Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23601) ingalls


ingalls
senior tag

Premiumnak van csak boost?

(#23602) Atla


Atla
senior tag

Meddig van ez? És mi van ha még rányomok plusszba én is egy kis boostot megadja?

(#23603) BlessedElroy válasza Atla (#23602) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

A múltkori egynapos boostnál hozzáadta.
De toljál rá egy 25%-ost és meglátod. :))

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#23604) fogirobi


fogirobi
senior tag

Most játszottam 2 kört, hiába van kiírva, nincs semmilyen boost, legalábbis nálam...

(#23605) ЯΞD válasza fogirobi (#23604) üzenetére


ЯΞD
senior tag

nálad is van csak a végén 4-el osztja :))

(#23606) BlessedElroy válasza fogirobi (#23604) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Na most néztem meg, nálam van dupla. Nem vagyok prémiumos csak BF3-ban, de sztem az őket nem érdekli.

Origin: BlessedElroy

(#23607) fogirobi válasza ЯΞD (#23605) üzenetére


fogirobi
senior tag

Ez értelmes volt! :C

(#23608) blaca83


blaca83
őstag

Letöltöttem és frissítettem a legújabb plugint amit az Origin felajánlott a belépésnél és azóta nem tudok felmenni egyetlen szerverre sem! :C

Van másnál is ez a hibajelenség??? :F

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#23609) mcwolf79 válasza blaca83 (#23608) üzenetére


mcwolf79
veterán

Milyen böngészőt használsz?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#23610) Dave567 válasza bul07 (#23531) üzenetére


Dave567
addikt

Hát nem kell így tenned, és akkor minden oké, nézd akinek 30/0 vagy akár 20/0 K/D-je van az cheater vagy camper, azonnal kivágom.
Nem kell amúgy se nagyképűsködni a szervereteken, de aki nem oda való azt ki kell vágni azt csókolom.
Én is találkoztam COD4-ben olyan magyar Admin-nal, hogy ha tényleg jobb voltál mint Ő akkor kivágott mint a szart, Na ez tényleg undorító.

(#23611) raggg


raggg
senior tag

Frissen telepített windowsnál van megoldás arra hogy átmentsem a korábbi BF4 installomat? Vagy megint le kell töltenem?

ragklaatPS

(#23612) chabeee válasza blaca83 (#23608) üzenetére


chabeee
tag

Eleinte nekem sem akart. egy böngésző nálem megoldotta, havernál viszont a reinstall chrome oldotta meg

(#23613) boogie84 válasza raggg (#23611) üzenetére


boogie84
veterán

Ha elotte kimasoltad azt a 30GB-ot az ea games mappabol akkor ugyan oda viaszamasolod es leellenorzod az adatokat az originben! Ki fogja egesziteni.

blaca: Szerverkarbantartas van, tegnap hajbali 4-kor azt irta h nalunk 9-tol nem lesznek elerhetoek a szerverek.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23614) TXT válasza Snip3r_HUN (#23575) üzenetére


TXT
őstag

Es az, hogy RANDOM mod adja, attol meg mindenki meg fogja kapni Ivy100-ig minazt, ami a battlepaks-ekben benne van, koztuk a kiegeszitoket es a ket 200%-os boostot is?

(#23615) @rglaaf


@rglaaf
veterán

(#23616) blaca83 válasza mcwolf79 (#23609) üzenetére


blaca83
őstag

Nem hiszem hogy az lenne a baj...Chrome

(kb. 4 X Ki-Be léptem és most felengedett!)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#23617) chabeee válasza blaca83 (#23616) üzenetére


chabeee
tag

az a lényeg.
assault-hoz ki milyen fegyvert szokott használni?

(#23618) fogirobi válasza chabeee (#23617) üzenetére


fogirobi
senior tag

ACE 23, nálam az a best! :)

(#23619) Laraxior


Laraxior
titán

Mi a rosseb...
Oszt ez mikortól? :Y Aszittem december... Mondjuk tölteni még nem töltött le semmit, csak browser plugint. De a mapok már a keresőben vannak.

ja oké, látom másnak is van :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23620) blaca83 válasza chabeee (#23617) üzenetére


blaca83
őstag

Nálam a Famas vált be a legjobban, de a ACE 23 sem rossz. A CZ-t is próbálgattam és eléggé pontosnak tűnik. :K

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#23621) SkyS1gn válasza Laraxior (#23619) üzenetére


SkyS1gn
félisten

4 new maps for flagrunning ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#23622) Gyula84 válasza Laraxior (#23619) üzenetére


Gyula84
veterán

szerintem kicsit elhamarkodott ez a DLC :(

(#23623) renard
mert azok jobbak lesznek? :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#23623) Mr.White válasza Gyula84 (#23622) üzenetére


Mr.White
senior tag

mivel az alap mapok elég unalmasak, így szvsz csak jót tesz a játéknak ez a +4map.

(#23624) Bjørgersson válasza Gyula84 (#23622) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még megvan az esély, hogy azok ne legyenek unalmasak.. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#23625) Laraxior válasza Mr.White (#23623) üzenetére


Laraxior
titán

Mi lesz az a két új land vehicles, azt lehet már tudni? Mert az airok nem érdekelnek :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23626) Neoteric válasza Mr.White (#23623) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát amit láttam silkroad tdmből videót, az kb lóf@sz. Apró kis pálya, ótvar textúrákkal, mintha vmi cod bo2 lenne frostbitera húzva, igaz xbone, de akkor is..

PSN: ne0teric_sAN

(#23627) prokxy válasza Mr.White (#23623) üzenetére


prokxy
veterán

Ha Te egy Golmud-ot vagy egy Paracelt unalmasnak tartasz, akkor nem tudom, h mi lesz Neked izgalmas... :U

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#23628) blaca83 válasza Mr.White (#23623) üzenetére


blaca83
őstag

Teljesen mindegy mennyi plussz mapot kapunk akár hetente a játékhoz, amíg egy játszhatatlan SZ@RKUPAC ez az egész.... :C :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#23629) Mr.White válasza Laraxior (#23625) üzenetére


Mr.White
senior tag

vízibicikli és tandem. :D
őszinte leszek fogalmam sincs és kedvem sincs utánanézni. :)

prokxy:felsoroltál két mapet, hurrá.
golmud valóban jó, de egyik se üti meg a bf3-as alap mapek szintjét.

[ Szerkesztve ]

(#23630) gali777 válasza Laraxior (#23625) üzenetére


gali777
őstag

Dirtbike + a bombázó nem 2-2 vehicle hanem csak 2, egy földi és légi.
És ez a bombázó is csalóka, mert kb olyan lesz mint a gunship :(

China rising oldaláról:

"2 land and air vehicles
- The dirt bike returns from Battlefield 3™: End Game
- Take control of the map’s control center to deploy the all-new bomber "

[ Szerkesztve ]

(#23631) Gyula84 válasza Bjørgersson (#23624) üzenetére


Gyula84
veterán

Ez is igaz :D

amúgy nekem majdnem bejön mind kivéve dawnbreaker meg siege habár dominationbe meg jók

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#23632) Bjørgersson válasza Mr.White (#23629) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Engem is érdekelne mi számít neked izgalmasnak. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#23633) Laraxior válasza gali777 (#23630) üzenetére


Laraxior
titán

Az elég karcsú, még az AC-130-ban sem ültem,nemhogy a bombázóban. A kis droneokra leszek kíváncsi, mekkora robbanást tudnak produkálni, márha suicide drone-ok egyáltalán, vagy sima sofőrnélküli repülők rendes rakétákkal stb.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23634) Mr.White válasza Bjørgersson (#23632) üzenetére


Mr.White
senior tag

claymore-ozni veled. :B

(#23635) prokxy válasza Mr.White (#23629) üzenetére


prokxy
veterán

Kettőt kiemeltem a kedvenceim közül, de simán jó a Flood és a Dawnbraker is!
BF3-ban meg a 2 kedven a Gulf és Armored.

De kinek mi izgalmas, ezen nem veszünk össze. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#23636) LLKobe


LLKobe
veterán

Nem vagyok túlságosan otthon BF témában, csak nemrég kezdtem a 3-at multiban, és egyelőre csak kóstolgatom milyen lehetőségek vannak. Ma láttam egy videót a paracel pályáról, hát elég durca :Y
Nekem tetszik.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#23637) gali777 válasza LLKobe (#23636) üzenetére


gali777
őstag

Videókon nekem is tetszett :D

(#23638) SkyS1gn válasza LLKobe (#23636) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:K Legjobb/szebb map!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#23639) Laraxior válasza LLKobe (#23636) üzenetére


Laraxior
titán

Az a pálya megy keresztül a legnagyobb változáson az elejét és a végét megnézve a csatának. Az elején tök nyugis, szigetek, nyugis a tenger, a végére jön a vihar, hatalmas villám, meg mennydörgés. Meg a hajó amit el lehet szabadítani, hogy becsapódjon középre, felgyűri a szigetet, áttolva a C pontot a másik oldalára a szigetnek. Óriási :C
Mondjuk a Flood Zone se kutya, azzal a sáros iszapos vizével, olyan lesz mint Velence, ha szétszedik a gátat :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23640) Bjørgersson válasza Mr.White (#23634) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Este? :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#23641) LLKobe válasza Laraxior (#23639) üzenetére


LLKobe
veterán

Nem is értem miért nincsenek ilyen időjárás effektek minden pályán. Sztem hatalmasat dob a hangulaton a szélvihar meg eső. Arról nem is beszélve ha lenne köd, vagy hóvihar...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#23642) pohár válasza LLKobe (#23641) üzenetére


pohár
félisten

hóvihar az van kint Lockers-en :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23643) Lazika


Lazika
senior tag

Sziasztok!

Az mitől lehet,hogy miután beléptem egy szerverre egyből kivág? Köszi!

(#23644) DieHard válasza pohár (#23642) üzenetére


DieHard
senior tag

Zavarja is a szemet ha belelé kuksolsz :)

(#23645) devilinsid3 válasza Lazika (#23643) üzenetére


devilinsid3
addikt

esetleg egy képet dobhatnál, hogy milyen hibaüzenetet ír ami miatt kidob :)
vagy valami bővebb információ :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#23646) Laraxior válasza LLKobe (#23641) üzenetére


Laraxior
titán

Oké, hogy szép, meg hangulatos, de a viharban már közel sem olyan frankó harcolni, főleg nem a vízen :( Se Flood Zoneon, sem Paracelen. A víz alatt nem lehet irányítani a TV rakétát, ami elég nagy gond.... pozitívum viszont ha irányba van akkor becsapódik torpedóként :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23647) Ybron válasza Lazika (#23643) üzenetére


Ybron
senior tag

Nekem anno a PBBans miatt csinálta ezt, mert nem volt fent.

(#23648) Lazika válasza devilinsid3 (#23645) üzenetére


Lazika
senior tag

Semnmi hiba üzenetet nem ad. Betölti a pályát, elindulok erre fehérren villog a - jel és vissza kerülök a browse server részhez. Próbáltam internet explorerbe, chrome-ba. chromeot újraraktam,de semmi. Punkbuster telepítve van.

[ Szerkesztve ]

(#23649) Ybron válasza Lazika (#23648) üzenetére


Ybron
senior tag

Akkor az nem PBBans. Próbálj más szervereket is ki meg állítsd le az utorrentet ha megy :D

szerk: (#23650) devilinsid3: ja plugins, de arra figyelmezteti nem?

[ Szerkesztve ]

(#23650) devilinsid3 válasza Lazika (#23648) üzenetére


devilinsid3
addikt

ezt minden szerveren csinálja?
most megy normálisan a játék? (másoktól valami vélemény? :D)
próbálj egy telepítés javítását vagy a plugint esetleg?

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.