Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) tlac válasza C^^ (#2999) üzenetére


tlac
Topikgazda

kösz, akkor ez egész használható

10.5 retail dvd-ről lett telepítve (10.5.1 kalyway alól), majd frissítve, és UInstallerrel lettek lecserélve a kext-ek. (Tehát gyakorlatilag Retail 10.5.6)

ezt kicsit részletezhetnéd ;)

bery08:

az nagyon régi, ideneb 1.4-gyel próbáld
és ne fat32-re telepítsd, hanem az osx saját fájlrendszerére

(#3002) bery08


bery08
csendes tag

Húú hát ebbol nem sokat értettem :B
Tényleg eléggé nemértek ehez az oprendszerhez

(#3003) C^^ válasza tlac (#3001) üzenetére


C^^
őstag

Arról van szó, hogy egy partícióra felraksz egy kaly 10.5.1-et (sőt, nem is kell kaly, a lényeg, hogy egy bármilyen futó osx-ed legyen, működő terminallal és disk utility-vel.)
Kell egy eredeti Leopard 10.5 telepítő DVD. Disk Utility-vel partícionálod a kívánt winyót, majd a Leopard dvd-ről terminallal megnyitod az OSInstall.mpkg-t. Telepíted a friss partícióra, majd ha kész, akkor Apple Combo Update 10.5.6. Most ott tartunk, hogy van egy működő OSX, és egy frissen telepített 10.5.6, ami nem bootolható. Itt jön a UInstaller. Letöltöd az alaplapodhoz való plugint (remélhetőleg támogatott), kiválasztod a partíciót, illetve, hogy mik kellenek neked. (Kext pack, time machine fix, chameleon, stb.), majd 1 klikk, és kész.
Ezután bootolhatsz a frissen telepített rendszerre.

(#3004) bery08


bery08
csendes tag

Na, most visszaálítottam a FAT32-es partíciómat NTFS-re. És kb 2 óra múlva letölt egy OS X Leopard. "ToH_x86_9A581_RC2" Ha az letöltött mit csináljak?

(#3005) Foglalt név


Foglalt név
addikt

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

[ Szerkesztve ]

(#3006) biker válasza Foglalt név (#3005) üzenetére


biker
nagyúr

Nagyon szépen köszönjük a nyitást!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3007) rii válasza Foglalt név (#3005) üzenetére


rii
nagyúr

zsíír (:

én is örülök nyitásnak, bár olyannyira tökéletesen megy az OSX-em, hogy nem kell kérdezpsködnöm (:

egy ilyen eszközzel talán akkor még legálisan is lehet OSX-et PC-re tenni ... ugyanis ez valami EFI emuláló eszköz, és az eredeti OSX telepítô hackelés nélkül felmegy a PC-re.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3008) Csabee. válasza rii (#3007) üzenetére


Csabee.
nagyúr

köszi ez hasznos lehet!:) kell tudni róla valami egyéb infot?

Üdv: Csabee.

(#3009) Csabee. válasza rii (#3007) üzenetére


Csabee.
nagyúr

most látom hogy ez egy fizikai eszköz.. :S drága??

Üdv: Csabee.

(#3010) rii válasza Csabee. (#3009) üzenetére


rii
nagyúr

ember, aki félig a kollégám, azt mondta, hogy kábé 20.000 .... de még a pontos fellelhetôségét nem találta meg ... :-/

mondjuk nem olcsó mulattság ... az OSX meg még 40 (ha legálisan szeretnéd)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3011) Csabee. válasza rii (#3010) üzenetére


Csabee.
nagyúr

jah nem egy olcsó :)

Üdv: Csabee.

(#3012) tlac válasza rii (#3010) üzenetére


tlac
Topikgazda

én 44-ért láttam az efi-x-et
20-at még lehet meg is érne

(#3013) xedos


xedos
addikt

Azt hiszem megint szerencsém van...
Sajnos el kell adnom a Macbook Promat... most váltok egy olcsóbb SONY-ra...
2.felment az OSX most egy 1O.4.11-es rev 2-es Tigert sikerült ráraknom.
A Wifivel nem sok esélyem volt : intel 3945 -így egy usb-sel oldóttam meg.
A hanggal még egy kicsit szórakozni kell. Bluetooth megy...
Alaplapi intel 95O jó felbontással és grafikus gyorsítással megy!
Proci órajel állítást is meg kellene még oldani, mert így csak 3órát bír-maxon megy :-(

SZóval hajrá!!!!!

(#3014) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Áhh, most látom.
Örülünk Vincent :D

Akkor mostmár tényleg megcsináljuk az első hsz.-t ;)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3015) bery08


bery08
csendes tag

Helló mindenki elnézést a multkoriért... nem direkt volt
Viszont segített amit leírtatok !
És lenne pár kérdésem.
A másik ami valamiért nem megy az a dvd írás... Amikor megpróbálok kiírni valamit azt írja ki, hogy nincs elég hely a dvd-n... pedig 700 megát akarok ráírni a dvd-re...
Szóval valaki tudna segíteni?
Előre is köszi !
Üdv, Bery!

[ Módosította: Bordoi ]

(#3016) xedos


xedos
addikt

Speedstep megoldva... 1000-1333-1666mhz-et váltogatja. Mondjuk az akksi idő nem ugrott meg :-(

Eszméletlen sokat olvasgatok...
Van akinek sikerült a Sigmatel 9225-öt (dev:7661, ven 8384) és a Marvel Yukon 88E8036-ot műkődésre bírni. Nekem még nem... a hang pedig jó lenne...
APPLE HDA patchert használta már valaki?
Elvileg LINUX driver dumpot kell bedobni és menne...
Egy csomó ilyet leszedtem, de ezek txt fájlok és nem eszi meg :-(

Én most egy 10.4.11 Rev 2-essel próbálkozom.

(#3017) xedos


xedos
addikt

Na a LAN megoldva. Átírtam a megfelelő fájlt, disk permission is megvolt, de semmi...
Újraindítás -semmi...
Szóval be kell menni a System Preference / Networkbe -ott rja, hogy talált egy új portot...
Innentől kezdve OK.
A Hang patchelése sikerült, de nem látja :-( Néma a gép...
Pedig sikerült ugyanilyen SONY-s dumpot találnom...
Amikor indul a gép,látom, hogy nem tetszik neki az APPLEHDA.kext

Touchpad 2ujjas mókát próbálta már valaki?
ALPS lenne az alany... nekem nagyon gyors lett utána + nem ment a 2ujjas görgetés..

(#3018) rii válasza tlac (#3012) üzenetére


rii
nagyúr

áhh ... lehet sajna annyit sem ...

google haver volt ... még ph!-n is volt róla cikk az ott található kompatibilitási lista elég gyér.

2 alaplap: gigabyte, és dfi :-/

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3019) kezdoboy válasza tlac (#2964) üzenetére


kezdoboy
csendes tag

szia itt is

Mivel látom, hogy nálad is ugyanolyan hálózati kártya van, ezért kérlek segíts légy szíves, mert nekem nem akar összejönni, hogy a PC-s mac-en legyen ethernet, vagy bármilyen sorom a hálózatnál. Pár hónapja felraktam az 10.5.5.-öt. Eleinte nem volt hangja. Aztán 1 hét után találtam és hallom a zenét. Aztán a grafika nagyon lassú volt, mert nem volt driver az nvidia 6600gt grafkártyához. Egyik nap végre találtam és a grafikai alkalmazás, amit használtam volna, most már szépen mutatja, amit rajzolok a felületére.
Már csak a hálózattal van némi gondom. Na ezzel eljátszottam többszöri formázással, de semmi eredmény.
Leszedtem az 10.5.6.hátha ez megoldja, de sajnos a felinstallálás után a gép egy install reset után folyamatosan kezdett resetelgetni. Naakkor visszaraktam a 10.5.6.-ot. Azzal nem volt gond, de hálózat még mindig nem volt. Neten persze keresgéltem, sok emberkének volt is ilyen baja, raktak fel file-okat. Egyik se volt jó. Volt valaki, aki részletesen angolul leírta, hogy nála hogy oldódott meg. Menjek az OI...kect-be editáljam a plist és egyéb dolgokat, aztán ezt meg nem tudtam megcsinálni. Kewresgéltem megint és ide jutottam el. Láttam, hogy te felraktad alapban és kicserélted a hálózati drivert.
Ezzel kapcsolatban kérném a segítségedet, hogy milyen drivert és hogyan cserélted ki, a file meg melyik, honnan tudnám letölteni.
(... háló (marvell 88e8053): ehhez nem kell semmi plusz, az alapból feltelepültet kell átírni ... szövegrészlet)
Ha megtudhatnám bármelyikőtöktől, hogy ez az install utáni (10.5.6.) folyton reset mitől van, szeretnék egy infot kapni. OLvastam, hogy át kell ATA-áról írni valami HCP vagy mire, de nem tudom mi a másik neve, mert az írott az sajnos nincsn a BIOS-ban

ha másnak gondja van a graf kártyával, akkor az InjectGo lett látható a graf kártya system leírásában

előre is köszi a segítséget

hali

[ Módosította: Bordoi ]

(#3020) tlac válasza tlac (#2964) üzenetére


tlac
Topikgazda

"háló (marvell 88e8053): ehhez nem kell semmi plusz, az alapból feltelepültet kell átírni"

sudo nano /System/Library/Extensions/IONetworkingFamily.kext/Contents/PlugIns/AppleYukon.kext/Contents/Info.plist

ezekre kell módosítani az ehhez nagyon hasonló sorokat:

...
<key>Yukon-88E8053</key>
...
<string>0x436211AB</string>
...
<string>Yukon Gigabit Adapter 88E8053</string>
...

sudo rm /System/Library/Extensions.mkext

aztán még vmit csinálni kellene, mert ez így már rögtön működni fog, ha nyomunk egy

kextload /System/Library/Extensions/IONetworkingFamily.kext/Contents/PlugIns/AppleYukon.kext

viszont minden restart után kézzel kellene betölteni
erre nem tudom, hogy mi lenne a szép megoldás, örülnék, ha vki tudná :)

a problémát megoldja, ha telepítek egy másik net driver-t a telepítő dvd-ről (lehetőleg vmi teljesen más .pkg-t) utána a felrakott kext-et törlöm

[ Szerkesztve ]

(#3021) tlac válasza kezdoboy (#3019) üzenetére


tlac
Topikgazda

Ha megtudhatnám bármelyikőtöktől, hogy ez az install utáni (10.5.6.) folyton reset mitől van, szeretnék egy infot kapni. OLvastam, hogy át kell ATA-áról írni valami HCP vagy mire, de nem tudom mi a másik neve, mert az írott az sajnos nincsn a BIOS-ban

tudni kellene, hogy mi a hiba
-v-vel indítsd

ha tudod a bios-ban állítsd be az ahci-t, ekkor nem kell semmi driver az déli hídhoz

(#3022) Takhanto


Takhanto
őstag

Mi van ezzel az oldallal? Le volt tiltva, mit csináltál nyugdíjas? Ejnye :DDD

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#3023) Nyugdíjas válasza Takhanto (#3022) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Semmit nem csináltam, és ez nem az én privát topicom. Semmi közöm a létéhez. Hanyagoljuk is szerintem az ilyet a jövőben :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3024) Csabee.


Csabee.
nagyúr

hp pavilionon valaki látott már MAC OSX-et? mert még nem láttam sehol...

HP pavilion dv5 1160ra vagy 1180asra gondolok elsősorban.. youtubon sem találok róla videót hogy menne rajtuk :(

Üdv: Csabee.

(#3025) xedos válasza Csabee. (#3024) üzenetére


xedos
addikt

Ne géptípust keress! Hanem a benne lévő chipset, vga,LAN, sound hardverre...

Na lejött a 10.5.6...
Ki is nyírta a gépem :-( Nem indult el -B0error volt.)
Visszállítottam az XP particiót aktivvá, újra a 10.4.11 -most ez is B0errorozik...
Idáig nem volt ilyen problémám...
Induláskor volt 20 másodpercem, hogy kiválasszam XP vagy OSX...

(#3026) Csabee. válasza xedos (#3025) üzenetére


Csabee.
nagyúr

de utánaolvastam... elvileg támogatnia kell.....

Üdv: Csabee.

(#3027) kezdoboy válasza tlac (#3020) üzenetére


kezdoboy
csendes tag

szia

a hálókártyamegoldásra hátha tudsz megoldást, amivel felinstall egy progi és látnám a LAN táblázatban az új sorokat, aztán ethernetet tudnék választani, ip cím meg a többi
amit írtál nagyon super, mielőtt megint formáznék, mert múlt héten 3-4x is többféleképpen is megpróbáltam LAN-t csiholni a gépbe, mint más is itt a fórumban, jó lenne egy fix megoldás

a 10.5.6. partíció-Erase utáni installt követően amikor a végén resret volt egyméás után többször is többféle megoldást is láttam, de ezt az APCI-t nem tudom hol lehet átállítani, biosban nem látok ilyesmit

előre is köszi a segítséget

[ Módosította: Bordoi ]

(#3028) tlac válasza kezdoboy (#3027) üzenetére


tlac
Topikgazda

[link]
próbáld meg leírni hol akad el az a 10.5.6-os

(#3029) Takhanto


Takhanto
őstag

Nem tudom hogy lényeges-e, nekem a biosban, vagy ide vagy achi módba állítom,így is úgy is megy az osx (xXx Mac osx 10.5.6)

[ Szerkesztve ]

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#3030) Bordoi válasza kezdoboy (#3027) üzenetére


Bordoi
őstag

kezdoboy Megtennéd a kedvemért, hogy ezt elolvasod.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#3031) dni


dni
őstag

Sziasztok!

AMD-s konfigomat Intelre cseréltem, és elnéztem az E7300 specifikációit, mint utólag kiderült nem támogatja a virtualizációt, így nem tudom futtatni a Parallelst. :W
Az volna a kérdésem, h az OSX és a rajta futó alkalmazások kihasználják-e a 4 magot, érdemes-e beleinvesztálni egy Q6600-ba, vagy elégedjek meg egy E6x50-el.

Mielőbbi válaszaitokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#3032) tlac válasza dni (#3031) üzenetére


tlac
Topikgazda

vmware miért nem jó?

persze, hogy tudja kezelni a 4 magot

(#3033) kezdoboy válasza Bordoi (#3030) üzenetére


kezdoboy
csendes tag

szia

Örömmel vettem az olvasnivalót, de hidd el már megkerestem a fenti problémában némileg otthon lévő 'tlac'-ot, de említést tett a problémámat ne e-mail-ben írjam, le, hanem a topikban, mert mások is tanulhatnak belőle.
Na most ciki, mert fogalmam sincs hova merjek és hova ne merjek írni, hogy ez az aranyfalat gépentyű végre hálózatos beállításban működhessen. Remélem 'tlca' nem cibálja meg a netkábelem, de mégse mehetek az Apple nagyérdeműhöz, hogy bocsi, de íhgy meg úgy.
Amúgy a röhej az egészben, hogy legyen az béármilyen gép is, talán lehet PC is, addig ugye amíg fejlesztek és tesztelek és nem élesben nyújtom át a cégnek addig akár belenyúlok a gépen fent lévő op rendszerbe akár nem, akkoris, ezek szerint illegálisnak számít. Na mindegy. Semmi gond, próbálom a legjobb utat járni.
Kérlek, ha már itt vagy akkor segíts légy szíves abban, hogy miként tudakoljam meg másoktól a várható eredményt.

előre is köszi

[ Módosította: Bordoi ]

(#3034) rii


rii
nagyúr

Activity monitoron a Virtual memory az mit akar jelenteni?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3035) kezdoboy válasza tlac (#3028) üzenetére


kezdoboy
csendes tag

szia

bocs az előbbi sorokért, ha bántó lenne, de illetlenség lenne nem válaszolnom

itt a fórumban, mint írtam is e-mail-ben megnéztem a -v szóra keresést és valóban jó sok anyag lett belőle, de sajnos csakis a -v... lehetőségek lesznek a beállítás következő próbái
egyenlőre visszaraktam a 10.5.5.-et és felraktam az nvidia 6600gt graf kártyát meg a hanghoz a drivert, tehát a grafika nagyon jó és a hang szól állandóan
a hálózati részben sajnos csakis 1 sorom van az pedig valami port... akármi, semmi több
Próbáltam felrakni kext-eket, de egyikkel se volt semmi eredmény, vagyis némelyik jelzett, hogy az nem jó neki. Le is töröltem.
Mivel ennél a 10.5.5.-nél nincs nagyobb gondom, csak a hálózat nem létezik, ezért erre szeretném felrakni a hálózati lehetőséget ami LAN-od neked is van. Pont azért figyeltem fel soraidra, csak ez az átcsere kicsit magas, főleg, ha a végén nem érek el fix eredeményt. Jobb lenne valami kext, am,it bemásolok, vagy rámásolok valamire és lenne hálózat egy reset után.
Természetesen nem okozna gondot, ha csak a 10.5.6.-nál tudnám megoldani a hálózatot, mert tutira felkavarnám formázás után ezt.

ha megint formázok, akkor fogom tudni csak kipróbálni a -v és a többi lehetőséget, de sajnos volt, akinek jó, és volt akinek meg nem volt megfelelő

előre is köszi bármilyen segítséget

[ Módosította: Bordoi ]

(#3036) Bordoi válasza kezdoboy (#3033) üzenetére


Bordoi
őstag

Akkor megpróbálom elmagyarázni egyszerűbben.
Ezt is olvasd el.
Amennyiben sikerült, a jövőben tartózkodj a warez minden nemű emlegetésétől itt és a fórum egész területén.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#3037) xedos válasza rii (#3034) üzenetére


xedos
addikt

Hát amit olvasol... Virtuális memória.
Gyakorlatilag ennyit nem használ. Most éppen Tigris alatt vagyok -Leopardnál kiírja a valósat is...

(#3038) dni válasza tlac (#3032) üzenetére


dni
őstag

Azt tudom, h támogatja, de kihasználja-e? Pl PC-s játékoknál egy-két kivétellel, semmilyen előny nem származik a 4 magos prociból, nem így egy rar tömörítésnél. De itt engem a videó és kép feldolgozás érdekelne inkább.

(#3039) rii válasza xedos (#3037) üzenetére


rii
nagyúr

akkor kb 27 GB* virtuális memóiát enne meg a rendszer? Összeszámoltam kb átlagolva

* 1.44GB – 0,6 GB ig esznek meg a prog-ok virt.mem.-et, ezt átlagolva legyen inkább 900 MB, és kb 30 futó processz (amit kiír a Activity Monitor) .... így jön kit a 27 GB kb.

de most nézem a System Memory fül alatt: VM size: 51 GB O.o

kiléptem egy alkalmazásból, és nem lett több a hely ... akkor a virt.mem. állandóan le van foglalva? .-/

no mindegy, azé'köszi (-:

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3040) xedos válasza rii (#3039) üzenetére


xedos
addikt

Azért írtam, hogy nem valós... :-)

(#3041) dni válasza tlac (#3032) üzenetére


dni
őstag

De jó ez a VmWare :R Elsőre azt gondoltam, h ez sem fog elindulni, ha a proci nem támogatja a virtualizációt.

[ Szerkesztve ]

(#3042) biker válasza kezdoboy (#3035) üzenetére


biker
nagyúr

kolléga... hivatalosan sajnos ha gyári osx-et teszel fel a hw módosításával és az sw eredetiségével, akkor lehet valamennyire legalitásról beszélni, és épp egy hétig volt zárva a topik warez miatt, ami azt jelenti, hogy módosítatlan hw-re teszel tört, módosított osx-et.

Tehát a kérdést ne úgy tedd fel, hogy melyik tört verzió mit csinál, hanem mintha a gyári osx-eddel lenne baj, és máris nem zárnak ránk ismét :)

thnx

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3043) biker válasza rii (#3039) üzenetére


biker
nagyúr

ha jól tudom, az a max VM file méret, ami elérhető LEHET, ha kell.
pl a PS CS2 egy 1 megás jpeg nyitása után úgy 2GB-ot ránt le magának. tartalékba, hátha kell. nem akkor kezd el tekerni, mikor kell, hanem megvan előre. ettől érzed gyorsabbnak.

felszabadítani kilépéskor, vagy 3rd party szoftverrel lehet

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3044) tlac válasza kezdoboy (#3027) üzenetére


tlac
Topikgazda

csak azt tudom írni, amit eddig is leírtam
nekem a marvell 88e8053-hoz
amit használtál 10.5.5-ösnél ott apple yukon2-t kell választani
a 10.5.6-osnál pedig: [link]

a -v-t meg arra írtam, hogy verbose módban indítsd miután telepítetted és próbáld meg megnézni, hogy hol akad ki az a 10.5.6-os

(#3045) kezdoboy válasza biker (#3042) üzenetére


kezdoboy
csendes tag

szia

köszi, eszembe juthatott volna igazán, ezért próbáltam tlac irányába e-mail-t írni, hogy ne itt írogassak ilyen-olyan dolgokat, de gyekszem figyelni rá, majd csak megtanulom, fog az menni

köszi az észrevételt még egyszer

szia

(#3046) kezdoboy válasza tlac (#3044) üzenetére


kezdoboy
csendes tag

szia

ok, köszi, ezek a sorok akasztottak egy kicsit ki, de legközelebbre már akkor kimásoltam, mert nem szoktam csak úgy feladni
de addig amíg nem formázok megint és nem rakom fel a "Leopard dvd-jét" addig tutira enm akarok kavarni
van ahol 35e-ért adják,de ha tudtok helyet olcsóbbat, akkor azt elfogadom

hali

(#3047) luw2win


luw2win
őstag

Hali!
Ha felteszem a gépemre az osx-et és felteszek hozzá egy ilyen progit akkor tudok ennek a segítségével win-es játékokat alkalmazásokat futtatni?
köszi szépen.
Üdv: Máté :R

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#3048) biker válasza luw2win (#3047) üzenetére


biker
nagyúr

természetesen, bár állítólag a vmware fusion 3d támogatása jobb, de lehet, csak legenda.
keress utána teszteket előbb, melyikre mit írnak

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3049) tlac válasza luw2win (#3047) üzenetére


tlac
Topikgazda

vagy még a virtualbox-ot is kipróbálhatod, az legalább ingyenes

(#3050) Takhanto válasza tlac (#3049) üzenetére


Takhanto
őstag

az külön progi,vagy benne van?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.