Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4701) Bavid


Bavid
senior tag

Na voltam a PH szerón, úgyanúgy nem votl minimap meg célkereszt. Így meg nem igazán jött be, a csapatjáték kárára megy a minimap/spottolás hiánya, ja meg hogy nincs killcam, nem tudjuk mondani hol kell vigyázni, sebzés viszont tetszett!

(#4702) antikomcsi válasza zsolt1129 (#4642) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem biztos, hogy ez a hiba, de nem is biztos, hogy az, amit én mondok.

Mindenesetre nekem is volt pont ugyan ilyen hibám. A memória húzása okozta. Miután 1150-ről visszaraktam 1066-ra, és az itt stabil időzítésekre, ez a hiba teljesen elmúlt. Nállam a tuning okozta, a vga-hoz semmi köze nem volt.

(#4703) F_Zolee válasza antikomcsi (#4702) üzenetére


F_Zolee
veterán

Egyszer már alapórajelen is kipróbálta a gépet és úgy is kidobta. De a vgara gyanakszik, mert nagyon meleg gyárilag húzott.

(#4704) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ez a friend list egy kalap szar. mindenki eltűnt belőle.... és hiába igazolom vissza az embereket, akik bejelöltek nem jelenik meg semmi a friend list-ben... :W :W :W

(#4705) F_Zolee válasza ForRedGlory (#4704) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nálam egyből bekerülnek. De ugye a szerverállítás után fel kellett újra venni...
Hopsz, belefért volna az előzőbe is... :U

(#4706) Def26: na igen. Ha valaki kempel ne szúrják már ki a körülötte lévő környezet alapján. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4706) Def26 válasza Bavid (#4701) üzenetére


Def26
félisten

"nincs killcam, nem tudjuk mondani hol kell vigyázni, sebzés viszont tetszett!"

Ez néha igen jól tud jönni...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4707) drachos válasza Def26 (#4706) üzenetére


drachos
tag

Ez szerintem is egy nagy pozitívum, hogy nincs killcam. Azért ok, ne legyen valósághű a játék, de ez szerintem már egy kicsit túlzás.

(#4708) 7600 GS


7600 GS
addikt

Nálatok talált mostanában szervert?

(#4709) r9550


r9550
senior tag

Sziasztok azt szeretném kérdezni tőlletek hogy miért fehéredik el a képernyő játék közben? egy pályán belül több helyen is és néha be is fagy tőlle a játék eddig cata 8.7 drivert használltam xp sp3 konfigom adataimnáll ja és a max élsimítás amit be tudok állítani az 1x válaszotok előre is :R

(#4710) gabipaci


gabipaci
addikt

Szerver ügyben:
A HC mod ideiglenesen volt kipróbálva, de nincs rá lehetőség, hogy tesztelgessem a beállításokat, mivel a szerver gyakorlatilag mindíg tele van.
Éppen ezért kb egy óra múlva visszarakom az eredeti beállításokat (majd beírom ide, hogy pontosan mikor)
Ez a szerver egyenlőre marad is SC modban.
Az új, ha megkapom végre, HC-ben fog menni, ha sikerül beállítani úgy, hogy a nagyobb sebzés mellett minden egyéb maradjon meg (spot, minimap, stb)
Kérdeztétek a TS3 szervert. IP:85.236.100.27 Port:11097 Jelszó nincs.
A TS szerveren ha fent vagyok, nyugodtan lehet szólni, helyet csinálok bárkinek.
Xfire szintúgy. gabipaci néven vegyetek fel barátnak.

Most elmegyek a családdal nagybevásárolni (jager, redbull, stb) aztán jövök szervert visszaállítani.
By

Logitech hardware tester

(#4711) 7600 GS válasza gabipaci (#4710) üzenetére


7600 GS
addikt

Én akkor felveszlek a barátlistámba!

(#4712) belaazallat válasza drachos (#4707) üzenetére


belaazallat
addikt

Szerintem meg pont negatívum. Rejtve marad az ellen. Szintén negatívum, hogy nem lehet jelőlgetni az ellent. Nem látom a feltámasztható egyéneket.
pozitívum: Medic-ként végre elég volt 1 headshot, hogy meghaljon az ellen.

Szerk: Akik most fent vannak a szerveren marhára csapat szellemben dolgoznak. Két medic mellett lőttek le, egyik sem támasztott fel, egyik "el is esett" a hullámban. :(

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#4713) Fortissimus


Fortissimus
őstag

meg megvan az elado Limited Edition-m

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#4714) drachos válasza belaazallat (#4712) üzenetére


drachos
tag

A minimap meg a spot nekem is hiányzik, de itt death cam-ről volt szó :) Szóval én szeretek éha csipával is menni, és miért is kéne meglátnia az ellenek, hogy honan szedegetem őket? Na meg ha esetleg odalopakodsz M-COM-hoz, és lelősz valakit sunyiban, akkor látni fogja, hogy ott sunnyogsz.

(#4715) _Voyage_ válasza drachos (#4714) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Pont ezért van a death cam, hogy ne lehessen campelni... :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#4716) ForRedGlory válasza F_Zolee (#4705) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt tudom, de nekem azóta sem működik... :(

(#4717) mackosajt válasza gabipaci (#4710) üzenetére


mackosajt
addikt

nekem ez a HC olyan felemás élmény volt most.

Csapat fele csipaként legel a dombokon... másik feléneka fele próbál betörni, a maradék meg áll, mint f@sz a lakodalomban.
Ha medic, ha assault, nem tesz semmit. Engineert nem is említem.

Mondjuk tény, hogy eléggé szopós csapatban voltunk Targettel, így inkább most ki is léptünk pihenni, mert már a nyomdafesték elpárolgott a papírról.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#4718) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Első tapasztalataim vegyesek most eléggé ,első szerón amire bejutottam jókat játszottam ,de kidobott ill. megszakadtam. A másikon tele bénus játékosokkal az oldalamon ,mindenféle unlock rang volt nekik ,de ,mint a birkák ill. kikötött birkák - itt legalább késeltem egy párat ,mert az ellen nem hitte ,hogy valaki is megmozdul és a sűrűjébe megy :)
A napos magyaron meg HC megy(ment) ,de nem mondanám hogy pozitív élményekkel lettem gazdagabb ,mert megint ugye gyengébb csapat kevesebb fővel (mint a bétában általában) és fél csapat csipa.. az ellennek 21231 rangu hőkövetős falonátlátós csipa meg sörétes 20 m ről lelővős ultra profik :D -sza a HC még korai nékem :O
De szépen fut és megérte megvenni!

hkv.hu

(#4719) ciry válasza Target78hu (#4718) üzenetére


ciry
őstag

Béna csapatotok volt az tuti.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#4720) mackosajt válasza ciry (#4719) üzenetére


mackosajt
addikt

Neked meg mi ez a cuki "avatar"?

Jah, és tessék elfogadni a felkéréseket, mert nagyon üres a friend list.

ui: TS-en ki lóg a legtöbbet?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#4721) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Melyik a játékban a chat gomb? El akarom küldeni a csapattársaim a anyjukba... Bazz, Sqad Rush, mi támadunk, erre a másik 3 csapattársam Recon, saját bázison töketlenkedik :W :W :W :W

(#4722) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Singleben hogy lehet bejutni a konzolszobába a radarok alatt? (az a rész, ami után megmentettük a faszit és a heliből lövöldöztünk) Felmentem a tetőre, kilőttem egy tetőablakot, ott leugrottam, volt 1 őr azt kinyírtam, de most merre tovább? Van 1 ablak, azt ki lehet lőni, de nem tudok rajta átmászni a konzolokhoz, 3 ajtó, mind zárva, ahonnan jöttem arra pedig nem tudok visszamenni.

Pls help! :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#4723) ToxLee


ToxLee
őstag

A Hun szerveren igazán csinálhatnátok egy kis helyet!

(#4724) A_ScHuLcZ válasza A_ScHuLcZ (#4722) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Oké, rájöttem! Rakétával kirobbantani az ajtót :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#4725) Bavid


Bavid
senior tag

Na 20 perc próbálkozás után bejutottam egy szerverre és egész jól ment egy elég ügyes emberkével voltam egy sqadban 2en aláztuk az ellent:D, 14 killnél volt az első halálom:D Visszavágó körben lement a szerver fele 9an maradtak nálunk ellennél 2enxd úgyhogy átáltunk, 7 vs 4ben attack félként 10 perc alatt végig nyomtuk africa harbourt ;] 22-3 lett:D Kár hogy hétvégén elutazunk:(

(#4726) HS 2142


HS 2142
őstag

Eddig azthittem minden PC-s BC2höz jár ingyen DLC, de úgynézem, hogy csak a Limitedesek fognak bérmentve hozzájutni. (vagy talán ők se??)
[link]

Előbb sikerült egy 24100 pontos kör, kár nem szkírnsátoltam :)
Kinek milyen volt eddig a legjobb köre?

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4727) Def26 válasza HS 2142 (#4726) üzenetére


Def26
félisten

21528 :DDD , úgy néz ki mintha "variáltam" volna a számot de csak az ablakba rakás miatt lett ilyen. Valamiért nem tudtam játékon belül képet csinálni.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4728) gabipaci


gabipaci
addikt

A szerveren kivettem a hc-t, normál módba fut.
Hely van, mert most indult el a szeró.
Ma több restart nem lesz (remélem)
Bocsi a kellemetlenségekért.

Logitech hardware tester

(#4729) F_Zolee válasza HS 2142 (#4726) üzenetére


F_Zolee
veterán

24400 :DDD

(#4730) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Na, ma meglett az utolsó unlock is! :C

A reconnal nagyon nehéz volt eljutni a végére. Mindig volt rajtam kivul is elég csipa.

(#4731) ciry válasza mackosajt (#4720) üzenetére


ciry
őstag

Én nem látok sose senkit :(
Azért majd ránézek :))

A ts-en =Max=(Zsozsooooo), )Ördög Úr(Mrdevil), meg én szoktunk lenni, most volt kamikaze333 is, meg néha Gabipaci, meg Nitro papó 2 hetente+akit nem látok.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#4732) v!ct0y válasza HS 2142 (#4726) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szvsz ennek a fele se igaz..

(#4733) HS 2142 válasza PhilBrick (#4730) üzenetére


HS 2142
őstag

Gratula! A reconnal szerintem énis szenvedni fogok nem való nekem az a "nyugalmas" élet :)

Remélem neked lesz igazad v!ct0y

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4734) bonat


bonat
senior tag

nah..beállítottajm a TeamSpeak 3-at...majd ha lesz hely megyek és kipróbálom
más is jöhetne használni :DD

(#4735) aram01 válasza HS 2142 (#4733) üzenetére


aram01
nagyúr

én meg pont fordítva vagyok,a csipával unlockoltam mindent,de a többivel csak az arányomat rontom :(

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4736) Def26 válasza aram01 (#4735) üzenetére


Def26
félisten

detto.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4737) HS 2142 válasza aram01 (#4735) üzenetére


HS 2142
őstag

Hát igen ízlések és pofonok.
Most találtam egy bugot nemtudom ti eddig észrevettétek e, ha RPGvel gyorsan egymásutánba akartok tüzelni akkor tüzel is de 1 rakétát lő ki, érdekes, druva lenne 3asával lőni a rakétákat :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4738) SzlobiG válasza belaazallat (#4683) üzenetére


SzlobiG
félisten

Neked így DX10-be működik a Vsync normálisan?

(#4739) DieHard válasza HS 2142 (#4737) üzenetére


DieHard
senior tag

assaultnál tizből 3szor besül a gránát, ha eldobod az ammot, nem jelenik meg stb

(#4740) belaazallat válasza SzlobiG (#4738) üzenetére


belaazallat
addikt

Szerintem igen. :) De nem azért kapcsolom be, mert rossz a kép nélküle, hanem mert jobban fut a játék bekapcsolva.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#4741) SzlobiG válasza belaazallat (#4740) üzenetére


SzlobiG
félisten

Csak azér kérdem mer nekem is ati van és nálam nem megy szétesik a kép, csak úgy ha a felbontást átállítom majd vissza.

(#4742) Fortissimus válasza HS 2142 (#4726) üzenetére


Fortissimus
őstag

pont tegnap este volt a sun szerveren, menet kozbe majdnem mindenki lelepett, 3-an vittuk 5-6 ellen a vegeig, 33200pont lett a vege :)
volt benne 2 felvarros is 10000ert/db, ace sq, best player...stb
nem gyoztem lapozni :DDD

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#4743) gabipaci


gabipaci
addikt

Adminjaink: Ne használjátok azt az adminprogramot, mert olyan szinten rossz, hogy most leállította a szervert. Ciry-n kívül mindenkinek megvan (azthiszem) a web-es adminjog (clanforge), egyenlőre azt használjátok. Sajnos ott nem látszanak a klán előtagok, így nehezebb a kirugás, de ezt most el kell viselnünk.

Logitech hardware tester

(#4744) belaazallat válasza SzlobiG (#4741) üzenetére


belaazallat
addikt

Nálam nincs kép szétesés.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#4745) bonat


bonat
senior tag

nekem most az van hogy Win alatt lehet dumálni TemaSpeak-el....játékban meg állítólag nem hallanak....

(#4746) Zolás válasza bonat (#4745) üzenetére


Zolás
addikt

Ha gombra raktad lehet hogy a játékban is be van állitva aza gomb és azért nem megy. Állitsd hangérzékelésre akkor jó lesz.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4747) woker válasza Def26 (#4727) üzenetére


woker
aktív tag

Itt egy érdekesség:

2 db 5000 pontos felvarró 1x számolt ponttal :D Valószínűleg annak köszönhető, hogy épp meghaltam amikor betalált az utolsó fejlövésem.

(#4748) PhilBrick válasza woker (#4747) üzenetére


PhilBrick
őstag

Mivel ugyanaz szerepel kétszer, ezért a megjelenítésben van a hiba, a pontszám rendben van. Ez más érmekkel is előfordul néha, de az okára még nem jöttem rá.

(#4749) _Voyage_ válasza gabipaci (#4743) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nálam sincs még meg. :B

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#4750) gabipaci válasza _Voyage_ (#4749) üzenetére


gabipaci
addikt

A vicc az, hogy a tiéd már megvan, csak elfelejtettem megírni... Megy pü egy percen belül....

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.