Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78297) forguet válasza venom8888 (#78290) üzenetére


forguet
Topikgazda

Nem ismerem őket, de annyiért, amennyibe ezek kerülnek, én inkább az ajánlott házak közül választanék.
A Cougarhoz csak 1 venti jár.
A másik, amit linkeltél, mesh frontos, de nagy lyukmérettel és nincs porszűrő elöl, nekem ez is aggályos lenne. (elvárás: vagy nagy lyukak ÉS porszűrő - lásd fractal torrent, vagy fine mesh és nem kell porszűrő)
Illetve ahhoz képest, hogy ATX méretűek, csak 5,5 kg-os mindkettő, ez az anyaghasználattal kapcsolatban óvatosságra int (engem).

...És mivel ez egy ház topik, hadd legyek elfogult, ha elköltesz fél millát VGA-ra, házra meg csak 30e-et szánsz, az sztem nem túl arányos.
Ne feledd, évekig fogod nézegetni, nyomkodni, takarítani...azt szoktuk mondani, h a teljes konfig árának kb 10%-át szánjuk házra, ez sztem jó iránymutató lehet számodra is.

Ettől függetlenül vannak jó házak 30-ért is, lásd ajánló :)

Szerk: most látom h az újabb hozzászólásban már 100GBP-t írsz, abból már plané lehet jó házat venni...pl Lancool 215, Phanteks P360A vagy G360A, BQ Pure Base 500DX, Fractal Pop Air, NZXT H5 flow

[ Szerkesztve ]

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.