Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12401) LifeSpirit válasza bul07 (#12369) üzenetére


LifeSpirit
tag

Ennél a játékmódnál is kapunk valami kevés xp-t vagy teljesen pont nélkül megy a cucc?

(#12402) pschio válasza BalaNce87 (#12280) üzenetére


pschio
őstag

procilimited van valószínűleg. nekem is az volt. váltottam 4magra. egyből megtáltosodott.

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#12403) LifeSpirit válasza Bavid (#12384) üzenetére


LifeSpirit
tag

Nekem ilyenem van [link]
Régen 15kért vettem (4éve) De még mindig jó megvagyok elégedve vele semmi hibája nincs,jól kézre áll.
Egérérzékenység változtatása gombokkal játékban, +3 beállítható gomb az egéren (több fölösleges is már szerintem én csak 1et használok :DDD )

(#12404) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Ez az egér egész faszán néz ki jó rajta Pókemberes minta! :DD

(#12405) F_Zolee válasza Jazzy (#12400) üzenetére


F_Zolee
veterán

Más szerelt engem, de a lényegen nem változtat. :) Amúgy jegyzed fejben ki hányszor ölt meg? :U ;]

(#12406) Musa99


Musa99
csendes tag

Ment már valaki Ns2000-el? télleg ekkora szutyok hogy rácélzok az emberre és nem találja el vagy én vagyok low? :D

(#12407) Mrdevil válasza LifeSpirit (#12403) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem meg ilyen. [link] :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12408) DieHard


DieHard
senior tag

(#12409) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Mi van a TS-sel? Nem tudok csatlakozni!

Nekem meg ilyenem van:

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#12410) v!ct0y válasza DieHard (#12408) üzenetére


v!ct0y
veterán

Még akár jó is lehet :)

(#12411) Monochrome válasza belaazallat (#12409) üzenetére


Monochrome
csendes tag

Ilyen G5-öst használok 3 éve, elégedett vagyok vele.
Azt hittem, hogy az enyém lekopott, de látom a képen, hogy ennek ilyen a festése :D

-A spotting scope miért nem "spottol" nekem? Meg néha ha látok valamit, és jelenteném, nem mindig sikerül...

-Ha társam ledob egy aknát, arra fut egy ellenfél, meglövöm az aknát (pl sniperrel) és az felrobban,ki kapja a pontot?
1.-Engineer társ, mert az ő aknája volt
2.-Én, mert közvetve robbantottam (mint a hordók, palackok, HE dobozok)
3.-Öngyilkosságnak számít
Tudom, megrendezhető, kipróbálható :DDD

(#12412) Bavid válasza Monochrome (#12411) üzenetére


Bavid
senior tag

Azt hiszem az 1.

[ Szerkesztve ]

(#12413) Źşë' válasza BandiHUN (#12371) üzenetére


Źşë'
addikt

de ez az összes játéknál így van, 1-2 x viszed csak ki a coopot, na meg talán jó pár év múlva ha maradandó is volt

én személy szerint örülnék neki ha lenne, de ha fizetni kell érte akkor az a fejlesztőknél marad, legalábbis nálam egészen biztos

tegnap volt egy kis fura dolog rushban, haverral felmentünk egy szerverre, és egy srác CG-je mindig megtalált holott én sehol sem láttam a csókát legtöbbször... egy kör alatt szinte csak ő nyírt ki olyan szinten h azt sem tudtam honnét lőtt :s és látom a nevét ha megint ő és CG-vel, picit sem borult el az agyam grr

ő lenne az én nem hiszem h egy ekkora balfasz nub ilyenre képes lenne, szóval erősen csalást érzek a dologban (elsősorban az ilyen kis k*csögök szoktak ilyen dolgokhoz nyúlni ugye és ez egy jó példa is lenne) meg az sem kizárt hogy van olyan csit amit pb sem szűr ki, de remélem kibannolja majd ha elkapja egy életre!!

(#12411) Monochrome sztem az akié volt az akna hisz az öli meg nem a snipered,
- A spotting scope miért nem "spottol" nekem? ezt én is észrevettem még régebben, és ez jó kérdés, valószínűleg játék bug

http://www.gayakuman.com/uploads/2008/12/logitech-g9-id-grip.jpg

nekem ő lövi a skullókat :DD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12414) BandiHUN válasza Źşë' (#12413) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,az ilyen coopnál ez van...de van,aminél bejön,mint pl.a Borderlands,ami ugye FPS,de rengeteg küldetés van,több 100,azt pl.nyomtam tegnap is,a benne levő 235 órámból olyan 200-at a neten töltöttem...:DDD

a drága srácnál vannak nagyon fura dolgok...
AK74:568 kill 245 HS :Y
M9 pisztoly:167 kill 154(!!!!!!) HS :Y :Y
Neostead shoti:101 kill 100(!!!!!!!)headshot... :W

az utolsó 2 szerintem még akkorse jön össze,ha az ember előtt áll az ellen,és nem mozog,mert tuti veszik el lőszer/szór a fegyver,főleg shotival,a guszti eredmény sem piskóta...eléggé állandó "tracerrel" dolgozik a srác,meghát fura,hogy csak pár fegyverrel operál,de azokkal több,mint profi szinten,és még a választása is fura,hogy pl.m60-nal alig ment,pedig azzal lehetne a legjobban aratni.szerintem kezdettől fogva szinte okossággal tolja,és igyekszik olyan fegyvereket használni,amivel nem annyira feltűnő a dolog egyedileg.na jó,a guszti más,meg messziről a pisztoly is feltűnne,de ha aim osztja az észt,ilyen fegyóval,mint az ak,vagy a shoti,végülis nem feltűnő,hogy aki elékerül,hs-el bukik a földre.ha kiállna egy m60-nal,na azt észrevennék.
jó példa erre a samuraihax,aki azzal nyomta,és furcsamód nem zavarta a fegyver rángatása,mert ugye tudjuk,hogy rövid sorozatokban lehet csak jól operálni az lmg-kkel,meg úgy mindennel.No ott kibukik,kinek segit az aim.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12415) Źşë' válasza BandiHUN (#12414) üzenetére


Źşë'
addikt

hát igen a fejes az tényleg fura h majd az összes fejre, egy lövéses halálra ment itt azért elég könnyen lebukik :C

am azt nem értem h miért csak a classra adja meg vehicle-nél pl az aranyat, tegnap mentem bradley-vel, mert nem kellett volna sok a platinához, azt most nézem meg is lett de nem számolta fel a szemét :s

az is elég furcsa hogy tracerhez rak csillagot, meg motion mine-hez is, de minek hisz azzal nem lehet ölni :/ az a gáz ha ezek a fegyverek is beszámítanak a gyilkolásba, mert akkor elég valószínű hogy a fejlesztő srácok zsákutcába futottak ezzel a weapon bronze insigenits- al meg all bronze starral. Mert az még oké h defivel meg repair tool al lehet ölni de ezekkel :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12416) Zoli1222 válasza DieHard (#12408) üzenetére


Zoli1222
őstag

Nekem kell ez a játék!!! :Y :K

(#12417) Pierre75 válasza DieHard (#12399) üzenetére


Pierre75
senior tag

HC-n nem lepődök meg, de simán 100m-ről pötyögtem már vele, annyit értem, hogy felfigyelt nemes személyemre és Gusztival letette a névjegyét. Míg ez a jószág 1 lövéssel kiterített.

Nem azt akartam kihozni belőle, hogy aki lelő, a mögött suskus van, mert csetlek-botlok eleget Krinkovtól, Uzi-tól is. De egy gyenge közelharci fegyverrel 100 m-ről 1 lövésből feküdni? 39/2-t csinált Panaman, ahol eddig 25-nél többet nem sokan tudtak összehozni.

(#12418) Bavid


Bavid
senior tag

Ma megerőszakoltam magam egy kis csipával, elég vicces volt hogy első sorban harcoltam az sv98-al:D végülis összejött (tökvéletlen) egy egész jó kör.

[ Szerkesztve ]

(#12419) BandiHUN válasza Bavid (#12418) üzenetére


BandiHUN
veterán

szééép,hogy mondani szokás,akkor már más is erőszakoljon meg ezért :DDD
ez nem olyan szép,de tankkal azért tűrhető:

főleghogy tegnap ts ide vagy oda,igazán nem ment jól nekünk

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12420) Źşë' válasza Bavid (#12418) üzenetére


Źşë'
addikt

téged nem zavar a sok egymás melletti vonal? alig lehet célozni mert bezavarnak, főleg ha a célpont még sötétebb helyen is van

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12421) Bavid válasza Źşë' (#12420) üzenetére


Bavid
senior tag

Dede, de kell az arany csillag rá:D

(#12422) bul07 válasza Źşë' (#12413) üzenetére


bul07
nagyúr

az a baj hogy a PB csak az adott szerverről bannolná tehát a többire még akkor is fel tudna menni(ha jól tudom a PB nem bannol központilag minden szervere) és ott van a marha sok PB off szerver ott meg aztán nincs semmi szankció a csalóknak

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12423) medvezsolt válasza DieHard (#12408) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Kurva jo gém lesz:D

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#12424) DieHard


DieHard
senior tag

Mondana valaki egy normális azonnali stat oldalt mert ez már nevetséges hogy napkoat kell várni mire upgradel-i magát.

(#12425) ígyvanferi válasza DieHard (#12424) üzenetére


ígyvanferi
addikt

BFBCS, ennél naprakészebb nincs. A statsverse oldal már több mint egy hete nem frissített...

(#12426) Musa99


Musa99
csendes tag

1000 Kill után van platina?

(#12427) salival válasza Musa99 (#12426) üzenetére


salival
aktív tag

Igen. :K

YNWA

(#12428) creedszl


creedszl
aktív tag

valaki régebben mondta mekkora jó a 870-es shoti.gondoltam ma kipróbálom.és tényleg!totál jól lehet vele aprítani.de itt mindjárt mondanám hogy ez így szép és jó csak rohadtul nem olyan amilyennek lennie kéne.egy shotival max 10m-ig lehessen pontosabban lőni ne pedig 50-ig.tiszta botrány hogy pontosabb mint egy automata fegyver aminek még szórása is kissebb ráadásul precizebb vele a célzás...én sűrgősen kivetetném ezt az opciót...

már nagyon kéne az a patch, főleg a szerver aprólékosabb beállítása miatt.nagyon jó lenne már egy HC-s szerón nyomni amin van minimap,meg spot meg célkereszt.kicsit idegesít már mikor sniperrel 2-t kell lőni az ellenbe.

Hulligaaan

(#12429) ígyvanferi válasza Musa99 (#12426) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Egy korábbira reagálva: fogalmam sincs már, milyen néven játszottam a MoH:AA-t. :B

[ Szerkesztve ]

(#12430) Musa99 válasza ígyvanferi (#12429) üzenetére


Musa99
csendes tag

:C :))

(#12431) Bavid


Bavid
senior tag

2. szerveren várakozok...

(#12432) Źşë' válasza bul07 (#12422) üzenetére


Źşë'
addikt

ilyenkor nem a cd-kulcsot banolja ki?

am sztem is a BFBCS a legjobb stat oldal, kb 2-3 perc és lefrissíti, igaz függ attól h mennyien vannak fenn, várva az adataikra... max 10-20 perc ha sokan vannak

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12433) LifeSpirit válasza Mrdevil (#12407) üzenetére


LifeSpirit
tag

Még a végén el is hinném :B

(#12434) DNS_65


DNS_65
senior tag

Hali,

Nektek nem csinál olyat a gém, ha lemegy 1 kör, és van egy olyan oldal ahol a kasztonkénti progresst mutatja a köv. unlock-olható cucchoz, hogy nálam csak a medic és a snipa látható - a többinél meg nagy üresség van :(
Nagyjábol érthetően irtam le?
Meg néha a texturák érdekesen villognak, főleg mikor külső nézetből apczek v. tankozok, ez ati fícsör lenne?

(#12435) HS 2142 válasza Mrdevil (#12407) üzenetére


HS 2142
őstag

A kereke programozható? :DD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#12436) ígyvanferi válasza DNS_65 (#12434) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Gondolom, mert a másik két kaszthoz már unlockoltál mindent.
Amióta feltettem a legújabb Catalystot, a füst nálam is érdekesen villódzik, eddig nem volt ilyen gond.

(#12437) zack


zack
nagyúr

Na a mostani játékot már nem bírtam szó nélkül hagyni. Órák óta szívunk, szinte esélyünk se volt 1-2 kört kivéve, de senkinek se jutott eszébe átállni. Félelmetes. Kinek jó így a játék hogy van 2 egyenlőtlen csapat, ahol szinte meg se tudjuk közelíteni az Mcomokat. Nagyszerű, bár a PH-s szerókon ezt az "alázós" mentalitást már megszoktam. Elvétve játszok csak 1-1 jó kört PH-s szerókon. Aztán jött a válasz hogy ennyi reconnal nem is fogjuk tudni megközelíteni. Na ja. Persze. Az erősebbik oldalon qurva okos mindenki, de annyi esze nincs hogy átálljon, és esetleg ha ennyire spíler akkor taktikailag is segítsen a gyengébbik csapatnak. Gondolom ilyenkor dörzsöli az ellenfél a tenyerét, ami a K/D arányt illeti. Másra nem hinném hogy jó lenne egy olyan játék ahol már az első 2 MCom-nál elbukjuk szinte minden körben.
De én vagyok a f@sz, mert mindig azt hiszem hogy jó lesz, és felnézek a PH-s szeróra, a jó játék helyett pedig jól felidegesítem magam.
Az pedig hogy lámáztam sztem tök jogos volt. Nem csak az a láma aki a gyengébbik csapatot képviseli szinte nulla taktikával, hanem az is aki ezt az egyoldalú harcot élvezi órákon keresztül. :( Lehet megkövezni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12438) Źşë' válasza zack (#12437) üzenetére


Źşë'
addikt

teljesen egyet értek veled, sajnos ha szól az ember ezügyben már jön vissza az okoskodás, és nem állnak át mert féltik a drága k/d, jüket... azt bírom még h ha valaki akar váltani akk nem engedi a játék mondván sokszor váltott már, közben max 1x :s idióta dice-osok remélem kijavítják ezt a hibát

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12439) JamesHun


JamesHun
addikt

csak nekem tűnik úgy, hogy a patch óta 5770-el kicsit mintha jobban szaggatna ha nagy akció van?
vagy csak rég játszottam és azért tűnik így?

SeriesX: JamesSHun

(#12440) Ghostface válasza creedszl (#12428) üzenetére


Ghostface
senior tag

Erről volt már szó itt a fórumban, miszerint bizony messzire is lehet pontosan lőni shotgunnal csak slug ammo kell hozzá. Nézd meg ezt a videót, de többet hasonlót is találhatsz a témában:
Shotgun Slugs at 200 Yards

[ Szerkesztve ]

PSN: Nifty_Ghostface

(#12441) Bavid válasza Źşë' (#12438) üzenetére


Bavid
senior tag

Ja, sajnos. ÉS az meg hogy miért van ennyi csipa, én is csipa leszek ha már8szor ölnek le 2 lépés után az m-com felé, nem élvezem túlzotan a 15mp-s pihikét.

(#12442) belaazallat válasza JamesHun (#12439) üzenetére


belaazallat
addikt

Nem, nem csak neked tűnik úgy!

Szerk:

Valamelyikőtök ma mondta TS-en, a HIT Box javítására, vmit át kell vhol. De nem értettem, mert háttérben telefonáltak. Le tudná írni az illető, mit és hol kell átírni? Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#12443) zH.


zH.
senior tag

végre 10k pont felett.
igaz ,az utóbbi 1-2 körben megint nem ment a game.

[ Szerkesztve ]

just be

(#12444) F_Zolee válasza JamesHun (#12439) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mindenkinél rosszabb lett. Valahogy megnőtt az "étvágya" érdekes módon. :F

(#12445) JamesHun válasza belaazallat (#12442) üzenetére


JamesHun
addikt

nem az én irományom , de innen mentettem le :DD

"Éppenséggel mögé kell lőni, nem elé.

A kliens próbálja kompenzálni a játék késleltetését és nem ott mutatja az ellenfelet ahol valójában van hanem ahol szerinte akkor lesz mikor a lövésedet a szerver regisztrálja. Alapból a kliens 100 ms-es pingre van beállítva és ahelyett, hogy dinamikusan az aktuális pinghez állítaná magát mindig ezzel a 100 ms-es értékkel számol. Ezért ha a pinged jobb mint 100 (a server browserben lévő ping számit, amit ingame mutat az nem ping) akkor hiába mutatja a vérfröccsel a kliens, hogy eltaláltad az ellenfeled a szerver nem regisztrálja a találatod a kis felvillanó kereszttel és nem is tudod megölni a mozgó ellenfelet.

Ezen javítani úgy tudsz ha a gamesettings.ini-be és a settings.ini-be beállítod, hogy általában milyen pingü szervereken játszol.

gamesettings.ini-be:

SettingsManager.floatSet GSDefaultLatencyCompensation 0.0450000
SettingsManager.U32Set GSInterpolationTime 45

sorokat kell beírni, az

IntroPlayed=1
[GstPersistence]

sorok közé. (patch óta a 2 sor nem egymás mögött van, én a GstPersistence elé írtam).

és ugyanezt a settings.ini végére is.

a 45 és 0.0450000-ös érték azt jelzi hogy átlag 45-ös pinget mutat a szerver browser azokon a szervereken ahol játszol. Nekem 46 szokott lenni PH-s szervereken, kivéve a 4-est ami németeknél van, ott 31. beállítottam 40-re és érezhetően kevesebbet anyázok TS-en. (bár erről inkább a többieket kéne megkérdezni."

SeriesX: JamesSHun

(#12446) r-chee válasza zack (#12437) üzenetére


r-chee
őstag

Nocsak, talán azt is szabjuk meg, hogy ki milyen jól játszhat és egy csapatban mennyi jó játékos lehet?? Ezentúl, ha látlak, biz' isten átraklak a jobban álló csapatba...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12447) gabipaci


gabipaci
addikt

Adminok!
A játék Rush módban arról szól, hogy az M-com-ot kell élesíteni-felrobbantani a támadóknak, a védőknem meg ezt kell megakadályozni.
Na már most ne számítson már a védők születéskor történő megölése BC-nek! A pályák sajnos olyan adottsággal rendelkeznek, hogy az m-com, és a spawnpontok között igen kevés a távolság. Tehát elkerülhetetlen, hogy a védelem beleszaladjon egy-két spawnkillbe.
Ugyanez a map mozdulásakor is előfordul, csak éppen fordítva.
Persze, megint meg kell említenem, hogy aki nem bentragad a támadók bázisán, hanem szándékosan, kempelni megy, arra le kell sujtani az adminjogotok teljes szigorával.
Persze ez a helyzet a védők bázisán is, aki szemmel láthatóan nem harcolni, csak statpaddolni megy, annak vesznie kell!
A járműlopásról annyit, hogy nem büntetendő, ha a bentragadt ember beugrik a tankba, mégsem várhatjuk el senkitől, hogy a két m-com felrobbanását követően öngyilkosként menekülni kezdjen.
Természetesen a nem bentragadt embereknél ugyanaz a helyzet, mint az előbb leírtaknál, büntetni kell. Aki nem a fronton verekedi át magát, gyalog, hanem helivel beutazik, arra különös kegyetlenséggel elkövetett adminszankciók kell hogy várjanak
A védőktől meg csak akkor tudnak járművet lopni, ha nekik nincs szükségük rá...
Tehát szintén nem büntetendő.

Ezt csak a tisztánlátás kedvéért írtam le, úgy tudom, volt ma ilyesmi incidens.

További eredményes munkát :R

Logitech hardware tester

(#12448) madgie válasza zH. (#12443) üzenetére


madgie
titán

Nekem egyáltalán nem megy jól. Teli tár XM8-at belesorozok három méterről egy srácba, túléli, majd lelő, tankkal a fedezék mögött ülő engihez lövök befele, folyamatosan találtatót jelez, de mégse hal meg a hetedik után sem (a másik tank lőtt egyet, annak egyből meghalt), egy csomószor nem működik a Q gomb, pedig nem zongorázok rajta, meg ilyen apróságok. Egy 30 perc alatt olyan szinten pislogtam ezeken, hogy ihajj. Mindegy, megyek inkább legurítok egy sört :D

(#12449) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Én nem tudom, mi történt tegnap óta a játékkal, de sokkal pontosabban lövök, mint eddig valaha. Úgy értem, sokkal-sokkal pontosabban, az engineer kávédarálóival is.

(#12450) BandiHUN válasza zack (#12437) üzenetére


BandiHUN
veterán

hát ebben van valami,ma du ritka fos volt a másik oldal,én is letudtam több cigit,de egyszerűen mivel a nyerő oldalról alig megy el valaki,a zsinórvesztősről már a vége előtt kilépnek,hogy mindig full a szerver,nem is lehet máshová bejutni.
és itt jön a képbe,hogy át se akar állni senki,jogosan mondván,hogy úgyis jön újabb adag golyófogó,mert sokan várakoznak,hogy bejussanak,csak persze nem is sejtik,mi vár rájuk :U :W

igyvanferi:kijózanodtál :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.