Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12601) Jazzy válasza gabipaci (#12600) üzenetére


Jazzy
tag

Ha jól tudom a powergombot, de meg kell néznem az options-ben! :DD

J@zzy

(#12602) ciry válasza Yany (#12599) üzenetére


ciry
őstag

Cg-vel a legkönnyebb gyilkolni minden fegyver közül.
M14-et mindenki kezébe és győzzön a jobb :))

Naiconak meg írok, hogy ne vicceljen, mert sokan félreértik a humorát.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12603) Joe-T válasza gabipaci (#12600) üzenetére


Joe-T
tag

Igen a power gombot kell, benne van az options-ben csak nagyon el van dugva! Ki kell próbálni, de lehet, hogy te is leülsz tőle! :DDD

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12604) Balika23hun válasza Yany (#12595) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

én nem mondtam hogy nem lőhetők le, sőt nagyon könnyen le is késelhetők (jó sokat le is késeltem már mert nem változtatott pozíciót miután megölt)
de ha velem van és állandóan távolról lődöz, engem meg lekaszabolnak még mielőtt elérném az m-com-ot, mert nem segít nekem csak statpaddol akkor az már eléggé zavaró
és legbosszantóbb hogy közbe a bradley-t meg sz@rrá lövik mert nem képes odamenni javítani
vagy védőként nem a tankra lő mert arra nem kap egyből pontot hanem csak emberre

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#12605) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ezek szerint csak egyedül vagyok ezzel a problémával...

(#12606) Balika23hun válasza F_Zolee (#12605) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

ahogy a mondás tartja: a hiba az ön készülékében van
én egész nap elértem a szervereket a kedvencekből nem volt ilyen problémám (a patch utáni pár napban volt ilyen gondom de azóta nem)

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#12607) Yany válasza Balika23hun (#12604) üzenetére


Yany
addikt

Balika, nem kell egy ember kezébe Gustavot adni ahhogy, hogy ne tegye a dolgát. Amiket írsz, azok nem a fegyverből eredő gondok. Egy CS-ben is könnyebb embert ölni AK47-tel, mint Glockkal, vagy késsel. Nem is értem, miért nem b*szogatunk minden akást, hogy menjen uzival, ha igazi férfi. Iszonyat fárasztó ez a fegyver hiszti már. A DICE folyamatosan balanszol a peccsekben, de ettől függetlenül igenis mindig lesznek jobb és kevésbé jó fegyverek. Mert különbözőek. És ez így is van jól. Fölösleges ezt tovább ragozni.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#12608) ciry válasza F_Zolee (#12605) üzenetére


ciry
őstag

Mégse beszélek Naicoval, mert nem értené úgy sem, hogy mit akarok tőle.
Érdemes lenne viszont az adminoknak a PH! prefixet valami olyanra cserélni, amiből látszik, hogy admin, mert 1-2 PH!-s admin jogokkal nem rendelkező már írt ilyesmit, még ha örökös ban nem volt benne.
Vihar egy pohár vízben.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12609) kennyke válasza Yany (#12607) üzenetére


kennyke
aktív tag

Ezzel én is egyetértek.
Nagyon keveset írok, mert általában minden kérdésemet valaki már feltette, de ez a cg-gl tiltás érdekes dolog, pláne hogy ilyen sokáig és sokszor téma.
Azért "írták" bele, hogy használjuk. Én személy szerint nem használom. (eddig 16 kill) De aki tudja és szereti használni, hát tessék!
(Ez kicsit olyan, mint a bf2-ben a pkm, vagy a g36e. Azért van, hogy használjuk).

(#12610) BandiHUN válasza Yany (#12607) üzenetére


BandiHUN
veterán

szerintemis felesleges a fegyó miatti morci,ha egy adott tipusból nincs sok embernél,akkor olymindegy,hogy épp cg vagy gl,vagy akármi viszi el...a cg és a guszti se fenékig tejfel,mert lassú a reload,mégha talál is,akkorse tud az ember sok killt csinálni az idő miatt,sima fegyverrel,ha van kit,3x annyit le lehet ugyanonnan kaszálni,távolról meg inkább malac.a gl is akkor gáz jobbára,ha 3-4 emberke körbehajigálja magát egy magasabb ponton ládával,és mondjuk még egy medic is éleszti őket,no azon átjutni elég nehézkes...bár erre jó megoldás szokott lenni egy jó helyre pottyantott granyó,avagy egy mortar,és mindenki happy :DDD
egyébként érdemes preferálni amúgyis a nem m-comot 3 méterről védek-et,mert sokkal eredményesebb 10-20 méterről arrébbról,oldalról főleg kaszálni a befutókat,aki házban,1 szobában véd az m-commal,persze,hogy pukkanós cuccot tolnak az arcába :D
a medic is addig halálos,amig szemből jön,oldalról meg 2-3 is kibelezhető,ha egymásra spawnolnak is,avagy granyó megzavarásnak(nem lőni,azt hamar észreveszik,utúlag általában már nem jut idő eldobni a granyót),aztán kasza,úgyis a granyó elől próbálnak félreugrani,ha meg mégis lőni kezdenek,akkor meg az végzi el a piszkos munkát ;]

más:egy tipp sniperhez,ami elég jól használható,ha az ember messzi tankot,stb akar tracerezni,érdemessniperrel becélozni,majd átváltani egérmozditás nélkül,90% minimum,hogy el fogja trafálni a tracer is,de ez működik pisztollyal is,ami jó magyarázat a távoli sniperes pisztolykillre,mondjuk persze ehhez álló ellenfél kell.
fura egyébként granyó miatt meg kés miatt nem sir senki...pedig abból is lehet gyűjtögetni,csak az embernek át kell kicsit gondolnia,hol is vannak a kulcshelyek a mapon,ahol tuti várható ellenfél,be lehet gyűjteni pár potyapontot granyóval "vaktában",emlékezetből is :D a kés meg ahogy hozza a sors,nekem nincs köröm,amikor valaki ne lenne megbicskázva,de van,hogy 5-6 is,mapfüggő.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12611) gabipaci válasza F_Zolee (#12539) üzenetére


gabipaci
addikt

bocsesz, atfutottam felette. elfelejtettem beirni, hogy a tobbi magyar szerverrel egyeztetve egysegesitettunk. hogy a HUN szora adja ki az erre erdemes szervereket.
mivel kis es nagybetu szamit, igy a Hungarian HUNGARIAN-ra lett cserelve. ez lehet a hiba nalad.

ciry, en is pont erre gondoltam. legyen mondjuk [PH! Admin] a prefix. velemeny?

Logitech hardware tester

(#12612) mackosajt válasza gabipaci (#12611) üzenetére


mackosajt
addikt

nemakaromnemakaromnemakarom

:DD :DD

Na, mondjuk nekem 8, de én szeretem a =HKV= jelem, meg a barátaim iránti tiszteletből van is kint nekem állandóan.

Amúgy előbb a BC2 legyen fent, utána ráérek ezen gondolkozni... friss win rulz...

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#12613) F_Zolee válasza ciry (#12608) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én gabipaci válaszára voltam kíváncsi. Nem a Naico-s ügyre. :)

Amúgy meg sunyiban ügyködhettek a kedves fejlesztők, mert már jó a kedvencek és volt már egy friend kérés is amit el tudtam fogadni. Bár ezt kilőve mostanában szinte senkit nem jelez, hogy online lenne.

[ Szerkesztve ]

(#12614) bul07


bul07
nagyúr

pár napja előfordul velem hogy ledobom a lőszeresládát magam alá és lövök tovább de a láda nyom nélkül eltűnik
senki nincs a közelembe csak én, robbanás se dobja arrébb, lőszert se veszek fel belőle, csak egyszerűen eltűnik
ez hogy lehet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12615) BandiHUN válasza F_Zolee (#12613) üzenetére


BandiHUN
veterán

friends-et én is tudtam a patch után felvenni 3-at.lett 6 összesen,de szinte sosem mutatja,esetleg 1-et,pdeig 4-5tel játszok 1 szerveren...de legalább a 6-ból 3at késélre is hánytam :D igaz asszem' 6 kellene az emblémához...viszont azóta akit felvettem,vagy nem igazolta,vagy nem is látta,lehet reflexből nem nézi senki a requestet :)
a kedvencek-et én beeditáltam,mert máshogy nem törölt szervert,meg 1 név volt mindegyik helyén,igy felemásban,de a kedvencek-ben +az előzmények-ben látszik a 4 szeró,2 itt,2 amott,inkább nem bántom...
egyébként be tud kavarni,ha az ember a keresőben úgyhagy amúgy elvileg nem zavaró szűrési feltételeket,mint mondjuk a pb vagy a játékmód,mert ezek amúgy érvényesek a kedvencek-re és az előzményekre is,kiszürkit random szervert,ki kell mindent kapcsolni,all-ra tenni

láda tűnik el néha,én percenként újradobom,meg figyelem a hangot,ha épp én használom/tudom,hogy amúgy "jó" helyen hagytam.medicbox maradni szokott.egyébként a légnyomás is elviszi,olyankoris,ha az ember előtt egy társa "felfogja" a robbanást,nem sebez,de ferde részen a föld "megrengése" is lelöki könnyen.egyébként szvsz ez szerveroldali gond,lehet a konzolok miatt nem birja a pc-s sem a több erőforrás ellenére sem lekezelni a sok golyót,a széthulló épületeket,stb,mert egyszerűen korlátozva lehet a max egyszerre levő eseményszám.ezértis megy át pl.a guszti is akár az ellenen és tűnik el,ha szemből jön,és vadul darál,de sokszor elveszik a már eldobott granyó,ha hamar hal az ember a dobás után/van,hogy több,mint 10mp múlva pukkan,amikor már lemondtál róla.
egyébként ez jobbára rush effektus,ott van tömény harc sok emberrel,conquestben alig jönnek ezek elő,ahol nem harcol mindenki egyszerre

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12616) ciry válasza F_Zolee (#12613) üzenetére


ciry
őstag

Nem is neked akartam válaszolni, csak félrenyomtam :B
Gabipaci: Szerintem ez így egyértelmű át is írom. Mackósajt meg amolyan beépített ember, rejtett admin lesz :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12617) gabipaci válasza ciry (#12608) üzenetére


gabipaci
addikt

beszelek en vele. fenemod meggyozo tudok lenni az erveimmel.
sajnalnam, ha nem tudnank megegyezni, mert mint jatekos, nagyon elsorangu.
varom a patch-et mint a messiast. beirom a szerverszabalyzatot ismetlodo uzenetbe. nem kozepre, csak sima chatbe.

mackosajt : dedededededededleccileccileccileccilecci

Logitech hardware tester

(#12618) ciry válasza gabipaci (#12617) üzenetére


ciry
őstag

Én is várom nagyon :))
Lehet érdemes lenne egy only m14 vagy oly shotgun party-t addig összehozni a 3-as szerveren, már ha van rá jelentkező ;]
Úgyis csak pang :(((

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12619) BandiHUN válasza ciry (#12618) üzenetére


BandiHUN
veterán

na ja,lehetne ilyesmi,én is bennelennék...vagy only gl/guszti party? ;]

a kés-pisztoly szerintem annyira nem jó itt....a cod-okban kis mapon,épületekben bejött,de itt a Rex pöttyet túltápolt és nehéz lopózni,nomeg a kés se fog mindig...nem reális.nomeg hc kellene,hogy ne legyen spot,de ott meg mégjobban öl a pisztoly :(

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12620) kennyke válasza ciry (#12618) üzenetére


kennyke
aktív tag

Vagy egy kés-pisztoly kombót :DDD
Esetleg GL-CG... ;]

(#12621) ciry válasza BandiHUN (#12619) üzenetére


ciry
őstag

Gusztavból megvan a platina, gl-ből meg hamar meglenne(7 csillag már megvan), de azt nem erőltetem.
Tőlem a pisztoly-kés is mehet :K

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12622) Mr.Jerk válasza BandiHUN (#12619) üzenetére


Mr.Jerk
csendes tag

Pedig a pisztolyok vannak talán leginkább kibalanszolva. Most, hogy lassan meglesz már az M93R platina is, összeállt a kép, teljes lesz a kollekció. A Rex abszolút nem kimagasló, M1911-gyel igencsak egy szinten van damage/rate of fire arányban, hozzáteszem a legutóbbi patch előtt igencsak az M1911 dominált. A magasabb rate of fire-nél ugye ott az M9 és az MP-443, mindenképpen a Grach-ot ajánlom a kettó közül. SC-n egy tárból megvan két ember ha begyakorolod a használatát, az M9 mellett talán egyedül a jobb pöcök szól, de összességében az se rossz fegyver. Az M93R-rel menni viszont szerintem kész öngyilkosság, még ha valami marksman ability-t társítasz mellé akkor is, egy tár igencsak egy ember, sniper mellé pl. a legrosszabb választás, nem éri meg erre rábízni az életedet.

(#12623) madgie válasza madgie (#12589) üzenetére


madgie
titán

Ez eddig elmaradt, késő délután rettenet káosz volt az egyesen, a lövések felét tuti be sem adta, mentem ott a vakvilágba, majd átmentem egy 16-os szerverre... na ott egyből ment a hent. C4, C4, C4, jajj be jó kis cucc ez, szegény srác a heliben az előbb csak nézett Valparaso végén, hogy száll felfelé, de egy jihad quad-os ugrat rá a felszállónál lévő dombról és esés közben felkapcsolja a világítást a quad-on (hat C4) :D

(#12624) F_Zolee válasza madgie (#12623) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nemrég valaki emlegette, hogy besül a c4 is. Egész addig nem is volt ilyen gondom, erre ma már párszor előfordult velem is. :N Emellett álló embert ötödjére se tudtam lekéselni, nem vett észre. Végén már a ravaszhoz kellett nyúlnom. ;]

(#12625) r-chee


r-chee
őstag

Lorenzo9, szted ki olvassa végig a kilométeres kommentjeidet :) .

Naico23 pedig nem furcsa humorú, hanem bunkó, kötekedő. Jópárszor szóltam már neki. Hogy kinek spanja, engem hidegen hagy.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12626) Doki-HUN1978 válasza r-chee (#12625) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Akkor ezek szerint nem csak én hagyom ki Lorenzo hosszabb hangvételű írásait?! :)

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#12627) madgie válasza F_Zolee (#12624) üzenetére


madgie
titán

Az egyesen ma folyamatosan besült a C4-em, aztán a 16-os szerón nem. Késelni sehol nem tudtam, egy (!) dögcédulát gyűjtöttem be három óra alatt, pedig minimum hússzor próbálkoztam ,csak aztán már inkább elővettem a stukit, oszt tarkónlőttem őket :))

(#12628) ciry


ciry
őstag

Ma az M136 AT4 helyett véletlen a Gustavot raktam be.
Szólt Crock, hogy ott van 4 ember.
Ellőttem és ez lett belőle :Y
Még csodálkoztam is, hogy nem tudom irányitani :D
Ennyit arról, hogy tudás kell hozzá.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12629) WhiteWalker válasza r-chee (#12625) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

és mindezek egy mondatban :C

ciry: erre mit is mondhatni: Bull's Eye :C

[ Szerkesztve ]

(#12630) Mrdevil válasza Doki-HUN1978 (#12626) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem csak te,bevallom én is. :B ;)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12631) BandiHUN


BandiHUN
veterán

k...játok be... :P

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12632) r-chee válasza WhiteWalker (#12629) üzenetére


r-chee
őstag

Jah, tényleg :) . Legalább védekezhet azzal, hogy "nehéz elolvasni két mondatot?!?" :D

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12633) BandiHUN válasza r-chee (#12632) üzenetére


BandiHUN
veterán

mér',nehéz? :DDD
irom
akkor
szavanként
egy
sorba ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12634) bullseye válasza WhiteWalker (#12629) üzenetére


bullseye
addikt

mivan, mivan, mivan?! :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#12635) gabipaci válasza BandiHUN (#12633) üzenetére


gabipaci
addikt

Én el szoktam olvasni, bár egy enter néha beleférne tényleg ;]

Adminok, aki nem ragaszkodik valamiféle klánnévhez, az legyen szíves kitenni prefixbe, hogy PH!Admin .
Kicsit kezd elmenni a kedvem, hogy nem jön az új patch.
Pedig szeretném már végre túltenni magam a konfigoláson, aztán szétkürtölni mindenfelé a szervereket.

Logitech hardware tester

(#12636) BandiHUN válasza gabipaci (#12635) üzenetére


BandiHUN
veterán

:R egyébként jogos...csak néha elkap a szófosás.
bár amikor visszaolvasom fél óra múlva,általában megbánom,"mesélős" játékoknál is irkálok,pl.Borderlands,ahol kell a népmese :))

Nem baj,ha minden jól megy,hétvégére meglesz nekem is az új arcképem :D

Ja,a 4-esre lehetne törpölni ki valamit,ha már van...lehetne esetleg "klánszerver" ,úgysincs használva,ott van a legjobb ping,mert német,le lehetne pár kört zavarni.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12637) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Vót egy kis buli,szívtunk is rendesen bár ez még nagyon az eleje. :O :D

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12638) gabipaci


gabipaci
addikt

[21:47:16] Dantenero72 > ezhihetzlen
[21:47:41] Dantenero72 > ez csalas tuti csaltok
[21:48:01] Balika23HUN > fejezd mar be
[21:48:17] Dantenero72 > akkor mond amr mi a redvat csinaljak hogy ne 30golyotol
[21:48:21] Dantenero72 > haljanak csak meg
[21:48:32] hamutal - Attackers > takarodjatok tamodni
[21:48:32] Frank Fisher > tanulj meg loni
[21:48:38] admin > be kell celozni az ellent, es ugy loni
[21:48:39] Dantenero72 > hiaba lovom telibe hiaa full hitmarkers a celkereszt sose d
[21:48:39] Sgt Godfather > Xd
[21:48:49] Zack [HUN] - Attackers > en mimetikus polialoid cheatet hasznalaok.
[21:48:49] Balika23HUN > mindenkibe fel tar kell
[21:48:51] JeanClaude > a pingkulonbseg miatt
[21:48:53] Dantenero72 - Defenders > huha egesz letembe fpsezek c lozni tudok
[21:48:59] JeanClaude > ping kulonbseg
[21:49:03] Pumpa1 > jah, mintha ez csak igy m
[21:49:07] Pumpa1 > menne itt
[21:49:51] gabipaci > mondd meg kit nem tudsz kinyirni
[21:49:57] gabipaci > megolom admin parancsal
[21:50:01] JeanClaude > senkit :P
[21:50:04] gabipaci > hogy nyugodt legyel

Logitech hardware tester

(#12639) mackosajt válasza gabipaci (#12635) üzenetére


mackosajt
addikt

Hehe... én leszek a száll a kakukk(tojás) fészkére, mert én a kis =HKV=-t nem adom. :)
Ha lehetne hosszabb a prefix, megoldanám.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#12640) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Kipróbáltam a gamét DX9be. Érezhetően simábban fut a játék, mint DX10be. Csak sajnos néha érdekesen villódzik a földi textúra. :F

(#12641) mackosajt válasza F_Zolee (#12640) üzenetére


mackosajt
addikt

nekem meg most a friss rendszeren meglepődve tapasztaltam, hogy milyen az a villám betöltés.
Először azt hittem dx9-be megy, de rá kellett jönnöm, hogy 11-be teszi automatikusan.
Meg mintha fps is jobb lenne, vagyis stabilabb.
Majd lesz ez még így se. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#12642) Joe-T válasza madgie (#12627) üzenetére


Joe-T
tag

Köszi srácok az esti játékot, nagyon tetszett! :R
Sajnos a TS-t nem tudtam folyamatosan használni, mert a háttérben ment a tv és a miki összegyűjtötte a hangot ami elég zavaró volt!
Jó körök voltak és elég kiegyenlített volt a küzdelem!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12643) Balika23hun válasza gabipaci (#12638) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

ez a srác többet rinyál mint egy csaj már elnézést
írogatás helyett inkább játszana

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#12644) r-chee


r-chee
őstag

Tök frankó, hogy most késő este amíg játszottam, 95%-ban nem működött a mikrofonom automata hangérzékelésre állítva. Azért a végére sikerült észrevennem :(( . Kicsit beszélgettem legalább a géppel.

Észrevettem, hogy az fps érték egyre lejjebb megy. Nem is nagyon van már 45fps felett a sebesség sehol sem, holott 50-65-tel simán szokott tekerni füstös-poros helyzetekben is. Sokszor akad is a játék. Pedig már a patch után is kénytelen voltam visszavenni élsimítást meg antiizotróp szűrést, mert belassult az egész. Nem értem...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12645) BandiHUN válasza r-chee (#12644) üzenetére


BandiHUN
veterán

A netedet nézted? Lehet esténként felmegy a pinged vagy akadozik,ilyenkor esetleg nézz rá a speedtest.net -tel,nomeg az itteni pingtesttel.
Nekem pl.holnap lan kábelcsere lesz,ma hazamentem,nem volt net,igazgattam a kábelt,na akkor ment egy ideig,stb...no az csinált furcsaságokat,mértem 800ms-os pinget is tőle.
Érdemes kihúzni-visszadugni a dugókat,ha már nem volt bántva régebben,mert beoxidálódik-koszolódik.
Amásik,hogy esetleg egy defragmentálást eressz rá,a winre meg egy CCleaner-es takaritást,ha szemetes lenne,utána defrag,az is segithet.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12646) gabipaci


gabipaci
addikt

Phony miért lett banolva?
3 napra?

Logitech hardware tester

(#12647) Fortissimus


Fortissimus
őstag

vkinek megvan mar az All weapon bronze star ?
Abba vajon beleszamit az M1garand vagy sem? ( ugy emlekszem vki irta, hogy nem szamolja az M1-et)
Mert azon kivul minden fegyora megvan minimum a bronz, megse adta meg.

a mai termes: :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#12648) Źşë'


Źşë'
addikt

hányas szinttől kapom meg az arany dögcédulát? 40? azaz ha már 40es vok akk azom lesz/van?

(#12647) Fortissimus nekem már csak a bronzsztáros insignitsek hiányoznak, sztem bár ne úgy legyen, de kell a 40mm shoti+ a többi rep tool :s

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12649) creedszl válasza Źşë' (#12648) üzenetére


creedszl
aktív tag

ha jól tudom,sejtem, akkor a dögcédula milyensége a lenyírt ellen szintjétől függ.nem tudom mi a leosztás de ha megnézed a dogtagjaid akkor az xp-k mennyisége alapján lehet látni mire mit ad.nekem csak egy arany van és az illető 42-es szintű volt...de javítson ki valaki ha hülyeséget mondanék

kérdés:a c4 meddig él lepakolás után?addig amíg le nem purcanok vagy ha sokáig éldegélek akkor is egy idő után kiveszi a játék?azt már kizártam hogy döglés után respawnál még meglennének mert próbáltam de nem ment :))

én is rácuppantam amúgy, de én leginkább az m-comok védésére használom...rápakolok párat, védem az aktuális épületet és ha látok besurranni valakit már rá is csapok a kis pöcökre és bumm :DD támadásnál meg ésszerű hogy ha az épelüt bontható akkor neki is esek

Ma kértem helyet TS-en és benn maradtam a helycsináló szobában, nem pakoltatok át a játszók közé és hát szóval hallgatóztam kicsit.Csak úgy düllet a szemem hogy milyen atomerőmüvön nyomjátok hogy totál vízhűtéssel van hűtve a rendszer...de lehet nem is erről volt szó csak sejtésem van :DDD

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#12650) Fortissimus válasza Źşë' (#12648) üzenetére


Fortissimus
őstag

gyere megszurlak es kiderul :D
az azert durva lenne ha azok is kellenenek, smoke-kal meg repair tool-lal mire osszejon...
nekem is mar csak azok a plecsnik hianyoznak+ kb 25 AT mine

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.