Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16346) ThorsHUN válasza philoxenia (#16344) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Koszonom a valaszt. Eredetileg a mar meglevo keszulekek kozul igyekeztem valogatni es tapasztalatokrol informaciot gyujteni, ezert is tettem fel a kerdest, csak valaki javasolta a meg meg nem jelent keszulek bevarasat.
A sajat topikjaba pedig pont a szubjektiv velemenyek miatt nem akartam menni, mert altalaban a "nagyonkiralyveddmeg!" szoveget kapnam, amivel egy centivel sem lennek elorebb.
(A szoftveres buheralas alatt nem az eq-t ertettem, hanem konkretal a lejatszo eszkoz gyari alap szoftverenek lecsereleset, modositasat, hogy kihasznalja a hardverben rejlo lehetosegeket)
A Hangfal - fejes - fules hierarchia oke, csak kint az utcan nem szivesen viselnek egy fejest, barmennyire is jo hangzasu...

Az viszont meglepeteskent ert, hogy a fules fontosabb mint a lejatszo eszkoz minosegileg. Akkor nem folosleges megvenni egy sima atlagos telefonhoz egy xears kategoriaju fulest?

Bici:
Ezert pofatlankodtam be ide az ominozus off kerdessel.
A hetvegen a mobile meetingen az SE standnal kerdeztem a sracot, hogy a telefon zenehallgatas szempontjabol mennyire allja meg a helyet... erre elkezdte mondani, hogy milyen grafikus gyorsito chip van benne... koszi:S

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.