Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29572) skilled88 válasza mackosajt (#29571) üzenetére


skilled88
tag

Hát igen.. nehéz kompromisszumot kötni ár-kinézet-szerelhetőség-csendesség-bövithetőség stb..között. :U

Szerintem nincs is ilyen ház amibe minden meglenne és ára is jó.Ha van is drága nem érimeg .. :N

Most Gigabyte G-GZ házan van .. Előtte Aerocool Extrem Engine 3T volt .. abba 25 cm venti volt az oldalán elől 14 cm -es volt és nézegetem nem volt hűvösebb a gépem mint ezzel a házzal,de halkabb se ..

Ennek 2 venti van elől ,de nem hangos türhető .. :D

Zalman ház amit ajánlanak az se nagy durranás,csak tele lehet nyomni ventivel meg kicsit masszivabb ..

A Ház egy dolog ,de az se mind 1 milyen ventit pörgetel benne ,ha normális hűtést akarsz és csenged 4db venti igen 20 ezer környékén van ..

Én azt mondom 10 ezres vagy 8 ezres gépházat is meglehet jól csinálni jó ventikkel neonokkal .. igaz alu dolgokról le kell mondani ..

Aerocool elött Raidmaxom volt azt 25 ért vettem a plexie olyan rossz volt hamar karcolodott ráadásul a lefogatása is ló..f volt .. ki jött meg lazult alapból megvolt szakítva a menet rajt.. jah televan pakolva alapból ventivel hűtésük gyenge ,de zajosak mint állat melette alvás kizárva..

De rájöttem 25 ezerbe mi volt alu ajtó meg a csatos kivitel + ventik ára meg hogy piros ..

"Powered Forever*Corsair HX520 Modular" Lumia 800 Black

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.