Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4739) dragonfx válasza Lootolok (#4737) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem meg a bk25 ébredt azért ez már elég jo.
most a gw.t re fogok rápattani hogy 10es legyen.
védelmem is már elég szépen alakul. utolso bow isn 4es lesz lassan. ágyukból még 3 12es van.
azért ráfekszek a wizikre mortárra végén a sas2.
én ennyire nsm szorom a feketét. :DDD 8 ribit viszek ez egy oldalt tisztit másik oldalra ott a 2 heroes meg a dagik. healerrel. igazából a goblinok végzik a szerzés részét.
én csak *ra megyek léegyne mega bonus. ilyen 40-48% 1* szokott lenni. master1be vagyok. itt már jönnek ám szépen a 120 feketére. :DDD
most a minyo7eet fogom berakni.
szinte boritékolhato a next uopdatebe archer ágyu lvl14 lesz.
nálunk nagyon leállt az egész már engem sem érdekel unalomba és a méregbe fulladta játék csomoan abbhagyták már én is cska félgőzzel nyomom. ettől függetlenülk megy az 5 builder. :DDD
minyon után a bowler 3ra összedem és utána kb nekem bezárult vége a játéknak nincs mit a laborba huznia heroest huzni agyfax nem lehet ugy lootolni amig ez a 2 darkos kész addig szerintema gw10 is meg a maradék 3 ágyu aztán szerintem leállok irto sokat bosszant mostanába eza fos...renegeten abbahagytálk nálunk..állandóan fax nehezeket ad cw.re totál reáltalanokat....beleuntam azaz igazság 10/8 buktába...
nem tudnak a skacok gohozni th9en.
top100ba benne avgyunk d enem ön értelmes tag csak iylne átjárosok pedig lvl8as a klán.
ahol nincs 10-11es fal annak már nekimegyek nem keresgélek mert felidegesit lesz ami lesza bonus fontos sokat dob néha.,
nem panaszkodok utobbi 10 lootba van 3 5e+os fekete.
arany elixir összeségébe ritkán jön 6 kilo alatt ki bonousszal az hol ez hol az van tulsulyba pl: 120/410...380/170...ilyesmik
már ilyne 250-300asokra nem kapok fel a fejem.ugyse tudom lebirkozni 3ra meglegyen. a 400az már faja néha becsusszan pár 500-600as.elhagyott is van néha persze pont mikor nincs heroes meg spell. :DDD
multkor láttam egy 1.9millásat dehát nem volt lofax seregem....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.