Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12101) Joe-T válasza rankesz (#12100) üzenetére


Joe-T
tag

Hát én is nagyon meg vagyok rajta lepődve!
Beszéltem gabipacival TS-en, de ő sem értette, hogy miért van ez!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12102) Joe-T


Joe-T
tag

Remélem, hogy holnap este másképp lesz és nem lövik fel ilyen hamar a pizsamacsillagot! :DD

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12103) Pedro78


Pedro78
senior tag

valszeg a mai leallas miatt, du engem alig akart felengedni, folyton kivagott mondvan elveszett a kapcsolat az ea serverevel, aztan egy csomo szerverre nem engedett fel mivelhogy televan, holott a browser szerint volt rajta 10+ hely...valamit nagyon csinaltak ma, es mi ittuk meg a levet, megint

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#12104) robyg


robyg
senior tag

Hellosztok.

Szerintetek miért akad ki néha nálam a game?
Felmentem ma az egyik 32 szeróra és ha jól emlékszem majdnem tele is volt (ezen kívül volt olyan szerver is amin ezt csinálta).
Majd különböző időközönként egyszereűen a Bad Company kiakad,utána szokásos CTRL+ALT+DEL;folyamat leállítása majd a game megint újraindítása.
Később kezdtünk egyre kevesebben lenni végül 4 a 4 ellen maradtunk.Ekkor már több óra játék után nem dobott ki.
Én arra gyanakszok,hogy szerver miatt van de lehet hogy a gépemmel van probléma.

Előre is köszi a választ.

(#12105) ThePoweR válasza robyg (#12104) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Valami szoftver hiba lehet. Windows vagy maga a BC2. De hogyha a vga vagy a cpu húzva van lehet nem elég stabil és hibázik valamit.

(#12106) ciry válasza robyg (#12104) üzenetére


ciry
őstag

Jön a patch, reméljük megoldja.
Nekem is csinálja időnként, szerverekhez semmi köze.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12107) Jazzy válasza ciry (#12091) üzenetére


Jazzy
tag

Én sem voltam ciry, sajnos ma biztosan nem leszek. Viszont csütörtökön tuti, 8 körül fent találkozunk ha neked is jó és jöhet a motion sensor kill! :))

J@zzy

(#12108) robyg válasza ThePoweR (#12105) üzenetére


robyg
senior tag

Nincs tuningolva semmi.Win7 alatt játszom.
Ha másnak is csinálja akkor megnyugodtam,mert akkor nem csak én vagyok így vele.
Azt nem tudjátok hogy XP alatt is csinálja-e?

[ Szerkesztve ]

(#12109) SZKEBE75 válasza robyg (#12108) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Szia !

xp64-en játszom,de nem dob ki,engem is dobált ki mikor 2magos procival toltam és alt+tab-oztam,meg amikor instabil volt a proci tuningom/érdekes hogy a prime95-nek stabil volt/.Nézd meg hogy mennyire terheli a procidat.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#12110) namenyicsavo válasza robyg (#12108) üzenetére


namenyicsavo
tag

Hasonló gondom volt nekem is 1 X idő után engem a tálcára dobott.. Én csak annyit tudok javasolni hogy rakd újra a játékot. Ui: Nekem is Win7 wan.

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#12111) Zoli1222 válasza robyg (#12108) üzenetére


Zoli1222
őstag

Nálam tegnap 5x fagyott ki, de úgy, h csak a reset segített. A játékkal lesz vmi gond. De ha pár hsz-t vissza olvastál volna, láthattad volna, h másnak is van ezzel problémája.

(#12112) reset válasza Madn!ght (#12082) üzenetére


reset
senior tag

Oksa - igen, akkor is szétcsúszik, mert lövés közben bemozdul a fegyó :)

(#12113) Musa99


Musa99
csendes tag

nekem meg kékhalálozik folyamatosan már mindent teszteltem biost frissitettem de ugyanúgy csinálja :O valakinek hasonló probléma vagy egyedi a gondom :F

(#12114) ciry válasza Jazzy (#12107) üzenetére


ciry
őstag

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12115) Joe-T


Joe-T
tag

Akkor én most gyorsan le is kopogom, hogy az utóbbi időben sem fagyásom sem kilépésem a játékból nem történt.(XP alatt játszom vele)
Tegnap este sem volt semmi rendellenes viselkedése egyedül csak az szomorított el, hogy fél 12 körül elkezdtek elfogyni a játékosok a szerverről ami rövid időn belül ki is ürült teljesen! :O

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12116) gabipaci válasza Musa99 (#12113) üzenetére


gabipaci
addikt

kekhalal az nekem is van. kb hetente.
kicsit idegesito is. nem tudom mennyiert kellene gepet vennem, hogy mukodjon is... :W

Logitech hardware tester

(#12117) Musa99 válasza gabipaci (#12116) üzenetére


Musa99
csendes tag

Az a baj hogy nekem sokkal sűrűbben csinálja teljesen random de napi átlag 2 :W

(#12118) ThePoweR válasza gabipaci (#12116) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Hát szerintem azt a gépet dobd ki az ablakon. de várd meg míg odamegyek alá. :D

(#12119) zack válasza Joe-T (#12115) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem mostanában egyre többször van kilépés az asztalra. :( Nem azért idegesítő, mert vissza kell lépni, hanem mert ahonnan jöttem, már nem tudok visszalépni mert megtelt. PH-s szervereknél ez ugye szintre mindig előfordul, mert fullon vannak.
Kizártnak tartom hogy azért lenne, mert a gép túl van húzva, mert eddig egyik játékkal se volt gondom. Ha pedig a 2x ekkora gépigényű Crysis Wars-nak is megfelel ez a beállítás, akkor a BC2-nek nehogy már ne feleljen meg. :U
Bár nem alapon használom a gépemet, de ügyeltem rá, hogy a max. tuningnál kicsit kevesebb MHz-en használjam 24/7. Jelenleg a procim 4300Mz-en, a 4x1Gb OCZ Reaper RAM 1170Mhz környékén, a 4870 X2 pedig alapon ketyeg. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12120) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Akkor én szerencsés vagyok, mert alig van gond. Talán 2 hetente egy fagyás, de még ez se biztos, mert lehet, hogy csak kilép az asztalra. 3.6on jár a proci és a vga is minimálisat húzva van...

[ Szerkesztve ]

(#12121) ThePoweR


ThePoweR
senior tag

Nekem meg eddig egyszer se fagyott ki. Mióta patchelték persze. Mikor kijött kilépett néha asztalra, de az is csak menüből szeró keresés közbe. Ha szerón voltam nem csinálta.

(#12122) reset


reset
senior tag

Hali!
Én végignyomtam becsülettel a BF 1942-őt, a BF2-őt, a BF2 specialt, a BF2142-őt...és most nyomnám ezt a BFBC2-őt.... Hát ennyi kínkeserves probléma messze nem volt egyikkel sem (lag, kapcsolódási problémák, belassulások, vonalszakadások...)
Pedig nem lenne rossz játék, a tárgyak lerombolhatósága-átszabása nagyon "bejön" - és a csapatmunkához is kedvezőek a feltételek. Kicsit már meguntam az előző BF-csalág tagjait, de mostanában eszembe jut gyakran: vissza kellene szeretni ismét vmelyikbe...

(#12123) ThePoweR


ThePoweR
senior tag

Failed to connect EA Online van :W

(#12124) Screamer84 válasza ThePoweR (#12123) üzenetére


Screamer84
tag

Engem is kivágott játék közben, pedig egész jó álltam, nah sebaj megyek nyomok 1 kis Alan Wake-t. ;]

(#12125) Musa99 válasza Screamer84 (#12124) üzenetére


Musa99
csendes tag

Kabe :K :R

(#12126) gabipaci válasza ThePoweR (#12118) üzenetére


gabipaci
addikt

kb 40 kilos a gep, vizzel, mindennel
elkapd? :DD
szerintem ma vegre pathelik a szervereket. bar nem 100%

Logitech hardware tester

(#12127) Musa99


Musa99
csendes tag

Help!

van egy zalman fc zv9 vga hűtőm mivel tudom manuálisan szabályozni a fordulatot mert folyamatosan 30%-on üzemel és így eléggé melegszik a cucc...

(#12128) Jazzy válasza gabipaci (#12126) üzenetére


Jazzy
tag

Ha kidobod én elkapom lesz, ami lesz. Egy próbát megér a dolog. :DD

J@zzy

(#12129) Mrdevil válasza Musa99 (#12125) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hirtelen egy "b" betűvel többet olvastam ebben a szóban. :D :DDD

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12130) Musa99 válasza Mrdevil (#12129) üzenetére


Musa99
csendes tag

Direkt írtam így hogy ne legyek már annyira durva:D

(#12131) Joe-T válasza ThePoweR (#12123) üzenetére


Joe-T
tag

Tegnap délután is hasonló művelet volt, remélhetőleg már a patch-et készítik elő!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12132) Gripper


Gripper
tag

Hmm, Onslaught játékmód bejelentve. Sajnos egyenlőre csak XBOX360 és PS3. Ha jó értelmezem akkor a játékos+3 barátja egy négyfős squad-ot alakítva az A.I. ellen nyomhatják a Valparaiso, Atacama Desert, Isla Inocentes és Nelson Bay pályákon amiket átalakitottak erre a célra(új fények, napszakváltás, több jármű és egyebek). Az Atacama map például járműves harcra lesz kihegyezve, a Nelson Bay pedig gyalogságira (ahogy eddig is milyen meglepő :U ) A squadok egymással versengenek sőt külön Onslaught Leaderborad-ok lesznek. Hogy mit ki nem találnak már.

(#12133) Musa99


Musa99
csendes tag

12127-re valaki? :))

(#12134) Joe-T válasza Gripper (#12132) üzenetére


Joe-T
tag

Az A.I. ellen nem túl sok értelme van játszani, mert szerintem eddig cirka egy játékban sem brillírozott! Pont ezért van a multi móka!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12135) ThePoweR válasza Joe-T (#12134) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Ők úgy gondolják a multiplayert mint a trailerekbe van. Guggolnak a zászló tövébe azt úgy húzzák. Meg lerakja az mcom-ra azt ott guggol tövébe és védi :W . Nem tudom mit gondolnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12136) Joe-T válasza ThePoweR (#12135) üzenetére


Joe-T
tag

De ez így is szokott lenni! Vagy nem! :DD

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12137) ThePoweR válasza Joe-T (#12136) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Hát én mihelyst leraktam már tűzök is el onnan me jön a guszti a gl a nade meg a mortal. :DDD Minden finomság. :DDD Zászlót is fedezékből húzom nem ott álok hogy itt vok lőjetek le. :D

(#12138) Screamer84 válasza Musa99 (#12127) üzenetére


Screamer84
tag

Hova van rádugva az a hűtő ,hogy nem emeli fel a fordulatot automatikusan?

[ Szerkesztve ]

(#12139) Gripper


Gripper
tag

Szerintem ez amolyan co-op squad match lesz. Lesz egy map meghatározott célokkal, jól telehintve AI játékosokkal. Aztán vagy te meg a 3 haverod 1 squad és végig kell nyomulni időre vagy killre. Érdekes lehet, ha kellően átgondolt a map kialakítása és az AI "csalásának" mértéke. Mivel van PS3-am majd kiderül :D

(#12140) Templ@r válasza gabipaci (#12116) üzenetére


Templ@r
tag

Húzod a géped? Mert elsősorban akkor jöhet elő, főleg rosszul megválasztott memóriaidőzítések, illetve feszültségek esetén.

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#12141) Doki-HUN1978 válasza Templ@r (#12140) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Igen, a kék halált nem hinném, hogy a BC2 okozná?!

Még akkor sem, ha csak ennél a programnál fordul elő.

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#12142) ciry válasza Templ@r (#12140) üzenetére


ciry
őstag

Azt a brutál gépet húzni? :Y
Peccs mikor jön már?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12143) gabipaci válasza Templ@r (#12140) üzenetére


gabipaci
addikt

proci 4100-on fut, memoria 1600-on.
vga oc edition
ettol feljebb nem akarom vinni.
a memoria a gyari tuning erteken megy.
multkor ugy bekekhalalozott, hogy a dump file keszitesenel lefagyott a kekhalal...
reset segitett.
ha van otleted,elfogadom.
felidegel, es menet kozben lehuzom az egyik csovet. :W

Logitech hardware tester

(#12144) ThePoweR válasza gabipaci (#12143) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Még a kékhalál is lefagy. :DDD Nemakármi.

(#12145) Musa99 válasza Screamer84 (#12138) üzenetére


Musa99
csendes tag

Hát a helyére:D

(#12146) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#12143) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Csak arra vigyázz, hogy ne lógjon a lábad a vízbe, mert akkor eggyel kevesebb admin lesz! :)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#12147) zack válasza gabipaci (#12143) üzenetére


zack
nagyúr

Valami nem stabil ott... :U Ha minden hardver stabil, elvileg nem lehetne kék halál. Persze drivertől is lehet. Sajnos I7 tuningban nem vagyok spíler, ha C2D vagy C2Q lenne, abban többet tudnék segíteni. Az is lehet hogy az 5970 a problémás láncszem...lehet Catalyst probléma is. De ha ez vígasztal, sok 5970 tulajnak van nyűgje a játékok alatt, elsősorban a driver miatt. Elfogadom a választásodat, hogy a legjobb kell VGA-ból, volt hogy én is így gondolkodtam, de már kicsit átértékeltem ezt a dolgot, mert itt az élő példa, hiába drága és elvileg a leggyorsabb, ha csak a szívás van vele driver szinten. A jelenlegi 4870 X2-öt 53k-ért vettem alíg használtan, és 1920x1080-ban mindent fullosan tudok tolni max. részletességgel, és semmi anomáliát nem tapasztalok. Stabil, gyors, problémamentes. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12148) Pedro78 válasza Joe-T (#12134) üzenetére


Pedro78
senior tag

L4D azer' jo volt a coop szvsz itt is valami olyasmi lesz

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#12149) F_Zolee válasza gabipaci (#12143) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az a 4.1GHz kicsit "brutál". Visszább vehetsz nyugodtan, hogy kiteszteld... Nem fog 3.6-on vagy 3.8-on megállni az élet. ;]

(#12150) gabipaci válasza zack (#12147) üzenetére


gabipaci
addikt

ha belegondolok, nekem mindig bajom volt a kekhalallal.
pedig jonehany konfigon tul vagyok. ezelott 4870x2 volt. az is kekhalalozott.
regen azt hittem, a tort programok miatt van. atszoktam a free editionokra, amit meg fontos volt megvettem.
teny es valo, nem annyi fagyas van mint regen, de a heti egy is sok.
csinalok mar egy olyat, hogy leveszem a tuningot mindenrol. es hogy eszreveheto-e egyaltalan a tuning.
es ha nem veszes... ki tudja, lehet megszunik a sok cumi.
csak azt nem tudom, minek van minidump, ha senki nem tudja mit jelent amit kiir.

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.