Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18951) strebacom válasza Geryson (#18949) üzenetére


strebacom
senior tag

A registryt kipucoldat!!
Már az install elött!!
;)

[ Szerkesztve ]

(#18952) Strggf


Strggf
csendes tag

Sziasztok!

Nálam a MP részes 2-3 perces fagyást ez megoldotta.

(#18953) oriic válasza strebacom (#18950) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én? Dehogyis. 2. bf játékom. :DDD

Live-Die-Respawn

(#18954) nanus válasza Hunork (#18933) üzenetére


nanus
senior tag

ho-ho mégsem ez az eleje volt....... :C

[ Szerkesztve ]

(#18955) Geryson válasza strebacom (#18951) üzenetére


Geryson
addikt

Nem. Sima registry cleanerrel? Ennyire béna lenne ez a köcsög játék???

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#18956) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Eküszön nem vagyok egy analfabéta, de ezen a fegyveresdin elveszek. Most hogy van ez? Közel sem hasonló, mint a COD-ban? Ha itt most megszerzek egy fegyvert, akkor azzal hogyan tudom tolni folyamatosan a gammát? És hogyan tudom fejleszteni a fegyvert? :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#18957) strebacom válasza oriic (#18953) üzenetére


strebacom
senior tag

Na ne szerénykedj..milyen kaszt vagy??

(#18958) strebacom válasza Geryson (#18955) üzenetére


strebacom
senior tag

Hááát ja.. mielött megjött a játék kipróbáltam(úgy mint itt mindenki--na nem tagadni :DDD ) a virágbolti verziót.....mikor meg volt a game uninstall...majd eredeti fel..illetve ez digitális verzió és azt látta hogy fenn van a game..nem akarta letölteni....reg. kipucol.. manuálisan..nem progival... és azóta is faxa....
:K :K

(#18959) Geryson válasza strebacom (#18958) üzenetére


Geryson
addikt

Hát ez hatalmas. Én nem tudok kézzel pucolni!

Virágbolti nekem nem volt fent, én állítólag azt a hibát követtem el, hogy változtattam a célkönyvtárakon és ez állítólag gond. Egyszerűen nem hiszem el.

Mondjuk valamit láthatott most második próbálkozásnál, mert nem kérte már a CD-kulcsot...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#18960) Neró válasza Neró (#18944) üzenetére


Neró
őstag

Hát ez szomorú mert nem javult meg. A mozgó célpontot a végén ami megy körbe körbe hiába találom el, nem hal meg és nem tudok tovább menni? Valaki erre megoldás?

| www.diablohungary.hu

(#18961) Mukorka


Mukorka
addikt

Jó ez a Civis szerver , tetszik hogy nincs életregenerálódás.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#18962) zack


zack
nagyúr

Vettem ma egy Logi G35-öt, kíváncsi leszek mit fog alkotni a játékban. :U Zenében feltünően jó, és jól bírja a mélyeket, ami a robbanásoknál elengedhetetlen lesz.
Este/éjjel majd tesztelem a játékban is, mennyire hallható a 7.1, ill. be lehet e lőni rendesen a hang pontos helyét. Akit érdekel, majd próba után beírom a tapasztalataimat. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18963) H.Ezredes válasza Gergosz2 (#18920) üzenetére


H.Ezredes
őstag

fogalmam sincs milyen szerón voltam de 2-3-on voltam és sehol nem volt jobb oldalt a lőszer/ élet single player-ben látszódik....

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#18964) monosz


monosz
őstag

Nekem Du.-tán hozta a futár,nagy örömmel feltolom,origin-en indítanám,és "epkres" Exe-vel kilép. :W Aztán valamit mókuskodott neten keresztül,volt olyan adatforgalom,hogy csak lestem. :U És végül elindult.No,ezt hogy mitől? Hmm... A lényeg,hogy már műxik. ;]

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#18965) oriic válasza zack (#18962) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudod azt ugye hogy csak virtuális 7.1 az? :)

Live-Die-Respawn

(#18966) Gergosz2 válasza monosz (#18964) üzenetére


Gergosz2
veterán

letöltés néven telepíti a játékot :)

(#18963) H.Ezredes

akkor HC szerveren voltál , mert ott azok nem látszanak

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#18967) lala42


lala42
őstag

Néhány Fraps által készített FPS. kép.
1
2
3
4
5(L:http://kepfeltoltes.hu/view/111028/bf3_2011-10-28_19-29-19-25_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)6(/L)
7

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#18968) Gergosz2 válasza lala42 (#18967) üzenetére


Gergosz2
veterán

milyen beállítások mellett?

én is most tervezek egy hd 6950-est beújítani :))

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#18969) SPY0817 válasza radi8tor (#18916) üzenetére


SPY0817
aktív tag

én telepítésnél oda raktam ahova akartam és kész..

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#18970) lala42 válasza Gergosz2 (#18968) üzenetére


lala42
őstag

Ilyen beállításokkal megy

Egyébként teljesen mindegy, hogy hova rakjuk a játékot. Nálam minden játék D:\ meghajtón van. Igy természetesen a Steam, az Origin is.

(#18971) ETOM

Nálam nem akad. Konfig az adatlapon.

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#18971) ETOM


ETOM
addikt

i7 2600al másnak is akad? Már mindent kiprobáltam maradt Hyper Theardning kikapcsolása ezt írták megoldásnak legtöbb helyen. :(

[ Szerkesztve ]

(#18972) q13579


q13579
senior tag

Valaki mesélje már el, hogy mi a ... értelme van annak, hogy automatikusan bespawnol a jet-be valaki... Volt olyan, hogy 3 percig vártam és ezalatt 4szer vitték el igy a gépet előlem... Egyszerűen nevetséges.

(#18973) Mukorka válasza zack (#18962) üzenetére


Mukorka
addikt

Nekem is az van, szerintem az egyik legjobb választás.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#18974) csimpok


csimpok
aktív tag

Hazajöttem, aktiváltam a játékot, első dolog volt hogy felmentem a PH szerverre, játszottam úgy 3 kört, full HD-ban ultra beállítások mellett majdnem teljesen folyamatos volt a mozgás, nem volt lag, se akadás, se fagyàs. Utána elindítottam a Single-t , egy óra játék után hasonlóan pozitívak a tapasztalatok (eddig egyszer tűnt fel egy nagyobb grafikai glitch, de a játékmenetet nem befolyásolta. (win 7 64-bit, cat 11.9, kis mértékben húzott 5850, komolyabban húzott i2500K :), 8GB rám, AA off, 8x AF)

(#18975) zack válasza oriic (#18965) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem meg nem. :U

"Dolby® technológiával
Mindkét 7.1-es mikrofonos fejhallgató a második generációs Dolby® Headphone technológián alapul, és az alábbiakkal szolgál:

Hét elkülönített hangcsatorna
ᅠᅠ ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ- Egy középső csatorna
ᅠᅠ ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ- Elöl, középen és hátul elhelyezkedő bal és jobb csatornák

Alacsony frekvenciájú effektusok (LFE – a mélyhangsugárzóból áradó mély morajlás)
Kiváló teljesítmény
A 40 mm átmérőjű, lézeres finomhangolású, neodímium mágnesekkel ellátott hangsugárzók kristálytiszta magas és mély hangokat nyújtanak, és mindent, ami még a köztes hangtartományban megtalálható."

Amiről te beszélsz...

Térhatású hang. Akkor is, ha nem az.
Kétcsatornás sztereó tartalmak esetében 7.1-es mikrofonos fejhallgatónk a Dolby® Pro Logic II és a Dolby® Headphone technológiát kombinálva utánozza a térhatású (surround) hangzásélményt.

A térhatást tehát olyan számoknál is élvezheti, amelyek nem 7.1-es rendszerűek.

(#18973) Mukorka

Remélem. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18976) norma87


norma87
csendes tag

csak nekem tűnik úgy, vagy valóban kevesebb FPS ad a 11.10 PV3 as catalistal a game.
a 11.9 volt fent ...korábban
hm? 5850 el nyomom

(#18977) siriq


siriq
őstag

Erossen bugos meg, foleg az ati driver miatt. Koszonom is nekik ezuton, hogy nem latszodik a fegyverem egy fps-ben, ami sokat er.......
Jatszhatatlan az utolso preview driverrel....

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#18978) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

a rohadt FÉNY tükröződős BUG nekem is megvan :SSSSSSSSS szembe süt a nap tökre nem lehet játszani :S

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#18979) monosz


monosz
őstag

No,nekem így hasít: [link] ;]

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#18980) ProEvoFan válasza Gergosz2 (#18942) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

köszönöm szépen :R
erre nem jöttem volna rá :B

(#18981) JuliusK


JuliusK
tag

Személyes első benyomás: féltem, hogy a 6850-en nem fogja bírni a full felbontást, de nagy pozitívum, hogy remek lett az optimalizálás.

Persze kell egy korrekt VGA alá, de a négy mag (i5-760) és 4 giga ram (2000mhz) is sokat számít, úgyhogy simán bírja az ultra beállítást mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#18982) oriic válasza zack (#18975) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fizikailag kettő darab hangszóró van benne én arra értem.

Gondolkodtam én is a vételén, de annyi pénzből inkább veszek egy Roccat Kave-t.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#18983) HollyBoni válasza monosz (#18979) üzenetére


HollyBoni
veterán

Milyen ronda ez az AK,nem tudom miért kellett így elbaszni.. :W Tiszta MOH 2010 feeling. Lehet nagyon szép egy öreg,rozsdás AK(sőt,csak úgy jó) de ez kicsit túlzás,hogy zöld. :D

(#18984) radi8tor válasza monosz (#18979) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az a fránya GTX590 :DDD :C

⭐ Stella

(#18985) JSaN


JSaN
addikt

Nem tudom most hogyan all a PH szero kalibralas, de javasolom hogy a CQ métro palyat vegyuk ki. Kataszrofa ami ott megy, amelyik csapat eloszor foglalja el a kozepso pontot az gyakorlatilag nyert. Na meg itt orba szajba megy az RPG tunkolas, ami eleg nevetseges.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#18986) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Az miért van, hogy bárhova megyek, csak join server van s nem enged fel? :( A routeren ki klne engednem a portokat? :) Ma működött portok nélkül is.

(#18987) madgie válasza ETOM (#18971) üzenetére


madgie
titán

Nem, nem akad, ht-vel sem. Sőt, meglepően jól fut nálam, még egyszer sem dobott le, fagyott, vagy ilyesmi... igaz, csak két és fél órát toltam.

orichalcos: roccat, logitech, akkor se vennék ilyen fülest, ha ötödáron adnák. Félre ne értsd, nekem is 10k alatti fülesem van, de sose szerettem az ilyen búgó hangú sz@rokat :))

pohár: 23.976-ot nem is próbálok, nem tudja a monitor, a tévén meg a popcorn hour nyomja a filmet, az meg pöpecül tudja :)

[ Szerkesztve ]

(#18988) csimpok válasza norma87 (#18976) üzenetére


csimpok
aktív tag

Én ilyen preview driverekkel nem szoktam szenvedni, meg amúgy is pár nap múlva jön a hivatalos 11.10.

(#18989) polonic válasza Neil Watts (#18986) üzenetére


polonic
félisten

A routeren legyen bekapcsolva az upnp.
De gondolom ez be van, ha már működött.

PunkBustert frissítetted? Ha nem, tedd meg!

(#18990) pohár válasza madgie (#18987) üzenetére


pohár
félisten

te valami csodagyerek lehetsz, nálad minden jó, még a 23,976FPS-es videók is röcc nélkül mennek, holott akadnia kéne :F :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18991) radi8tor válasza pohár (#18990) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

GTX460-at a népnek. ;]

⭐ Stella

(#18992) Źşë' válasza HollyBoni (#18983) üzenetére


Źşë'
addikt

amúgy akárki akármit mondd, nekem singleplayert játszva moh2010 érzésem van teljesen, scriptelt sorok tömkelege, a holttesteken át lehet lőni, semmi fizikája nincs neki, (tiszta cod)
Nem sokat játszottam még vele, a repülős küldi után vagyok a városban, és az egyetlen egy olyan dolog eddig, ami letépte az államat az pont ez volt! vadászgépes rész megvalósítása.. amúgy meg egy tök átlagos sp kampánnyal rendelkezik.. és merem azt állítani h bc2 spje sokkal jobb eddig.. jobban éreztem a rombolhatóságot, fizikát stb... de még nem vitte végig uh nem 100%os ez a vélemény

(#18991) radi8tor1 mi a baj azzal a vgaval? :U

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18993) zack válasza oriic (#18982) üzenetére


zack
nagyúr

Értelek. Akkor elértettem valamit. ;)
Igazából külön vannak szedve a csatornák, és technológiailag ez a premium szint. Saját beépített hangkártyája van, és szerintem azt a +6k-t simán megéri a Roccat Kave-vel szemben, de persze a te döntésed. ;)
Már csak azért is éri meg jobban, mert nem kell dugdosni ki-be a fejest és a hangrendszer dugaszait a hangkártyából, mivel csak 1db USB-vel csatlakozik a géphez.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18994) radi8tor válasza Źşë' (#18992) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Semmi, pont hogy azzal megy jól a game.

⭐ Stella

(#18995) ETOM válasza ETOM (#18971) üzenetére


ETOM
addikt

Akinek akad i7el kapcsolja ki a HT-t megjavult egyből.

(#18996) Źşë' válasza radi8tor (#18994) üzenetére


Źşë'
addikt

értem, picit ironikusnak hatott, amúgy egyáltalán nincs nagy gépigénye a gémnek - semmi aa, és blur, többi minden maxon és simán viszi fullhdben

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18997) HollyBoni válasza Źşë' (#18992) üzenetére


HollyBoni
veterán

Komolyan mondom,TELJES mértékben egyetértek. Először lőttem egy M16-al,azt hittem MOH.. Még a hangja is hasonlít! :K BC2 nekem is jobban tetszik,a fizika,a rombolhatóság,meg a singleplayer. Nekem ez a singleplayer ilyen túl spec ops karakterváltogatós shit,mint a Cod-ok. :D A BC2 egyszerű volt,vicces,de élvezetes. SZVSZ!

Ja és persze a hangok.. :W Főleg az a baj,hogy én egy BC3-ra számítottam,de ez bőven nem az.

[ Szerkesztve ]

(#18998) Mukorka válasza oriic (#18982) üzenetére


Mukorka
addikt

Annak meg fadoboz hangja van. Oké hogy nem full 7.1 csak szoftveresen az de tényleg baromi jól szól ;)

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#18999) Źşë' válasza HollyBoni (#18997) üzenetére


Źşë'
addikt

én is várom már a bc3at, csipem a párbeszédeket 2. részben, az egész megvalósítást, sípoló fül effektet hiányolom, ahogy annak szólnia kellene // bár a multival nem játszottam még, mert egyenlőre sp érdekel, de gondolom egy azon játék és hát..

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19000) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Ez nagyon off, tudom, de:

Egy ilyen egy alapon járatott Phenom II X4 955 mellé még jó? :) kb. mekkora teljesítménynövekedés várható az 5770 után (ami egyébként most is pöpec, sőőőőt) beállításaim ugyanazok mint lala42-nek csak 4x MSAA, a felső high, és FullHD a felbontás, azonkívül az összes egyezik. De 5770-nel is rohadt jó, csak kiváncsi vagyok :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.