Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57280) Puma K válasza hdekakas (#57276) üzenetére


Puma K
veterán

Helló!

Ha nem idegenedsz a víztől amit a képek alapján úgy ítélek, hogy nem: akkor én javasolnék neked egy Corsair 750D házat és egy épített vízhűtést.

Fórumtárs masinája az említett házban:

Mint látható variálható a gépház belseje és van hely a vinyóknak-SSD-nek, aztán mivel itt 2db 240-es radi van így még túl is van méretezve a hűtési rendszer teljesítménye, szóval még egy tuningolt procit, és 2db tuningolt VGA-t is tudsz hűteni elég halkan és hatékonyan. Hatékonyabban és halkabban mint azt bármikor is fogod egy egybe cuccal.

Ha van egy jól összeválogatott épített vized akkor csak a blokkokat kell cserélgetni vagy még azt sem ha VGA kártya esetén pl univerzális blokkot teszel rá. De itt tudsz bátran informálódni: Vízhűtés topic

Eddig én meg voltam örülve a Corsair épített vizeiért, de az zavart, hogy nem tudom bővíteni a meglévő rendszert. Egy épített vízhűtés ebből a szempontból meg alázza az egybe cuccokat a hatékonyságról nem is beszélve.

Én a jövőben kezdetnek valami ilyesmin gondolkodom a jelenlegi Corsair H75 helyett:

link 1

link 2

A két cuccból meg bármelyikbe tudok bekötni egy VGA kört ha arra kerülne a sor a jövőben. Bár szerencsére a mostani egyedi PCB-s és egyedi hatékony hűtéses VGA kártyákon nem feltétlen kell cserélni a gyári hűtést.

Üdv
Puma

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.