Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23201) gali777 válasza sixpak (#23199) üzenetére


gali777
őstag

És most az élete múlik rajta, hogy megtudja mikor játszhat a china risinggal? :DDD Amúgy utánanéztem, hivatalos info nagyon nincs, csak a dec 3. premium megjelenés. Valószínűleg a limitedesek majd 17-én nyomhatják.

(#23202) devilinsid3 válasza Plezs21 (#23198) üzenetére


devilinsid3
addikt

a játékban csak recon van, de ott lett elcseszve, hogy attól még, hogy összevonták a kasztok nagy részét és a fegyverek nagy része is elérhető mindenhez bármivel is mész..
nem valóság, de attól még lehetne kis logikát belevinni, hogy a tetves recon ne pdwvel szaladgáljon, mert neki hentelni támad kedve.. akkor menjen mediccel (supportal ha c4ezni akar) vagy engivel
a reconok nagy része szerintem azért megy pdw-vel, mert bolt-al kb. esélye sem lenne agresszívabban játszani (ami részben a játék, de nagyobb részben önhiba)

#23199) sixpak egyrészt nem hiszem, hogy nem tudna várni (de azért teszi a kérdéseket fel, mert valószínű otthon sem fogja tudni megkeresni)
másrészt a felém irányuló válaszaival dupla annyi megat betermel magának :)

#23200) fogirobi "ezek a kérdések amiket már lassan mindenki feltesz.. 5 percbe sem telne megkeresni, de egyszerűbb ide beirkálni" akkor lefordítom minden fogirobinak aki nem érti: ezek a kérdések (azaz olyan kérdések (tudod többes szám.. "ezek" , de honnan is tudnád) amikre könnyen meg lehet(ne) keresni és találni a választ, de inkább beírja ide mindenki..
boost aktiválás, mikor jelenik meg ez-az és még sorolhatnám
ezt így sikerült értelmezned vagy adjak hozzá értelmező/ fordító kis könyvet is?

(#23204) zack ne vedd offensnek, de már lassan értem miért nem tudsz úgy ölni ahogy szeretnéd, ha szerinted auto riflevel nehéz ölni :)
2-3 lövésből kivégzel egy embert és nincs azért bántóan nagy recoil, hogy 2.-3. alkalommal ne találd el az illetőt :)

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#23203) fogirobi válasza gali777 (#23201) üzenetére


fogirobi
senior tag

Nah ennyi, egy értelmes ember! Köszöntem szépen! :R
Hivatalos infó nincs róla, de azért 5 perc utánanézni devil szerint! :C Megint okos voltál! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23204) zack


zack
nagyúr

Nem tudom mi ez a nagy sniper utálat. :U Megint kezdődik ami mindig...GL mekkora noobság, sniper még nagyobb, a shotgun-ról nem beszélve stb, stb.
Mindenki döntse el mit használ. Nem olyan könnyű az auto sniper fegyókkal sem ölni. Ha túl gyorsan lősz egymás utánban nagyot ránt, ha pedig lassan akkor mire megkapja azt a 3-4 skulót akár ki is tud futni a világból. :U És azért had ne mondjam, 500-600m-re is igen nehéz lőni, pláne fejest. Ahhoz fix statikus camper enemy kell, és ha nem fejest kap, fedezékbe húzódik, vagy 30-40% HP-vel elballag.
A GL-t sem túl egyszerű használni, pontosan kell célozni, és sokszor 2 találat kell a 100% HP-hez amíg meg betölti csiga lassúsággal addig 66x kiszednek. Shotgun is korlátozott, jó eséllyel csak medium range, megfelelő kieggel, de az meg nem jó közelre. Ami meg jó közelre, ott az assault fegyók bedarálják az esetek többségében. Mindenkinek más megy jól. Van aki a csipázást fejleszti maximumra, van aki a shoti használatot. Én mindegyiket tanulom, pont azért, mert sosem lehet tudni éppen mire van szükség stratégiailag, de a fő az az assault.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23205) Xaels válasza @rglaaf (#23197) üzenetére


Xaels
félisten

A motion sensorokat is a hegy tetejére dobálja?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23206) Plezs21 válasza devilinsid3 (#23202) üzenetére


Plezs21
tag

A baj az, hogy a Recon nem megy pdw-vel :) Jah amúgy is tök szar, hogy nem csak tolózáras lövész fegyvereket kapnak, mert így kevesebb a csipa.

Xaels Perszeeeee. Aki szeret agresszív recon lenni az is hasaljon a hegy tetején aztán dobálgassa maga elé :D

[ Szerkesztve ]

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#23207) devilinsid3 válasza Plezs21 (#23206) üzenetére


devilinsid3
addikt

abban mi az agresszív recon, hogy pdwvel megy? :D
akkor menjen supportként pdwvel és kész.. legalább lesz utánpótlása a c4nek, a motion sensor dobálása orrba szájba gondolom mennyire hasznos, ha ezt a féle reconkodást használja az ember..
a reconnak a csapat támogatása lenne a fő feladat, távolabbról spotolni, (ölni amit nehezebb bolt-al, mint pdwvel beszaladni és letunkolni 2 embert) mérni és egyéb édességek :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#23208) fogirobi válasza devilinsid3 (#23202) üzenetére


fogirobi
senior tag

Mégse tudtál rá válaszolni! Tudod ez egy topik, ha nem tudsz rá válaszolni, vagy nem érdekel a dolog akkor átsiklasz felette! De te direkt nyomatod itt magad, mint egy igazi troll, annak ellenére, hogy fogalmad sincs a válaszról! Csak nem tudom mire vagy ilyen nagyra... Mivel leírták, hogy nincs róla hivatalos infó, ezért tényleg 5 perc lett volna megkeresni... :C Nah nem baj, majd karácsonykor lejátsszuk, persze ha addigra anyuciék kifizetik neked! :D

(#23209) Plezs21 válasza devilinsid3 (#23207) üzenetére


Plezs21
tag

Még mindig nem tud se a recon se a support pdw-vel menni :)

Abban az az agresszív, hogy az első vonalban tud harcolni és hatékonyabban írtani az ellent meg a járműveket.

És igen a dombon mögötted fekvő a harctól 1000000000001202021313 km fekvő sniper dolga a spotolás. A recon az ellenséges vonalak mögött működik információt szerez és szabotálja az esetleges járműmozgást.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#23210) Stunts666 válasza @rglaaf (#23197) üzenetére


Stunts666
őstag

Ezért:

SPEC OPS
LEVEL 1: STEALTH: Undetected by Motion Sensors except when Sprinting LEVEL 2: C4 EXPLOSIVES: Increases maximum inventory of C4 Explosives to 6 LEVEL 3: MOTION SENSORS: Increases maximum inventory of Motion Sensors to 5. Increases range of T-UGS and MAV by 40% LEVEL 4: QUICK UNSPOT: Reduces time you are Spotted by 2 seconds

(#23211) devilinsid3 válasza fogirobi (#23208) üzenetére


devilinsid3
addikt

nem nem tudtam, hanem neked nem fogok válaszolni ;)
a kettő között van egy hangyafasznyi különbség
de az is lehet, hogy több
az anyucis szöveget meddig erőlteted, mert már nem tudom eldönteni, hogy unalmas vagy szánalmas
tipik olyan emberek jönnek ilyenekkel akiknek 20 éves korukig tolták alájuk a játékokat dögivel, majd az 1. játék saját pénzből való megvétele után nagy jampik lettek

(#23209) Plezs21: értsd jól :)
mint példát hoztam fel a pdw-t nevezzük bárminek akkor..
és senki nem mondta, hogy annyira legyen a vonal mögött :) lehet előre haladni a csapattal, de aki alapból úgy megy fel, hogy kempel annak tök mindegy

(#23210) Stunts666 szerintem akkor sem így kéne mozgásra bírni a recon, hogy minden szart megkap :)
rakéta, c4.. mi lesz a következő a világmegsemmisítő gomb a pálya közepén amit csak a recon tud aktiválni?

#23214) Plezs21 értsd jól: úgy, mint ne pdwnek nevezzük el a fegyver csoportot amit tud használni a recon, hanem másnak -.-"
mit fogirobiskodsz itt?
a recon kaszt továbbra sem jó szerintem ezzel a hozzáállással, hogy tipik "sniper" fegyveren kívül mindent tud szinte használni meg akkor ott van a c4 meg roketta..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#23212) Neoteric válasza devilinsid3 (#23176) üzenetére


Neoteric
addikt

Az a baj, hogy >90%-uk teszi ki az "alap kemper csicskákat". Egyébként nem a recon kaszt van kizárva, hanem a sniper rifle fegyverek, szóval simán tudsz játszani combat recont és használhatod a kaszt adta lehetőségeket, csak nem tudsz olyat csinálni h pl csapóajtóval magadra (ne adj isten többed magadra) zárt tetőn üldögélj komótosan távcsövessel a válladon, várva a jó szerencsét, miközben a csapatod lent meg sz*pja a brét.

PSN: ne0teric_sAN

(#23213) Liquidator válasza Neoteric (#23212) üzenetére


Liquidator
tag

Devil vs fogi ezert mindig erdemes felneznem :DDDDDD am meg mi vicc mar ez a douple xp :D

(#23214) Plezs21 válasza devilinsid3 (#23211) üzenetére


Plezs21
tag

Értsem jól :D

Szóval akkor a recon kaszt az jó, csak az emberek nagy része hülye.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#23215) fogirobi válasza devilinsid3 (#23211) üzenetére


fogirobi
senior tag

Nem toltak nekem alám semmit, nem volt olyan életem, de tudod van aki már 18-19 éves korától képes önellátásra, aminek már nálam lassan 10 éve, szóval ne legyél ennyire okos olyanról amiről fogalmad sincs, de ezt már írtam neked egy párszor!
Nah de további jó nyálcsorgatást és jó fórumozást! :DD
Puszi! :)

(#23216) devilinsid3 válasza fogirobi (#23215) üzenetére


devilinsid3
addikt

itt hagysz engem? :F
ki fogja akkor kérdésekkel bombázni a fórumot :(

#23214) Plezs21 legyen akkor dmr,sniper rifle,shotgun és carbine akkor, csak, hogy tiszta legyen a kép

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#23217) aAron_


aAron_
őstag

What is your ikigai?

(#23218) #19784448 válasza devilinsid3 (#23216) üzenetére


#19784448
törölt tag

Ember vedd már észre magad! A bf3-as meg ez a fórum is a kötekedéseiddel van tele. Senki más nem veszekszik csak te. Keress magadnak valami havert vagy mittudomèn a való életben aztán azzal veszekedjél. Előbb utóbb csak pofánver majd valaki érte. Nem akartam személyeskedni csak az ember belenéz valamelyik fórumba és semmi mást nem lát minthogy veszekszel valakivel. Senki sem kiváncsi a f@szságaidra vedd már észre!

(#23219) Plezs21 válasza devilinsid3 (#23216) üzenetére


Plezs21
tag

Nem nekem nem volt tiszta.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#23220) SkyS1gn válasza @rglaaf (#23160) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ez remélem vicc...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#23221) devilinsid3 válasza Plezs21 (#23219) üzenetére


devilinsid3
addikt

én tisztában voltam vele, csak elneveztem, mert szerintem így könnyebben leesett mindenkinek és nem is foglalt annyi karaktert :)

(#23218) misee85 leszel a barátom?

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#23222) zack válasza #19784448 (#23218) üzenetére


zack
nagyúr

Erről M. Tyson aranyköpése jut eszembe..."Mindenkinek van egy terve, amíg jól pofán nem vágják". ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23223) Liquidator válasza devilinsid3 (#23221) üzenetére


Liquidator
tag

egy ujabb vitatars ezaz van ertelme forumozni :D

(#23224) Daffchy


Daffchy
őstag

Hmm... eltűnt a minimap-om és a muníciójelző is jobb alulról.

Ezt most hogy?

Plusz járművekbe sem tudom használni a C-t vagy a kamera gombot...

Másnak ilyen probléma? Nem állítgattam el semmit...

...és persze állandó jelleggel kidobál játék közben és annyi ideig tölt egy mapot, hogy mire beérek, van, hogy vége van... Szerintem simán megérte 12ezrért... :W

(#23225) devilinsid3 válasza Daffchy (#23224) üzenetére


devilinsid3
addikt

még mindig HC valószínűleg..

#23227) Atla hang vagy linkelni egyet :)
jó nagyot HDben :)

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#23226) gali777 válasza Daffchy (#23224) üzenetére


gali777
őstag

HC

(#23220) Cris99: BF2-es rangrendszer meg fejlődés kellene. Értem én, hogy kell a rövidtávú sikerélmény is meg minden, de hogy már lassan azért is ribbon jár, hogy felmész egy szerverre... Csak engem zavar rohadtul, hogy minden szarért fossa a ribbont meg medált?

[ Szerkesztve ]

(#23227) Atla


Atla
senior tag

Takarítás lesz a vége megint.Valaki linkeljen egy popcorn smilet.

(#23228) @rglaaf válasza SkyS1gn (#23220) üzenetére


@rglaaf
veterán

Szerintem nem ha azt vesszük hogy a lvl100 bő 100óra alatt meg van nem mint a bf3-ban ahol normál(nem extrem nolifer:)) esetben kelett a 400-500óra szinte biztos hogy tolnak szinteket a dlc-k el, mert mi lesz a kihivás az elkövetkezndő 2 évben ha mindenki 1 hónap alatt kitolja a lvl100-t

PSN:BiZzare_0 ️

(#23229) Daffchy válasza devilinsid3 (#23225) üzenetére


Daffchy
őstag

Valóban... még nem toltam ilyen módban, mondjuk nem is tudtam mit takar.
Köszönöm az információt és bocs a lámaságért! :R

gali777: :R

(#23230) eugabesz válasza kisza25 (#23127) üzenetére


eugabesz
őstag

De azt nem én írtam b+ :W ;]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#23231) Liquidator válasza @rglaaf (#23228) üzenetére


Liquidator
tag

mikkor josz testver? 8 korul jo lessz van egy kis dolgom meg ok?

(#23232) devilinsid3 válasza Daffchy (#23229) üzenetére


devilinsid3
addikt

már hozzászoktam a láma kérdésekhez :D

#23234) mackosajt néha olvasd el a fórumon amit írok és megtudod ;)

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#23233) Daffchy válasza devilinsid3 (#23232) üzenetére


Daffchy
őstag

Kössz... :P :D

[ Szerkesztve ]

(#23234) mackosajt válasza devilinsid3 (#23225) üzenetére


mackosajt
addikt

És a játékot megvetted-e már?

szerk --> a szerkesztésedre:
Annyi hozzászólásod van, hogy lehetetlen mindet végig elolvasni.
Le is írhattad volna a választ.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#23235) RichieTri válasza Neoteric (#23212) üzenetére


RichieTri
senior tag

szoval nem lehet mondjuk egy SSR/93R comboval zaszlot foglalni?
es ha meglatok mondjuk 150-200m-re vkit nem lohatem le?szivhatok a DMR-l?

(#23204) zack
egyetertek ezzel.

persze marha idegesito mikor a camper majmok leszednek a haztetorol meg elerhetetlen helyekrol.
vagy egy assault GL-l levadasz.
azert meg a csipak sirnak ha rajuk az engi-k RPG-vel vadasznak...sot SRAW-l a legjob :D
ez elvileg egy haborus jatek.

termeszetesen a cempeles en is tiltanam es a loszeres ladan ucsorogve granat dobalast :(((

[ Szerkesztve ]

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#23236) SkyS1gn válasza gali777 (#23226) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Vagy legalább a 3 maradt volna de ez még annál is könnyebb..

Minap röhögtem ismerőssel azon hogy a rangok is dlc-be lesznek lassan, hát el is értünk oda?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#23237) Xaels válasza devilinsid3 (#23207) üzenetére


Xaels
félisten

Látom nem igazán érted. A recon kaszt nem csak a távolból támogathatja a csapatot. Egy jó helyre lerakott spawn beacon rengeteget jelenthet. T-UGS, UAV és a többi 1-1 pontnál sok információt adhat a csapatnak, hogy merre figyeljenek. Én magam amúgy nem tudok jól recon-ozni, de ezt a beskatulyázást nem szeretem. Egyesek LMG-vel is képesek egy hegy/háztetőn kempelni. Nem feltétlenül a kaszt adja a kempelést.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23238) devilinsid3 válasza Xaels (#23237) üzenetére


devilinsid3
addikt

mondok egy példát és döntsd el ennek szerinted mennyi valóság alapja van: (azt vedd figyelembe, hogy nekem a reconnal való játék az, hogy megyek előre a csapattal /vagy nélkülük/ és foglalok tugs-t nem is használok nagy mapokon, kicsin meg úgy sincs akkora tér a mozgásra)
(gondolom te pl. carbine-al mennél pl.)
leraksz A-ra egy tugsot foglalod, mész tovább meghalsz szerintem 1 perc se telik el
mi értelme volt lerakni a tugsot? :D
szerintem többet ér úgy reconkodni, hogy bolt riflevel kicsit messzebbről szedegeted az áldozataid, ha nincs úgy foglalni való ami nem úgy néz ki, hogy az enemy base melletti pontra egyedül beszaladsz reconként :D (és nem is a hegyről 2 kilométerről lövöldözgetsz), közben nagyobb rálátásod van a pályára is és nagyobb eséllyel tudsz több embert bespotolni

(#23234) mackosajt: pár napja írtam le és annyit nem is írok ide szóval szerintem bőven követhető lenne..
de ha megveszem neked szólok elsőnek, így jó?

#23239) misee85 és akkor én kötekedek jaja..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#23239) #19784448


#19784448
törölt tag

Kicsit nézzetek át bf3 fórumába :) a kolega ott is beszélget :)

(#23240) #19784448 válasza #19784448 (#23239) üzenetére


#19784448
törölt tag

Bocs ha dupla már nem tudtam szerkeszteni. Miért ott ki értetlenkedik ha nem te :D

[ Szerkesztve ]

(#23241) Xaels válasza devilinsid3 (#23238) üzenetére


Xaels
félisten

Nem csak CQ létezik játékmódnak. A T-UGSot amúgy sem magad alá szokás tenni hanem olyan helyre amerről jöhet az ellen így tudsz másik irányba figyelni. Gyakorlatilag így több oldalról fedezheted akár a zászló foglalást is.

De egy másik példa mondjuk Locker-en eldugod kint a T-UGS-ot így nem tudnak hátba kerülni váratlanul mindenkit...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23242) Viper26


Viper26
nagyúr

Nagyerekek scoreboard megint le van dögölve. :C

iPhone 14 | FR955

(#23243) Nameste


Nameste
tag

Sniperkedni nem csak a hegy tetejéről hasalva lehet. A Carbine-ok és Assault Rifle-ök nagy része 100 méter felett sokat vesztenek. Annyi a különbség hogy te nem mész zászlót tekerni hanem közepes távolságból fedezed a többieket. Semmi baj a recon kaszttal, sok hasznos dolgot tud, és ugyan úgy a sniperkedéssel sincs baj, csak mindenkit idegesít ha távolról lövik ki ennyi...

Jah és PDW-t az engineer használ, Carbine-t tud mindenki :)

(#23244) mackosajt válasza devilinsid3 (#23238) üzenetére


mackosajt
addikt

Bocs, de sok fórumot követek, így néha gyorsan szoktam olvasni, és ez kimaradt.
Azért megtisztelő, hogy nekem fogod megírni elsőnek.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#23245) Gippo


Gippo
senior tag

Dupla sebzésre (vótmá'?)

"UPDATE: We now have a solid fix for this issue and will push it out as soon as possible. We will get back to you with an ETA on that update."

(#23246) csibe1 válasza Frozzy (#23163) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi az infót!Aznap lehet inkább kerülöm majd a böfi 4-et.Nem bírom az gyökerek invázióját. :D

(#23228) VAN der BOSS
"mert mi lesz a kihivás az elkövetkezndő 2 évben ha mindenki 1 hónap alatt kitolja a lvl100-t"

Lehet, hogy lvl500 is lesz? :D
Esetleg jövőre ki is jön az 5, és akkor már úgyis mindegy lesz? ;] :DDD

(#23235) RichieTri
Sniperként, ne viccelj, hogy képzelhetsz ilyet? :N
Feküdjél csak a hegy tetején a sátor előtt kiterített fűtött plédecskéden, kukkold a pályát; meg rendelj pizzát a csapatnak, esetleg sütit az ellenfélnek. :K
Zászlófoglalás, ugyan már.Le van írva világosan a moháshasú sniperek kiskátéjában is, hogy ilyesmit tenni az már szinte eretnekség.Eszedbe ne jusson; mert nem jutsz be a nagy égi lövöldepályára, ahol helybe jönnek a célpontok. :DDD :))

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23247) Hooper válasza devilinsid3 (#23238) üzenetére


Hooper
őstag

Azért mert Te nem tudod használni, még lehet jó ;)

(#23248) Plezs21 válasza Gippo (#23245) üzenetére


Plezs21
tag

Valaki mondja már meg mit jelent az ETA? :D

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#23249) mackosajt válasza Plezs21 (#23248) üzenetére


mackosajt
addikt

Bocs :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#23250) pohár válasza Plezs21 (#23248) üzenetére


pohár
félisten

Estimated Time of Arrival

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.