Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4751) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Mi is annak a statos oldalnak a neve, ahol meg lehet nézni a BC2 statot? Elfelejtettem :B

(#4752) woker válasza PhilBrick (#4748) üzenetére


woker
aktív tag

Kösz, de ezt eddig is sejtettem/tudtam, hogy a megjelenítésben van a hiba. ;) Nem is ezért raktam be, csak pusztán érdekesség gyanánt.

(#4753) F_Zolee válasza ForRedGlory (#4751) üzenetére


F_Zolee
veterán

Létezik könyvjelző és visszaolvasás is. ;]
[link]

(#4754) ForRedGlory válasza F_Zolee (#4753) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én kérek elnézést hogy nem olvastam vissza 2000hsz-t... :U :)

Szépen lassan kúszik felfelé a K/D arányom :)
(only assault, nem bujkálós recon)

[ Szerkesztve ]

(#4755) DieHard


DieHard
senior tag

FONTOS!!!
Irassátok fel magatokat a listára, mert nálam notebookon kint lesz játék közben, és aki rajta van, az nem lesz kickelve helyhiányál.

bocs, nagy lett
köszi

[ Szerkesztve ]

(#4756) F_Zolee válasza ForRedGlory (#4754) üzenetére


F_Zolee
veterán

Csak 1-2 oldalt kellett volna visszalapozni. ;)

(#4757) tgulyas


tgulyas
senior tag

Miért nem találja a kersö a Hungarian/Sun szervert?

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#4758) r-chee


r-chee
őstag

Áh, végre vége a délutános hétnek és lesz időm gémelni :) .
A lista átlépte a 80 fős létszámot, és Fakekapitány-t is sikerült helyesen beírnom :D .

tgulyas: írd be, hogy Hungarian, és tuti meg fogja találni.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4759) DieHard válasza r-chee (#4758) üzenetére


DieHard
senior tag

lekerültem valahogyan a listáról tegyél vissza lécci : _-=DieHard=-_
köszi

(#4760) F_Zolee válasza r-chee (#4758) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én beírtam de ugyanúgy az összes szervert dobja ki. Egyszerűbb ha név szerint rendezi az ember és lemegy a H betűig...

(#4761) r-chee válasza DieHard (#4759) üzenetére


r-chee
őstag

Nem kerültél le, rajta vagy, pontosan a 7. a sorban.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4762) DieHard válasza r-chee (#4761) üzenetére


DieHard
senior tag

az 1.hsz nem az?

(#4763) bonat


bonat
senior tag

jó ez a TS...csak jó lenne ha többen használnánk
mondjuk vannak benne érdekes dolgok....mert beállítottam az Alpha SQ-t azt azt más is hallott..mikor nem is abban a SQ-ban volt....

szóval gyertek mikrofonnal felszerelve... :DD :DD

(#4764) rankesz


rankesz
veterán

nem tudom egyes kocka kis köcsögök mi a francot képzelnek magukról, de ma rohadtul elment a kedvem az egésztől... :(((
belelövök 40 mm-es gránáttal a sűrűjébe, erre eltűnik a földben a lövés, 2x is...
erre a csapattárs: ha nem lennél se vesztenénk sokat... hát az ilyennek kívánom a legjobbakat (ha leírnám ban lenne), nem mindenki mászik ki az anyjából bill egérrel

Szóval van egy eladó játékom... :(((

(#4765) DieHard válasza rankesz (#4764) üzenetére


DieHard
senior tag

nehogy már megsértődj az ilyen taplókon. ezek egész nap benne ülnek apuka milliói miatt dógozniuk sem kell. ezek az ürpulyák. sz.rjad magasról. az én napomról jobb nem is beszélni...

(#4766) rankesz válasza DieHard (#4765) üzenetére


rankesz
veterán

Köszi, alszok rá egyet,
asszem nem árt egyszer időben lefeküdni, ez az 5 perc a játékból elég is volt mára...

(#4767) Padam válasza rankesz (#4764) üzenetére


Padam
aktív tag

haverom is pont ilyen mint te. :) Ha egyedul jatszik es nem dumalunk kozben skype-on, akkor, na jo en eladom. :)

ha meg egyutt bent vagyunk tokre elvezi es nem akar aludni menni. :)))

Keress te is valakit akivel tudsz squad-ban egyutt menni es esetleg skype-on dumalni kozben. :)

(#4768) #57919488


#57919488
törölt tag

A regelés sikerült tegnap de kicsit levoltak terhelve talán, pár kérdésem lenne:
Miért látom minden server infonál, hogy punkbuster off pedig kijelöltem a szűrőben, hogy csak azok legyenek?
A másik meg, hogy xfire felderíti a telepített játékokat de nem találhozzá szervereket egyik játékhoz se.
Tűzfallal nem lehet gond azt már néztem úgyhogy nem tudom mi lehet a gond.

(#4769) Źşë'


Źşë'
addikt

milyen faja a k/d és a w/l arányom megegyezik xD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4770) gabipaci


gabipaci
addikt

Sziasztok.
Valaki találkozott maár Max1m0 nevű emberkével?
Többszörösen úgy éreztem, hogy nagyon nagy golyóval lő.

Logitech hardware tester

(#4771) r-chee válasza DieHard (#4762) üzenetére


r-chee
őstag

Nem, azt valaki odatákolta csak. Nevemnél kattintasz a logout blogra és ott találod a listát.
- - -

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4772) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Engem leginkább azok idegesítenek, akik a támadók bázisa mögé elbújnak és a frissen érkezett katonákat sorban tarkón lövik. :((

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#4773) r-chee válasza Paarthurnax (#4772) üzenetére


r-chee
őstag

Ilyenkor azonnal be kell írni squad chat-be, hogy egy ellen ólálkodik hátul. Az sem rossz, ha pl. ellenséges tömörülésről adunk pontos infót stb.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4774) mad1


mad1
veterán

Ebben mi a fizika?Havok?

Ne szemetelj ! = Steam

(#4775) lala42 válasza Paarthurnax (#4772) üzenetére


lala42
őstag

Miért? Idegesítelek :DDD ;] ?

Ugyanis az a dolga a felderítőnek. Lopakodj, lapulj, adj hírt az ellenről, kérj rá tüzérségi támogatást. És ÖLJJJJJJJJ :DDD ( egy lövés, egy ember. :K )


Úgy látom, csak én vagyok ilyen kezdő :DDD :B :F

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#4776) belaazallat válasza r-chee (#4773) üzenetére


belaazallat
addikt

Én tegnap beírtam, meg is jelöltem az ellent, de vhogy mindenki az ellenkező irányba ment, mint kellett volna. 1vs 4 ellen meg nem sokat tehetek, pláne medic ként.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#4777) mad1


mad1
veterán

A jangás palyan a tankot hogy lehet leszedni?/single player/
Mert en dobalhatom ra az aknat de nem nagyon akar megpusztulni.

Ne szemetelj ! = Steam

(#4778) nemeth989


nemeth989
senior tag

Tegnap sikerült a végre tolni egy kicsit, pont akkor vettem meg mikor a szerver leállás volt, nem mondom ideges voltam :DD
Nagyon király a cucc, nekem jobban bejön mint a cod, mondjuk az se rossz :D .
Lenne egy kérdésem mi ez a Barát opció, a menüben?
Mi célt szolgál?

Ma reggel sikerült a 2. szintet elérnem :DD

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#4779) Szemi82 válasza r-chee (#4773) üzenetére


Szemi82
tag

Egy pmheros nevű magyar srác tegnap este folyamatosan jelölte a mögöttünk lévő ellent, mégis rajta és rajtam kívül senki sem vette észre.
Szerintem ha a megjelölt ellent nem veszik észre akkor a beírt szöveget sem fogják.

[ Szerkesztve ]

(#4780) Szemi82


Szemi82
tag

Eddig nem mertem mutogatni az eredményemet de úgy látom nem olyan kimagaslóan rosszak a pontjaim és a k/d rációm.
Bénázgatók utánam! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4781) DieHard válasza gabipaci (#4770) üzenetére


DieHard
senior tag

pb dobta ki vagy te?

Szemi82: aki ákost szereti rossz ember nem lehet :D

[ Szerkesztve ]

(#4782) Szemi82 válasza DieHard (#4781) üzenetére


Szemi82
tag

:DD
Ez a kis mottó egy éve ott pihenget és te ismerted fel először.
Félek eltűntek a régi csibészek. ;]

(#4783) Def26 válasza nemeth989 (#4778) üzenetére


Def26
félisten

Barátlista.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4784) DieHard válasza Szemi82 (#4782) üzenetére


DieHard
senior tag

nem egy fórumon voltunk. ezexerint ennyi kevés a rajongótábor? :( nade ennyit offba, többit akár privátba. üdv

(#4785) mcmike


mcmike
őstag

no comment... :DDD

Szerk: bocs, ha már esetleg volt...

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#4786) onereborn


onereborn
tag

(#4787) aram01 válasza r-chee (#4771) üzenetére


aram01
nagyúr

megtennéd hogy oda biggyeszted a nevem elé hogy PH! :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4788) Paarthurnax válasza r-chee (#4773) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Írnám én, de PS3-al nyomom, azon kicsit körülményes, max a mikrofonba mondhatnám ha lenne. :N

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#4789) mackosajt válasza r-chee (#4773) üzenetére


mackosajt
addikt

jah, beírni. Ez pl. rohadtul idegesít, hogy ha meghalok, nem tudok írni sem, sőt, ha elkezdtem valamit gépelni, az is elvész.

Azért BF2-ben ez valahogy jó volt, mert sokszor azért nem írok be pl. én ilyen hátul bújkálósokat, mert ugye megöl, írni nem tudok... ha meg lespawnolok és írni kezdek, akkor megint könnyű célpont vagyok. Így igyekszem megkeresni, és spottolni, hátha észre veszi más is. Ezzel utána már csak az a gond, hogy sokszor még a spotra is sz@rnak a kedves csapattársak.
Tegnap egy tankon ültem lövészként, tankosunk rongyolt be szinte ész nélkül a lekvárba, útközben, észleltem pár csipát a dombon, spottoltam, csíptem, rúgtam haraptam, de senki nem foglalkozott velük. Mozgó tankból meg rohadt nehéz lelőni bárkit, aki oldalra van.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#4790) aram01 válasza mackosajt (#4789) üzenetére


aram01
nagyúr

ilyen problémával találkoztam már én is,nehéz olyan szerót találni ahol csapatban melóznak az emberek :N

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4791) }{3@Đ$}{0ot válasza mcmike (#4785) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

nice picture!!!!!! :C :C :DDD :DDD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#4792) 7600 GS


7600 GS
addikt

Feliratkozhatok a listára? :R Vegyetek fel Friendsbe nyugodtan. De most megosztanék veletek egy tapasztalatot. Tegnap nagy örömmel vettem meg a játékot. Szinte repestem az örömtől, mikor felkúszott a gépre. 1600*1200-ban játszok minden részletesség maxon. Mindezt egy GTX260-al és egy 3,0-n járó Phenom II X4-el követem el 4 GB ram társaságában. Miután az első óráimat megtettem a játékkal, rájöttem, hogy itt bizony nagyon komoly fizika van. :C :K Csakhát azért néha leesik az FPS mikor hóvihar vagy ilyesmi van.

Viszont ekkor jött az ötletem: van egy használatlan Palit 9600 GSO-m 384MB rammal. Betettem PhysX-et számolni. Beállígattam mindent szépen az NVIDIA Control Panelben, hogy a 9600 számolja a fizikát. Tök jó volt mert autpmatán felismerte a Windows.

Elindítottam a játékot. És láss csodát: nem annyira ingadozott az FPS, alig-alig esett be 25 FPS alá a keményebb részeknél. Tehát a kérdésem az lenne, hogy tényleg jelentős javulást lehet elérni egy PhysX társkártyával, vagy csak én akartam látni a javulást és elvakult voltam? :R

Üdv.: Marci

Ui.: Megérdemelten első az eladási listán! :K

[ Szerkesztve ]

(#4793) rankesz válasza 7600 GS (#4792) üzenetére


rankesz
veterán

"A környezet teljes mértékben leamortizálható. A pusztításért, ami része a látványvilágnak, a Destruction továbbfejlesztett változata, a Destruction 2.0 felel, amire egy rosszindulatú szavunk sem lehet, csak dicsérni tudjuk a vele járó látványt"

Szerintem nem használja a PhysX-et

(#4794) 7600 GS válasza rankesz (#4793) üzenetére


7600 GS
addikt

Köszi! :R Érdekes, én mégis határozottan gyorsabbnak találtam a játékot. Az viszont igaz, hogy teljesen leamortizálható minden. :C Viszont a gép sokkal melegebb. :DDD

(#4795) gabipaci válasza mackosajt (#4789) üzenetére


gabipaci
addikt

Ne is mond!
Tegnap helivel vittem a csapattársakat, és az ég világon senki nem használta a spot-ot. Marha nehéz így fentről támogatni így a földieket.
Arról meg nem is beszélve, ha védőként látják, hogy az m-com villog, nemhogy abba az rányba mennének csapatostul, inkább elkezdenek hátrálni.
Nem tudom, hogy ez a statmániának, vagy a "jajistenemjajistenem"-nek tudható be.
A TS3 szervert meg tessék használni. Eddig PaJa1 és Ciry volt az, akivel érdemben tudtam beszélgetni játék közben.
Jó lenne erre rászokni, mert a beírósdi egy nulla.

DieHard: igen, én dobtam ki, mert eddig ő volt az egyetlen, akit csalónak véltem. Pisztolyozott egy lövéssel, vagy 5ször egymás után. Azért írtamide, ha valaki esetleg ismeri, és kezeskedik érte, leveszem róla a ban-t, de egyébként nem.
Ja, és kirugni is vagy negyedjére sikerült csak, és ez elég sok mindent megmagyaráz.

Logitech hardware tester

(#4796) G4NXST4


G4NXST4
tag

na sikerült?

[ Szerkesztve ]

nagyonromlik

(#4797) sutyi^ válasza 7600 GS (#4792) üzenetére


sutyi^
senior tag

Főleg hogy a játék Havok motort használ a fizikához és azt is csak CPU-n, úgyhogy hót feleslegesen pörgeti a villanyórát az a szerencsétlen 9600GSO.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#4798) G4NXST4


G4NXST4
tag

[link]
Na azt hiszem ha itt dolgoznánk, már rég kiraboltam volna az egész kócerájt ;)

nagyonromlik

(#4799) aram01 válasza G4NXST4 (#4798) üzenetére


aram01
nagyúr

kár hogy nincs felvétel oda raktárosnak ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4800) G4NXST4 válasza aram01 (#4799) üzenetére


G4NXST4
tag

ne is mond. ááá

nagyonromlik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.