Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65200) RetepNyaraB válasza pulutodurumo (#65196) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Megnéztem. Csinos, olcsó. Egy db szilikon haranggal szállítják. Ha veszek extra KZ kiegészítőt is, akkor az tuti jó lesz rá?

Ezen kívül barátnőm hajlamos komolyzenét hallgatni (Bartók rádió futás közben, no comment). Vállalható lesz? Tudom, ennyi pénzért, meg a szutyvadt Nokián ne legyenek elvárásaim, de van füles, amelyen fájdalom vonószenekart hallgatni, nemhogy rezeket. :B

ui hegyek: néztem még az ED9-et, amely jóval komolyabbnak tűnik, illetve az ATE S nevű sportverziót (fül fölötti kábel). Mint KZ. Vélemény?

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.