Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12851) ThePoweR válasza SzlobiG (#12849) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Hát így én se hogy csík van a monitor szélén. :D Natív felbontás pontosan mit jelent?

(#12852) zack


zack
nagyúr

Mi történt az 1-es szeróval? :U Az előbb még fullon vóót, most máá nem is aktív. Tán csak nem megjött a patch?

ThePoweR:
Szó szerint azt jelenti, hogy a monitor által megjelenített legoptimálisabb felbontás, ahol a legélesebb, és legszebb a kép. Ez gyakorlatban egy TFT maximális felbontásának felel meg. Sajnos ha nem natívban van használva, torz, homályos is lehet a kép elektronikától függően, ezért mindenképpen a natív felbontást kell eröltetni. Ha nagyon jó egy monitor elektronikája, akkor a kissebb felbontásokon jelentkező problémák nem annyira zavaróak. De azt hozzá is teszem, hogy az ilyen monitorok baromi drágák.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12853) SzlobiG válasza ThePoweR (#12851) üzenetére


SzlobiG
félisten

Azon a felbontáson nyújtja a monitor a legjobb képminőséget ami az esetedbe 1920X1080.

(#12854) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Nekem most megy

(#12855) WhiteWalker válasza HS 2142 (#12850) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ne örülj nem vagy csodabogár, na jó az azért többször kihagy ,mint már mások is leírták hasonló formában :DDD

(#12856) Fortissimus


Fortissimus
őstag

megjott a logitech G19-em :B

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#12857) zack válasza Fortissimus (#12856) üzenetére


zack
nagyúr

Szép darab.Grat. :C
Nekem a ver. 2.0 G15 van, és ahogy nézem, nem sok mindent újítottak azóta. Persze az árát biztos "újították" felfelé. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12858) Target78hu válasza HS 2142 (#12837) üzenetére


Target78hu
aktív tag

A HC módban is használható a motion bogyó ,mert pittyeg ,ha ellen halad el a közelében ,csak tudni kell merre dobtad el ;)
A spottoló távcső meg kb 70m körül aktiválódik és spottol rendesen (időnként bead vagy 5-6 célpontot a csapatnak egyszerre) persze távolról csipázóknak felesleges ezt választani.

hkv.hu

(#12859) DieHard válasza petXYZW (#12780) üzenetére


DieHard
senior tag

Kutyát nem érdekli ki rii. egy is sok szvsz :DD

(#12860) DieHard válasza Fortissimus (#12856) üzenetére


DieHard
senior tag

G13 . kézre esik több gomb a kezed ügyében.

(#12861) ciry válasza F_Zolee (#12846) üzenetére


ciry
őstag

Jó választás :C
Nekem az van kb.5 éve, a 3. gépem szolgálja ki, gond nélkül :R

Jó szar volt a játék, valahogy nem tudom megérteni, hogy mi a baj abban, ha az ember nem nyer egyfolytában.
7 kört játszottam, abból 4-et sikerült megnyerni az oldalunknak, de az utolsónál ment a sipolás, hogy miért nem látjuk, hogy ez nem jó.
Mert nekünk jó azért.
Amikor mi nem tudunk haladni akkor persze az irogatóknak nem gond.
Rosszul vagyok sokszor.

Nelson Bay-en viszont 4 m-com elpusztitására kaptam meg a 100 pontot, ami azért tetszett, még ha Hamutál, Lifespirit, meg Mackósajt gyengus kis segitsége nélkül nem is jött volna össze :P ;]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12862) Madn!ght válasza ThePoweR (#12815) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nekem ugyanezt csinálta korábban... Ki kell tesztelni, melyik felbontásban optimális a kép kitöltése. Nekem korábban csinált olyat, hogy ha beállítottam a játékban valamilyen felbontást, akkor 10 mp múlva kikapcsolt a monitorom "not recommented refresh rate" üzenettel. Valószínüleg a felbontások melletti 59 Hz zavar be. (vagy passzolom...)
Csinál olyat is, hogy 1280*720-ban van a felbontás játékban beállítva, viszont ha a monitoron megnyomom az info gombot, akkor az OSD 1280*960-at ír ki :F )

Én is kipróbáltam a monitorom max felbontásában (1920*1200) a játékot, viszont érezhetően lassabban reagált az egér... :( Hiába állítottam a sensitivity-n mégsem javult a helyzet. A grafikai részletességek lebutításával pedig rosszabbul járok, mintha kisebb felbontásban, viszont nagyobb részletességgel játszom...

A fenti beállítás jött be eddig leginkább sebességre és minőségre, úgyhogy azon használom. (árnyék kivételével minden high-on)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#12863) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Miért nem vagytok tsen? :Y

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#12864) ígyvanferi válasza ciry (#12861) üzenetére


ígyvanferi
addikt

És hamutál nem reklamált az erősebbik csapatban játszva, hogy kéne a balance? :U

Egyébként rengeteget számít, ha jó csapatba kerül az ember. Megsokszorozza az ember teljesítményét. Az enyémet legalább is tuti.

[ Szerkesztve ]

(#12865) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

ma találkoztam egy tuti csiterrel,mondanom sem kell hogy orosz volt :U
olyan helyről lőtt ki tankkal ahonnan nem is láthatott,fedezékbe álltam egy ház mögé és a túloldaról "kiszúrt" valahogy :U

(#12866) F_Zolee válasza WhiteWalker (#12865) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na jó de ilyenkor bele is kéne venni, hogy megspottoltak. UAV-vel is lehet. ;]

(#12867) WhiteWalker válasza F_Zolee (#12866) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

UAV nem volt a helyszínen és spawn után egyből a ház mögé bújtam, kb 2 m-re volt ....
killkamból tisztán látni lehetett ,hogy ahol a tank állt onnan nem voltam látható....nah mind1 , kiléptem utána egyből :))

(#12868) BandiHUN válasza ciry (#12861) üzenetére


BandiHUN
veterán

na ja,felesleges úgy rinyálni,ha 1-1 kör csúszik be...
én ilyet is lőttem,kiváncsi vagyok,másnak is sikerült-e headshotot defivel :DDD ami a legjobb,hogy most néztem,a statba is bekerült,mutatja a bfbcs is :D

utána még,előtte egy kés volt még közben:

És mellékesen az m-comot is én izgattam fel :D néha nagyon összejön 1-1 kör,utána meg ez lett a vége:

Ahhoz képest,hogy a tegnapi napom milyen sz@r volt...

Egyébként most is sirdogált 1 srác,hogy miért van sok sniper,nem megy a támadás...2 gond volt vele...1.ő is sniperezett a rinyáig,1 squadban voltunk,2.volt vagy 5 sniper összvissz... :W
De ahelyett,hogy játszana,pofázik,a fene se érti ezt,főleghogy csak élve lehet irogatni,akkor meg inkább lövöldözik az ember.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12869) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

(#12870) Mrdevil válasza LifeSpirit (#12869) üzenetére


Mrdevil
addikt

Valóban. :K :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12871) WhiteWalker válasza LifeSpirit (#12869) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

nagyon hangulatos, a végén demonstrálják azt,hogy "működik" a késelés jelenleg a játékban :DDD

(#12872) Źşë' válasza zack (#12834) üzenetére


Źşë'
addikt

meglehetne oldani pl a pontozási rendszert picit átszabni, 2v2 alatt el se induljon a játék, és a cél azaz a nyerés-re több pontot adni, pl 1000, de ezt ki kellene tapasztalni h mit ér meg, és máris eltűnnének a nubok, sztem

(#12869) LifeSpirit ez tényleg ütős!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12873) Fortissimus válasza zack (#12857) üzenetére


Fortissimus
őstag

ja kb. 2x-esere:)
de mozis a 320*240-es lcd rajta, most probalok applet-eket keresni ra

DieHard:
az se rossz :C

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#12874) madgie válasza ígyvanferi (#12864) üzenetére


madgie
titán

Nem, de most sem reklamált senki a győztes oldalon a team balance után. Zack-kel jó másfél, két órát toltuk a "lúzer oldalon", néztük, ahogy a stat-éhes ismerős-ismeretlen gyűjtögeti a You Win-eket, ahelyett, hogy cserélődnének az emberek, ezzel színesebbé, izgalmasabbá téve a játékot. Na mindegy...

(#12875) Audifan válasza BandiHUN (#12868) üzenetére


Audifan
tag

Nekem sikerült négyszer is :P

(#12876) zack válasza madgie (#12874) üzenetére


zack
nagyúr

A következő körben győztünk, és le is nooboztam őket, amit Target magára is vett, de közöltem vele hogy nem neki szól. Az egy dolog hogy győztünk, de ahogy az adminok kitették a lábukat mindenki elkezdett Gusztival meg RPG-vel emberekre lőni, speciel abban a körben 12x haltam meg, abból 8x RPG volt 2 m-ről. Nagyon idegesített. :(
Volt egy magyar srác is "Zee78" vagy valami ilyesmi a neve...lehet jár ide is, nem emlékszem, de amit össze kempelt az AN94-el...Mire jó az ha elbújok, legugolok, és onnan szedem ki a mozgó ellent? Sosem fogom megérteni a kempelést, főleg azt a fajtát, aki ezt stratégiaként alkalmazza. Persze mértékkel minden belefér...az RPG is, ha csak 1x-2x lőnének pofán vele, nem pedig állandóan.
Érdekes fegyó párosításokat láttam viszont. Volt akinél RPG és Guszti is volt. Gondolom azért, hogy RPG-t 2m használja headshot-ra, a Gusztit meg távolabbra. Hogy a pöcsbe lehet ilyen összeállítás? :U Cheat?

Azért ameddig voltál, jó volt, bár tényleg sokat vesztettünk. :)

Egész jól belejöttem a késelésbe, az utsó körben vagy 10 dögcetlim lett. :DDD Akkor is késeltem amikor lőni kellett volna. ;] Meglepett, mert talán 1-2 alkalom kivételével mindig beadta.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12877) zack válasza ciry (#12861) üzenetére


zack
nagyúr

Nem értek egyet veled, és nem igazán akarod megérteni mi a gondunk, pedig már többször is említve lett. :U
A játék lényege papíron, tényleg az, hogy győz e vagy veszít e a csapat. De gyakorlatban az az igazi "fight" ha át kell verekedni magad az ellenséges vonalakon nagy harcok árán. Aztán vagy győztök vagy nem, de nálam a játék milyensége a döntő, nem pedig hogy mit ír ki a végén. Ha 8x veszít a csapatunk, viszont kemény meccsek voltak, az is annyira jó mintha nyertünk volna, mert szórakoztatott.
De ez az általad megfogalmazott "mert nekünk jó azért" kicsit furán hangzik. Ha átgázoltok, és halomra lőttök mindenkit, mivel igen csekély az ellenállás, majd az első 2 Mcom élesítés és robbantás max. 2-3 perc, és a folytatás se alakul másképp, körökön keresztül... Ebben mi a jó? Annak se jó aki támad, meg annak se aki védekezik, mert nincs tétje és unalmassá válik. Persze nem 1 körről beszélek, hanem többről.
Szóval a véleményedből kiindulva, teljesen másképp értelmezed a játékot mint szórakozást. Vagy a K/D arány a fontos ha valaki ránéz az adatlapodra akkor lássa mekkora spíler vagy, és ezek az "alázós" körök ezért jönnek be ennyire? :U
Persze az is lehet csak félreértettem valamit, vagy egyszerűen rosszul fogalmaztál. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12878) ciry válasza ígyvanferi (#12864) üzenetére


ciry
őstag

Hamutál sokszor reklamál.

Zack: Zee78 egy itteni fórumozó.Mi az, hogy kempelt?
Gustavozni minket is Gustavoztak, csak a (amig bent voltam 4-et vesztő 3-at nyerő) porig alázott csapatban( :U ) ez gondolom nem tűnt fel.Nem tudom mit vártok amúgy, mi alapján balance-oljunk?Ha 4-5 ember van ts-en(tegnap ennyi volt) és a kutya se akar feleződni, kit rakjunk át, ha átmenni senki sem akar?
Asszem Dokit rakták át a múltkor akarata ellenére, neki se tetszett, egy külföldi le is koccolt utána.
Megoldás: fel kell jönni ts-re és ha már van 7-8 ember, akkor lehet feleződni, addig nem fogunk minden győztes meccs után vándorolgatni, embereket dobálgatni, ha ez sincs meg.
Igazad van amúgy, tényleg a k/d a legfontosabb(0.77) ezért mászkálok m14-el, lövök gl helyett 40mm-es shotgunnal, van 53 ölésem m60-al, ezért raktam le az An-94-et platina után, ezért lövök red dotos SVU-val12-szeres optikás m95 helyett.
K/D mindenek felett.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12879) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Újabban átálltam assault-csúzlira, azóta felhoztam az arányomat -200ból... :D
Kezdem megszokni a játékot így 3napi játékidő után.

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#12880) madgie válasza ciry (#12878) üzenetére


madgie
titán

Nem akart senki átjönni? Miért is akarna, ha folyamatosan porrá zúzzátok az ellent? :P
Ezzel a hozzáállással viszont Zack vagy én miért nem nyomott egy Team Switch-et? Mi is nyerhettünk volna, örömködve lapulhattunk volna egy-egy bokor mélyén GOL sniper-rel, csak ugye -ez nem nagyarcoskodás akar lenni- gyakran mi voltunk a legjobbak odaát, ha átállunk, még ótvarabb köröket nyomunk. Egyébként a vége felé már néha tíz percig is tudtunk tartani egy pár M-com-ot, de akkor is, milyen jó dolog már az, hogy az embernek két órát kell szívnia a gép előtt, mire talán kialakul valamiféle normális küzdelem. És ez nem nyafi, csak furi, hogy mostanság a JCSR is kettéválik két csapatba, ha háromnál többen vannak, de itt ez nem megy?

(#12881) Doki-HUN1978 válasza madgie (#12880) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ugyan éppen nem sikerült győznünk, de nagyon izgalmas, élvezetes csatát vívtunk!

Úgy látszik éjfél körül a sok vérpistike elmegy már aludni és így igen jó küzdelem tud kialakulni.

Előtte voltunk egy multiplay szerveren, fél óra alatt 2 cheater-t dobott ki a pb.
És még mennyi lehetett ott?!
:Y

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#12882) Gonz0 válasza Doki-HUN1978 (#12881) üzenetére


Gonz0
tag

Nem biztos, hogy onnan dobta ki. Ha be van kapcsolva a pb streaming, akkor bármelyik streamelt szerveren dob ki cheatert, az megjelenik az összes többin is. Feltéve, hogy az admin nem tiltja le a ban üzenetek kiiratását.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#12883) ciry válasza madgie (#12880) üzenetére


ciry
őstag

PH!-ok/TS-re járók közül a ti oldalatokon volt Lorenzo, Te, Pufajkás,Zack, míg a miénken Mackósajt, Lifespirit, meg én, akikre emlékszem, ill. Bosszuallo itt is-ott is cseppet.
Hát ez bizony nagy fölény, akárcsak az, hogy csak 2 kört sikerült egymásután nyerni :P
Ahogy figyeltem sokkal rosszabb volt a csakezanagyonfontosbizony K/D-m a tiéteknél, engem c4-ezett, késelt mindenki, mégse írtam semmi olyat, hogy ez mekkora probléma.Az egyik c4-ednél 2-szer is eltaláltalak shotgunnal, de a remek hitbox miatt én haltam meg
Annyi örömöm volt a Nelson Bay-en támadóként, hogy 6-ból 4 m-com után én kaptam meg a 100+ pontot, egyébként jól be lettem lőve An-94-el, meg gl-el.
Védőként viszont nem értettük, hogy az első pontokat miért nem lövi/mortarozza senki :U hiszen az messziről is megy.
Ahhoz tényleg nem kell nagy ész, se skill :))

Lorenzo: meglestem, de nekem a defivel a 10 ölésből nincs 1 heccsátom se. ilyenkor a fejét célzod úgy, ahogy kell? :Y :C
Repair toolal nekem is van fejlövésem

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12884) Joe-T válasza bullseye (#12841) üzenetére


Joe-T
tag

Ez már egy 10-12 évvel ezelőtti történet, valami nagyon noname márka volt! Abban az időben kezdtek elterjedni a Cheftech (talán jól írtam) tápok, én arra váltottam, mert a saját példámból tanulva pont a tápon nem érdemes spórolni, minden máson lehet, de ha a táp elszáll, akkor nagyon nagy szerencse kell, hogy ne vigyen magával semmit!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12885) Gonz0


Gonz0
tag

Gusztisoknak egy kis kihívás: videó

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#12886) madgie válasza ciry (#12883) üzenetére


madgie
titán

Nem, nem két kör volt, amikor én fent voltam (leírtam, legalább másfél óráig szerintem egy kört sem nyertünk). Pufajkás tudtommal nem volt még ott, amikor én játszottam, talán Lorenzo is akkor ért oda (az utolsó körben láttam a lista legvégén, gondolom akkor csatlakozott). Persze, maradhattam volna még két órát, nem? :)

(egyébként a ti szerveretek, azt csináltok, amit akartok, legfeljebb máshová megy majd játszani a PH!-s is, így is full tele lesz a szerver, csak nem sok köze lesz a PH!-hoz)

[ Szerkesztve ]

(#12887) nosferatue


nosferatue
tag

Tegnap este nem fértem fel aktív ph! szerverre, így körülnéztem máshol, végül az egyik battlefield.hu-s szerverre mentem. Az első egy óra egész jól telt, volt csapatjáték, még győzelem is, viszont később elég mókásra fordult a helyzet. VIsszaszorítottak minket, a kezdő bázisunkra, majd ment a folyamatos camp. Eszméletlen élvezetes volt, kérdeztem is, hogy admin esetleg van, mert ennek így nem sok értelmét látom. Választ nem kaptam, csak az ellenfél egyik magyar játékosa konstatálta, hogy ő bizony élvezi a dolgot.

Még megvártam a kör végét és leléptem, kerestem másik szervert, ráakadtam egy magyar klánszerverre. Ott ismét volt csapatjáték, az egyik [iram] vagy coRDHA-s sráccal (már nem emlékszem) egész jól együtt tudtunk mozogni. Mondjuk itt is voltak malőrök, pl. az utolsó m-com élesítése közben kilőtt a saját tankom. Ami viszont feltűnt, hogy medicként, az mg36-al sokkal több lövésem talál. Nem tudom a battlefield.hu szervereivel mennyit foglalkoznak, de az biztos, hogy a lövéseim fele eltűnt az éterben. Azt hiszem ezentúl hanyagolom a szervereiket.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#12888) madgie válasza ciry (#12883) üzenetére


madgie
titán

Ja, a hitbox-ról meg ne is beszéljünk, tegnap minimum ötször besült a C4, meg vagy húsz esetben nem talált be a shotgunom. Ez egy ilyen játék, a gusztis videón is hány esetben látszik, hogy mögötte süvítene el a rakéta, mégis beadja :(

(#12889) Gonz0 válasza nosferatue (#12887) üzenetére


Gonz0
tag

Tudtommal, a battlefield.hu-nak egy darab szervere van. Én nem vettem észre, hogy ott jobban eltünnének a lövések mint más szerveren, de nyilván ez sok tényezőtől függ.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#12890) gabipaci válasza madgie (#12888) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem akarom ismételni, meg tömjénezni magam, de azt hiszem, ami tőlem és az adminjaimtól telik, meg van téve a szerverekért.
Az, hogy a kettes és hármas most nem a legjobban futó szerver, abba most ne menjünk bele, várom a patch-et a végleges beállítások miatt...
A srácok játszani mennek fel, nem adminkodni. Ha van valami, akkor cselekednek, de ne várja senki, hogy kiguvadt szemmel a chat falat figyeljék az adminok.
Ami a ts-es okosságot illeti, azt sem gondolhatja senki komolyan, hogy 4-5 (esetleg 5-6) ember kettéváljon a balance miatt egy 32 fős szerveren. A jcsr-es fiúk azért válnak külön, mert ők igazi harcosok, és ha nem is simán, de eldöntik a meccset.
A TS 50 férőhelyes, de fénykorában volt rajta max 20 ember.
Most átlag 8 ember van fent, abból 1 én vagyok, aki 99%-ban nem játszik, és ha nyomnám is, inkább büntetés lennék a csapatnak, mint előny.
Mégis elmondanád, hogy mi alapján, és hány vesztett kör után, és főleg kinek a szemszögéből vesztett kör után kezdjem el átpakolni az embereket?
Elég rövidek a körök, mire az engedélykérés, átpakolás, magyarázkodás lefut, már nem is az a pálya megy.
Annyi esetleg, hogy az adminokat megkérem, felejtsük el a melyik oldalra akarsz menni kérdést helycsináláskor. Ki kell dobni a legmagasabb pingű nem magyar játékost, és oda megy be az új delikvens.
Ha egyéb ötleted van, kíváncsian várom, de a nyavajgás nem érdekel, hogy nem jó. Az érdekel, hogy hogyan lenne jobb.

Most pedig megyek orvoshoz mert fáj a hátam.

szerk: nincsen lövéseltüntető szerverbeállítás, úgyhogy esetleg a véletlen műve, de más nem lehet

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#12891) reset válasza Gonz0 (#12885) üzenetére


reset
senior tag

Jól nyomja...Kár, hogy harckocsi elleni akcióban nem látjuk. Engem már nem egyszer lőttek ki gusztival 1 lövésből - amikor tankkal nyomultam. Ennek ellenére, nekem úgy tűnik, tankra hatékonyabb a ruszki páncéltörő gránát. Ha gusztival kenek alá, megrázza magát és megy tovább, az RPG-7 jobban amortizálja a páncélt - Ti, hogy vagytok ezzel?

(#12892) r-chee válasza ciry (#12878) üzenetére


r-chee
őstag

Ha észreveszem, hogy nagyon elkél a balance, én nem pöcsölök, lehetőleg az eredménytábla közepéről-végéről teszek át embereket a másik csapatba (első 6 helyen álló tuti rinyálna az átrakásért :U ). És nem nézem, közülük ki van TS-en, vagy ki akar átmenni, ki nem.

madgie: JCSR-esek és PH!-sok nem vehetők egy kaplap alá, mivel előbbi klán utóbbi közösség, előbbi nagyrészt profi, (szerintem) kidolgozott taktikákkal bír, utóbbiban pedig nincs olyan mértékű taktikai egység (és nem is lesz, mivel nem 6-an vagyunk, hanem jóval többen), nem gyakorlatozunk stb.
Mellesleg üdvözlendő, ha JCSR valóban szétválik, ha többen jelen vannak, és nem az a lényeg nekik, hogy mészárost játszanak.

Más: Tegnap - ahogy írtam chatben is - rájöttem, miért van néha 30fps-em alapban. Megállt a vízpumpám, mert sz*r volt a molex csati, amibe bedugtam, így, mivel nem keringett a víz, a procim és az alaplapom kicsit felhevült :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12893) nosferatue válasza gabipaci (#12890) üzenetére


nosferatue
tag

Az tiszta, hogy nincs lövéseltűntető beállítás, minden esetre valami nem volt rendben, (lehet csak nálam), máshol több lövésem talált.

reset: a guszti főleg épületrombolásra, gyalogság ellen hatékony. Páncélozott járművek ellen RPG-7.

[ Szerkesztve ]

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#12894) rankesz


rankesz
veterán

Ma is még pöcsölnek a peccsel, vagy peccselik ezt a pöcsöt? :)

(#12895) reset válasza nosferatue (#12893) üzenetére


reset
senior tag

Én is így gondolom - ezért csodálkozom, amikor kiszedik alólam 1 lövéssel a gusztisok a 100%-os állapotú páncélost (nekem mások ellen ez még nem sikerült). A helit is igen könnyen levadássza, pedig a fenéklemeznek azon is illik páncélozottnak lennie - sztem lehetne módosítani a hatékonyságán, hogy valóban csak az épületeket amortizálja...

(#12896) ciry válasza madgie (#12886) üzenetére


ciry
őstag

Hát, akkor te nem a PH!-s szervereken voltál :DD
Igyekszem leírni hogy mi volt: Valparadison védőként győzelem, Arica Harbor 1győzelem-1 vereség,Isla Inocentes 1 győzelem-1 vereség(ennek a végére kifagytam, különben nyertünk volna :D ), Nelson Bay-en 2 győzelem.

Amúgy tényleg nem tudom, hogy mit/kit szerettetek volna.
Kíváncsi vagyok én is, hogy ki, mi alapján dobálgatná az embereket adminként, garatálva azt, hogy az neki és a másik oldalnak is jó.
Lassan fogok szólni, hogy egy győztes meccs után a vesztesekre csak tampont lövő tracerrel, meg motion sensorral lehet támadni :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12897) madgie válasza gabipaci (#12890) üzenetére


madgie
titán

Nem válhat hat ember külön, ha túl jól megy nekik? Akkor nem szóltam, éljen a TS, megyek máshová játszani, ennyi. Nekem nincs időm órákat pitizni azért, hogy normális körök alakuljanak ki, TS-re felmenni, mikor már alszik a család. Beírtam párszor, hogy nincs normális team balance, a jobbak közül ráadásul elég sokan nyomták M60+magnum ammo-val. Zack is írt, én is, mi kell még? Unalmas lett a végére ágyútölteléknek lenni, bocs.

Mindig szidjátok a statpaddinget, meg a K/D huszárokat, miközben tegnap ugyanez ment, csak a K/D helyett a W/L-re feküdt rá a kedves csapat. Biztos jól mutat majd a bfbcs.com-on a jó WL, de ez szvsz semmivel sem különb dolog, mint kempelni, statpaddelni, gusztival embert ölni, stb.

"Mégis elmondanád, hogy mi alapján, és hány vesztett kör után, és főleg kinek a szemszögéből vesztett kör után kezdjem el átpakolni az embereket?"

Ha nem tűnik fel, hogy másfél órán át egy oldal nyer egy teli szerveren, akkor valóban nincs miről beszélni. Engem múltkor szó nélkül átpakoltatok az egyik csapatból, kábé két-három kört nyertünk akkor meg, egy szavam nem volt, nyomtam a másik oldalon. Előtte is volt példa rá, hogy rákérdeztetek a chat falon, hogy túl erős a csapat, ki megy át. Mindig átmentem, ha észrevettem. Mindegy, mondom, ez a statisztika-izé tönkreteszi az egész BC2-t :(((

ciry: nem így emlékszem, lehet emlékezetkiesésem van, de szerintem tegnap max egyszer nyert este az a csapat, ahol én végig voltam. De szerintem egyszer sem. Nelson Bay-en egyébként nem is mentünk. át lett ugorva :U

[ Szerkesztve ]

(#12898) kennyke


kennyke
aktív tag

Tegnap találtam egy M95+Laser sight videót, és gondoltam kipróbálom. Sokat mentem NS2000-el, 870 c-vel, próbálgattam, melyik a jobb, de az esetek 90%-ában mindig két lövés kellett a tuti halálhoz.
Ez viszont nagyon bejött! Szinte mindig elég 1 lövés, és így végig a front vonalon tudtam harcolni, közben persze szórtam a motion-t (be is gyűjtöttem jópár pint :) )
Ha a pálya olyan részéhez értünk, ahol kicsit nőtt a táv, ráraktam a 4x scopet, így továbbra is használható maradt.

Ja, és ha hirtelen kell lőni, nincs idő jobb klikkre, úgy is használható. Igaz célkereszt nincs, de tapasztalatom szerint a képernyő közepére lő.

[ Szerkesztve ]

(#12899) Gonz0 válasza kennyke (#12898) üzenetére


Gonz0
tag

Ha úgy gondolod a képernyő közepére lő, menj be egy üres szerverre és kb 10 méterről kinálj meg egy falat 4-5-ször vele. Célzás nélkül a snipereknek iszonyat szórásuk van, ha még mozogsz is közben akkor meg teljesen felejtős.
Egy dologra jó. Ha befordulsz a sarkon és ott van 10 centire az ellen, akkor használható, de 4-5 méter távolságból már csak minden 3adik lövés talál átlagban. Távolabról még rosszabb a helyzet, volt, hogy egy egész tárat ellőttem és egy se talált pedig kempelt a delikvens és nem vett észre (tudom, ha az első után rácélzok leszedtem volna, de az már nem lett volna ugyanaz :).

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#12900) r-chee válasza madgie (#12897) üzenetére


r-chee
őstag

Bízz a változásban, én is azt teszem ;) . Sokáig reménytelennek tűnt a GL-esek ész nélküli huszárkodásának megfékezése is. Mára ott tartunk, hogy jelentősen visszaesett azok száma, akik ész nélküli gránátvetőzéssel rontják a játékélményt. Tegnap pár embertől felvettem assault fegyót, és kivétel nélkül füstgránát volt nekik betéve fegyóra.

Az, hogy önként, szó nélkül átállsz, példás viselkedés ;) .

K/D-ről: Míg el nem értem a 16-18-as rangot, én is nagyon nyomultam arra, hogy jó legyen az arányom, és sokat GL-eztem is. Nem tudom, pontosan hányas rangnál voltam, mikor felmerült a szervereink ötlete itt PH!-n, és bekerültem adminnak, de azóta nem nagyon számít az arány. Persze, kicsit félrehúzom a szám, ha ránézek, egy kis örömmel tölt el, ha jó stattal végzek, de nem olyan fontos már.
Sokan vannak, akik bizonyos szintek alatt nyomatják GL-t, mert könnyű előrelépni killek terén. Valahol megértem őket, mert én is csináltam az elején, másrészről úgy vélem, egy idő után illik belátni, ez nem CoD.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.