Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) slicck


slicck
csendes tag

Sziasztok!

GABA ColorSit A9006-C4 450W fekete gépházban gondolkodom és azért írok, hogy megkérdezzem szerintetek, ez jó ház-e vagy miket lehet tudni róla, hibák,előnyök stb.

http://ipon.hu/webshop/product/_gaba_colorsit_a9006_c4_450w_fekete/141503

Ja és, ha esetleg ennél tudnátok hasonló(kijelzős) házat ebben az árban, vagy alatta ,akkor kérlek linkeljétek ide be, köszi. :)

(#13752) Sharks válasza slicck (#13751) üzenetére


Sharks
tag

Használt is szóba jöhet vagy csak új?

(#13753) slicck válasza Sharks (#13752) üzenetére


slicck
csendes tag

Csak új.

(#13754) Sharks válasza slicck (#13753) üzenetére


Sharks
tag

Én inkább ezt ajánlanám: [link] de persze relatív, hogy neked mi tetszik, viszont azon a házon nem sok ventit láttam, igaz, hogy a venti olcsóbb, mint a táp, de a fő kérdés, hogy milyen az a táp, amit ahhoz adnak. Szerintem ha leírnád a konfigodat, akkor könnyebben tudnának ajánlani neked valamit. :)

(#13755) Flashget válasza Sharks (#13750) üzenetére


Flashget
félisten

pedig látod van..és mit mondanának? miért nem telefonon kérdeztek minket a honlapon csak tájékoztató jellegű a forint árváltozása blablabla..
rengeteg ilyen netes bolt van ahol más van kiirva mint a valóság..sőt a sparban nálunk 10 termékből 6 nem egyezik a polcon és pénztárgép között.

most találtam olyan boltot is ahol a HAF 922 két féle áron szerepel a honlapon :D
itt

Realme GT Master Edition

(#13756) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy az ASUS engts 450 videokártya beszerelhető-e a jelenlegi Codegen Super Power házamba egy ASUS EN7300 GT Silent kártya helyére, vagy a mérete miatt eleve reménytelen a helyzet? Előre is köszi a válaszokat.

(#13757) slicck válasza Sharks (#13754) üzenetére


slicck
csendes tag

Tegnap este is le akartam már írni, de a prohardver valamiért le volt állítva..na mindegy.
Itt a konfigom:

Alaplap: Asrock 870 Extreme3
VGA: SAPPHIRE HD5750 1GB DDR5 VAPOR-X PCIE
Proc: AMD Athlon II X4 640 3.0Ghz AM3 BOX
RAM: KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz CL9 KIT KVR1333D3N9K2/4G
Winc.: WD 1000GB 7200rpm 32Mb SATA3 WD10EALX

(#13758) albert8 válasza Tappancs2001 (#13756) üzenetére


albert8
addikt

Ami képeket én láttam róla azok alapján simán be kell férnie,mivel semmi nincs az útjába KÉPEK

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#13759) VaMik


VaMik
tag

Srácok, a Cooler Master Elite 430-as háza könnyen szerelhető? Mik a tapasztalatok ezen a téren? Egy viszonylag olcsó házat akarok venni ami jól néz ki és még a szerelhetősége is könnyen megoldható. A lent elhelyett tápegység a kábelezést megkönnyíti vagy inkább nehezíti?

[ Szerkesztve ]

(#13760) Jim-Y válasza VaMik (#13759) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szia, összességében könnyen szerelhető, az alaplaptartó foglalatok becsavarása kis gondot okozott, mert nem volt megfelelően kifúrva a lapka, de miután ez megvan már minden gyorsan, és egyszerűen megy. Sajnos a kábelrendezés elég nehézkes a házban, ez gondolom az olcsóságnak tudható be, de ilyen áron nagyon megéri a ház, és az, hogy lennt van a tápegység szerintem könnyíti az elrendezhetőséget...

(#13761) Sharks válasza Flashget (#13755) üzenetére


Sharks
tag

Igen, valószínűleg ezt. Ha valaki nagyon akarja, meg lehet fogni őket, mert ez ellenőrizhető, hogy a Ft nem változott annyit a megrendeléstől az átvételig, így indokolatlan az ilyen mértékű árváltoztatás. Csak az a helyzet, hogy a legtöbb ember nem ilyen kicsinyes és inkább hagyja az egészet. Sajnos itthon nincs meg a szolgáltatásoknak az a kultúrája, ami tőlünk nyugatra, pedig nem túl bonyolult az alapelv, amit követni kéne: a vásárló (szebben mondva a fizető vendég - de itthon még nagyon korai a két megnevezés közötti különbségről beszélni) az első. Előbb utóbb vagy megtanulják ezt, vagy tönkremennek. Én pl. biztos nem fogok az említett boltban semmit venni. Ha hasonló fordul elő velem máshol, akkor ott is storno és viszem máshova a pénzemet. Ennyi! Ja, és persze az ember általában a jó és a rossz reklámot is hordozza és meséli a történeteket az ismerőseinek. Még mindig az ilyen fajta szájról szájra terjedő reklámnak van a legnagyobb ereje, csak kisebb réteget érint nyilván és nem terjed úgy, de azért nem olyan nagy ez a város. Egy élelmiszer boltban meg más a helyzet, mert ott ha valami ki van írva, akkor az az ára (akkor is, ha el van írva). Ha jól tudom, akkor erre törvény is van. :)

(#13762) slicck


slicck
csendes tag

Itt a konfigom:

Alaplap: Asrock 870 Extreme3
VGA: SAPPHIRE HD5750 1GB DDR5 VAPOR-X PCIE
Proc: AMD Athlon II X4 640 3.0Ghz AM3 BOX
RAM: KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz CL9 KIT KVR1333D3N9K2/4G
Winc.: WD 1000GB 7200rpm 32Mb SATA3 WD10EALX

A gépházra max 15ezret szánok, van eben a gépemben egy 450es táp, de nmtom , hogy ez elég -e ezt a gépet ellátja rendesen bajom nem volt vele.
Lécci segíts akkor egy hzat váalsztani most válaszoltam a konfigos kérdésedre 2. :)

(#13763) rita7107


rita7107
aktív tag

Sziasztok.
Van egy ismerősöm házat szeretne venni.
Amit nagyon akar:
5db USB kivezetés elöl!!! :W Ha lehet legyen benne usb3-as.
Valaki tud ilyenről?

(#13764) z00li válasza rita7107 (#13763) üzenetére


z00li
senior tag

Vegyen egy sima házat, meg egy ilyen előlapi panelt: LINK :DDD
Mondjuk az usb3 még így sem megoldott.

Azért remélem más is ír valami tippet! :))

(#13765) slicck


slicck
csendes tag

Alaplap: Asrock 870 Extreme3
VGA: SAPPHIRE HD5750 1GB DDR5 VAPOR-X PCIE
Proc: AMD Athlon II X4 640 3.0Ghz AM3 BOX
RAM: KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz CL9 KIT KVR1333D3N9K2/4G
Winc.: WD 1000GB 7200rpm 32Mb SATA3 WD10EALX

Esetleg valaki más is segíthet.Megköszönném :)
Nem szeretnék drága házat, MAX 10-15ezerben gondolkodok a lényeg, hogy ezek a dolgok beleférjenek, ja és ,hogy ne legyen ronda a ház.És ha lehet, valami kijelző is legyen a házon. Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#13766) Sharks válasza slicck (#13762) üzenetére


Sharks
tag

Igen, láttam, hogy beírtad. Nem azért nem válaszolok, mert nincs kedvem, hanem mert nincs meg hozzá a kellő szaktudásom, hogy nyugodt lelkiismerettel ajánlgassak Neked vagy rábólintsak arra, amit belinkeltél. Arról az egyről, amit mutattam, biztosan tudom, hogy jó, azért mertem ajánlani. Úgy is fogalmaztam meg a múltkori hsz-ben, hogy ha leírod a konfigodat, akkor könnyebben tudnak segíteni és szándékosan nem azt írtam, hogy én tudok. Ha használt is szóba jöhetne, akkor ajánlottam volna az enyémet, ami most eladó, mert az valószínűleg tetszene és elég korrekt darab, de azt is egy picivel drágábban árulom, tehát 15-be pont nem fér bele. Sajnálom, hogy nem tudok segíteni, de biztos fognak válaszolni, csak légy türelemmel. :)

(#13767) kornel76 válasza slicck (#13765) üzenetére


kornel76
aktív tag

Szia!

Amiket felsoroltál, bármelyik ATX-házba beférnek, persze nem mindegy,hogy milyen káosz lesz a dologból.
10-15 ezer környékén találhatsz az online boltokban elég sok pofás házat, ha javasolhatom akkor a CoolerMaster, Chieftec esetleg Thermaltake házak között keresgélj, persze sokkal egyszerűbb lenne ha rádobnál még kb. 5k-t mert pont a 15-ös határ felett bővül a választék erőteljesen a szebb házaknál.Megnézed, utána olvasol, ráguglizol és ha tetszik megrendeled (én is így vett a CM Storm Scoutot).
Kijelzős házban nem igazán tudok segíteni, talán egy codegány házat láttam kijelzővel eddig , azt pedig nem javaslom :N .
De ha kicsit később lesz rá pénzed nagyon fasza kijelzőket lehet találni bármelyik házgyártónál.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#13768) slicck válasza kornel76 (#13767) üzenetére


slicck
csendes tag

Köszi a segítséged.
Ha jól értem, szinte bármilyen gépházhoz lehet venni külön kijelzőt?

(#13769) kornel76 válasza slicck (#13768) üzenetére


kornel76
aktív tag

Igen bármilyen gépházhoz bármilyen kijelzőt. Kicsit drágák de akinek kell annak kell.
Nekem csak egy silverstone venti fordulat szabályzóm van. Ha csak netezek akkor minden halkra ha game van akkor meg úgy sem hallom a hangoktól . mennyire zúgnak a ventik.

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#13770) slicck válasza kornel76 (#13769) üzenetére


slicck
csendes tag

Ezt a gépházat néztem:
http://ipon.hu/webshop/product/_thermaltake_vl80001w2z_v3_black_edition/135783

Ebben elférne a konfigom szerinted?
Csupa jókat írtak róla és árban is szuper! :)

(#13771) kornel76 válasza slicck (#13770) üzenetére


kornel76
aktív tag

Végül is ennyiért nem rossz, de én a helyedben a CoolerMastereket is megnézném és nem csak az iponban.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#13772) slicck válasza kornel76 (#13771) üzenetére


slicck
csendes tag

Rendben köszi :)

(#13773) Flashget válasza slicck (#13772) üzenetére


Flashget
félisten

10K CM 370 vagy 11,5K CM 430 inkább..thermaltake nagy hibája a vékony lemez..

Realme GT Master Edition

(#13774) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Hallgattam rátok és megvettem a HAF 932-t, tényleg elég robosztus és jól sikerült kuckó! :) (hátul 12centis CM venti, az oldalsó 23-as pedig cserélve lett 4db 12-es CM-re, ezeket a korábbi tulaj cserélte)
Viszont amiben csalódtam, azok a ventik, pont az, ami miatt vettem. Pontosabban a hangcsökkentés volt a megvétel fő oka, hogy majd a nagyobb ventik halkak lesznek, és kapok 1 ultrahalk gépet. Jelentem, ez nem vált be, mert nem lehet őket leszabályozni (vagy csak én vagyok béna hozzá, de nekem nem sikerül :P ). 1000 körül pörögnek, de ezzel olyan hangzavart generálnak, hogy felülmúlják még a régi leszabályozott 8-as, 9-es ventijeimet is. Oké, hogy sok levegőt szállítanak, de inkább menjen át rajtuk kevesebb, viszont közel hangtalanul!
Amivel próbáltam:
-előlapi ventiszabályzó (Gatewatch) kb 800-ra le tudta szabályozni, de az még mindig rettentő hangos (igaz ez biztos cserélve lesz, mert egyrészt reszelni kellene, hogy bemenjen rendesen a házba, másrészt szürke..
-speedfan
-easytune6 (gigabyte gyári szabályozó program), utóbbi 2 esetben a ventik az alaplapra voltak kötve

Kérlek segítsetek nekem, mit próbáljak ki, mi erre a megoldás? Vennem kell egy feszültség alapján szabályozó előlapi panelt, hogy át tudjam hidalni a problémát?

(lehúzva a 23centiseket tényleg szinte semmi hangja a gépnek, pedig a hátsó 12-es megy, és az oldalsók közül is 2!)

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#13775) A_ScHuLcZ válasza A_ScHuLcZ (#13774) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Azt elfelejtettem írni, hogy ezek mind, egytől-egyig 3 lábú csatlakozóval szerelt ventik.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#13776) s.s.j.goku


s.s.j.goku
tag

Hali

Cm690-em van legjobb ház ami nekem eddig volt.
De most ismerősnek állitok össze konfigot Netre,filmnézésre.
Giga GA-880 GM-UD2H + Athlon II. X2 250 3.0Ghz + Kingmax DDRIII 1333+
Samsung 1T F3+ DVD író
Már csak táp és ház kellene.Corsair CX430-ra gondoltam ehhez kellene valami jó olcsó ház.
Az se baj ha lent van a táp,sőt.
Vagy van esetleg olyan ház amiben táp is van 15 K körül,de nem kodegány???
Hanem valami megbizható márka.

(#13777) kornel76 válasza A_ScHuLcZ (#13774) üzenetére


kornel76
aktív tag

Nem lehet, hogy a 4 db 12-cm Cm venti nem a legjobb választás volt oldalra? Azt a 4db-t kellene szerintem vmi úton módon leszabályozni (biosban mire van állítva a ventiszabályozás Volt vagy PWM esetleg auto ..... nekem a volt szabályozásával a leghalkabb)?
Az is lehet . hogy a vibrálásuk kelti a zajt, próbálj meg vami gumis rözítést alkalmazni , az is sokat segíthet. A 23cm-es venti nincs meg? Lehet azt kellene visszarakni, csak először meg kellene olajozni a csapágynál.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#13778) albert8 válasza A_ScHuLcZ (#13775) üzenetére


albert8
addikt

Ha teljesen halkat akarsz akkor ne rakj bele ventit :P

Na viccet férretéve..
oldalra semmi szükség a ventikre legyen egy elől egy hátul és felül és kész
ha 800 rpm en vannak a 3 tűs ventik azok már jónak számit
Ezek a ventillátorok mindig hangosak
Nekem pl nem hangos dehát ez van :)
De egy jó tanács lehet kapni hangszigeteló szivacsot ha annyire zavar,de a te megoldásod is jó ötlet

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#13779) A_ScHuLcZ válasza kornel76 (#13777) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Hopp, azt lehet nem írtam bele, de most arról az állapotról beszélek, hogy oldalt nem is megy egyik sem. A hátsó 12es megy, de teszteltem külön, a 23asok keltik a zajt, 12es leszabályozva hangtalan.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#13780) bálint0520


bálint0520
tag

Sziasztok
Szeretnék számítógápházat venni keret nincs.
E között a két gépház között gondolkodom Cooler Master haf x vagy Aerocool XPpredator.
És nem tudom eldönteni melyik legyen a kettö közül .Ezért kérem a segítségeteket.
Elöre is köszi

(#13781) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Hello a CM Sileo 500 nak mi az utodja ?
Mert sehol nem találok ilyet.
Lehet más gyártó is, de hasonló paraméterekkel, 5 nagy meghajtó hely szükséges, valamint teljesen zárt legyen, oldalsó ventihely nélkül, hogy a sata fiokokban a hdd ék ne süljenek meg.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#13782) Flashget válasza A_ScHuLcZ (#13774) üzenetére


Flashget
félisten

a 922-es topicban azt írták a zajt a rács okozza ami elöl lévő venti elött van. Azt kivágva megszünt a zaj.m Kicsit drasztikus megoldás :)
így ni
nem tudom milyen a 932 elöl ebből a szempontból.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#13783) Jim-Y válasza s.s.j.goku (#13776) üzenetére


Jim-Y
veterán

CM Elite 335 felsőtápos, CM Elite 430 alsótápos,matt fekete belső, CM 370 alsótápos , Xigmatec Asgard
Tápból, ha összesen 15K a keret a kettőre akkor 335 10K-ért + Chicony Hipro 430W 6K-ért
A CX430-ról még nincs info, mert most adták ki, én is szemezek vele, de azért addig várok amíg nem lesz róla teszt, vagy info. üdv

Közben pont most írt valaki a tápos topicba, hogy a CX430 semmiben sem roszabb mint az a korábbi tápk, szóval azt is lehet venni:P

[ Szerkesztve ]

(#13784) kircipeti válasza Core2duo6600 (#13781) üzenetére


kircipeti
senior tag

Itt eleg sok talalatot kidob.

Scythe Gekkou Silent lehet meg a baratod. Bar ilyet meg itthon nem lattam.

Esetleg Silverstone KL01, Lian Li PC-7FN.

(#13785) Tothgera30 válasza kircipeti (#13784) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ez a Gekkou valami hihetetlen dögös :D .

Ui.: Valami mATX-es Antec P180 mini-hez hasonló ház van-e olcsóbban :U ?

#13783 Jim-Y: Inkább CX400-at vegyél :K . Nekem is volt, imádtam :D .

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#13786) Jim-Y válasza Tothgera30 (#13785) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát igen, az lenne az igazi, csak nehéz itthon beszerezni:S

(#13787) A_ScHuLcZ válasza Flashget (#13782) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Leszabályoztam a 23-asokat 5V-ra, találtam itthon egy elosztót, aminek 4 kimenete van ventik számára, 2db 12V-os és 2db 5V-os, az 5-ösökre rátoltam a két 23-as ventit, így már valóban nincs hangjuk, de a kezemet odatéve érzésre alig mozgatnak levegőt. Mind1, a semminél biztosan jobb. :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#13788) Tothgera30 válasza Jim-Y (#13786) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Én vagy egy hónapja adtam el, jelenleg olyan 13-15k körül lehet kapni kereskedésekbe :K . Azért raktáron még be-be maradnak készletek, hátha van közöttük egy CX 400-as, még 5 év garival ;) .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#13789) greenfairy


greenfairy
tag

Sziasztok!
Háztémábna keresek minél csendesebbet. A TÁP-kapcsán is ugyanezzel a jeligével futtatom a kérdést a topicjában.
Várom a tippeket.
A konfig alapja, amin még dogozom (ShellKreator jóvoltából):
LAP: Gigabyte s1366 GA-X58-USB3 3év gar: ~ 45k
CPU: Intel s1366 Core i7-950 3,06GHz BOX 3év gar: ~ 74k
Hűtő: Coolink Corator DS processzorhűtő ~ 16k
RAM: Corsair DDR3 XMS3 TR3X6G1600C9 6GB 3CH KIT életgar: ~ 25k
HDD: Samsung SATA2 1TB 7200rpm/32MB HD103SJ F3 3év gar: ~ 14k
SSD: OCZ SATA2 2.5" 64GB Onyx (OCZSSD2-1ONX64G) ~ 26k
VGA: ZOTAC PCIe GTX580 1536MB DDR5 - NVIDIA CUDA 2év gar: ~ 129k
ODD: SONY SATA AD-7263S-0B OEM LabelFlash Fekete ~ 5k
TÁP: CORSAIR HX PSU-650HX moduláris 7év gar: ~ 26k
HÁZ: Cooler Master STORM SNIPER SGC-6000-KXN1-GP 3év gar: ~ 28k

Annnyi, hogy CPU cooler: Noctua NH-D14 nagyon megtetszett a tesztek alapján
Házak amik edig szóba kerületek (a belső hangok ezeket mondták :D ):
- Cosmos Pure
- Cooler Master Storm Sniper
- Lian Li PC-B10
- Nexus Prominent 5 vagy 9
- Nexus Edge (ez jónak tűnik)
- Zalman Z9 Plus
50 fölé azért nem akarok menni... emiatt szerintem a listán lévő N9 is gyanús...

[ Szerkesztve ]

(#13790) kircipeti válasza Tothgera30 (#13785) üzenetére


kircipeti
senior tag

Volt a haz itt hirben a ph-n. Mondom kommentelek egyet, hogy milyen allat a haz, aztan addigra mar mindenki teleirta a topikot, hogy mekkora egy rakas sz*r, mert nincs benne kabelmenedzsment. Ez mondjuk igaz, de nem csak ezt kell nezni.

(#13791) Flashget válasza greenfairy (#13789) üzenetére


Flashget
félisten

ha ilyen konfigod lesz meg van 50K-d házra akkor HAF X-t vegyél..de min. HAF 932-t

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#13792) Tothgera30 válasza kircipeti (#13790) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hát meg sem közelíti az Antec-et, de attól még jó ház lehet.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#13793) bálint0520


bálint0520
tag

Sziasztok ehez a konfighoz mijen házat ajánlotok?
Alaplap:Asus P6X58D-E
Proci:Intel i7 950
Ram.KINGSTON HyperX 6144Mb DDR3 1600Mhz CL9 XMP TRIKIT
Procihütö.NOCTUA NH-U12P SE2
Videó kártya.Radeon HD 6970 2DB( ez még nincs meg de dec.13 án jelenik meg és akkor veszem meg)
Táp.Corsair HX750
Ház?

A házra nagyjábol 50.000.70.000 ret szánok.
Ezt a ketöt néztem ki eddig:
Aerocool XPpredator
Cooler master HAF X

Elöre is köszi a segitséget.

[ Szerkesztve ]

(#13794) albert8 válasza greenfairy (#13789) üzenetére


albert8
addikt

Szerintem cosmos ,storm sniper vagy 932 vagy esetleg thermaltake speedo :K
Ja és grat hozzá :R

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#13795) albert8 válasza bálint0520 (#13793) üzenetére


albert8
addikt

Nagyon durva konfig lessz :K

1,még nem jelent meg ahogy irtad
2,nem lessz elég a Cordair 750-es táp 2db-hoz
3,haf x nagyon jó választás vagy TT speedo :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#13796) bálint0520 válasza albert8 (#13795) üzenetére


bálint0520
tag

Akkor lehet hogy veszek hozzzá egy TX 850 et az biztos elbirja
és az Aerocool X Predatorol mi a véleményed?

(#13797) efegyke


efegyke
tag

sziasztok!

Haz vasarlasan toprengek es kineztem magamnak ehy hazat [link]

lian li pc a05 azert tetszik mert kicsi de full atxes.van e meg olyan haz a piacon aminek a belso elrendezese ugyanilyen?a tap elol van es lent.koszina tippeket

(#13798) DrJános


DrJános
aktív tag

Sziasztok szeretnék új házat venni és a CM HAF 912 és 922 között nem tudok dönteni.

A mostani gépem alapján bőven elég a kisebbik modell ( nem is szándékozom bővíteni, ill a pénztárcámhoz is ez áll közelebb ) tetszik, hogy fekete, és hogy elférne a számítógépes asztalomon ( nagy előny ) csak a HDD felfogatása és hűtése érdekel, mert a nagy tesón mintha szellősebben lennének elhelyezve a tárlók. Tudom hogy ez már nem bóvli ház, de az én szobámba előfordul a 28C is és leszedett oldallal mértem már 53C HDD hőmérsékletet ( a HDD közelében nem volt venti )

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#13799) greenfairy válasza albert8 (#13794) üzenetére


greenfairy
tag

Kössz a segítséget!

Gratulálni egyenlőre még korai.... a zsé az megvan, szorgos munkám eredményeként, de az elhatározás még hiányzik. Egyenlőre a nyálamat csorgatom, és várom, hogy a fejemben lévő hangok azt sikítsák, hogy NORMÁLIS VAGY! :DD

A három közül csendben melyik lehet a legjobb?

(#13800) Flashget válasza DrJános (#13798) üzenetére


Flashget
félisten

912-nél a HDD tartót 90 fokban ellehet forgatni és akkor jobb hűtést kap a ventitől. Nyugodtan megveheted azt is ha elég a 270mm hely a vga-nak. Ha nem, akkor kilehet venni a HDD tartót és 390mm hely lesz, de akkor csak 1 db vinyót tudsz berakni az 5,25 tartóba.

Realme GT Master Edition

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.