Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) r-chee


r-chee
őstag

Na, elég volt egyenlőre a lövöldözésből, lényeg, hogy megvan az M16A2 assault rifle :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4952) Źşë' válasza MS74hu (#4946) üzenetére


Źşë'
addikt

mi a neved? felveszlek ))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4953) gabipaci


gabipaci
addikt

nyihaha. jóéjt

Logitech hardware tester

(#4954) PaJa1 válasza r-chee (#4951) üzenetére


PaJa1
őstag

Arra már nekem is fáj a fogam :D

Nekem a favorit stukker jelenleg M60: 4x optika és pontosságjavító. Közelre meg magnumgolyó a pontosságjavító helyett, az optikát meg a mediktatyi tuningra cserélem.

Remélrm kövi héten csatlakozok majd a harcba. A klánosdi érdekelne, Részletkerét majd jövő héten fordulok.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4955) Motaba78


Motaba78
őstag

Sziasztok

olyan problémán lenne a játékkal, hogy játék közben egyszer csak kimerevedik a kép a hang bug és csak a restart segít. :F

Win 7 64 bit op rendszer 10,2 display driver.
Melegedésre nem gondolok, mert mikor indítom akkor 35%ra tekerem fel a ventit a vga-n ami üresjáratban 50° alá viszi a karit. játékban kb. 75°

a játékban lévő update-t is próbáltam és az sem hozott változást.

A gép az adataimnál lévő Inteles konfig lenne.

mi lehet a megoldás ?

[ Szerkesztve ]

(#4956) HS 2142 válasza PhilBrick (#4939) üzenetére


HS 2142
őstag

Jó lenne az SD, eddig úgyse tudtam olyan csapatba kerülni, ahol az emberek (rajtam kívül) 10 pontnál többet össze tudtak volna hozni.
Az egyetlen gáz, hogy 16 a max és lehet így sokan kiszorulnának a mókából.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4957) r-chee


r-chee
őstag

Írtam tegnap pü-t egy moderátornak, hogy vakarja ki már az 1. hsz-ből azt a listát, de még semmi változás. Egyáltalán ki kérte, hogy másolják bele :F

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4958) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Sziasztok Srácok!
Nem tudom, hogy rajtam kívül megfigyelte-e valaki, de azt vettem észre, hogy ha játékon belül állítok felbontást, akkor más játékokhoz (pl cod:waw) képest elég drasztikus minőségromlást szenved a kép. :( Míg cod-ban 1240*960 felbontásban játszom, itt elég durván szemcsés a kép ugyanabban a felbontásban. Ráadásul amint erre váltok a monitorom kiirja, hogy not recommented refresh rate, és 10mp után kikapcsol. A natív (1920*1200) felbontásban nagyon szép a játék, de az egér lassabban reagál. (mozgatom oldalra, és észrevehetően lassabban követi a mozgást)

Ha visszaveszem 1377*768 (vagy vmi ilyesmi) felbontásba akkor a sebesség tuti, viszont így is elég szemcsés a kép. A beállításaim közül minden high, kivéve a shadows.

És ami a pláne, hogy ha át is teszem nativ felbontáson kivülire a játékot (pl az elöbbi 13xx*768-ra), a monitoron megnyomom az info gombot, és még mindig 1920*1200-at ír ki. :F
Ati catalyst 9.9-et használok.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#4959) F_Zolee válasza Motaba78 (#4955) üzenetére


F_Zolee
veterán

Valamiért nem szereti a tuningolt vga-t. Másik fórumtársnál is OC-s kártya van és őt meg kidobálta az asztalra a játék. Próbáld kicsit visszább venni az órajeleket, hátha...

(#4958) Madn!ght: tedd fel a 10.2-es catalyst-ot is. Azzal már nincsenek gondok. Lehet megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#4960) rankesz válasza Madn!ght (#4958) üzenetére


rankesz
veterán

HEllo
Szedd le ezt a launchert, ezzel paraméterezni tudod a játék beállításait, sokkal finomabbanmint a játékon belöl.
Drivert pedig tedd fel a 10.2-t, nálam azzal szépen fut.

(#4961) 7600 GS


7600 GS
addikt

Na ezt már végképp nem értem. Tegnap hajnali 2-ig csodásan ment a játék. Ma reggel pedig max 15 FPS-t tol ki magából, így játszhatatlan. :W :W Azért ideírom a konfigot: GTX260, Phenom II X4 940, 4 GB RAM. Tegnap húzott órajelekkel játszottam, ma viszont végső elkeseredésemben visszavettem mindent alapra, akkor is ezt csinálja. :O

(#4962) belaazallat válasza Madn!ght (#4958) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

A TFT-k már nem úgy működnek, mint a CRT-k, hogy minden felbontásban ugyan olyan jó a képe. A TFT-k nek natív felbontásban van a legjobb képe, ha másra állítod rosszabb lesz, ez márkánként típusonként eltérhet. Lehet hogy kevés a 4870 a ful HD felbontáshoz. De ezt majd megerősítik, illetve cáfolják majd a 4870 tulajok.

Az E8400-ed mekkora órajelen üzemel?

Az egér lassuláson nem tudsz javítani a driveréből?

Szerk
7600GS: Mekkora felbontáson játszol? Ha lejjebb veszed a grafikai részleteket, akkor javul a játék?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#4963) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Sziasztok!
Megjött nekem is végre a game! Az van ráírva,hogy "Gyüjtői Kiadás" ez mit jelent? Amúgy én simát rendeltem. :)
na nem mintha gond lenne csak kiváncsiság....

[ Szerkesztve ]

(#4964) HS 2142 válasza 7600 GS (#4961) üzenetére


HS 2142
őstag

Tegnap nekem is ugyanez volt a gondom,reggel simán fut délben meg 10fps alatt/körül voltam.(felbontás, graf minőség állítás semmi nem változtatott) Mondom itthagyom a francba az egészet, jövök vissza délután, csodák-csodájára minden faszán működik.
Lehet túlmelegedett (szerintem kizárt), vagy fogalmam sincs a lényeg magától visszaállt. :)

Coolman: Az EA-nál a Gyűjtői kiadás fogalma alatt azt értik, hogy a simásoknál hamarabb (1- legfeljebb 2 órával) szerezhetsz meg 6 unlockot, amit te a kód beírásával azonnal kézhez kapsz. (Thompson géppisztoly, 2 cucli járművekre [fejlettebb páncélzat jármű körül érzékeli az embereket], egy tracer gun (megjelöli az ellenséges járművet, rakéták követő üzemmódban egyből rámennek), meg egy M1911-es pisztolyt)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4965) 7600 GS válasza belaazallat (#4962) üzenetére


7600 GS
addikt

1600*1200-ban játszom. Minden maxra van tolva, de eddig nagyon szépen ment, az szerintem nem segítene rajta ha lejjebb venném a részletességet. :(

(#4966) vlaho válasza Madn!ght (#4958) üzenetére


vlaho
aktív tag

Próbáld meg sima HD Readyba rakni a felbontást:1280X720

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#4967) r-chee válasza CoolMan (#4963) üzenetére


r-chee
őstag

Limited edition unlocks.
Ezeket alapból megkapod, míg másoknak el kell érnie a megfelelő szintet hozzá. Olvasd el a kis könyvecskében a 12. oldalon, hogy kell kinyitni az extrákat.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4968) belaazallat válasza 7600 GS (#4965) üzenetére


belaazallat
addikt

Nézd meg feladatkezelőben, fut-e olyankor valami a háttérben, lehet egy időzített program a háttérben, virus kergető, vagy letöltés(update). Esetleg a net sebességet is ellenőrizheted.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#4969) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Köszönöm srácok :R

(#4970) _Voyage_ válasza r-chee (#4951) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Ezt melyikkel szedted össze? :)
Assaultal? Ha igen, kb ? lvl-en? :D

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#4971) DorianGray


DorianGray
csendes tag

3 dolog:

1. Hogy csináltátok ezeket a sig-eket, amin a név + stat rajta van?
2. Lesz olyan pH!-s szerver, amin squad rush megy?
3. Tessék rárakni engem is a listára! :)

<HUN> eASToNE

(#4972) DorianGray válasza DorianGray (#4971) üzenetére


DorianGray
csendes tag

1-es kérdés storno, megtaláltam közben.

(#4973) 7600 GS


7600 GS
addikt

Nah a BC2 Updatert most indítottam el, hátha így már látja majd a szervereket. :K

(#4974) metaldog


metaldog
aktív tag

Hali én tegnap vettem meg a játékot létre is hoztam a EA fiókot és amikor a Multiba akarok játszani és kéri a regisztrációs kódot megadom ami a borító belsejében van de nem fogadja el sehogy pedig írom kötőjel-el meg anélkül is. Most mit tudok csinálni?

(#4975) sutyi^ válasza metaldog (#4974) üzenetére


sutyi^
senior tag

Ami a lapon van az a Redeem code, a rendes kulcs a manual hátoldalán van.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#4976) KVamikaze válasza metaldog (#4974) üzenetére


KVamikaze
tag

Szia, Én úgy emlékszem telepítésnél kell már a kódot beírni.
Nem lehet, hogy a gyüjtői kiadást vetted meg és gyüjtői kiadás kódját akarod megadni?
Ami a kiskönyv hátulján van az a játék kódja ami egy lapon az a gyüjtői kiadásé.

(#4977) r-chee válasza _Voyage_ (#4970) üzenetére


r-chee
őstag

Itt tartok jelenleg:

Leginkább assaultal, reconnal és tankozva gyűjtögetem a pontokat.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4978) Blaise


Blaise
veterán

Sziasztok!

Láttam, hogy a sima változatot "leárazták" 7990 Ft-ra, így egyre inkább csábítóbb lett :) Lesz valami hátrányom abból, hogyha a sima változatot veszem a gyűjtői kiadás helyett? (későbbi esetleges ingyenes DLC-k stb)

(#4979) r-chee válasza Blaise (#4978) üzenetére


r-chee
őstag

Gyűjtőiben van pár cucc, amit alapból megkapsz, de simában is elérhetők, csak bizonyos szintek elérésével. DLC-k asszem fizetősek lesznek majd (5-15 dollár), és extra tartalmakat hoznak majd.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4980) v!ct0y válasza r-chee (#4979) üzenetére


v!ct0y
veterán

De ne terjesszétek már ezt a fizetős dlc-s baromságokat. Aki nem újonnan veszi a játékot csak annak kell majd fizetni az új dlck-ért 10 dollárt
[link]

(#4981) HS 2142 válasza r-chee (#4979) üzenetére


HS 2142
őstag

PC-n elméletileg patchel kapjuk a DLC-ket a konzolosknál lesz ez a VIPes rendszer

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4982) gabipaci


gabipaci
addikt

Nem szép, de nekem is van ilyen...

Logitech hardware tester

(#4983) Blaise válasza r-chee (#4979) üzenetére


Blaise
veterán

Köszi :R

Ha jól értem, akkor a korai unlock nem biztos, hogy megér + 2000Ft-ot? :)

(#4984) Motaba78 válasza F_Zolee (#4959) üzenetére


Motaba78
őstag

szia

sajnos a hiba fennáll még mindig hiába van 600/700 vagy 700/900-on, azóta volt 10.2 hotfixes driver + alaplapi chipset frissités is de ez sem oldotta meg a problémát.

túl melegedés nincs mert 60°ra melegszik csak a kártya.

TO ALL : #4955 please help anything :F :(

mert így játszhatatlan a game.

[ Szerkesztve ]

(#4985) Pierre75 válasza HS 2142 (#4927) üzenetére


Pierre75
senior tag

Meglett a megoldás. Végig élő netkapcsolat mellett próbáltam a frissítést, amit nem akart. Most hagytam, hogy magának hozza létre, így frissített és a play now-val egyből tudtam csatlakozni. 2x gyorsan meghaltam és rájöttem, hogy sokat kell még gyakorolnom.

Kezdőnek melyik játékmódot javasoljátok? Egy ideig úgyis én leszek a gyenge láncszem.

[ Szerkesztve ]

(#4986) mackosajt válasza gabipaci (#4982) üzenetére


mackosajt
addikt

86 pontot nem bírtál már begyűjteni? xD

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#4987) belaazallat válasza Motaba78 (#4984) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

A 48xx kártyákhot 9.9 vagy 9.12 hotfix ajánlott. Az E 8400-edet húzd fel legalább 3200MHz-re.
Mivel a 4850/4870-es topicban nagyon sok XFX kártya elhalálozásról írtak, én ebben az irányban is keresném a megoldást. Más kártyát nem tudsz kipróbálni?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#4988) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nagyon lassan lesz a K/D arányom 1, pláne Assault-al. Sebaj, aki tökös az Assault és nem rejtőzködik, mint egy nyuszi :D

(ha kell valakinek egyedi háttér a stathoz, és tud képet is hozzá, akkor össze tudok dobni valamit, ez is egyedi)

[ Szerkesztve ]

(#4989) L4D1K válasza Pierre75 (#4985) üzenetére


L4D1K
őstag

Sztem próbáld ki a squad rush-t. Lényegesen kevesebb ember. Gyorsan megszokod a célzást, és mehetsz nagyban játszani :))

# ANTAL Tuning #

(#4990) aram01


aram01
nagyúr

aki akar vegyen fel barátnak:sshentes ;]
rájöttem hogy a t88-as a legjobb csipa ha meg rajta van a 12x optika az ellen azt se tudja miért hal meg :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4991) r-chee


r-chee
őstag

Tegnap este azt vettem észre, hogy Port Valdez pálya betöltése után a szokásos nappal után esti hangulat lett >> LINK. Ez valami frissítés hatása, vagy csak nálam esteledett be :) ?

aram01: brutális egy nicked van, kevesebbet kéne olvasni a mein kampf-ot ;] :D

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4992) L4D1K


L4D1K
őstag

Ha az fps-em 25 és 50 között van(fraps szerint), de mégis darabosan, illetve néha belassul vagy megugrik a karakter mozgása( pl sprintelek előre és visszadob egy pár métert) akkor ennyire kevés neki a gép, vagy a szerver/én lagol(ok). Konfig adatlapomon, minden medium on, víz árnyék low ra hagyva.

# ANTAL Tuning #

(#4993) rankesz válasza L4D1K (#4992) üzenetére


rankesz
veterán

Ha visszadob sprint közben, vagy be- beszaggat az egyértelműen lag. Nálam is ezt csinálta tegnap, mondom mia franc...!
ALT TAB-oltam az asztalra, erre látom hogy uTorrentben 110k.vakl viszik a cuccost az egy megás UP-nál. Kilőttem, utána ment mint a vaj.

(#4994) Motaba78 válasza belaazallat (#4987) üzenetére


Motaba78
őstag

ne általánosítsunk ott a xfx 4850 xxx oc verzióról van szó 4870 xxx-ről egy sincs.

az e8400-at minek is húzzam fel ? alapon elég a 4870 alá, (már teszteltem.)

csak ez a tetves, rühes játék :W nem komál valamit a gépembe, minden más fullba megy.
nem rossz kari ez egyébként, eddig semmi gond, csak itt valamiért megakadtunk.
esetleg valaki még a #4955-re :F

[ Szerkesztve ]

(#4995) Pierre75 válasza L4D1K (#4989) üzenetére


Pierre75
senior tag

Köszi! Kipróbálom. Egyenlőre gyorsan és könnyen halok.

Amúgy van arról hír, hogy a képernyő jobb alsó sarkában világító pixelt javítják? Mivel Nv és Ati-nál egyaránt megvan, így lehet nem vga driver-re kell várni.

(#4996) Pierre75 válasza Motaba78 (#4994) üzenetére


Pierre75
senior tag

Szintén E8400, csak 4850 és alapórajelen szépen viszi 1650-ben high beállítás 4X AA-val a multit is. Nekem most a 9.12 van fent, igaz nekem Vista-n.

Csak multi-ban vagy a single-ben is jelentkezett a hiba?

[ Szerkesztve ]

(#4997) aram01 válasza r-chee (#4991) üzenetére


aram01
nagyúr

ez még a cod2 öröksége,azóta ezzel a nickkel portyázok :K
kérdezek valamit de ne röhögjetek hol lehet beállítani hogy dx9-be menjen a gém :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4998) ToxLee válasza Pierre75 (#4996) üzenetére


ToxLee
őstag

Azt érdekesnek találom ,hogy 4*AA, high, 1680*1050-es beállítások mellett egy 4850 szépen viszi a játékot, amikor az 5850 legalább 50%-al erősebb is kb. átlag 40FPS-em van.... :U

(#4999) r-chee válasza aram01 (#4997) üzenetére


r-chee
őstag

Ducuments and settings >> gépnév >> Documents >> BFBC2 >> settings.ini-ben átírod: DxVersion=9 (vagy 10, 11).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5000) aram01 válasza ToxLee (#4998) üzenetére


aram01
nagyúr

fraps-al nézed? mert azzal nekem is 30-40 fps-em van

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.