Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) Szemi82 válasza Asmoday (#4495) üzenetére


Szemi82
tag

Nem lehet rossz csak amint indítanám hibaüzenet fogad.
A játékkönyvtárba másoltam de semmi hatás.

(#4502) JamesHun válasza Asmoday (#4495) üzenetére


JamesHun
addikt

mit tud ez?
sajna linux alatt vagyok most melóban, így nem nagyon tudok ránézni

SeriesX: JamesSHun

(#4503) rankesz válasza Szemi82 (#4501) üzenetére


rankesz
veterán

Nálam simán indul akár az asztalra kitéve is. Próbáld meg mondjuk rendszergizdaként.
Ami hasznos hogy lehet állítani pl a sound quality-t. ami nálam alapból mediumon volt, azt fel lehet tenni high-ra.

na, gondoltam hogy nem fog kiférni... :B

[ Szerkesztve ]

(#4504) drachos


drachos
tag

Másnál van olyan probléma, hogy az a telepített nehézgéppuska, ami páncélzatot is nyújt, és elvileg egy plexin keresztül (vagy min) kéne kilátnunk, na az nekem matt fekete kb, szóval semmit nem látok. Ha jól rémlik, akkor ilyen gondom nem volt, tehát lehet az a baj, hogy átállítottam DX9-re?

szerk: én ezt már pár napja átállítottam a cfg fájlban, nem a progival. De már pár nap óta észlelem a hibát:) Mindenesetre majd visszaállítottam auto-ra, meglátom lesz e különbség.

[ Szerkesztve ]

(#4505) Szemi82 válasza rankesz (#4503) üzenetére


Szemi82
tag

:DDD
.NET keretrendszer 3.5 hiányzott neki.
Nem szóltam. :U :B

(#4506) Asmoday válasza rankesz (#4503) üzenetére


Asmoday
csendes tag

Látom még a dx verzióját is lehet állítani... majd ki is próbálom, amúgy is kíváncsi lennék milyen a vizuális és a teljesítménybeni különbség 9 és 10között...csak lennék már otthon :))

(#4507) Mrdevil válasza Asmoday (#4506) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én már kipróbáltam,átirtam az iniben autoról 9-re.Lényegesen jobban fut a game dx9 alatt,de sajna nekem még így is akadozik multi alatt nagyon.Már az őrület határát súrolom. :W
A single viszont úgy fut mint a színes álom,csak azt kenhetem a hajamra,már rég végig vittem.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4508) JamesHun válasza Mrdevil (#4507) üzenetére


JamesHun
addikt

hát nálam mediumon simítások nélkül jól fut az 5770-el egy 2,33-as Core2Duo-n
szerintem egy 3 GHz-vel tudná a high beállítást is

SeriesX: JamesSHun

(#4509) Asmoday válasza Mrdevil (#4507) üzenetére


Asmoday
csendes tag

akkor el tudom képzelni az nv vision hogy leterhelheti:) bár gondolom nem azzal multizol... ha mégis akkor azt mindenképpen kapcsold ki

(#4510) ciry válasza Mrdevil (#4507) üzenetére


ciry
őstag

Képügyileg gyengébb a Dx9-es?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#4511) Tono34 válasza Asmoday (#4495) üzenetére


Tono34
tag

Másik hasonló program

[ Szerkesztve ]

(#4512) Asmoday válasza Tono34 (#4511) üzenetére


Asmoday
csendes tag

Azért a készítők igazán tehettek volna valami hasonlóan részletes grafikai beállítási lehetőségeket a játékba... mit látszik nem lehetetlen... :((

(#4513) Mrdevil válasza ciry (#4510) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igazából úgy hogy rohangáltam ide-oda nem tünt fel,hogy annyival rosszabb lenne mint amennyivel lassabb dx10-ben.Talán kellene csinálni fotókat és összehasonlítani,úgy biztos látnánk kölünbséget.Én akkor csak azt néztem,hogy akadozik e,de ugyanúgy akadozott.Pedig már mennék veletek gémelni,láttam voltatok ts-en tegnap is.Vajon a net keretrendszer3.5 hiánya miatt nem szarakodhat,mert az nincs még feltelepítve nekem?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4514) Padam


Padam
aktív tag

Nálatok nincs olyan probléma, hogy, ha egy szervert hozzá akarok adni a server browser-ből a kedvencekhez, akkor azt írja, hogy "waiting for data..." és nem történik semmi?

(#4515) .Oldman. válasza Padam (#4514) üzenetére


.Oldman.
tag

de

(#4516) aram01 válasza bonat (#4454) üzenetére


aram01
nagyúr

türelmetlen vagy :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4517) GuB3Ra válasza ciry (#4510) üzenetére


GuB3Ra
aktív tag

Vonalsimítást eleve elfelejtheted Dx9 alatt szóval igen.

Daark minimalism

(#4518) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Működik már normálisan a játék, vagy még mindig egy kalap sz#r a multija? :U :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#4519) aram01 válasza _Voyage_ (#4518) üzenetére


aram01
nagyúr

működik általában,mondjuk nekem ping problémáim vannak de azt a szar netemnek tudhatom be

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4520) Jazzy válasza aram01 (#4519) üzenetére


Jazzy
tag

Nálam is folyamatos ping problémák vannak és csak ebben a játékban. Általában figyelgetem a többi játékos ping-ét is és 150-200 alatt nincs. Sajnos a PH szerverre továbbra sem tudok bejutni, de majd ha sikerül ott is megnézem.

Ja és csak ezzel a játékkal vannak ping gondok, MOHAA, CS; GTA IV teljesen jól megy.

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#4521) aram01 válasza Jazzy (#4520) üzenetére


aram01
nagyúr

nincs különbség ott se.ha "jó" a pingem akkor kb 200 ha nem kiakad 999-re nem gyenge

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4522) Jazzy válasza aram01 (#4521) üzenetére


Jazzy
tag

Ezt sajnálattal hallom. :(( Azt utalámo a legjobban, amikor elkezdek valakit lőni, pattan egyet az ember és már fekszem is. Ilyenkor késztetést érzek arra, hogy a miditornyot a TFT-be építve netbook-ot csináljak az egész kócerájból.

J@zzy

(#4523) JamesHun válasza Jazzy (#4522) üzenetére


JamesHun
addikt

az lag nélkül is van
gépágyúval a kezemben kapott rövid sorozatból 2-3-at legalább de gond nélkül fejbe lő 1 lövéssel
az, hogy shoti telibe kapja és még rohangál bőszen :P
Kicsit a sebzésekre rágyúrhatnának a srácok
Oké, hogy nem lehet full reális, mert akkor az lenne a baj, de ez is rossz így most :S

SeriesX: JamesSHun

(#4524) aram01


aram01
nagyúr

ilyen nekem is volt jött a csávó,csipával 3-4szer belelőttem közelről azt semmi,de ő egyből lekapott :(

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4525) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Nekem meg szinte nincs is gondom.

(#4526) MS74hu válasza r-chee (#4471) üzenetére


MS74hu
tag

Szia.Tegnap én is elkezdtem az online mókát. A nevem:MS74 :R

Lenovo Y700

(#4527) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

hali,gyarapítottam bc2 eredeti példányosok táborát,csak egy gubanc van, nem tudok acountot kreálni. A játékon belül van hogy login és create, rámegyek hogy create erre kidobja hogy "fail" WTF ???????? vagy az ea oldalon is létre kell hozni accountot és azzal belépni mint a gta 4-ben a social club oldalán????

[ Szerkesztve ]

(#4528) p87


p87
senior tag

Sziasztok!
Én is jelentkeznék a Ph játékosok listájára.
Nevem: bojlihal

(#4529) SZKEBE75 válasza WhiteWalker (#4527) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

jaja nekem is ez van,de még a single sem indul el!
neked az műkszik?

[ Szerkesztve ]

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#4530) nemeth989


nemeth989
senior tag

Sziasztok!!
Én holnap megyek a Limited Edition-ért. :DD Olyan kérdésem lenne melyik szerveren tudok majd magyarokkal találkozni ?

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#4531) rankesz válasza nemeth989 (#4530) üzenetére


rankesz
veterán

(#4532) zolaas


zolaas
senior tag

volt vkinek olyan gondja, hogy fut a játék egyszercsak kidob az asztalra, vagy elfehéredik az egész képernyő. Hang van csak kép nincs. kissé idegesítő.
dx11, q6600,5770 1gb, 8gb ram...

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#4533) WhiteWalker válasza SZKEBE75 (#4529) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

végre itt sikerült reggelnem badcompany amivel beléptem a játékba.
Több kérdés is lenne mivel eddig nem játszottam battlefielddel.
Kér vmi klán nevet,ez kell vagy nem?
Felraktam a punkbustert,hozzárendeltem a bad company 2-őt,frissitette is,majd belépek a játékba az accountommal, szerver keresés, és nem tudok csatlakozni mert kéri hogy inditsam/telepitsem a punkbustert, pedig fut a háttérben!!!!
Ilyenkor szintén wtf???

A nickem : DomeZs

(#4534) NorDezs


NorDezs
senior tag

Ma végre nekem is sikerült beszerezni a játékot, viszont azt nem tudom, hogy hogyan tudok a PH szerverre bejelentkezni. Hiába írom be a nevét vagy az IP címét akkor sem látom.
Amúgy a multis nevem PH! Norbee

(#4535) bonat válasza rankesz (#4503) üzenetére


bonat
senior tag

Vsync az most mire jó?? :))

(#4536) AMATŐR válasza zolaas (#4532) üzenetére


AMATŐR
őstag

Nálam is van egy-két furcsaság! Kép kifagy, hang megy tovább, egérkurzor bejön és mozog. Csak a kép merevedik ki! :F
Eddig 2x fordult elő, csak ennél a játéknál tapasztaltam és csak a multi alatt.

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#4537) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Sikerül a PH-s szerverre bemenni. Igaz csak úgy, hogy a barátlistából joinoltam. Több, mint a fele külföldi volt azt hiszem. Amúgy játék közben lehet pinget nézni?

(#4538) WhiteWalker válasza NorDezs (#4534) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

közbe sikerült elinditanom,ami a punkbusterrel kapcsolatos azt mindet kipipáltam az option menüben :DDD

horny: a server névnél ha listázod abc szerint ott megtalálod én is megleltem csak fullon volt :DDD :DDD

(#4539) Xaels válasza F_Zolee (#4537) üzenetére


Xaels
félisten

Egész du. ott játszottam. Kezdett kicsit elegem lenni a Medic-ekből, mindig 3-4jött és 1 tárból esélyed sincs mindet likvidálni, nekik meg mondanom sem kell mennyi lőszer van a fegyverben... Hiába lősz el 1-2t azok pár pillanat alatt felélesztik a többieket, még újratölteni sincs időd. Vagy a sebzésen kéne kicsit javítani vagy a kasztokat balance-olni, mert van 1-2 térkép ahol szinte nem látsz mást csak rohangáló bokrokat...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4540) gabipaci


gabipaci
addikt

Elvileg HardCore módban fut a szerver.
Jó játékot!

Logitech hardware tester

(#4541) belaazallat válasza Xaels (#4539) üzenetére


belaazallat
addikt

Nem a kasztokkal van baj. Hanem 1 vs 4-5 az arány. Ha melletted van 2 assault simán halomra lövitek a medic-keket. Egyébként mediknek fél tár kell egy emberre, ebbe benne van 2 head shot is.

Én csak doki ként nyomom, hiddel.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#4542) F_Zolee válasza Xaels (#4539) üzenetére


F_Zolee
veterán

Láttam pár medikest de osztottam őket golyóval, gránáttal és gránátvetővel. ;] Egy körben összeszedtem 34/5-ös K/D-t. :)

#4541) belaazallat: én alig nyomulok medikkel de sokszor volt, hogy alig lőttem rá és már feküdt. Igaz ez azóta van, hogy kaptam fegyver fejlesztés.

[ Szerkesztve ]

(#4543) Bavid válasza Xaels (#4539) üzenetére


Bavid
senior tag

Ja a sniperek elég idegesítőek tudnak lenni, bár néha én is szeretek azzal nyomulni:D Amúgy medic kaszt szerintem a leggyengébb kb közelről esélye sincs egy assault vagy enginer ellen, távolról meg leszedi a sniper:D Szóval nekem nem tetszik, kéne valami rendes fegyó neki:D Mondjuk m16a1 mint bf2ben, úgy nem lenne rossz írtani a népet.

(#4544) zsolt1129 válasza zolaas (#4532) üzenetére


zsolt1129
addikt

Nekem vagy 5 percenként kifagy,majd egyből ki is dob a játékból. Viszont még azóta sem tudom,hogy miért és mi lenne rá a megoldás :( .

(#4545) Xaels válasza F_Zolee (#4542) üzenetére


Xaels
félisten

Én is a végén már azt csináltam :D jöttek a Double meg a Triple kill-ek :D Mondjuk lehet még 1 kicsit szoknom kell, sok volt az elmúlt években a CoD és onnan átszokni fura, de bejön. Na mind1. Majd még összefutunk valszeg szerveren.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4546) v!ct0y válasza Bavid (#4543) üzenetére


v!ct0y
veterán

Mégis medikkel lehet a legtöbb pontot összeszedni:)

(#4547) F_Zolee válasza zsolt1129 (#4544) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ahogy elnéztem mindkettőtöknél tuningolva van a proci. Meg kéne próbálni visszább venni.

Xaels: össze is futottunk ma. Most, hogy nézem mi a nicked. :DDD Kinyírtuk egymást kölcsönösen párszor. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4548) zsolt1129 válasza F_Zolee (#4547) üzenetére


zsolt1129
addikt

Értem. Nekem már vagy fél éve atom stabilan be van lőve a proc. Prime stabil stb,és csak ennél a Game-nél jön elő a jelenség. Viszont ha kivág driver hibára hivatkozva,akkor tuti nem a proci a ludas. Tényleg minden Game hibátlan. Már tele a tököm vele :W .

Mod: De nem a Win7 kavar be? Már gondolok itt mindenre,de akkor még sokaknak lene ez a problémájuk. :U
Oksi. Megnézem alapórajelen is hátha.

[ Szerkesztve ]

(#4549) F_Zolee válasza zsolt1129 (#4548) üzenetére


F_Zolee
veterán

Egyszer azért kipróbálhatnád. De ha nem akkor nem. Nem erőszak. ;]

Szerk.: nekem is win7 van fent. 64bites ráadásul.

[ Szerkesztve ]

(#4550) feka007


feka007
nagyúr

Még mindig nem egy egyszerű dolog este a szerverre belépés.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.