Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37731) Cingi1979 válasza tlac (#37730) üzenetére


Cingi1979
aktív tag

Az az igazság, hogy ez már nem az első X79 amit telepítettem. Eddig ilyen problémám nem volt mint ezzel az alaplappal. Ez csak akkor látja a külső USB ha mac pro 6.1 az smbios. Sőt :W akkor döbbentem meg mikor az X79 opencore indította a rendszert és nem volt külső USB annak ellemére, hogy az EFI tökéletesen működött az előző Rampage IV Extreme és az ASUS P9X79 Deluxe lapokkal. Konkrétan ez az alaplap ASUS P9X79. Szerintem sok eltérés nincs az alaplapok között. A másik probléma pedig az, hogy az X79 USB3 portok nem működnek OS alatt. Legalább is én ezt tapasztaltam. Tehát a lényeg, hogy most mac pro 6.1 alatt látja az USB-t a kextek amit használok usbinjectall és generic xhci.kext. Valószínűleg maradok ennél a beállításnál. :K

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.