Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) atedg válasza Wajk (#200) üzenetére


atedg
tag

így vagyok én is ....majd ha egy hétig nem lesz szó a cm7-ről akkor számok rá időt...addig csak teszteljétek köszi :C :R

(#202) lmisi válasza premete (#186) üzenetére


lmisi
senior tag

Miért kell 3x wipe-olni? Én is többször szoktam, tudom néha csak ez segít, de akkor is.

(#203) premete válasza lmisi (#202) üzenetére


premete
veterán

Pusztán elővigyázatosságból, bajt nem okozhat, de ha nem sikerül a wipe, akkor nem indul el a cucc. Arról nem is beszélve, hogy háromból egyszer csak sikerül a wipe második képernyőjén a "yes" gombra nyomni. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#204) Halo válasza premete (#203) üzenetére


Halo
senior tag

Az megoldható, kedves premete, hogy a következő általad "összegyalult" telepítőt felrakod valahova? kíváncsiságból feltenném, tuti... :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#205) premete válasza Halo (#204) üzenetére


premete
veterán

Ugyanazt nem, mert benne van sok olyan program, amit megvettem, (vagy nem). De a fizetős cuccok nélküli változatban igen. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#206) Halo válasza premete (#205) üzenetére


Halo
senior tag

vagy nem.... :) persze, igen, értelek! :B

de a többit szívesen várom - gondolom nem csak egyedül vagyok így vele.
kösz, előre is!

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#207) premete válasza Halo (#206) üzenetére


premete
veterán

Tudod, sok fizetős programot kaptam ajándékba, többek között Igo-t is, valamint olyan angol és német nyelvű szoftvereket, amelyeknek a magyar fordítását megcsináltam, ezekért a fordításokért fizetni a cégek nem szoktak, inkább felajánlották, hogy az összes fizetős programjukat odaadják gratisban. Ezek továbbadására viszont nem hatalmaztak fel, egy-két cég írta, hogy ad több kódot is, ha kell ismerősnek.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#208) Repp válasza Wajk (#200) üzenetére


Repp
tag

Én is egyre nagyobb érdeklődéssel figyelem a CM7-et, és ugyan nem állt szándékomban egyenlőre feltenni, de mivel hangszóróhibával jelenleg szervizben van a teló, és valószínű, hogy szoftvert is fognak rajta frissíteni - ugyan megkértem őket, hogy ne tegyék - tehát valószínűleg újra nekiállhatok ROM-olni. Akkor meg már miért álljak meg froyo-nál?

(#209) Gaberiellb


Gaberiellb
senior tag

tegnap raktam fel a cm nightly-t amit Premete linkelt, eddig naon faxa tényleg nagyon gyors nagyon testreszabható. Camcorder is van egy pár felvétel tipus: hd, wide, low, meg miegymás. Viszont nekem zöld lencsés a defy-m igy nemtok felvenni hd-ba(még). A másik a wide nekem bőven megfelelne csak ott meg a visszajátszás néha-néha megreccsen. Ezeket leszámítva nagyon király. :R
Ill. azt nemtudja valaki hogy töltésnél hogykell kikapcsolni a led-et? folyamat világit, :Y

[ Szerkesztve ]

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#210) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

hol van már az RC0? :O

jobban várom, mint a CEE 2.2-t :DD (még egy hónapjuk van kiadni, ha késnek, szerintem lincselés lesz :D)

(#211) morfondőr


morfondőr
őstag

Már én is nagyon szemezek a CM7-el, mert néha nagyon belassul a telefon és csak újraindítás segít. Hivatalos CEE froyora már hiába várunk hónapok óta, ezért inkább továbblépnék eggyel, ha már úgyis factory resetálok.
Mennyire érdemes várni az új CM7-re? Értem ezalatt, hogy fog tudni Quarx egy egyszerűen feltehető sbf-et kreálni, amit egy lépésben fel tudok flash-elni? Vagy marad a root, 2ndinit, zip file-ok, stb. megoldás?

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#212) Zolás


Zolás
addikt

Aki Cm7 modot használ: ha fénykepező módban elkezd közelíteni-nagyítani, nála is szétcsúszik a kép 5x közelítésnél?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#213) vazzz válasza Zolás (#212) üzenetére


vazzz
őstag

Igen.

(#214) Wajk válasza morfondőr (#211) üzenetére


Wajk
addikt

lesz sbf, elméletileg hamarosan, ha eddig kibírtad szerintem ezt a hetet érdemes még megvárnod.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#215) Narxis


Narxis
nagyúr

Én is már a CM7 RC-re várok, ha Quarx kiadja, pezsgőt bontok. :D

Ahogy nézem rengeteg újítás lesz és gondolom több tucat bugfix. :C

Thanos was right.

(#216) morfondőr válasza Wajk (#214) üzenetére


morfondőr
őstag

Kibírok még pár hetet, csak valahol azt olvastam, hogy a zárt bootloader miatt nem lehet majd 1 db sbf-el, RSDLite használatával feltenni, hanem maradni fog a custom recovery...

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#217) pok.tom válasza Gaberiellb (#209) üzenetére


pok.tom
aktív tag

" azt nemtudja valaki hogy töltésnél hogykell kikapcsolni a led-et? folyamat világit, "

a másik topikban feltettem tegnap ezt a kérdést, nem kaptam választ.
Valószínűleg bug, nem lehet kikapcsolni.

Narxis:"Ahogy nézem rengeteg újítás lesz és gondolom több tucat bugfix. "
Ebben nagyon bízunk.

(#218) rum-cajsz válasza pok.tom (#217) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Amennyire tudom ez a töltés led világítás nem bug, hanem feature. :)

Az sbf telepítés, ha jól emlékszem meg lett oldva, elvileg a következő verzió már azzal (is) lesz telepíthető.

A zöld lencséseknél egyelőre nem működik a 4x zoom feletti, bár a fórum szerint mintha a legutóbbi nighty buildben javították volna, de nem próbáltam ki.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#219) pok.tom válasza rum-cajsz (#218) üzenetére


pok.tom
aktív tag

De bug, mert megvan hol lehetne kikapcsolni, de mégsem működik.

(#220) Gaberiellb válasza rum-cajsz (#218) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

a videofelvevö se a legjobb lejátszásnál akad, a led meg világit vagy négy szinen töltésnêl, én este rakom fel és nemhiszem hogy jót tesz neki ha vagy hét órán át folyamat világit. szal nemigazán hasznos fjûcsör.

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#221) YAS-dude válasza Gaberiellb (#220) üzenetére


YAS-dude
őstag

Semmi baja nem lesz egy lednek attól, hogy világít (ha nincs túlhajtva, márpedig nincs). Jó ez, mert 90% töltöttség felett már csak zölden világít, így ránézésre látni, hol tart a töltésben.

A fjúcsör az egy másik szó, fícsört akartál mondani :)

(#222) premete válasza Gaberiellb (#220) üzenetére


premete
veterán

a videofelvevö se a legjobb lejátszásnál akad, Ennek fuss neki még egyszer.
A töltés visszajelzése pedig hasznos dolog, ha ártana, nem tennék bele minden készülékbe.
Amennyiben zavar, ragaszd le fekete szigetelőszalaggal, ha van kocsid, ott is leragaszthatod a töltés visszajelző lámpát, javaslom mellette az olajnyomás és a vízhőfok visszajelzőt is kiiktatni. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#223) |AP|


|AP|
veterán

nekem meg eltűnt a fehér led világítás :)
Amikor megvettem akkor emlékszem, hogy világított/villogott fehéren a led, de már nem is emlékszem pontosan mikor.
Azóta nem csinálja se töltés közben, sem bármikor. Értesítéskor zöld, híváskor kék, gyenge akksinál piros, de a fehér szín eltűnt valahol :F

(#224) morfondőr


morfondőr
őstag

Idézet Quarx-tól:
I builded SBF with CG35,39,47,61.
Flashed stock FULL SBF froyo 2.2 with wipe.
After flash my SBF with CM7, and it works

Akkor elvileg Froyo-ra lehet flash-elni majd a CM7-es sbf-et. De vajon melyik "stock" froyo a legjobb erre? Olvastam, hogy pl. valaki szívott a SEA-sal.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#225) Gaberiellb válasza premete (#222) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

tehát amit felveszel a drága videofelvevövel cm7-alatt lejátszáskor akadozik, na eljutott? a ledêrrt meg azért aggodok hogy nehogy egyszercsak elszáljon, mert nemtudom hogy ennek a fajtának jot tesz e a folyamatos 7-8 orás világitás na...... :))

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#226) pok.tom válasza premete (#222) üzenetére


pok.tom
aktív tag

"Amennyiben zavar, ragaszd le fekete szigetelőszalaggal"

ez elég nagy trollkodás volt.
tegnap este használat közben töltöttem és erősen a szemembe világított, engem azért zavar(t).

pollai: gondolom mert nem cm7 van a telódon.

Gaberiellb: nekem még a videofelvétel sem működik.. inkább megvárom a "végleges" cm7-et.

[ Szerkesztve ]

(#227) Speed limit válasza Zolás (#212) üzenetére


Speed limit
tag

Nekem nem csúszik szét a kép se a gyári aps-al se az lgcamera-val.

premete: Én is örülnék ha majd feltöltenéd valahova az általad használt alapot amivel már csak annyit kellene csinálni hogy ami kell aps behúzom még és utána lehet telepíteni. :R

Tegnap nézegetem a csomagot amit feldobtál még régebben de inkább hagytam.
Viszont mondjuk nem számít sokat de ma reggel nyomtam még egy Quadrantot és 2578-at ért el Gerzsonka :) ( premete úr setvsel beállításaival ) :)) :R

(#228) Gaberiellb válasza YAS-dude (#221) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

jolvan legyen ficsör bár sztem érthetö volt, arrol nemis beszélve hogy magyarositottuk mind2-en egy angol szot ugyhogy nenyelvtanozzzunkmáá. :DD

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#229) Edge


Edge
veterán

Nordic vagy fr froyo-t tegyek a telómra sztetek? Eddig hivatalos fr volt rajta de a szerviz egy usa froyo-t tolt rá... ami 2.2.1. Vagyis most akármit rátolhatok lelkiismeret nélkül mivel a moto updater nem hajlandó frissíteni.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#230) |AP| válasza pok.tom (#226) üzenetére


|AP|
veterán

igen, nem cm7 van, csak érdekességképp írtam, hogy nálam az elején még megvolt a fehér led, mostanra viszont eltűnt és fogalmam sincs miért.

(#231) Speed limit válasza |AP| (#230) üzenetére


Speed limit
tag

Nekem akkor szokott fehéren világítani a led ha rádugom az USB-re ( 2.51, 2.2, 2.3.4[ CM7 ] alatt is így volt.

[ Szerkesztve ]

(#232) rum-cajsz válasza Edge (#229) üzenetére


rum-cajsz
őstag

én a nordicot javaslom.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#233) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Nekem semmilyen recovery nem működik. :( ClockworkMOD-ból ha újraindítom, akkor a gyári recoverybe jutok. 2.34 Froyo van.

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#234) CoolBoy323 válasza Wajk (#214) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

egy hét, és lesz sbf-fel flashelhető CM7? (azaz rsd lite-al flashelhető sbf h mindenki értse, és h annyira hüje nemvaok :D)
az nagyon sütti lenne :))

(#235) Edge válasza rum-cajsz (#232) üzenetére


Edge
veterán

Köszi :)
De maradok fr-nél mégis, már leszedtem az sbf-et, ha már hivatalos akkor maradjon is az, gondom nem volt az fr-el eddig sem.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#236) Wajk válasza CoolBoy323 (#234) üzenetére


Wajk
addikt

erről már korábban volt szó, talán ezzel kezdődött ez a topik... :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#237) Tomi_Sci válasza MuzikJunkie (#233) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

installt nyomtál? :U

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#238) CoolBoy323 válasza Wajk (#236) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

az egy hét volt a kérdésem, nem a többi :D

csak megsütötte a nap a fejem, és szétösszevissza beszélek, írok :))

@Tomi_Sci: de gonosz vagy ;] :DD

[ Szerkesztve ]

(#239) MuzikJunkie válasza Tomi_Sci (#237) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Persze. :K

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#240) szabof1 válasza |AP| (#223) üzenetére


szabof1
őstag

Próbáld meg ezzel: [Light Flow - LED Control]

(#241) Tomi_Sci válasza MuzikJunkie (#239) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Különböző verziókat próbáltál? Esetleg 2ndinit-et feltenni, és boot közben megnyitni?

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#242) Repp válasza MuzikJunkie (#233) üzenetére


Repp
tag

"ClockworkMOD-ból ha újraindítom, akkor a gyári recoverybe jutok. 2.34 Froyo van."

A 2.34 az Eclair. Nem Froyo :U

[ Szerkesztve ]

(#243) MuzikJunkie válasza Tomi_Sci (#241) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Köszönöm, sikerült 2ndinit-el megoldani. :R

720p videofelvétel javítást akartam feltenni, azért kellett, egyelőre semmi. :O

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#244) csicsaaa


csicsaaa
tag

Üdv!
Szeretnék egy képi instrukcióval segítséget kérni tőletek, hogy hogy is lehet ezekkel a fájlokkal felrakni a "Nordic FROYO"-t, mert nem akar összeállni a fejemben!
Amit tudtam értelmezni az az hogy elsőbb felrakom a telóra a System Recovery-t.
Azután ami látszik a könyvtárfán, az adott mappákat a gépre és a telefon memóriakártyájára felmásolom.
Sajna ezután nem tudom mit kell majd csinálni.Elmaradt a leírás lementése sajna.
Az RSD Lite-t itt mikor kell majd használni?
THX :R

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#245) sub71 válasza csicsaaa (#244) üzenetére


sub71
aktív tag

Én a helyedben nem tenném fell!! Ez az sbf file csak 34 Mb ha ezt rakod fel az RDS Lite-al nem fog működni !!! Majd az okosabbak megmondják, de szerintem ez nem jó!

[ Szerkesztve ]

(#246) csicsaaa válasza sub71 (#245) üzenetére


csicsaaa
tag

De hol vannak most az okosak?
Ám nem lehet h a hiányzó bitek ott vannak alább a System fájlba?Vagy ez már lámaság? :DD

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#247) sub71 válasza csicsaaa (#246) üzenetére


sub71
aktív tag

Ez egy "nandroid Backup" szerintem amit te belinkeltél. Olvasd el itt is és a másik Defy topikban az első hozzászólást. sokat fog segíteni!

(#248) csicsaaa


csicsaaa
tag

Igen ez az, de ezekkel a fájlokkal akkor feltudom rakni vagy sem a "Nordocos Froyo"-t?

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#249) Gaberiellb válasza csicsaaa (#248) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

értelemszerüen a nordis fbs-el tudod feltenni a nordic romot rsd lite-al.

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#250) Speed limit válasza csicsaaa (#248) üzenetére


Speed limit
tag

Ezekkel a fájlokkal nem tudod felrakni.
Ajánlom hogy ez alapján csináld. Minden benne van ami csak kell hozzá.
[link]

De előtte olvasd el alaposan ezt és ezt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.