Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12901) madgie válasza r-chee (#12900) üzenetére


madgie
titán

OK, túlreagáltam, sorry. Igazából az dühített, hogy olyan idióta csaptunk volt, én meg (fő idióta :D) kitartottam mellettük. Átlag példa: PV eleje, védők vagyunk. Épphogy odaérek az elején a B-hez, hárman támadnak be. Kettőt leszedtem, a harmadik levágott, le is ment élesíteni. Én nézegettem a képernyőt, míg újra nem születtem, majd mire odaértem, még mindig nem volt senki a csapattársak közül a közelben, távolról talán pár csipa nézelődött arra. Mire leértem a B-hez, fel is robbant.

(#12902) kennyke válasza Gonz0 (#12899) üzenetére


kennyke
aktív tag

A hirtelen használatot épp a sarkon befordulásra gondoltam, ami max 2 méter távot jelent.
Ha ennél messzebb van, van idő kitérni, és zoomolni.
Illetve amit még megfigyeltem, közelről 1 lövés mindig halálos...persze ezt lehet még teszelni kell :) , viszont ha igaz, jobb mint bármelyik shotgun...

madgie: tegnap én is a te oldaladon álltam, igaz, nem egy squadban, és csak 6-7 körig. Valóban volt hogy egyszer, kétszer nyertünk, viszont a csapat nagyon "érdekesen" viselkedett. Pl. volt, hogy az ellen oldalról belopakodott élesíteni, megnéztük páran, és leszedtek minket. Mikor újra spawnolni akartam, mindhárom squad társam a "bejáratot" őrizgette, persze ellen sehol. Mire leszülettem, élesítették a 2. m-comot, és még mindig sehol nem voltak a többiek.
Ezek baromi idegesítőek tudnak lenni...nem csodálom, hogy felhúztad magad.
9 után már kicsit jobb volt a csapat, még a cg-gl emberkék is elhúztak :)

[ Szerkesztve ]

(#12903) Gonz0 válasza kennyke (#12902) üzenetére


Gonz0
tag

Így rendben van a dolog, nagyjából én is így használom. Illetve én SV98-al nyomulok ilyen stílusban (gyorsabb újratöltés, dupla tár, ugyanakkora sebzés. Nem is értem a sok M95-tel rohangálót, mi a jó abban). Testpáncél ellen egyébként nem halálos közelről se. Kell még bele 1 pisztolylövés is.

Szerk: Najó, egy indokot el tudok fogadni az M95 mellett. Iszonyat brutál hangja van. Melengeti az ember szívét mikor lő vele. Főleg "war tapes" beállításnál fülesben. :DDD

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#12904) kennyke válasza Gonz0 (#12903) üzenetére


kennyke
aktív tag

Normál snipoláshoz azt én is jobban szeretem, majd kipróbálom közelharcban is :)
Pont ugyanakkora a sebzése?
Valóban, a hangja iszonyatos, és elrettentő!
Lehet nekem azért haltak 1 lövéstől, mert kis szívroham is bejátszott :)

(#12905) Gonz0 válasza kennyke (#12904) üzenetére


Gonz0
tag

Patch óta az összes lassú snipernek ugyanaz a sebzése. Csak pontosságban, meg ilyenekben térnek el. link

Nagyjából 10 méterig halálosak.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#12906) ciry válasza madgie (#12897) üzenetére


ciry
őstag

Írtam: 4(!) ember volt ts-en a ellenfeletek 16 tagjából.
Az, hogy valakinek PH! jelzés van a neve mellett, még nem feltétlen van fent TS-en(ti sem voltatok!) és főleg nem biztos, hogy csapatjátékot produkál(lehet, nem is ismerjük).
Nelson Bay-en ment az írogatás, hogy az adminok nem látják, hogy gond van?
Furcsa, hogy a ti oldalatokon lévő Lorenzo(aki admin) se látott gondot és mi sem.
A többi pályán meg az volt amit írtam ;)
Valparadiso: nem jutottatok semeddig, Isla Inocentes: 4m-com megsemmisítés tőlünk, 2 tőletek, Arica Habor: 1 ill. 1 m-com pusztítás,Nelson Bay: 6 tőlünk ill. 0 tőletek.
Utána nem voltam.
Ha valaki meg tudná nézni (azon adminok közül, akik cseteléseket is olvasgatnak), hogy ki nyert ill. vesztett tegnap 18:45 és 20:20 között annak megköszönném.
Amúgy mindig nem válaszoltál/válaszoltatok, hogy mi alapján pakolgatnál/pakolgatnátok embereket, főleg full tele szerveren(úgy, hogy neki is jó legyen!).
Tegnap példáúl én is voltam tök hátúl, meg teljesen elől is: Isten verése és Isten ostora is egyben.
Megsértődni meg a legkönnyebb, bár én tutira nem akartalak megbántani ;)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12907) madgie válasza ciry (#12906) üzenetére


madgie
titán

Mondom, hogy Nelson Bay-en nem is mentünk tegnap, chatfalon ki lett írva, hogy átugorjuk (senki nem szereti címszó alatt). Biztos egyről beszélünk?

Szerintem hagyjuk a témát, tegnap Zack meg én szívtunk, hiába jártattuk a szánkat, ennyi a lényeg. Nyerni jó, megértem én.

Szerk: egyébként nem erről az időintervallumról volt szó, kábé este tíztől éjfélig BC2-ztem. De mondom, mindegy, hagyjuk, túl sokat szól már erről a topik, unalmas.

[ Szerkesztve ]

(#12908) Gonz0 válasza madgie (#12907) üzenetére


Gonz0
tag

Így az elmúlt 4-5 kommentet olvasva felmerült bennem, hogy ti baromira nem is egyszerre játszottatok, de gondoltam nem szólok bele, majd rájöttök magatoktól is. :D

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#12909) Doki-HUN1978 válasza madgie (#12907) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Jól elvitatkoztok... :C

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#12910) ciry válasza madgie (#12907) üzenetére


ciry
őstag

Aki ismer az tudja, hogy akkor én nem szoktam játszani(legalább is nagyon ritkán).
Itt egyébként látszik, hogy 20:59-kor írtam le azt, hogy mi történt(benne Nelson Bay-ről is van szó).
Lehet, hogy utána is toltátok, akkor sry, de te már 7:15 fele engem már kiiktattál c4-el.
Magyar idő szerint.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12911) madgie válasza ciry (#12910) üzenetére


madgie
titán

Délután is játszottam vagy egy órát, de ott OK volt minden, egész jó kis meccsek voltak. Estére viszont az lett, amit írtam, nem ragozom tovább.

(#12912) ciry válasza madgie (#12911) üzenetére


ciry
őstag

Ja, azt hittem erre gondoltál.
Utána nem voltam.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12913) Joe-T válasza Gonz0 (#12903) üzenetére


Joe-T
tag

Ez a "war tapes" beállítás a hangoknál miben másabb a többi hangbeállításnál?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12914) r-chee válasza madgie (#12907) üzenetére


r-chee
őstag

Nelson Bay-yel kapcsolatban: Te arra gondolsz, mikor tegnap [23:40:36]-kor gabipaci kiadta a nextlevel parancsot. Ciry pedig valami korábbi Nelson Bay-es menetet emleget, szal jól elbeszéltetek egymás mellett :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12915) madgie válasza r-chee (#12914) üzenetére


madgie
titán

Jaja, rájöttem már én is :B

(#12916) F_Zolee válasza Joe-T (#12913) üzenetére


F_Zolee
veterán

Kiemeli a hangokat jobban. Meg mintha, több hanghatás is lenne. Szóval kötelező a használata. :)

(#12917) gabipaci válasza r-chee (#12914) üzenetére


gabipaci
addikt

Apropó, a nelzonbéj pályát miért nem vesszük ki, ha mindenki rühelli?
Ja, és ha már ott vagyok, megkeverem a pályák sorrendjét is, mert van aki betéve tudja...

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#12918) Doki-HUN1978 válasza madgie (#12915) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Még jó, hogy nem fajult el jobban a vita :)

Kiegyezhettek egy döntetlenben. :K

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#12919) F_Zolee válasza gabipaci (#12917) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én nem rühellem. Inkább az ott tanyázó only cg embereket.

(#12920) r-chee válasza gabipaci (#12917) üzenetére


r-chee
őstag

Én tettem már rá korábban célzást. Gyors vitamegelőzésképp akár azonnal ki is vehetnéd mapok közül :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12921) gabipaci válasza r-chee (#12920) üzenetére


gabipaci
addikt

solved

Logitech hardware tester

(#12922) Target78hu válasza madgie (#12901) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Sokszor van ilyen ,hogy az "idegenek" számunkra nem logikusan játszanak ,pl a felrobbant m-com nál maradnak ,ahelyett ,hogy a másik még meglévőt védjék.. vagy nem fut senki defuzolni "mert valaki úgyis megteszi helyette :D" s hátul piros-pacsiznak ,ezek bosszantóak ,de mindenki máshogy játszik - ez van.
Egyszer fent egyszer lent ,volt nekem is nem egy olyan nap mikor a vesztes oldalon voltam végig és a másik oldal meg túlerőben darált minket s megmoccanni nem tudtunk ,de hát nem lehet mindig jó ,mert sok tényezőtől függ lagg,csapat összetétel vagy mágneses vihar ;)

hkv.hu

(#12923) Gonz0 válasza Joe-T (#12913) üzenetére


Gonz0
tag

Ahogy valaki elöttem már megfogalmazta: war tapesnél nehéz eldönteni, hogy a CG a ház falát vitte ki amiben gubbaszt a katonád, vagy a szobádét amiben játszol.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#12924) creedszl


creedszl
aktív tag

patch-ről semmi hír?már csüt. van...

Hulligaaan

(#12925) ciry válasza madgie (#12915) üzenetére


ciry
őstag

Én rá nem jövök, ha nem derül ki az idővallum :B
Nelson Bay: sokan szeretjük, majd nyomjatok next mapot amikor nem játszom.
Köszike.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12926) madgie válasza ciry (#12925) üzenetére


madgie
titán

Én is szeretem Nelson Bay-t, a vége felé különösen jó, lehet aprítani. Azon a pályán szerettem meg anno az Abakan-t :)
(Port Valdez első részét viszont rühellem, a vége felé viszont az a pálya is nagyon jó, csak el kell odáig jutni)

(#12927) ciry válasza madgie (#12926) üzenetére


ciry
őstag

Én a Port Valdezzel ugyanígy vagyok, akárcsak az Arica Haborral.
Abakan a legbrutálisabb fegyver, bajban vagyok amióta nincs nekem :O

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12928) Jazzy válasza ciry (#12927) üzenetére


Jazzy
tag

Elhasználódott a nagy platina hajhászásban és nem érkezett meg az új szállítmány? Ha gondolod kölcsön adom az enyémet! :))

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#12929) Doki-HUN1978 válasza ciry (#12927) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Miért nincs???

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#12930) LifeSpirit válasza creedszl (#12924) üzenetére


LifeSpirit
tag

Jó kérdés én már szerdára vártam :Y :W

(#12931) Jazzy válasza Doki-HUN1978 (#12929) üzenetére


Jazzy
tag

Ha jól tudom azért nincs neki, mert megcsinálta a platinát és azóta nem használja. Nagy csend van sajnos a patch körül. :((

J@zzy

(#12932) zack válasza Doki-HUN1978 (#12881) üzenetére


zack
nagyúr

Bizony...a késő esti game nagyon jó volt. :K :C Izgalmas jó körök voltak, kár hogy madgie lelépett, mert tetszett volna neki. :K
Egyébként tök egyszerű lenne. Le kellene védeni jelszóval a PH-s szerókat, és csak a PH-s tagok, ill. az egyéb klán tagok tudnák. Így ki lennének küszöbölve a vér istvánok és a cheaterek is. Egy próbát megérne, arról nem is beszélve hogy lenne hely, és nem kellene várni sokszor igen hosszú időt, mire a fullon levő szeróhoz csatlakozni szeretne egy MAGYAR játékos. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12933) Gonz0 válasza zack (#12932) üzenetére


Gonz0
tag

Csak onnantól nem lenne fullon. Ugyanis a phsok nem egyszerre kezdenek el játszani, és nem várnák össze egymást egy üres szerveren hanem elmennének egy másik szeróra ahol van rajtuk kívül más is.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#12934) gabipaci válasza zack (#12932) üzenetére


gabipaci
addikt

Biztos hogy nem lesz jelszóval védve a szerverünk.
Egyrészt, amit már előttem kifejtettek, másrészt meg hogyan reklámoznád a jelszót, hogy mindenki megtudja, csak Steve Blood ne?
Ha valaki nem jut fel az egyesre, és nincs respond a TS-en lévő adminoktól (ami kizárt), ráadásul a Conquest sem idegen tőle, akkor mehet a kettesre.
Mostanában van rajta hely garmadával.
Az meg miért lenne jó, ha csak magyarok lennének fent?
Akkor kire káromkodnánk, hogy csaló banda?

szerk: nelson bay visszatéve, mapok sorrendje megkeverve

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#12935) madgie válasza zack (#12932) üzenetére


madgie
titán

Vizsgaidőszak van, a menyasszonyom így is fáradt volt, egy szobában van a gép meg az ágy, így is csak azért maradtam eddig, mert Happy Hour van minden nap a Gameloft-nál, így minden nap két óra hosszáig ingyen tölthető egy iPhone-os játék, csak ki kell várni, mikor jön az a két óra :))

gabipaci: "Akkor kire káromkodnánk, hogy csaló banda?" Ez a szöveg! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12936) zack válasza Gonz0 (#12933) üzenetére


zack
nagyúr

Nem feltétlen a PH-s tagokról van szó, hanem a magyarokról. Nem hinném hogy 32 játékos olyan sok lenne magyar viszonylatban. Aki nem PH-s tag, de magyar, annak is meg lehetne adni a kódot. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12937) HS 2142 válasza gabipaci (#12917) üzenetére


HS 2142
őstag

Ízlés kérdése én Nelson Bayt szeretem, Port Valdezt már kevésbé.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#12938) Gonz0 válasza gabipaci (#12934) üzenetére


Gonz0
tag

khmm.. samuraihax... khm.. *krákog*

nem kell importálni a csalókat.. megvannak a saját népi hőseink..

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#12939) zack válasza gabipaci (#12934) üzenetére


zack
nagyúr

Ahogy gondolod. Csak egy ötlet volt. ;)
Nem hinném hogy sztív blád titkosszolgálati módszerekhez folyamodna, hogy megtudja a kódot, amikor van más ahová mehet "vérkedni". Egy lényegesen szűkebb, és normálisabb közösséget lehetne kialakítani.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12940) BandiHUN válasza HS 2142 (#12937) üzenetére


BandiHUN
veterán

én is szeretem a Nelsont...nekem meg az Arica Harbor nem jön be,főleg védőben,de amúgysem...a map eleje túl nyűgös,nehéz támadni,talán méginkább védeni,mert szinte csak a csipák és a tankok jutnak szerephez.
Ha meg engit tesz be az ember,akkor meg tuti nem jön tank/nem ő lövi ki,de esélye sincs a többi ellen a nagy távolságok miatt.
Igaz aztán beindul a map a 2.helyszintől,de a nagysága miatt túl sok a potya mászkálás,és ráadásul viszonylag nehéz sok embert lelőni,mert szanaszét van mindenki,és könnyen bekap az ember egy sniperskulót vagy mortart.
Mostanában ha védőben jön,erre szoktam időziteni a cigiszünetet,a recon nem fekszik annyira,hogy nyűglődjek itt...:(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12941) madgie válasza BandiHUN (#12940) üzenetére


madgie
titán

Ott tankozni kell az elején, mindkét oldalon :)
( akinek meg nem jut tank, az cumi :( )

Néha fel szoktam oldalra menni, hogy a szikláknál rejtőző csipákat kiszedjem, de tegnap a "csodacsapatom" nagy része ott bóklászott fent, emiatt vesztettük el percek alatt a két M-Com-ot :(((

(#12942) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Üres mindkét szerver gyertek fel! :)

(#12943) mackosajt válasza zack (#12936) üzenetére


mackosajt
addikt

Csak ha jelszavas, akkor nem ranked, és nem számolja a pontokat, és akkor soha nem lesz meg a platinám M60-ra

Még mielőtt valaki el is hinné, hogy arra gyúrok, előbb nézze meg a statomat

De a lényeg, hogy akkor hiába lenne publikus a jelszó, a kutya se töltené fel a szervert.

Tegnap este azt a keveset, amit fent voltam, és Ciry is kb. akkor volt, nem nevezném egyoldalú játéknak. Ma este is hasonlóan rövid ideig leszek csak.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#12944) gabipaci válasza zack (#12939) üzenetére


gabipaci
addikt

Ja, lényegesen szűkebb lenne, de a normális az kérdéses.
Az igazán bunkók így is a listán vannak, ha meg jönnek még, kisvártatva ők is oda kerülnek.
10 perc múlva fent leszek gamelni, ha kell, egyedül :))

Logitech hardware tester

(#12945) HS 2142 válasza BandiHUN (#12940) üzenetére


HS 2142
őstag

Engem BF2-re emlékeztet, bár az elejét én se szeretem..

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#12946) BandiHUN válasza madgie (#12941) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na igen,aki nem tankozik/csipázik,az marhára unja,hogy leszedegetik messziről,ráadásul pl.a medic mint kedvencem az egész mapon nem sokat ér,talán támadó utolsó 2,többet ér a lőszerosztás.Csakhát ezen a mapon a kezdés miatt pluszos k/d-t,ráadásul sok killel elérni...
Tudom,nem erről szól,de ezt a mapot tartom emiatt a legidőpocsékolóbbnak,de szerintem időben is ezen tart legtovább a kör normál esetben.
Támadóban meg attól függ,megcsip-e az ember az elején egy jó tankkört,de ha leaknásitanak,akkor esélytelen átjutni is,az m-comok szétlövése meg függ az ellen tracerkészségétől,a támadókat max a bázis közelében szeretik javitani,ott is ritkán.
Reconnál meg nagyon be kell kalkulálni a lövedékesést,de elég rendszeres a hit,és persze ki is szúrják az embert,nem nekem való ilyen szinten.Ha mégis fent vagyok,megyek lőszert nyomni a snipereknek az elején,igyekezve nem meghalni védőben.

Egyébként kedvelt map a hirtelenbetöltőknek ez is,mert attackban felugrik egy quadra vagy kocsira,és még az ellen tankjai előtt tud élesiteni,a messzi spawn miatt ha az első 2-3 ellenfelet megússza,a többi úgyse ér oda időben.
Ezzel kapcsolatban van egy megérzésem,hogy cheatban valahogy ki tudják a map eleji 15mp-t kapcsolni...nekem betölt a gépem az alatt,de van néha,hogy indul az ember,és félúton sincs védőben az m-com felé,de már élesitették is :F

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12947) madgie válasza BandiHUN (#12946) üzenetére


madgie
titán

Egyszerűen sok egyébként a 15 mp, nagyon sokszor vége az M-Com-nak, mire újraszületsz :(

(#12948) kennyke válasza BandiHUN (#12946) üzenetére


kennyke
aktív tag

Tényleg, az mitől függ, hogy ki milyen hamar ér be?
Gépigény?

(#12949) ciry válasza Jazzy (#12928) üzenetére


ciry
őstag

Add ide feltétlen és tegyél rá nagyrobbanysztós gl-t is :C
Jössz ma kifagyóst játszani? ;]

mackosajt: m60 4ever :R
gabipaci: én meg visssza dolgozni :F
Lorenzo9: ezt nem hiszem, hogy te írtad.
Több mondat, ponttal, vesszővel meg minden :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12950) BandiHUN válasza kennyke (#12948) üzenetére


BandiHUN
veterán

Alapvetően igen...
Jobbára az ATI-sokat sújtja a lassabb betöltés,bizonyos modellekkel/driverekkel kifejezetten,azt hiszem dx10-ben és 11-ben,dx9-ben viszont jókis grafikai hibák vannak.
Nvidia-soknak erős géppel pillanatok alatt betölt,ezértis találták ki,hogy a szerver vár 15mp-et a map betöltődése után a játékosokra.Sajnos ez sem elég mindenkinek/lásd a furcsa jelenséget a gyors élesitéssel,bár ez lehet szerveroldali makrancosság is,lehet nem mindig jól méri az időt.
Én tudok járművek közül is válogatni kezdéskor,pedig 4850-em van,mégis esett meg párszor a lentebb emlitett élesitési eset.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.