Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64701) daara


daara
aktív tag

sziasztok

Jelenleg sennheiser cx 200 II street használok de meguntam nem elég az igényemnek..

Nézegettem a leírást 5-10.000 kategoriábol szeretnék,zenei stilus: rap,hip-hop,pop,dance,minimal

Melyiket tudnátok ajánlani? :)

szeretem a brutál mély és szép magas hangokat!

[ Szerkesztve ]

(#64702) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

üdv!
egy kérdés: ha olyan fülest veszek, aminek van hangerőszabályzója a vezetéken, az pc-be dugva is fog működni, vagy ez csak okostelefonokkal megy?

(#64703) figoa válasza Marmonkanna (#64702) üzenetére


figoa
tag

hello. elméletben működnie kell.

"My chosen torture makes me stronger .In a life that craves the hunger .A Freedom and a quest for life Until the end the judgment night ...."

(#64704) #16820480 válasza Marmonkanna (#64702) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az operációs rendszertől függ. OSX alatt működnek az iOS kompatibilis headsetek például.

(#64705) darvinya válasza Marmonkanna (#64702) üzenetére


darvinya
titán

Vezetéken lévő hangerő szabályozó rendszer független.

(#64704) sheratan

Ne keverd a hangerő szabályzó gombbal, a vezetéken lévő hangerő szabályzó potméterrel.
Előbbi Op./telefon függő, utóbbi teljesen független.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#64706) #16820480 válasza darvinya (#64705) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem keverem, de ő csak hangerő szabályzót írt, nem mondta, hogy gomb, vagy poti, de potmétert nem nagyon használnak normálisabb füleseken, elég vacak is szokott lenni ilyen méretben.

(#64707) monti0222w válasza daara (#64701) üzenetére


monti0222w
addikt

Rock Zircon esetleg megfelelne neked, árban is jó és tudja azt amit írtál. :)

(#64708) daara válasza monti0222w (#64707) üzenetére


daara
aktív tag

Nem találok rola adatokat.. H jobb e a senheisser füllhalgatomnál.?

[ Szerkesztve ]

(#64709) figoa válasza daara (#64708) üzenetére


figoa
tag

[link]

"My chosen torture makes me stronger .In a life that craves the hunger .A Freedom and a quest for life Until the end the judgment night ...."

(#64710) daara válasza figoa (#64709) üzenetére


daara
aktív tag

Ezt énis megtaláltam de akkor én vagyok nem eléggé hozzáértő :/, tehát ez a füles többet tud nyujtani szerintetek ennél:

http://www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/sennheiser/cx-200-street-ii-p31988832/?gclid=CjwKEAjww_a8BRDB-O-OqZb_vRASJAA9yrc5ljSaSnWk1ZRiq-ZdXnKu9hNDUiOPMyEwq8f7uKwmnxoCKmDw_wcB

(bocsi telorol nem tudok linket máshogy)

[ Szerkesztve ]

(#64711) figoa válasza daara (#64710) üzenetére


figoa
tag

szerintem hasonló,de külföldi fórumokon az erős és tiszta basszus,és magas miatt sokan dícsérik a Rock-ot
ami az általad említett zenéknél lehet élvezhetőbb élményt ad.
estleg mashogy kifejezve: nagyobbat üt... :)

[ Szerkesztve ]

"My chosen torture makes me stronger .In a life that craves the hunger .A Freedom and a quest for life Until the end the judgment night ...."

(#64712) monti0222w válasza daara (#64710) üzenetére


monti0222w
addikt

[Itt] találhatsz róla véleményt, szerintem igen. :K

[ Szerkesztve ]

(#64713) daara válasza figoa (#64711) üzenetére


daara
aktív tag

Cx 200 nagyon erős basszus de viszont a magas, közép hangok.nagyon gyengék és ez idegesít is, újonnan 8.000 ért vettem.. És a Sony z3 kapott gyári füles szebb magasokat produkál mint a cx200..esetleg mást is tudok ajánlani ilyen stílusú zenékhez?

(#64714) daara válasza monti0222w (#64712) üzenetére


daara
aktív tag

Érdekes, tapasztalatok jók róla!

És ez 5000 ft max külföldről, tudtok olyan eladót aki eredetir nyujt külföldről is vagy inkább rendeljem itthonrol?

[ Szerkesztve ]

(#64715) thingol válasza Marmonkanna (#64702) üzenetére


thingol
tag

nem, windowson nekem még nem ment egyiknek sem a hangerőszabályzója

audiophile.blog.hu // http://www.head-fi.org/u/447468/thingol

(#64716) daara


daara
aktív tag

Piston Hybridet?
Vélemény jobb mint a rock amit ajánlottatok?

(#64717) figoa válasza daara (#64716) üzenetére


figoa
tag

most olvastam róla, 5csillagos az a füles.véleményem szerint jobb!
igaz 10k körül van,de magyar boltokban is kapható elvileg,nem muszáj rendelgetni,ha van készleten.

[ Szerkesztve ]

"My chosen torture makes me stronger .In a life that craves the hunger .A Freedom and a quest for life Until the end the judgment night ...."

(#64718) daara válasza figoa (#64717) üzenetére


daara
aktív tag

Még ezt találtam ez a 3 közül

Tehát
-Rock
-Piston hibrid
-Piston 3

ezeken vacilálok

és nem tudom eldönteni melyik lehet jobb,ieálisabb

[ Szerkesztve ]

(#64719) Tulku válasza daara (#64718) üzenetére


Tulku
veterán

Mindhármat berendeled és a két neked nem (kevésbé) tetszőt eladod aprón...

Így kizárt, hogy olyat válassz ami nem tökéletesen az igényeidnek megfelelő...és mivel kb egy családi fagyizás ára majd mindegyik, nem vesztesz szinte semmit....

(#64720) daara válasza Tulku (#64719) üzenetére


daara
aktív tag

köszönm

Esetleg linket tudsz küldeni megbizható forrásbol szeretném rendelni...biztosra szeretnék menni

(#64721) figoa válasza Tulku (#64719) üzenetére


figoa
tag

és teljesen igazad van.. :)

"My chosen torture makes me stronger .In a life that craves the hunger .A Freedom and a quest for life Until the end the judgment night ...."

(#64722) kemcso válasza daara (#64718) üzenetére


kemcso
Ármester

Szerintem a Piston 3-at kihagyhatod, abban nem lesznek brutál mélyek. A cx-hez képest kiegyenlített.

(#64723) daara válasza kemcso (#64722) üzenetére


daara
aktív tag

Értem! Rock, és a hibrid?
És mit jelent az h kiegyenlített?

[ Szerkesztve ]

(#64724) K1LLMy53Lf válasza daara (#64720) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

én még a VSD3-at is hozzádobnám a listához 5-10k között. Itt a topikban mások is nézegették mostanság, ha közösen rendelsz egyikkel twin pack-ban, akkor 8k pénz és számomra mérföldekkel veri a másik kettőt.

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#64725) daara válasza K1LLMy53Lf (#64724) üzenetére


daara
aktív tag

Értem meglesem,Ahonan tudom rendelni egy linket tudnál esetleg olyan eladotol aki neked bevált vagy megbízható?

(#64726) daara


daara
aktív tag

http://m.gearbest.com/earbud-headphones/pp_261864.html

Nos esetleg ez az oldal?

(#64727) K1LLMy53Lf válasza daara (#64726) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

gearbest, banggood, geekbuying, lendmeurears, penonaudio stb-stb... sztem ennyi elég lesz :)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#64728) cotag válasza daara (#64726) üzenetére


cotag
senior tag

Botfülű, nagyothalló embernek keresek nagyon-nagyon hangosan szóló vezetékes fülhallgatót. Melyik az a típus ami leviszi kb az ember fejét?????

[ Szerkesztve ]

(#64729) tixem


tixem
addikt

Üdv!

Mindenevő zenehallgatónak, de túlnyomórészt elektronikus, rock, metál illetve ehhez hasonlókat hallgató embernek melyik füles lesz jobb választás. Nem vagyok nagyon vájtfülű, de szeretem ha a mélyek úgy adják magukat, ahogy azt kell. Na most jól megmondtam :D De azért remélem értitek mire gondolok na :P
Jelenleg a Lumia 820-am gyári fülesét használom, éppen szól még, de sokat nem jósolok neki. Csórikám elég viharvert állapotban van már. Ettől a hangzástól nem mennék lejjebb azért. Mélyek / basszus is szépen kivehető a közepek és a magasak mellett de nem agyromboló mértékben, illetve olyan zenékben is jól teljesít ahol több hagyományos hangszer is van, szépen el lehet mindegyiket különíteni. Harmonikus szép hangzású füles na, kb hasonlót szeretnék.

A fentieknek megfelelően Piston 3, vagy az újabb Xiaomi Hybrid fülest ajánljátok? Netán van ezektől jobb is kb hasonló árban? Gearbest, vagy ebay lenne a beszerzés helye. Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#64730) vicze válasza kemcso (#64722) üzenetére


vicze
félisten

Meg persze P3-at kapni se lehet már nagyon, itt ott van még maradék készlet, a többi hamisítvány vagy Youth. Elég gyorsan kifutnak ezek.

(#64731) figoa válasza cotag (#64728) üzenetére


figoa
tag

Rock Zircon agyon is vág ,nemcsak leviszi ... :D

"My chosen torture makes me stronger .In a life that craves the hunger .A Freedom and a quest for life Until the end the judgment night ...."

(#64732) Cry0


Cry0
őstag

sziasztok
recommond kz-ed9 vagy Xiaomi Pistin Hybrid?
vagy esetleg ebben az ár kategóriában van jobb választás?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#64733) Tulku


Tulku
veterán

Urak! (Hölgyek?)

Nincs valakinek eladó (kiadó) M vagy L méretű spinfit-je?

Most nem várnék heteket a próbával...

Előre is köszönöm!

(#64734) #16820480 válasza Tulku (#64733) üzenetére


#16820480
törölt tag

M-es van.

(#64735) Tulku válasza #16820480 (#64734) üzenetére


Tulku
veterán

Úgy is lógok 5 ezerrel, legalább tovább nő :D

privátban ütközünk...

(#64736) #16820480 válasza Tulku (#64735) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem nem :N Ezt próbára adom csak, mert amúgy használom, de még nem is biztos, hogy te lógsz, lehet, hogy én :D

(#64737) cotag


cotag
senior tag

Xiaomi Piston Hybrid...
Ez hangosan tud szólni??????

(#64738) szentkuti11 válasza cotag (#64737) üzenetére


szentkuti11
addikt

Bármi hangosan tud szólni, ami kap elég erősítést! ;)

(#64739) #16820480 válasza szentkuti11 (#64738) üzenetére


#16820480
törölt tag

Sőt, még a zajszűrést is meg lehet úgy oldani ;]

(#64740) DarkDeer


DarkDeer
senior tag

Üdv!

Mikrofonos agybadugós fülest keresek kifejezetten metál zene hallgatására.
Mit ajánlanátok?
Előre is köszi!

(#64741) thingol válasza Cry0 (#64732) üzenetére


thingol
tag

a hybridhez még nem volt szerencsém, de az ed9-et nagyon bátran ajánlom, kincs ennyi pénzért!

audiophile.blog.hu // http://www.head-fi.org/u/447468/thingol

(#64742) daara


daara
aktív tag

Pesten hol lehet kiprobálni ilyen füleseket vagy akárhol?
Pl: Vsonic

(#64743) #68372224


#68372224
törölt tag

Sziasztok!
Végleg leszűkült a listám 2 példányra, az már biztos, hogy JBL vagy AKG nem váltja majd a jelenlegit.
A két jelöltem:
- Audio-Technica ATH-E40
- Audio-technica ATH-CKX9iS
Előbbi mellett a cserélhető vezeték, utóbbi mellett a kialakítás (ugyanaz, mint a jelenlegi) szól, mint pozitívum.
Hangzásban mekkora lehet az eltérés, és milyen irányban? Bocsánat, csak ebben a témában teljesen laikus vagyok, csak élvezem a zenét.. :)
Előre is köszönöm!

(#64744) Cry0 válasza thingol (#64741) üzenetére


Cry0
őstag

és esetleg ebben az ár kategóriában van jobb választás vagy ezek most a legjobb vételek?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#64745) Madridista84


Madridista84
csendes tag

Sziasztok! 3-4000 Ft-os árért mi a legjobb füles amit kaphatok? Tudom ennyiért nem várhatok sokat de az előző jvc fülesem egész jó volt. Helyileg Debrecenben lenne. :)

Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#64746) kemcso válasza Madridista84 (#64745) üzenetére


kemcso
Ármester

Mondjuk kezd az összefoglalóval, Debrecenbe is lehet tudtommal rendelni külföldről :DDD

(#64744) Cry0 szintén összefoglaló ;)

(#64740) DarkDeerszintén összefoglaló ;)

(#64747) DarkDeer válasza kemcso (#64746) üzenetére


DarkDeer
senior tag

Bocsánat, illett volna elsőre is részletesen kifejtenem az elvárásaimat! Sorry!
Szóval black és death metal zenéket hallgatok, ehhez keresek androidos okostelefonhoz IEM (In Ear Monitor) kialakítású fülest.
Hangzásban ezekhez a zenékhez szerintem jobban illik a kiegyenlítettség.
Mikrofon kell, legalább egy play-pause-felvevőgomb legyen a kábelen, hagyományos lelógó kábelvezetésű legyen, nem nyak mögött elvezethető kábellel, és lehetőleg fekete színű legyen.
Ezek az elvárásaim, tudtok-e ajánlani valamit?

(#64748) Man0gatya


Man0gatya
aktív tag

Sziasztok! Erről vélemény? JVC HA-FX45S-B használ valaki ilyet?

(#64749) Cry0


Cry0
őstag

vajon eredeti lehet?
vagy esetleg ez ? [link]

[ Szerkesztve ]

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#64750) Nagyapó45


Nagyapó45
csendes tag

Tisztelt Fórumtársak! Segítséget kérek.
Volt (van?) egy üzlet a Kodály körönd környékén, ahol lehetett kapni különböző utángyártott fülhallgató illesztékeket. Annak idején vettem is ott, csak elfelejtettem a címét. Kérem, ha tud valaki segíteni, tegye ezt meg. Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.