Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12151) reset válasza Musa99 (#12127) üzenetére


reset
senior tag

Hali!
A VGA kari driverében szokott lenni lehetőség a manuális vezérlésre (overdrive) menüpont alatt. Ha ott nincs, akkor külön szoftverrel. ATI-hoz asszem ATITool, NV-hez RivaTuner...

(#12152) Bavid


Bavid
senior tag

Késik a patch:( [Link]

(#12153) Jazzy válasza Bavid (#12152) üzenetére


Jazzy
tag

Sajnos munkahelyen nem tudom megnézni az oldalt, mennyit csúszik mit írnak?

J@zzy

(#12154) Bavid válasza Jazzy (#12153) üzenetére


Bavid
senior tag

Jövőhétre célozták be:((

(#12155) Jazzy válasza Bavid (#12154) üzenetére


Jazzy
tag

:((( :( :(( ez gáz, pedig már vártam. Mi az oka, bug?

J@zzy

(#12156) Screamer84 válasza Musa99 (#12145) üzenetére


Screamer84
tag

De azt biza nem írtad milyen VGA-d van, :DDD lehet hogy egy újabb driver megoldja, én jártam már úgy hogy némely driver mindig alapjáraton tartotta a fordulatot, meg olyan is volt hogy maxra felhúzta mikor kedve tartotta.
De ha zavar akkor játék előtt állítsd 80 % ra a fordulatot és nem l melegszik majd.

[ Szerkesztve ]

(#12157) Jazzy


Jazzy
tag

Ez kéne a játékba, akkor milyen sírás-rívás lenne a gl noobok miatt! :))

[link]

J@zzy

(#12158) Źşë' válasza Jazzy (#12157) üzenetére


Źşë'
addikt

AH-60

http://hashmonean.com/images/mh60l1.jpg

http://forum.ea.com/eaforum/images/smilies/908627bbe5e9f6a080977db8c365caff.gifvideohttp://forum.ea.com/eaforum/images/smilies/908627bbe5e9f6a080977db8c365caff.gif

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12159) bul07 válasza Musa99 (#12127) üzenetére


bul07
nagyúr

RivaTuner
legalábbis én azzal szabályozom csak meg kelet keresem azt a pontot amin még forog mert elsőnek mondom de halk lett de a hőfok kezdet felkúszni akkor vettem észre hogy annyira leszabályoztam hogy meg is állt a ventilátor

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12160) r-chee válasza Jazzy (#12157) üzenetére


r-chee
őstag

Ütős fegyvernek néz ki. Most, hogy nem fényes a helyzet a mexikói öböl olaja körül, mehetnek majd az amcsik és legéelezik az arabokat.

GL-t, rpg-t, CG-t stb. használó játékosokat attól, hogy egy elég bosszantó játékstílust képviselnek, még nem kell lenoobozni, indirekt módon sem.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12161) Musa99


Musa99
csendes tag

Köszönöm a segitségeket leszedem azt megnézem hogy mi a szitu.. amúgy 9800GT-m van:)

(#12162) Jazzy válasza r-chee (#12160) üzenetére


Jazzy
tag

R-chee én soha nem szoktam noobozni senkit, ezt megteszi más rajtam kívül. A linknek sem ez volt a célja, még indirekt módon sem... Engem nem zavar, ha valaki használja őket én gl-t szoktam használni. Természetesen nem megállás nélkül.

J@zzy

(#12163) zack válasza gabipaci (#12150) üzenetére


zack
nagyúr

Nem hinném hogy túl lenne húzva a konfigod. :U Talán a procit vedd vissza 3,8-3,9 Ghz-re, mert nem minden I7 tudja 24/7 a 4Ghz feletti órajelet. Van egy Prime95 progi azzal le tudod tesztelni mennyire stabil adott órajelen. ;) Én mindig csekkolom tesztprogikkal a hardvereket adott órajelen, és így nincs gond. Kb. Decemberben telepítettem a mostani Win7 64bit Ultimate verziót, és azon túl hogy ráférne egy újratelepítés, még 1db kékhalált se kaptam eddig. Szóval van esély jó és stabil konfigot összehozni, csak ez egy konfigcserénél heteket vesz igénybe. Csak 1x kell belőni türelemmel, utána évekig hozzá sem kell nyúlni. Én BIOS-ban is lementem a beállításokat (Asus Maximus Formula), és még le is van fényképezve biztos ami biztos. Másképp nem működik a dolog.
Nálad az lehet, ha több konfiggal is hasonló gondod volt, hogy kihagytad a tesztelési fázist, ill. nem fordítottál rá elég időt. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12164) Csapi007


Csapi007
veterán

Hy
Olyan 2-3 hét kihagyás után ma ismét szerettem volna neten játszani. Sikerül belogolni de ennyi, onnantól egy szervert sem talál. Kell vmi új patch vagy mi?

"Csak úgy mondom"

(#12165) ciry válasza Jazzy (#12162) üzenetére


ciry
őstag

Márpedig engem mélyen megsértettél :((
Kénytelen leszek holnap repair tool-al elégtételt venni :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12166) Screamer84 válasza Csapi007 (#12164) üzenetére


Screamer84
tag

Próbáld meg frissíteni a PB-t az szokott segíteni.

(#12167) Madn!ght válasza robyg (#12104) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nálam is egy-egy szerveren csinál olyat, hogy megakad a játék (változó idő elteltén belül), megakad a kép, a hang viszont "megy tovább", aztán hirtelen fehér képernyő, és így is marad. A hangok továbbra is hibátlanul hallatszanak. (ha nyomok egy ESC-et, olyankor is a menühang hallatszik rendesen)
Ilyen esetben nálam csak a ctrl-alt-del, folyamat leállítása segít...
Win7 64bit.

Érdekes, hogy pl Hungarian Sun- szerveren ilyet sohase tapasztaltam. Viszont több másikon már igen. :(

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#12168) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Úgy néz ki az MW2 után itt is kapunk egy fizetős DLC-t [link]gratula. :O :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12169) madgie válasza Mrdevil (#12168) üzenetére


madgie
titán

Száz forintot nem adok semmilyen DLC-ért, míg az alapjátékot sem rázzák gatyába.

(#12170) LifeSpirit válasza Mrdevil (#12168) üzenetére


LifeSpirit
tag

MW2höz végül is megvetted a DLC-t?

(#12171) LifeSpirit válasza madgie (#12169) üzenetére


LifeSpirit
tag

Én csak akkor veszem meg ha a pénz/minőség/mennyiség aránya normális lesz.
Igaz bfcb2 játékmenete nem olyan pörgős mint a cod, de tök jó lenne valami zombie mode hozzá :D.
Amúgy nekem a játékkal nincs nagy problémám mert nem fagyogat ki,többit meg majd javítja dlc
Csak ha remélem ha már kiadják ezt a DLC-t nem szart adnak ki a kezükből

(#12172) HS 2142 válasza Mrdevil (#12168) üzenetére


HS 2142
őstag

Khm, Khm visszaemlékezés 1 hónappal korábbra:

Dice: 'Mi nem fogjuk pénzért adni a DLC-ket PC-re, mert mi egy jó kis cég vagyunk...' bla bla.

Rég volt ez, azthiszem. :(((

(#12169) madgie: Én is úgyanígy vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#12173) LifeSpirit válasza HS 2142 (#12172) üzenetére


LifeSpirit
tag

Az csak a pályákra vonatkozott,hogy ne legyen az hogy Pistikének nincsen meg az egyik map DLCben azért kidobja,a saját klánjának a szervere mapváltásnál :DD

(#12174) Mrdevil válasza LifeSpirit (#12170) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem vettem meg,azt mondják a srácok TS-en egy kalap szar,nem érdemes megvenni mert nincsenek összegyurva az új pályák a régiekkel.Csak két új mod van és abban érhetők el az új pályák,mi meg általában nem azt a modot játszuk,ennyi. :N :(

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12175) LifeSpirit válasza Mrdevil (#12174) üzenetére


LifeSpirit
tag

És milyen az a mod? :DDD
Amúgy énMW2ben nagyrészt csak SD-zni szerettem mert ott volt legkevésbé jellemző a lagg és sok jó statom volt--->[link]
HQ--->[link]
4db centrygunom-->[link]

anyázásokból és csíterezésekből is megkaptam minden nap a megfelelő adagot :DD :))

[ Szerkesztve ]

(#12176) Źşë' válasza Mrdevil (#12168) üzenetére


Źşë'
addikt

hát de ezt nem a dicve állítja hanem csak találgatás kedves GS által (ne legyen igazuk, nem szeretem ha az ördögöt a falra festik) am sztem elég égő lenne mind az EA mind pedig a Dice részére ha fizetni kellene érte, mert nem ezt ígérték... arról volt szó hogy minden széppel jóval halmozzák el a pcseket, és persze ingyen...

ha fizetni kell érte mérges leszek :@

ma voltam fenn egy szerveren és nemtom miapöcs volt, de egy pillanat alatt az összes játékos egy helyre teleportálódott és kilőtték egymást, volt olyan is hogy a pálya alá mindenki a semmibe zuhant és belehalt :/

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12177) Mrdevil válasza LifeSpirit (#12175) üzenetére


Mrdevil
addikt

Képeim nekem is vannak,de ez itt nagyon off: :D ;] :P

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12178) Screamer84 válasza Mrdevil (#12177) üzenetére


Screamer84
tag

Ne menjünk már át MW2 topicba, maradjunk inkább meg a Battlefield-nél, többre becsülendő sztem.

[ Szerkesztve ]

(#12179) r-chee válasza Mrdevil (#12177) üzenetére


r-chee
őstag

Szép eredmény, mint ahogy az alant - vagy fentebb, kinek hogyan van beállítva a rendezés - lévők és az meg az előtt lévők is :) .
Én magam nem rendelkezem efféle kimagasló, megvillantható k/d arányokkal. Néha kicsit szégyenkezem is ez miatt, kivéve itt, a BC2 topikban, ahol a csapatjáték iránti hajlam fajsúlyosabb dolog. Lehet valaki No.1 k/d hős, de szerencsére itt - a CoD-dal ellentétben - könnyebben előfordul, hogy ennek ellenére a "Your team lost" felirat ragyog az illető szemébe. A vesztes nyertes :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12180) mackosajt


mackosajt
addikt

TS megy nektek rendesen most?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#12181) Bavid válasza r-chee (#12179) üzenetére


Bavid
senior tag

Így van, sajnos, tapasztaltam főleg random külföldi szervereken szokott előfordulni, hogy tiszta immortalként játszok van akár 50+ killem is, és vesztünk. És nem miattam, mivel én rohanok az mcomra támadni, megkapom a 4 mcom felrobbantós pin-t is, ám hiába nem tudom egyedül másik 10-12 ember ellen megnyerni a játékot. A legszebb mikor berohanok, tudom hogy lelőnek de akkor is élesítem az m-comot, a csapat 90% meg tök másfelé nézeget a kukkerével, nemhogy azonnal nyomnák a mortart meg azt figyelnék di defusolja :((( Ma is 2szer ez volt nagyon felcseszte az agyam.

(#12182) Joe-T válasza mackosajt (#12180) üzenetére


Joe-T
tag

Nekem egyáltalán nem megy! :O

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12183) mackosajt válasza Joe-T (#12182) üzenetére


mackosajt
addikt

már megy

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#12184) ciry


ciry
őstag

Nagyon tetszett a mai game.
Volt ugyan 1-2 kör amiben velejéig idiótákkal volt sűritve a mezőny, de nem ez volt a jellemző.
Jó partyk voltak rinya nélkül(és még ment is)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12185) Mrdevil válasza r-chee (#12179) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na azért nekem sem sürün fordulnak elő az ilyen statok egyik játékban sem,sőőőőt. :B Teljesen más világ/stílus a két játék,nem is lehet összehasonlítgatni,de persze nem is kell. :))

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12186) bonat válasza Mrdevil (#12185) üzenetére


bonat
senior tag

kár hogy ma nem tudtam menni :O
egy ideig nem is tudok...nagyon összejött minden :(
nembaj..majd csak lesz vmi :DD :))

(#12187) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Most fel lett téve win7, és hát a játék szarabbul fut, beállítom hogy dx9-be futtasa, mert 10-be elvérezne valószínűleg, de így is gyengébben megy, meg mióta volt ez az ea baki hogy cannot connect to ea, azóta fps lagg van, de durván. Gépemmel nem lehet gond, mivel most lett új rendszer rátéve, egyenlőre szoknom kell, de xp jobb volt, csak az már haldoklott kb, mert régóta nem lett friss win feltéve.

(#12188) F_Zolee válasza ciry (#12184) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én egy órája jöttem le de olyan töketlen bagázs volt. Ment a baserape, semmi támadás, védeni se tudtak, álltak a dombtetőn...egyszerűen katasztrófa. Azt hittem régebben volt szarabb de ez most überelt mindent. Lelőni se tudtam szinte senkit, mert egyből 3an lőttek oldalba de a sok balfasz meg csak ücsörgött azt várták, hogy jöjjenek a védők fel. :(((

[ Szerkesztve ]

(#12189) creedszl


creedszl
aktív tag

bakker pedig vártam azt a patchet...sebaj, észre se fogom venni meló mellett és már jövő hát van.ha bevállnak a reményeim patchel kapcsolatban akkor már csak az atinak kell valami rendes drivert faragnia bc2 alá és pipa:)

persze sajna mostanában nincs valami sok időm játszani, ma is kb egy fél órát nyomtam, kb 2 kört és annyi.talán majd hétvégén...

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#12190) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

M com felrobbant és mégis kikaptunk :W :W

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#12191) Źşë' válasza namenyicsavo (#12190) üzenetére


Źşë'
addikt

én meg azt nem értem h mikor 3 zászló miénk cq ben akkor miért megy le továbbra is a pontszám

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12192) zack


zack
nagyúr

Du. 16h-tól folyamatosan nyomtam eddig a PH 2-es szerón...szóval 8h non-stop. ;] 80%-ban nyertünk, és a meccsek nagy része élvezetes volt. Volt sok GL meg guszti noob akikkel a pöcsöm ki volt, iszonyat sok volt megint a kempelő, de azért voltak körök amikor egész jó csapat jött össze. Aztán most este felé egyre jobban ellaposodott...mi voltunk a támadók, de mindenki állt mint fasz a lakodalomban, védték a meglévő zászlókat, ahelyett hogy támadtak volna...na ezen a ponton mondtam azt hogy ennek már így nincs értelme. Már nincs sok hátra, és a medic-nek is meglesz mindene, és teljes lesz az arzenálom. Addig viszont csak medic-kel megyek, még akkor is ha stratégiailag az adott pályán más kaszt a nyerő...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12193) gabipaci válasza zack (#12192) üzenetére


gabipaci
addikt

Addig viszont csak medic-kel megyek, még akkor is ha stratégiailag az adott pályán más kaszt a nyerő...
Errol az jut az eszembe, mikor az egyik haverom mondta: Ha nem megy az ivas, eroltetni kell... :C

Logitech hardware tester

(#12194) zack válasza gabipaci (#12193) üzenetére


zack
nagyúr

Ja ja...ez így van. :DDD
Nem a legjobb úgy a medic-kel menni, hogy qurvára nincs kedved, és csak azért erölteted, hogy az összes fegyója elérhető legyen. Ma sem ment rosszul a játék, de remélhetőleg, ha nem leszek rákényszerülve a medic-re, akkor még jobban fog menni. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12195) ThePoweR válasza zack (#12194) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Nekem medicből kőkemény 2225 pontom van. :D Sose mentem medic-el. Nincs értelme. Annyi hogy életet tudok magamnak adni és kész. Éleszteni csapatba szar mert ugyanúgy hozzáadja a halált. Jó kis kd rontó cucc. Tiszta ideg szoktam lenni mikor felélesztenek a gl zápor közepén. Feléleszt meghalok feléleszt meghalok. Megéri.....neki, nekem már kevésbé. :DDD

(#12196) Mrdevil válasza bonat (#12186) üzenetére


Mrdevil
addikt

Tegnap én sem voltam,(Pacific9 vót)lehet talán ma,de nem biztos.A többi játékkal is haladnom kellene.Majd szólj ha jössz akkor jövök én is. :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12197) ciry válasza F_Zolee (#12188) üzenetére


ciry
őstag

Port Valdez?
Ha a védőket lövitek, az nem baserape, csak céllövölde.
Támadókhoz meg fel lehet menni a dombra a kempereket megölni, messzebb meg csak így lehet bemenni, de épeszű ember nem csinál ilyet :DDD
Sok olyan ember van, aki sz@rik az m-comra(nem is tudja mi az), csak a jó k/d érdekli. Ilyenkor kell átállni, esetleg disconnectelni és átmenni a 2-esre, ott nincs annyira magára utalva az ember, lényegesen nagyobb a mozgástér.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12198) madgie válasza ciry (#12197) üzenetére


madgie
titán

Hú, de nulla értelem ez a videó...

(#12199) HS 2142 válasza Mrdevil (#12177) üzenetére


HS 2142
őstag

BC2-eset mutass :DD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#12200) Gripper


Gripper
tag

Találós kérdés:

Mit kapsz ha keresztezel egy BMW X5-öst, egy tehetséges orosz festőművészt, és a Battlefield Bad Company 2-t?

.
..
...
....
.....
......

Senki?

Nos a válasz ez: BMW X5 Bad Company 2 style

.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.