Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23801) Snip3r_HUN válasza zack (#23788) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

338 Reconnál ha jól emlékszem 130 ölés után adta meg, de ezt a fegyó kiegészítők közt tudod pontosan megnézni, mivel én melóban vagyok.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#23802) Ybron válasza sixpak (#23790) üzenetére


Ybron
senior tag

Ennyire pontos, nekem van hogy egy tár elmegy egy rohanó emberre mikorra meghal, mert vagy elé/mögé célzok, vagy mellé, ő meg ahogy néztem pont rá rakja a célkeresztet.

[ Szerkesztve ]

(#23803) Ybron válasza zack (#23788) üzenetére


Ybron
senior tag

Ahogy nézem már meg van neked a SRR-61-hez :K
Accessory-nál van, de oda nem lőtté be semmit.
Különben tényleg a range finder az, megnéztem. Pl CS-LR4 120 kill után kapod, még SRR-61 140 :(((

(#23804) NielsX válasza GU-81M (#23755) üzenetére


NielsX
tag

Na ezen könnyesreröhögtem magam az irodában csak néznek hogy wtf, nagyon király videó thx :R :D

(#23805) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Hogy sz@rna sünt az a low dice-os aki kitalálta ez a sunyi low emberekre szabott M2-s baromságot,tudom sokan előszeretettel használják de legalább a proxy scan látná vagy lehetne spotolni de nem, a járművezés igy is egy lutri a sok mbt law-os ember miatt- ha meg kiszállsz javitani kb 10 sniper várja kiéhezve hogy végre lelőhessen már nagyszerű ez a játék....

PSN:BiZzare_0 ️

(#23806) ujlakany1993 válasza @rglaaf (#23805) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Nem is beszélve a tank tolvajokról és ha véletlen nem bírják elvenni, ha tehetik fel c4-ezik és TK. gyökerek... :W :W

(#23807) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Mivan a commanderrel androidon?

Connection lost... nem tudok joinolni!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#23808) RichieTri válasza @rglaaf (#23805) üzenetére


RichieTri
senior tag

az egyik kedvenc cuccom a SLAM.
lehet, hogy azert nem tudod spotolni mert nem a foldon van. ez odaragad mindenhova. en alatalaba autokra,hazfalakra rakom. ott senki nem keresi/latja

a sunyi-low-ot meg kikerem magamnak :D

multkor volt egy idegesito jetes gyerek. sosem szoktam tunguskaba beulni, de most megtettem. egyszer jott felem csak hehe..utana elkezdte irogatni a chatbe, hogy -AA gay-.mikor megkerdeztem tole, hogy akkor szerinte mire valo az AA mert, hogy jetek is vannak akkor arra nem mondott semmit :N

[ Szerkesztve ]

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#23809) raggg válasza vagabor (#23800) üzenetére


raggg
senior tag

Tegnap is hasonlót kérdeztem, elméletben az Origin Games (vagy az originnak megadott játék mappába) kell átmásolni a játék mappáját, aztán nyomni egy letöltést (originben) és akkor végigellenőrzi a fájlokat.

ragklaatPS

(#23810) @rglaaf válasza RichieTri (#23808) üzenetére


@rglaaf
veterán

Tudom hogy a játék része mert beletették a fejlesztők, bla bla szokásos szöveg de akkor is nobság , mert aki használja tudja nagyon jól hogy láthatatlan csapda ami ellen nem tudsz védekezni

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#23811) Colos1 válasza RichieTri (#23808) üzenetére


Colos1
őstag

Engem alapból nagyon idegesítenek a Jetesek... Repszimulátorozom, és egy JET -el egy földi járművet elég kilőni, nem hogy egy gyalogost. Ugyanis mire meglátnád, már tovább is repültél. Ja, nem is lehet belőle lefelé normálisan kilátni... Kivéve a földi célpontok ellen tervezett csatarepülőket (Su-25, A-10A, stb.), amelyek lassabbak és ki lehet belőlük lefelé is látni, nem csak felfelé meg oldalra, azokon már a járművet kilövöd assist nélkül, de egy gyalogost aligha...

És a lényeg: Egy JET 3X egymás után kilő. beülök AA -ba. Utána a gyáva féreg nem jön a pályának abba a felébe, ahol vagyok :W Nem baj, mert kilőttem így is vagy 3x, és ahelyett, hogy megpróbált volna kiszedni, inkább kilépett, teleszitkozódva a chet -et. :W

Én kiszedném a JET -eket a játékból, vagy megcsinálnám olyanra, mint a valóságban, hogy a fordulóköre majdnem akkora, mint az egész pálya ;] Megnézném a sok próóóót, hogy mit csinálna :DDD

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#23812) raggg válasza Colos1 (#23811) üzenetére


raggg
senior tag

Engem az zavar a legjobban, mikor az F-35-öt kiszedi Su-25-tel. Ez a valóságban kb. elképzelhetetlen.

ragklaatPS

(#23813) @rglaaf válasza Colos1 (#23811) üzenetére


@rglaaf
veterán

Főleg most hogy nincs ellenfel a levegőben csak egy másik jet mert ugye helivel már nem érdemes menni mert azért bf3 az is megkeseritette a jetesek dolgák főleg ha valaki jól TV-zett

PSN:BiZzare_0 ️

(#23814) prokxy válasza Colos1 (#23811) üzenetére


prokxy
veterán

Mióta picit jobban tudok jetezni, azóta felszállok és adok nekik! ;)
1 kör a pálya egy részén oldalra fordulva, spotolás, ráfordulás, majd lecsapás, aztán újra!
Néha jó jetezni, ha tényleg nincs pro a pályán, mert azok ellen természetesen tehetetlen vagyok, de ha lejön a földre... ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#23815) raggg válasza prokxy (#23814) üzenetére


raggg
senior tag

Én egyébként úgy vettem észre hogy azért a bf4-ben nincs olyan jet-uralom, mint a 3-ban volt. Vannak akik nagyon jók vele de összességében kevésbé zavarnak ha gyalogszerrel vagyok. Aztán majd meglátjuk, hogy a nagy nyitott mapokon (caspian pl) mi lesz..

ragklaatPS

(#23816) Xaels válasza @rglaaf (#23813) üzenetére


Xaels
félisten

Ne is mond. Attack heli egy kib@szott vicc. Lassú mint a tetű, a hőkövetője meg gyengébb mint a Scout helié. Ez utóbbi miután megkapja a 25mm-est durva jószággá változik pláne ha legalább 1 valaki szereli, ha ketten akkor szinte leszedhetetlen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23817) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

az állandó kifagyásokra nincsen semmilyen megoldás még?
azt sem bánom ha nem hivatalos de már komolyan mondom hogy megveszem a cod-ot....

Szépnapot!

(#23818) prokxy válasza raggg (#23815) üzenetére


prokxy
veterán

Szerintem azért, mert az AA is erősebb (active radar ugye) és a bázison van alapból automata AA, tehát nincs akkora uralma, aminek én is örülök! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#23819) S1M0N válasza Dexter-2000 (#23817) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nekem egyedül a Siege of Shanghai szokott kifagyni, bár tegnap ott is tudtam játszani, igaz, maximum 20-an voltunk, a végére meg 4-en... :DDD

Szóval a 64 fős csatákról (még) továbbra is le kell ott mondanom, mert a pálya betöltése közben szokott fagyni.

A több pályánál nincs ilyen gond (KOPP KOPP KOPP), a hangelmenős hiba sem olyan idegesítő már számomra, de túl gyakran azzal sem találkozok.

(#23820) mcwolf79 válasza Dexter-2000 (#23817) üzenetére


mcwolf79
veterán

Egészségedre.
Ha szereted a csalóktól hemzsegő multis fps-t a COD a TE játékod :W :W :W
Én azzal kezdtem,nem a BF4-gyel. De most már inkább ez, mert ott minden 2. körben felbukkan egy meglepően "pro" játékos.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#23821) Dexter-2000 válasza S1M0N (#23819) üzenetére


Dexter-2000
őstag

köszi akkor én is lemondok a 64 es mapokról remélem jó lesz itt is :)

mcwolf79: sárkány ellen sárkánytűz tudod ;]

Szépnapot!

(#23822) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

nézzenek oda.... kiakadok erre jön is a frissítés :D

[ Szerkesztve ]

Szépnapot!

(#23823) Ybron


Ybron
senior tag

Kifagytam vagy netem szakadt meg, nem tudom, azt hittem elsőnek a szerver halt be, de jelezte hogy vége a körnek:
[link]
AWARDS & UNLOCKS (13) azt írja, tehát ezeket kellett volna megkapnom? Mert semmit se kaptam, se xp, se a kill-ek, semmi... Most ilyenkor mi van? Így jártam? Mert hogy kikapott a csapat azt ugye egyből jóváírta :(((

Dexter-2000: valami mindig jön, de az a baj hogy jobb nem lesz a játék.

[ Szerkesztve ]

(#23824) RichieTri válasza @rglaaf (#23810) üzenetére


RichieTri
senior tag

ebbol kiindulva az assultal menni is noobsag mert orok eleted van,a supporttal menni noobsag mert orok loszered van,reconnal menni is noobsag mert cemper vagy es sszirol le tudsz szedni mindenkit, es persze engivel menni is noobsag mert a jarmuveket kuldhetsz MEH-telepre anelkul, hogy eszrevehetne barki.
az M2-t latod termalba...
mindig az a noob aki a magat PRO-nak kepzelo ellenfelet eppen "megzavarja"az o tevekenysegeben :)

NANEMAAAA :))

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#23825) S1M0N válasza Dexter-2000 (#23821) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nekem csak a Siege of Shanghai-nál vannak gondok, a többi pályán simán megy a 64 fős multi is. :K

A béta után valamit nagyon elszúrtak ezzel a pályával (is), bár a többi amúgy is jobban tetszik nekem.

(#23826) boogie84 válasza mcwolf79 (#23820) üzenetére


boogie84
veterán

Pont ezért nem veszem meg. BF3 óta cod-ot nem vettem és nem is fogok.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23827) DeadMeat válasza RichieTri (#23824) üzenetére


DeadMeat
veterán

+1
A személyes kedvencem az rpg-vel infire ne lőjj mert csak...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#23828) q13579 válasza xavix13 (#23660) üzenetére


q13579
senior tag

Amúgy komolyan mondom, így visszagondolva ez a bad company 2 még sokkal jobb volt, mint a BF4... Pedig ez egy kiherélt BF volt, de mégis sokkal hangulatosabb mapokkal és élvezhetőbb játékmenettel bírt, mint a BF4.

:W

(#23829) raggg válasza DeadMeat (#23827) üzenetére


raggg
senior tag

Szerintem RPG-t csak lockeren érdemes vinni.

:DDD :DDD :DDD

ragklaatPS

(#23830) kisza25 válasza DeadMeat (#23827) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ezt én sem értem, egy csomószor van hogy tankot akarom lőni rpg-vel erre kiugrik a mókus pont mikor lövök...
egyrészt ez egy játék, másrészt háboru, ahol nem igazán vannak szabályok, ennyiből, helivel, tankkal laval se lőjünk infre mert az milyen igazságtalan már:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23831) -KP-


-KP-
addikt

sziasztok!

segítséget kérnék tőletek! bf4-hez szeretnénk haverral konfigot összerakni. full hd-hez milyen videókártya kell? Egy Hd7850-től mit lehet várni teljesítménybe? 4gb ram gondolom kevés már full hd-re.

Ő Haswell i5-öt szeretne, én azt mondtam neki inkább vegyen egy olcsóbb Ivy-t és a megmaradt pénzmagon erősebb vga kártyát vegyen.

(#23832) raggg válasza -KP- (#23831) üzenetére


raggg
senior tag

7850 szerintem elég lesz a High AA off-hoz, viszont én is inkább ivy-t vennék a helyében. A 4gb ram kevés lesz, nem a fullhd-hoz, hanem úgy általában.

Nekem i3 ivy, 7870 kombóval High-on f*szán fut. Nekem ugyan 16 GB ramom van, de 8nak már elégnek kell lennie.

ragklaatPS

(#23833) gali777 válasza kisza25 (#23830) üzenetére


gali777
őstag

Az nem szándékos, azért én se haragszom, de amikor valaki direkt csak erre megy az szánalmas... Anit-tank weapon, nem anti infantry.... :U

És akkor erre jön majd a "háború van, mindent szabad" kártya. "nem igazán vannak szabályok" Hát kíváncsi lennék én egy szabályok nélküli háborúra, repkednének az atomok meg biológiai fegyverek. Szórnák az rpg-t az infre, igaz? :D

Úgyse fogjátok elismerni, de ti is érzitek, hogy ez nem az a kategória, hogy ne lőjünk akkor tankkal se infre... :U

[ Szerkesztve ]

(#23834) -KP- válasza raggg (#23832) üzenetére


-KP-
addikt

tehát ha jól gondolom az új engine kevésbé proci igényes, de erősebb vga-t követel?

(#23835) Svájcinéger válasza RichieTri (#23824) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Szerintem meg a legnagyobb köcsögség az M2 a játékban. Persze vannak akik mással nem tudnak érvényesülni.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23836) DeadMeat válasza gali777 (#23833) üzenetére


DeadMeat
veterán

Pf.. tök szánalmas, amikor az MBT, a vadászgépek lövik a gyalogot.. :U Elvégzi a dolgát, megöli az ellenfelemet. A többit leszarom.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#23837) gali777 válasza DeadMeat (#23836) üzenetére


gali777
őstag

Jó, nyilván a valóságban se ölnek embert tankkal, helivel. Csak az rpg-t szórják két kézzel az infre. Menjél lockerezni akkor, equipelj egy rpgt meg egy smawot azt szórjad :DDD ;]

(#23838) raggg válasza -KP- (#23834) üzenetére


raggg
senior tag

Szerintem a prociigény nagyjából megmaradt, viszont erősebb VGA kell. Ha tehetném én is újítanék egy i5 vagy i7 kombót, de ahogy te is írtad, érdemesebb Ivyt venni, mert a Haswell nem jelent annyi pluszt, mintha azt a pénzt egy erősebb VGA-ra költenéd.

A procilimit egyébként nagy multiplayer mapokon jön ki (64 főnél). Én nem szoktam exceleket gyártani az aktuális min-avg-max FPS-ekről, úgyhogy nem tudok nyilatkozni, hogy mit is produkál a gépem pontosan, de számomra korrektül játszható a játék (Highon). Persze az érződik, hogy egy zárt mapon (Locker pl) jobban fut a cucc mint egy nagy nyitott térképen (Goldmud pl) - de nem érvágás.

Ez csak az én véleményem egyébként, érdemes meghallgatni mást is természetesen. :-)

ragklaatPS

(#23839) prokxy válasza gali777 (#23837) üzenetére


prokxy
veterán

Nem nagyon értelek Titeket, vagy nem olvastam elég figyelmesen:
ha játék közben nyomulok tankkal, BTR-rel és jön velem meglátok egy enemyt gyalog, vagy akármivel, tuti lövök rá. (feltéve, ha nem gond, h felfedem vele a helyzetem)
Eddig volt már olyan, nem is 1x, h rpg-vel lőttem gyalogra, mert fedezék mögé bebújt, lerobbantottam róla és kiszedtem fegyóval, de volt, h a robbanásban pusztult meg.

De tény, nem 1x láttam TDM-en olyat, h a fejem mellet húz el az rpg! Írtam is, h most ez wtf, aztán írta, h assigmnemthez kell neki.
Tegnap és is defibbel öldöstem a népet, mert szintén unlockhoz kell. :P
Az sem olyan "fair" ;)

szerk:
(#23835) Svájcinéger: sunyi egy dolog, egyet nem sikerült még spotolnom, de nem tudom,h mennyibe másztam már bele :O

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#23840) JamesHun


JamesHun
addikt

akkor kéretik az RPG vel nem rohanás közben lőni, mert az sem túl fair és nem túl életszerű
és mobil légvédelmi kocsival meg nem gyalogos embereket vadászni (ez engem jobban zavar)

SeriesX: JamesSHun

(#23841) Svájcinéger válasza prokxy (#23839) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

A COD-hoz képest nagyon nyugodt játékos lettem, de mikor egymás után ilyen f@szságokkal robbantanak fel, akkor már kezd elgurulni a gyógyszerem. Másból nem áll a játék csak C4-ből, villogó M15-ökből + ebből a főf@szságból (M2).

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23842) Olympos válasza -KP- (#23831) üzenetére


Olympos
aktív tag

FullHD egy dolog, felbontást takar.

Azon belül add meg, hogy Low, Medium, High vagy Ultra beállítást akarsz, lényeges e a AA és a V-Sync.
Vagy add meg, hogy mennyi a minimális FPS igényed.

Ma még mindig 5K az alap BF4 és 7K a Prémium.

[ Szerkesztve ]

(#23843) zack válasza raggg (#23838) üzenetére


zack
nagyúr

Áldom az eszemet én is, hogy Ivy lett (3770K). Jó ideig elég lesz a közel 1200Mhz-re húzott 7970 Lightning + 3770K 4,6 Ghz-en (1,24V).

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23844) prokxy válasza zack (#23843) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem 1200-on már hibázik a 7970GHz Edition. Tök röhej...mellesleg a 2600K 4.5GHz-en,max 60 fokon a noctuával szintén elég még 1-2 évig. Ha meg nem, akkor jön egy tesó és a 7970CF már tuti.

szerk: 2 napja volt egy zack + vmilyen szám nick-ű emberke BF4-ben, CQL-on, írtam rá, azt hittem, h Te vagy! :D
Mi a nicked?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#23845) pohár válasza prokxy (#23844) üzenetére


pohár
félisten

Zack_HUN :K

én is próbálom cibálni a GTX760-omat, mert 99%-on pörög a 3770 alatt, mondjuk így se esik be sehol az FPS 40-50 alá 1680x1050-es felbontáson, de jól tudna esni sokszor +10FPS is egy kis OC-ből

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23846) devilinsid3 válasza JamesHun (#23840) üzenetére


devilinsid3
addikt

itt nem azon van/volt a hangsúly, hogy mi életszerű és mi nem..
vannak dolgok amik igen is noobságnak számítanak akárki akármennyire bizonygatja az igazát
rpg az infre noobság, ha nem úgy találkozol egy enemyvel, hogy lőnéd a tankot, de már nincs időd visszaváltani fegyverre
viszont az már noobság, hogy ott van a távolban és elkezded rá szarni az rpg-t..
és ahogy olvasom ez a kis sunyi akna igen noob weapon gyanús :D
már-már olyan, mint amikor a 3ban csak olyan járművekre lősz javelinnel amiben még jelző rendszer sincs, hogy jön feléd egy löket vagy a laser painteres heli guided shellel :)

prokxy: a "ne lőjj tankkal infre" szarkazmus volt és az rpg kapcsán került be a történetbe, hogy miért lőnek jettel infre..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#23847) keszegduda


keszegduda
őstag

Még mindig gázos a bf4 multi? Nem merem megvenni, mert lehet úgy járok mint anno a bf3-al...játszhatatlan volt néhány hónapig+patch hegyek voltak.

(#23848) Xirtam


Xirtam
veterán

Mantle patch?! Dec közepe? :F

(#23849) ujlakany1993 válasza keszegduda (#23847) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Itt nincsenek patch hegyek...

(#23850) Mr.White


Mr.White
senior tag

china rising ps4-re is ugyanakkor jön mint pc-re?

amúgy helizéshez hozzászólva.
engem a leginkább az zavar, hogy már tényleg nem tudom mikor nyomjam ki a csalit (legtöbbször időm nincs hogy nyomjak egy "X"-et).
persze biztos én vagyok a low. :D
ugyanez tankban is, mérnek, smoke és állok a füstben de még mindig mérnek és kapom a találatot.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.