Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30730) argo.


argo.
csendes tag

Hello!uj gepvasarra adtam a fejem,a regi,keszen vasarolt tiz eves celeron mar nagyon dogledezik :)gondoltam ha mar lud legyen kover alapon egy utosebbet rakok ossze...Mar nagyjabol megvolt minden,csak a haz nem,gondoltam egyszeru eset,amely jobban tetszik azt viszem :) Szerencsere!! raakadtam erre a topikra,mielott lc power vagy olcso cm hazat valasztottam volna :) Tiz nap alatt atragtam kb. tavaly novemberrel kezdodoen mostanaig...tanulsagos volt :).Megemelem a kalapom Shell munkassaga elott! :R
Vegul egy negyes alakult ki>zalman z9+,z5+,z11+,es amivel nagyon sokaig szemeztem INWIN BR665.Ma reggel ki is alakult a nyertes-z11 csak 44 nap mulva,INWIN jelenleg nincs,a ket Zalman kozul vegul is a 9+ maradt mert szimpatikusabb,tobb venti,dig. homerseklet kijelzo,valamivel nagyobb suly,majd a tap ala szerkesztek valami szurot :)Most meg is rendeltem,remelem ket nap mulva hozzak...kb. 19700 ft jon atszamolva... nagyolahfalubol rendeltem,en ugyanis csikszeredai vagyok :)Lenne egy keresem:leirnam az alkatreszeket amiket bele pakolnek,szeretnem tudni mielott megrendelem,hogy klappolnak-e?:
intel corei5 3570,deepcool CPU Iceedge Mini FS- ez ajandek a proci melle,sapphire 7850 oc 1gb,msi z77ma-g45,corsair 600w gaming s.,corsair vengeance lp 1600 2x4 gb,western d. caviar black 500gb.elore is koszonom :D

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.