Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4051) ToxLee válasza antikomcsi (#4024) üzenetére


ToxLee
őstag

49-es rangu játékos nincs még. :U

(#4052) Kecuhun válasza r-chee (#4048) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Kecuhun néven futok, majd vegyél fel a listára pls.

(#4053) Źşë'


Źşë'
addikt

játszottam egy órát és nem volt hál ég pb kickem, 2 szerverre is felmentem (remélem nem is lesz több)

ami betában volt map ugye ejtőernyővel kell leugrani, és az egyik srácnak nem csukódott be XD futás közben ott maradt megdermedve a feje felett kötelestül mindenestül xD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4054) Yany


Yany
addikt

Ha volt már, akkor bocsánat: [BFBC2 bemutató @ Ipon]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#4055) Źşë' válasza Źşë' (#3797) üzenetére


Źşë'
addikt

ez a sigg-o-matic cucc nem frissül :s lassan 4 es leszek de ez még mindig csak 2-t ír

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4056) rankesz válasza Źşë' (#4055) üzenetére


rankesz
veterán

azt írja a weblapon hogy 12 óránként frissül.

(#4057) Silent77 válasza sutyi^ (#4049) üzenetére


Silent77
veterán

Routerben tűzfal kikapcs, és nem dobott ki. :F
Nyitni portot nem tudok, teli van.
eddig viszont tűzfallal is ment. :W

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4058) siriq


siriq
őstag

Nahh meg volt az elso maratoni gyilkolaszas. Delutan 2 tol hajnali 2 ig. Igaz volt azert benne par szunet(csak el kell menni valamikor...). Volt par lagos server(1-2 nagyon is lagos volt). Neha azert kifogtam olyan servert mintha a single-t jatsznam. Tegnap valahogy jobbak voltak a serverek...
Legjobb kill-em pedig, repulobol a pilotat kiloni:D. Az valami halali volt.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#4059) Silent77 válasza Silent77 (#4057) üzenetére


Silent77
veterán

Még sem jó, ugyanúgy kidob, sztem ahol voltam nem volt pb.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4060) onereborn válasza r-chee (#4027) üzenetére


onereborn
tag

Hi r-chee engem is felvehetnél! onereborn a nickem

(#4061) Kr/\toS válasza r-chee (#4027) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Írj mellé engem is, :)

K/D-vel annyira nem foglalkoztam, szinte mindig az adott feladatra megyek. :B

(#4062) JamesHun


JamesHun
addikt

visszatérve az éjjeli levelemre másnak (1 valaki már jelentkezett) nincs olyan gondja, hogy néha a kapott bonuszpontokat rosszul adja össze a progi (nálam 4*100 és 1*200 =500 volt este :P)

ez a bug jobban érdekel, mint a néhány szerverre nem enged be
menjetek a historyba és ahova 1x beengedett oda megint befog engedni
Én mindig onnan kezdek el csemegézni
Ha ott nincs üres hely akkor megyek keresgetni és 2-3-4 szerver után mindig bejutok valahova :P

SeriesX: JamesSHun

(#4063) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Szia r-chee!

Pls engem is vegyél már fel a listába:
játékos nickem: madnight
itteni pedig: Madn!ght

Köszi előre is!

:R

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#4064) pityaa23 válasza r-chee (#4027) üzenetére


pityaa23
senior tag

köszönöm szépen a listát és megtisztelő, hogy én 2 emberrel is felérek! :D 29 és 30 as :)

(#4065) mobal válasza r-chee (#4027) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Szia! Engem is felirhatsz! :) PH! mobal ingame és mobal a PH! -n. Habár kizárt, hogy csütörtök előtt járszak de majd találkozunk :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#4066) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Rajtam kívül jelentkezik az a probléma, hogy játékból való kilépéskor elállítódik a gamma, világos lesz a képernyő? Más játéknál nem csinálja, csak ennél. Samsung 2243NW, a játék 1680x1050-ben fut de csak 59Hz-et állít a játék, alapértelmezett 60Hz.
A beta alatt nem csinálta. Lenne vkinek vmi ötlete?

Köszi!

Üdv!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#4067) csabedly


csabedly
csendes tag

Én is a magyarokat erösitem :))

[ Szerkesztve ]

(#4068) sutyi^ válasza Silent77 (#4057) üzenetére


sutyi^
senior tag

Lehet eddig nem minden szerveren ment a PB, így nem volt gond.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#4069) sutyi^ válasza belaazallat (#4066) üzenetére


sutyi^
senior tag

A betaban nekem is 59Hz volt az összes 16:10-es felbontáshoz. Nincs jelentősége igazából, ha zavar írd át settings.ini-ben 60-ra.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#4070) gabipaci


gabipaci
addikt

PB ügyben, ha valakit érdekel az én beállításom.
Nekem nincs fent semmi vírusírtó, minden tűzfal kikapcsolva.
Semmi kidobásom nem volt még, és PB-t is csak azért frissítettem, mert Ti is frissítettétek.
Azelőtt sem volt gondom.
Mielőtt lehülyéztek, csak a játék idejére állítom le a tűzfalat, vírusvédelem meg nem érdekel, ha gond van norton save-es visszarakás megoldja újratelapítés helyett.

Logitech hardware tester

(#4071) ciry válasza belaazallat (#4066) üzenetére


ciry
őstag

Nekem 2243BW-m van nekem is variálgat, egyszer azt is kiírta, hogy egyszerűbb színösszeállításra váltott :Y
Nem nagyon vágom, hogy mi ez.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#4072) belaazallat válasza sutyi^ (#4069) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Nem zavar az 59Hz, csak nem emiatt állítja át a gammát, olyan fényes lesz a monitor, hogy bántja a szemem. Vagy restartolok vagy újrakonfigurálom a monitort. Ráadásul csak ez a játék csinálja, másik nem.

ciry: neked is át állítja a gammát? Vagy csak hibaüzenetet dob? Milyen oprendszer?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#4073) kennyke


kennyke
aktív tag

Sziasztok!

Hátha valakinek hasznos lehet ez az oldal: [link]
(A tesóm szerkeszti, az építő jellegű kritikákat szívesen várjuk :) )

üdv,
kennyke

(#4074) BraveHeart válasza kennyke (#4073) üzenetére


BraveHeart
tag

:R
.. esetleg ezekre a problémákra tud vki ötletet??
thx :R

★�◄╣♛★☆███♪♫★♪♫███☆★♛╠►�★

(#4075) belaazallat válasza BraveHeart (#4074) üzenetére


belaazallat
addikt

másik topicban ment rá válasz

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#4076) BraveHeart válasza belaazallat (#4075) üzenetére


BraveHeart
tag

:R

★�◄╣♛★☆███♪♫★♪♫███☆★♛╠►�★

(#4077) nacant


nacant
csendes tag

Üdv mindenkinek! A játékkal az lenne a gondom, hogy nem tudom irányítani! Ha a menüben vagyok tökéletesen tudok mindenre kattintani, de már az elején a videó közben ha bármerre nézelődöm a képernyő jobb felső sarka felé indul el a kép és onnan kezdve csak az eget "kémlelem". Hasonló a helyzet, ha mozogni akarok előre-hátra tudok mozogni, de jobbra-balra mozgásnál csak jobbra mozdul el. Más játékoknál nincs ilyen bajom, csak ennél. Valaki tudja mitől lehet ez?

(#4078) CSiMi_


CSiMi_
tag

EMBEREK ITT A MEGOLDÁS A PBRE!!!
EMBEREK ITT A MEGOLDÁS A PBRE!!!
EMBEREK ITT A MEGOLDÁS A PBRE!!!
EMBEREK ITT A MEGOLDÁS A PBRE!!!
EMBEREK ITT A MEGOLDÁS A PBRE!!!
EMBEREK ITT A MEGOLDÁS A PBRE!!!
1. lépés
Leszeded a PBsetupot [INNEN].
2. lépés
A játék törzskönyvtárában átnevezed a PB könyvtárat
3. lépés beltelepíted a PB setupot és ott értelemszerűen kikeresed a battlefield bad company 2-t és update...
ENNYI
Csak, ha nem törlöd, vagy nevezed át a mappáját, nem történik meg a frissítés!

EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

(#4079) CSiMi_ válasza CSiMi_ (#4078) üzenetére


CSiMi_
tag

Milyen OS? Mert ha windows 7, akkor próbáld meg, hogy adminmodban indítod... Talán...

EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

(#4080) r-chee válasza CSiMi_ (#4078) üzenetére


r-chee
őstag

Ne haragudj, de ezzel semmi újat nem mondtál :U . Különben is, PBSetup telepítés utáni első frissítésen kívül még semmi újat nem talált a játékhoz.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4081) JamesHun válasza nacant (#4077) üzenetére


JamesHun
addikt

újratelepítés
béta letörlése
minden bad company 2 cuccost törölj le (setting stb)

SeriesX: JamesSHun

(#4082) ciry válasza belaazallat (#4072) üzenetére


ciry
őstag

Fogalmam sincs aranyapám, csak ha betölt vagy ha kör vége van, menüben villan egyet, meg volt ez a hibaüzenet.Többet nem tudok elmondani, kérem kapcsolja ki...

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#4083) .Oldman. válasza nacant (#4077) üzenetére


.Oldman.
tag

Szia,

Ha nem tudsz mozogni, akkor a legtöbbször a legegyszerűbb hibákra kell gondolni:

- leragadt billentyű
- kicsúszott kábel
- joystick/gamepad be van dugva és "összeveszik" a programmal

Tudom, ezek evidensek, de remélem tudtam segíteni..

.om.

(#4084) KVamikaze válasza r-chee (#4027) üzenetére


KVamikaze
tag

Szia!

47.KVamikaze: game nick - menSZESZ

(#4085) CSiMi_ válasza CptMisi (#3999) üzenetére


CSiMi_
tag

Ja 1et értek, az MW2 egy ultragyagyi szar nem lehet 1 napon említeni a 2 játékot...
Tény hogy a singleplay nem túl jó, de a BF sorozat, mindig is multis game volt, eddig nem is volt rendes single. Amúgy a consoloktól kurvul a játékpiac, a sok lusta here hazamegy és a leggagyibb játékkal is beéri, náluk csk azon van a hangsúly, hogy nem kell telepíteni, csak berakja és megy. Borzadály! Szerintem az etalon a BLIZZARD nagyon ritkán ad ki játékot, de nagyon odafigyel a minőségre, és szinte soha sem voltak ekkora horderejű bakik mint a PB, vagy hogy nem csatlakozik.

EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

(#4086) lala42


lala42
őstag

Hali!
Tegnap este, meló előtt :DDD öldököltem egy kicsit. Valaki, nem nagyon néztem bennt volt a PH-s csapatból is. A barátilistáról csatlakoztam utána 31/32-ben voltunk, elsőre ment. i3Dnet es pályákon voltunk. Igaz csak vagy két mapot mentem, mert szóllított a haza. :K

Az a link, baxik frissíteni a statomat. Pedig tegnap öltem egy rahedli embert. :O :F

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#4087) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

Írtam egy kis szösszenetet BF és MW témában :)
[link]
Tegnap én is játszottam PH-s kollégával.Volt néhány egész jó körünk. Csak majd a belső voip-ot kell belőni, és máris hatékonyabbak leszünk.

(#4088) nacant válasza .Oldman. (#4083) üzenetére


nacant
csendes tag

Köszi, de említettem, hogy más játéknál nincs ilyen bajom...

(#4089) belaazallat válasza nacant (#4088) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Igen, mert más játék nem érzékeny ezekre.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#4090) Def26


Def26
félisten

Nah, péntekre intéztem magamnak egy szabit, hétfő meg ugye ünnepnap, úgyhogy 4 napos hétvégém van. Asszony meg még mindig tanul, vele sem kell "foglalkozni"... :D Asszem el leszek a játékkal. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4091) rankesz válasza CSiMi_ (#4078) üzenetére


rankesz
veterán

ÉN ezt már hétvégén kipróbáltam, akkor nem segített, ez valami más miatt javult meg.
Gondolom az EA csinált valamit

(#4092) r-chee válasza KVamikaze (#4084) üzenetére


r-chee
őstag

:D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4093) heihachi válasza Def26 (#4090) üzenetére


heihachi
addikt

Ez kész :))

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#4094) Jazzy


Jazzy
tag

Tegnap végre tudtam vele én is játszani 2 és fél órát. Nem nagy eredmény még gyakorolni kell, de én is a küldetésekre megyek inkább. :)

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#4095) pmheros válasza nacant (#4088) üzenetére


pmheros
senior tag

van ott 2db .txt fájl még, azok sem véletlenek

nem vagyok tökéletes

(#4096) madgie válasza Jazzy (#4094) üzenetére


madgie
titán

Nekem is elindult végre (ez a sigg-o-matic cucc még nem frissült azóta), három rövid partin vagyok túl és (elnézést a CoD fanoktól) a CoD4-et még hátrébb raktam a polcon, abszolút más a multi itt, sokkal-sokkal jobban éreztem magam, a harmadik kör végére már abszolút belejöttem (meg összeszokott a squad is), tök jó kis játék ez :)

Szerk: gyerekek, még mindig a txt-s wareznél tartunk? Aki nem tud olvasni (sem a törés nfo-ban, sem a PH! alapelveiben) annak egy pár nap pihenő jönne a legjobban :(((

[ Szerkesztve ]

(#4097) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

Van még mit fejlődni, de az irány már jó :) Csak felviszem az arányomat 1 fölé. Viszont nem vagyok hajlandó sniperkedni a hegyoldalról. Nekem az nagyon nem bejövős. Szeretek a sűrűjében harcolni, ott meg elkerülhetetlen az emberveszteség :)

[ Szerkesztve ]

(#4098) Jazzy válasza madgie (#4096) üzenetére


Jazzy
tag

Tényleg teljesen más mint a Cod4 én is hanyagolom már! :) Kicsit lutri a dolog, mert ha olyan squad jön össze akik együtt tudnak maradni és nem izomtibort játszva előre mennek rambózni. Akkor tényleg szépen lehet haladni. Ezért lenne, jó ha vágre megjavítanák a multit és fel tudnék én is jutni a Ph szerverre...

J@zzy

(#4099) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

Én is csatlakoznék a táborhoz: [PH!] Sirano névvel

(#4100) Źşë' válasza Jazzy (#4098) üzenetére


Źşë'
addikt

mikor próbáltad utoljára? nekem tegnap éjszaka 11 óta frankó, nem dobál ki, csak az zavar h nem látom a szerver pingeket :s felmegyek egy szerverre és lagzik :/ volt 2 srác, mondom késelem az egyiket azt a másikat mert háttal állt, erre nem azt késeltem akit üldöztem hanem aki háttal állt nekem :d picit furcsa volt... és ez tényleg más mint a cod4 v akár mw2... életszagúbb, reálisabb... am van olyan sniper amivel 1 lövésre le lehet kapni vkit? mert eddig 3at kaptam de egyikkel sem lehet, sőt egyikkel 4-5skullo :D uh inkább maradtam az alap snipernél

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.