Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5626) SOAD19


SOAD19
addikt

Hello újra!

Mint fentebb írtam kellenne nekem egy relatív olcsó (max.15k) és jó házikó. Eddigi kiszemeltek: Sigma Luna Bár ez vszinüleg kiesett mert, ha jól tudom balra nyílik az ajtaja (nekem pont fordítva kellenne, mert fent van a gép az asztalon a jobb oldalamon) és nem írták, h megfordítható a nyitási irány.
Raidmax Ares Bár ez is kiesik, ha ennél se lehet megváltoztatni az ajtót.

És lennének még a Cooler Master Elit család tagjai: 330, 331, 332, 333. (a 690 nem jön be a táp helye miatt) Nekem ezek,közül a 333 tetszik a legjobban, de azt írják, h a mélysége 188 mm és a házba szánt Hyper 212 vagy Xigmatek cpu hűtő kb. 160 mm-s. Kérdés milyen mélységű ház kell ezeknek a hűtőknek?!
Vmint lenne még egy olyan problémám ezekkel, h mivel az előlap rács, a ház nem vmi nagyon hangszigetelt.

Köszi!

MOD: különben lehet ezekre plexi oldallapot kapni? (tudom divatmajom vagyok :D )

[ Szerkesztve ]

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.