Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) Madn!ght


Madn!ght
addikt

stat

Mióta magyar szervereken is játszom, kezd a statom az 1 felé közeledni. :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#4602) DieHard válasza Paarthurnax (#4599) üzenetére


DieHard
senior tag

... meg sok másnál. 100as öléseknél asszem asz összes fegyvernemben. legyen az akár az assault gránátvetője, vagy csak a sima f2000 lövője. tehát soxor lehet megkapni. és ráadásul nem egyszer, tehát lehet több is ugyanabból

(#4603) Paarthurnax válasza Polacheck (#4600) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Ilyen sokat er? Szep nagy medal volt es az 5000 pont is jol jott. :-)

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#4604) KVamikaze válasza Def26 (#4586) üzenetére


KVamikaze
tag

És még tegnap nem is játszottam csak kb 3 órát, más dolgom volt.
De talán ma ismét szintet lépek :)

(#4605) gabipaci válasza Fakekapitány (#4597) üzenetére


gabipaci
addikt

Aha, azthittem a Lóf@szos neveddel van a baj.
Így már világos, csak az nem értem, miért nem lehetett elmondani, hogy mi a gondod.
Volt egy ilyen tanárom is. megnézte a dolgozatomat, azt mondja :Nem jó, na hol a hiba?
Örültem volna, ha kinézi belőlem, ha tudom a jó megoldást, azt írom le...

Logitech hardware tester

(#4606) lujo10


lujo10
aktív tag

Ha ezt előre lehetett volna tudni :Y
Battlefield Bad Company 2 7.990.- (talán valakit még érdekelhet)
Mindegy a tudat azért vígasztal, hogy az elsők közt kaptam meg az LE-t, és annak az ára változatlan :DD

[ Szerkesztve ]

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#4607) gabipaci


gabipaci
addikt

Hi!
Elvileg HC modban fut a zserver, de minden más be van kapcsolva
Teszteljétek, és valahogy gyertek rá, hogy hc vagy nem :)
Én nem tudom, mivel a kiírás tegnap is csalt a console-ban

Logitech hardware tester

(#4608) DieHard válasza lujo10 (#4606) üzenetére


DieHard
senior tag

Hát ha ez igy van, akkor nem a LE ára volt akciós és ugyanaz mint a simáé, hanem a sima verzió vásárlóiról huztak le pár ezerrel többet. Ez szemétség.

(#4609) ciry válasza Madn!ght (#4601) üzenetére


ciry
őstag

Nekem mindegy, hogy hol játszom, ugyanúgy ütnek-vágnak :W
Ha sakkfigurákkal játszanák a Bad Companyt, tuti, hogy paraszt lennék. :DD :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#4610) Ghostface


Ghostface
senior tag

Végre tegnap én is megkaptam, igaz 3 napos késéssel mint mindenki más aki Angliából rendelt. Este már játszottam is veletek (már ha azt szenvedést játéknak lehet nevezni amit csináltam), jó volt. Ghostface(HUN) néven futok feldobhattok a listára. Köszi!

PSN: Nifty_Ghostface

(#4611) Jazzy válasza ciry (#4609) üzenetére


Jazzy
tag

Én is kezdek bele jönni, a K/D arányom javulgat, de azért van mit fejlődni. Tegnap este végre feljutottam a serverre. Nagyon jó volt, én született medic vagyok. Csináltam vagy 2500 pontot az élesztéssel. Lassan át kell térnem másra, mert a medic teljesen unlock-olva lesz. :)

Szerk.:

Gabipaci, mindkét szerver HC lesz? Ezt csak azért kérdezem, mert már megszoktam a nem HC-t tegnap amikor átállítottátok jó ideig csak estem-keltem! :D

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#4612) onereborn válasza lujo10 (#4606) üzenetére


onereborn
tag

Én a simát vettem meg és LE-t kaptam mert volt hozzá kódom is, de nekem nem fogadta el, így kénytelen vagyok elölről vinni. Nem gond mert már elértem a 4es szintet, amúgy keveset játszom...

(#4613) pityaa23 válasza onereborn (#4612) üzenetére


pityaa23
senior tag

az Le- kódját hogy írtad be? Én ha úgy ahogy a papíron volt kötőjelekkel akkor nem fogadta el, egybe írva rögtön!

megint nem tudok még loginolni sem....

[ Szerkesztve ]

(#4614) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Hurrááá,, megint nem tudok játszani, Drága EA Online failed........
Remélem ilyenkor serényen javítgatják a hibákat.

(#4615) rankesz válasza Jazzy (#4611) üzenetére


rankesz
veterán

És hogy kell elkezdeni a mediket amikor még semmi speckód nincs?
Csak sima kill? Nagyon az elején van a medikem, legalább az élesztést meg kéne kapni... jól jönne ha épp nincs medic a squadban. MEfg azt se vágom hogy a medikit miért jó hogys ha kapok egy sorozatot és ha átsétálok rajta ugyanúgy haldoklok. :F

(#4616) Paarthurnax válasza rankesz (#4615) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Igen, az elején csak gyilkolni kell és majd megkapod a medkit-et, majd az újra élesztőt.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#4617) PaJa1 válasza pityaa23 (#4613) üzenetére


PaJa1
őstag

Én kötőjelekkel és jó lett.

Meg ha később is írod be a kódot akkor is megkapod a cuccokat, nem kell elérni hozzájuk a szintet.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4618) ciry válasza rankesz (#4615) üzenetére


ciry
őstag

Nekem sincs meg a defi, gondolom 1-2 kört ki kéne bírni érte medikként, de az meg nem megy :F
A spec dolgokban(spec1, spec2, spec3) lévő lehetőségek mit jelentenek?
Nem beszélni englis, csak cseppet, plíz help.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#4619) Jazzy válasza rankesz (#4615) üzenetére


Jazzy
tag

Igen az először lövöldözni kell, illetve felvenni az elejtett medi csomagokat, mert ha abban van élesztő és hp csomag akkor használhatod az elején is. Szerencsére nem kell túl sok pomntot szerezni ahhoz, hogy megkapd a hp pack-ot. Az defibrillátorhoz kicsit több kell.

J@zzy

(#4620) Jazzy válasza ciry (#4618) üzenetére


Jazzy
tag

A spec dolgokat tudod megszerezni, ha elég pontot gyűjtesz. Ebben van pl. a medic-nél a defi a recon-nál a távcső a légitámogatáshoz, stb.

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#4621) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Megszakadt. A Battlefield blogon írták, hogy ma meg holnap frissítik a szervereket, mert iszonyatosan le vannak terhelve így rövid időre nem lehet majd játszani. Csak egy kis érdekesség:
"Since launch a week ago, BFBC2 has already put EA servers through the following stress:
The 4 different soldier types have gathered a score of more than 34 Billion.
There's been more than 400M kills made.
1.3M roadkills
Squads and Teams have assisted each other to 6.2 Billion points."

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#4622) ciry válasza Jazzy (#4620) üzenetére


ciry
őstag

Jó, de ami megvan, azt nem tudom, hogy mit jelent, az a gond.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#4623) Jazzy válasza ciry (#4622) üzenetére


Jazzy
tag

Akkor ajánlom ezt az oldalt, itt találsz hasznos dolgokat! :)

[link]

J@zzy

(#4624) r-chee válasza Paarthurnax (#4621) üzenetére


r-chee
őstag

Adj egy linket arról a blogról pls :) . EA ide vonatkozó twitteres linkje is érdekelne. Találtam párat, de szerintem azok másak.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4625) HS 2142 válasza Paarthurnax (#4621) üzenetére


HS 2142
őstag

I love Battlefail! Legalább kiírhatnák bejelentkezésnél, hogy hé javítunk még 1 óráig addig takarodj, nem pedig csak hagyni hogy connectingeljen 1 hétig.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4626) Jazzy válasza r-chee (#4624) üzenetére


Jazzy
tag

Ez a twitter:

[link]

J@zzy

(#4627) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Legalább dolgoznak, de azt tudhatták volna, hogy ilyen sikere lesz, Call of dutynál is megfeküdt a steam, de nem voltak ilyen leállások.

(#4628) Paarthurnax válasza r-chee (#4624) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

http://blogs.battlefield.ea.com/

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#4629) Allien válasza Jazzy (#4620) üzenetére


Allien
veterán

A "Mortar" nagyon hasznos dolog (recon-nál a távcső). Sok láma minden áron be akar rongyolni az épületbe, ahol amúgy is sok az ellenfél. Pedig, simán csak szét kell lőni (pálya függő, de gránát, tank, mindegy)! :K Vagy, ha nem is teljesen, a gyalogságot támogatva, de a lényeg, folyamatosan használni KELL! Főleg, mert pár másodperc alatt rá lehet zavarni az ellenfélre, és ugyan úgy számolja ha kinyiffanak. :K A tankok ellen is maximálisan hatásos. :O ;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#4630) Odyn


Odyn
csendes tag

Naszóval... Annak aki nem tud angolul, ma, illetve holnap reggel magyar idő szerint 9 órától 13 óráig (tehát várhatóan 4 órára) leállnak az EA szerverek hardverbővítés miatt.
Komolyan foglalkoztat a kérdés hogy ennyi idő meg lóvé belefeccölése után miért nem tudtak kiadni egy stabil játékot!? Na mind1... délután indul a mandula újra...

(#4631) gabipaci válasza Jazzy (#4611) üzenetére


gabipaci
addikt

Nagy valoszinuseggel nem lesz mindket szerver hc.
A mostani marad sima szoft koor.
Csak azert alligattam reggel, mert delutan fullon van es eselyem nincs kitapasztalni a szerver beallitasokat.
Minden egyes valtoztatas restartal jar. Szerintem hamar megunnak az emberek.
Delutan 5kor erek haza, szerintem visszanyomom az eredeti beallitast, es ezt a szervert nem haborgatom. A mostani karbantartas utan ugyis megkapjuk az uj szervert, gondolom.

Logitech hardware tester

(#4632) r-chee válasza Odyn (#4630) üzenetére


r-chee
őstag

Ha szervereket bővítik, akkor miért a játék a nem stabil? Ezt magyarázd el :) . Szerintem az elején nem gondolták, hogy a hardverpark nem fogja bírni a terhelést. Örüljünk neki, hogy nyomatnak hozzá még pár quad procit meg egy kiló memóriát :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4633) }{3@Đ$}{0ot válasza Def26 (#4598) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

hát lehet pár feles után jobban érzed magad,igaz lehet nem igazán fogsz célt találni,de kit érdekel..... :D
próbáld a Sniper ilyen módban,lehet 100% célzás lesz az eredmény! ;]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#4634) Odyn válasza ciry (#4618) üzenetére


Odyn
csendes tag

Cyri... a Spec cuccok különböző extrákat adnak a karakterednek. Egy-egy kaszthoz vannak külön spec-cuccok, de vannak minden kaszthoz alkalmazható általánosan használható cumók is.

Pl.: Spec1: Extra lőszer, extra gránát /ezek általánosak/, 12x Zoom /csak sniperhez/
Spec2: Extra védelem, extra erő a lövedéknek, vagy ha már lég pontot gyűjtöttél egy-egy fegyvertípussal, akkor ahoz a fegyvertíposhoz ide tudod benyomni az extra pontosságot.
Spec3: Ide kerülnek a járművekhez kapott extra cumók. Pl.: Extra páncél, másodlagos tüzelés, radar stb...

Ezeket a "Spec" dolgokat úgy tudod elérhetővé tenni egy adott egységhez/járműhöz, ha azzal az adott egységgel minél több pontot gyűjtesz. Járműnél nem számít milyen fajtában vagy (spec cuccok tekintetében), az összesre együtt számolja a pontokat.

A játékban a Weapons and Gadgets menüpontban tudod nyomon követni, milyen extrákat nyitottál már fel, mikre van még lehetőség, és azok teljesítéséhez mit kell tenned.

További jó játékot!

(#4635) Jazzy válasza Allien (#4629) üzenetére


Jazzy
tag

Gondolom, hogy hasznos. Én eddig a medic-et toltam, már csak 2-300 pont és megvan az összes spec. cucc. A recont szerintem a legutolsók között nyomom majd. Jobban szeretek a csapattal menni és segíteni nekik, mint távol guggolva spot-olni és lövöldözgetni. Főleg ilyen magas pingeknél. Így ez kicsit várat magára... :)

J@zzy

(#4636) Odyn válasza r-chee (#4632) üzenetére


Odyn
csendes tag

Jogos a felvetés, rosszul fogalmaztam.
Nem a játékra magára akartam utalni, hanem a szerver oldalra (vagy mire) A lényeg amit írni akartam, hogy ha már kiadnak egy játékot, amit annyira beharangoztak mint jelenlegi kedvencünket, ügyelhettek volna arra is hogy a várhatóan hatalmas játékközönség igenis le fogja terhelni a rendszert.
Se gazdaságtudós, sem pedig informatikus nem vagyok, így nem tudom mi megy a háttérben sem anyagilag, sem máshogy. Egy egyszerű felhasználó vagyok, aki vásárolt egy terméket, és elvárja hogy a terméket rendeltetés szerűen gond nélkül használatba vehesse, amikor csak akarja.

(#4637) gabipaci válasza Odyn (#4636) üzenetére


gabipaci
addikt

Ezt meg is teheted. De a rendeltetes szeru hasznalatot mindig a gyarto szabja meg. Jelen esetven az ea. Es az ea most azt mondja, hogy a rendeltetes szeru hasznalat a single player uzemmod...
Na, dolgoznom kell.

Logitech hardware tester

(#4638) Jazzy válasza gabipaci (#4631) üzenetére


Jazzy
tag

Ok, köszi a választ! :))

J@zzy

(#4639) Def26 válasza }{3@Đ$}{0ot (#4633) üzenetére


Def26
félisten

Sniperral megyek. :DDD

Ajánljatok nekem egy gamer(nek mondott) egeret ami vezeték nélküli. Egyszerűen nem találok, ami van az meg mind vezetékes...

Valaki meg tudja mondani, hogy lehet invertedre rakni a helikopterek irányítását?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4640) JamesHun válasza Def26 (#4639) üzenetére


JamesHun
addikt

a gamer egerek vezetékesek :P

SeriesX: JamesSHun

(#4641) Zsozsooooo válasza Def26 (#4639) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Razer Mamba

(#4642) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Nem akarom elkiabálni,de azt hiszem mehlett a hiba oka. Akinek ezzel a hibaüzivel lépne ki a játék,annak valószínű,hogy a VGa-ja melegedik túl. Az adatlapomon szereplő kártya gyári OC-s,és én nem tuningoltam de hát mégis.
Megoldás: Riva Tuner-ben egy kicsit állítani kell a venti fordulaton feljebb.

(#4643) Zsozsooooo válasza Def26 (#4639) üzenetére


Zsozsooooo
tag

(#4644) r-chee válasza Def26 (#4639) üzenetére


r-chee
őstag

Talán a géptől 3 méterre akarsz játszani, hogy vezeték nélküli rágcsáló kell? Ha nem, nincsen egyik egérnek sem 10 cm átmérőjű, fémköpenyes, érdesített felüleltű kábele, hogy akadályozná a mozgatást :) . Különben is, hogy JamesHun írta, a jó gamer egerek vezetékesek :P .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4645) Def26 válasza Zsozsooooo (#4641) üzenetére


Def26
félisten

Hát igen, de az qrva drága. :B

Tudom, hogy off de BC2 miatt keresek egeret és kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ezt néztem ki, Logitech MX620

r-chee: Idegesít ahogy néha beleakad a vezeték ebbe-abba.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4646) Mrdevil válasza Def26 (#4645) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ez nem Wiimote nem teniszezni kell vele. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4647) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Aktív játékosok (heti 6-10 óra) jelentkezését várjuk klánunkba =MG=(Magyer Gerillák) Aki szeretne komolyabban foglalkozni a klánosdival az jelezze nekem itt a PH-n keresztül vagy a www.mGclan.hu oldalon !

(#4648) Blom válasza Def26 (#4645) üzenetére


Blom
aktív tag

én egy G9 et ajánlok.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4649) Doki-HUN1978 válasza Def26 (#4645) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

A vezeték nélküli egy nagyon picit késik a vezetékeshez képest, ami már számít a játékban.

Nekem volt MX1000-em, de gyorsan visszaváltottam, mert éreztem, hogy valami nem OK.

Egy haverom évekig MX1000-el játszott és mikor áttért a vezetékesre, akkor szembesült a differenciával.

Játékra csak vezetékes egeret vegyél!!!!!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#4650) Def26 válasza Doki-HUN1978 (#4649) üzenetére


Def26
félisten

Ezt pl. nem is tudtam. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.