Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31737) jim bcs válasza #98593280 (#31733) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

3 tesztet olvastam ott jobb volt a Carbide (200 tesztet nem fogok végigolvasni) ettől még lehet ugyanolyan vagy rosszabb sajnos nincs rá módom hogy teszteljem a gyártók házait, ha netalán tán nem jobb akkor én kérek elnézést, amennyiben volt szerencséd tesztelni és azt megosztod hogy meik is jobb terhelés alatt azt megköszönöm legalább egy információval gazdagabb leszek, szerintem biztos hogy nem 10 fok az eltérés a 2 között ezek alapján 10 fok alatt tulajdonképpen azt veszi ameik jobban tetszik, én a Carbide 300R-t venném, minden ajánlat csak irány a végső döntést úgyis ő fogja meghozni

(úgy látom itt te vagy az úr, nagyon benne vagy ebben a témában, nekem meg nincs kedvem vitatkozni azt amúgy is utálok, úgyhogy úgy döntöttem én ebben a topikban befejeztem az ajánlgatást te úgyis jobban tudod, majd te megmondod mindenkinek mit vegyen)

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.