIUI-m, moddolt Miui-k, megannyi nightly, minden frankón dolgozott, 1-2 alkalmazás rosszalkodott. egy antutu vagy egy quadrant alapján ne ítélj meg semmit.
egy darabig utáltam a MIUI-t, mert hogy ájfon, és végül mellette döntöttem, mert feleannyi app kell a testreszabáshoz. Én azt mondom, hogy csak úgy tudod meg melyik neked a legjobb rom, ha Te magad kipróbálod.
Adhatunk tippeket, tanácsokat, de a Te telefonodat nem tudjuk úgy használni ahogy Te. :9

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#44048) tehervonat


tehervonat
csendes tag

Sziasztok! Ezt olvasgattam: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1795647 . A helyzet az, hogy nekem sima Defy-m van de piros lencsével. Ettől függetlenül a sima froyo kernelt kell felraknom?

(#44049) István87 válasza Hello_bello (#44046) üzenetére


István87
csendes tag

hello skacok legujabb cm 10 et linkelne valaki? köszi

Motorola Defy android 4.1.1 CM10 20120804 Nightly

(#44050) Hello_bello válasza Z0C! (#44047) üzenetére


Hello_bello
tag

Nagyon elbeszélünk egymás mellett :D Én is kipróbáltam sok sok féle romot sőőőt és nem arra vagyok kiváncsi melyik a felhasználóbarátabb :N És Nézd vissza kérdésem pontosabban :)(#44040)Én hál ég már megtaláltam a megfelelő romot :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.